Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Serenity ja to ci chyba pomysłów na remoncik nie podrzucę, bo z tego co zauważyłam mamy totalnie różne gusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - ostatni kęs śniadanka mi został więc spadam już tak na serio... Jestem coraz bliżej!!! Normalności hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko... dziękuję za kawkę! :) jest pyyyyyyyszna 🌻 Ale pizza???????????? na śniadanie???????????? :O :O :O Wybacz Kochana, ale nie wyobrażam sobie zjeść czegoś takiego rano! Podobnie jak wędlin, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęcia od Majmac tez czekam, wakacyjne i te w nowej fryzurce :) A Biedronka to się obraziła czy co?..... Aniołek w Krakowie... a tam podobno dziwne zjawiska panują od wtorku....Ty już wracaj lepiej kobieto bo nie bede miała gdzie jeździć wypoczywać jak się nagle gród Kraka pod ziemię zapadnie :D :D :D Amirko... pisałaś o tych ubraniach dla dzieciaczków, a co z mundurkami? Nie będą ich nosić w końcu? Zgłupuiałam już w temacie zmian w szkole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... dzisiaj zrobiłam sobie wolny dzionek...cały czas w biegu więc akumulatory trzeba podładować....poza tym jestem zestresowana, że mój synek nie ma wszystkiego do szkoły...wczoraj co prawda byłam na zakupach ale oprócz drobiazgów nic wiecej nie kupiłam....zaraz zbieram się na dalsze zakupy....jeszcze pranie powiesić muszę, sniadanko wciągnąć i ruszam w trase... Zarejesrowałam sie do lekarza, jestem jakaś osłabiona...wiem, że zyje w biegu ale może czegoś mi brakuje....tak rzadko chodze do lekarza, że jakieś skierowanie na badanie chyba mi da? No to spadam...jeszcze do mamy musze zajrzeć...bo tata dzisiaj wyjechał...wiec naraska!!!! jak to moje dzieci mówią...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Erwinko,rzeczywiście wczoraj zdrowo sobie poklachałyśmy,ale należało nam się :-)...A tak w ogóle to bardzo miło się gawędziło. Momirko mundurki u nas jak najbardziej obowiązują.Prawdopodobnie są to welurowe kamizelki :p:p:p więc coś pod te kamizelki musiałam kupić no i oczywiście dół własny. Jutro mam gości a dzisiaj szwagierka ma przeprowadzkę,więc jako pomoc z mojej strony zaproponowałam,że wezmę do siebie jej dzieci-mam nadzieję,że poradzę sobie z dwulatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie bez wyjątku! ale mnie wciągnęło w wir pracy, doszły mi nowe obowiązki, ale zdziwię Was, bo bardzo mi się to podoba. To cos całkiem nowego i być może niedługo zmienię stanowisko, to będzie połaczenie handlu i techniki, więc będa negocjacje, kontakt z klientem bezpośredni, myślę, że w tym się odnajdę, czuje normalne podniecenie, czego nie mogę powiedzieć o dotychczasowej pracy, która z wolna zaczyna mnie nużyć, no i przy okazji trace swój zapał. nie chcę jednak zapeszać, więc już nic więcej nie powiem. erwino wciaż czekam na foteczki od Ciebie, chce się zmotywowac do diety, więc jeśli mi nie prześlesz to przez CIEBIE NIE SCHUDNĘ!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Seerenity ;) Wyśle, wyśle, tylko daj mi wreszcie ten adres. Pisałam już co najmnie trzy razy, nie wystraczy przesłac maila z nagłówkiem, bo go nie widzę i nie mam opcji dodaj. Trzeba RĘCZNIE WPISAĆ ADRES W TREŚCI MAILA. No to czekam na ten właściwy adresik ;) dziewczyny jestem strasznie zdenerwowana, bo wczoraj tak trzasnęłam głową o ścianę, że az się przeraziłam, no słabo mi się zrobiło. Noc jakoś przeżyłam i wstałam, ale boje się żeby coś w tym durnym łbie się nie stało typu wstrząs albo krwiak :O::O:O Cholerny świat... Znoewu jem pizzeryjkę (bułka o smaku pizzy tzn z dodatkami). Kawa pieknie pachnie, a ja zmykam do pracy. Miłego dzionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj erwino, jestem pod wrażeniem Twoich śniadań, ja podobnie jak momira nie byłabym w stanie wcisnąć tej pizzy rano. opowiadaj jak z tym emontem, poproszę o konlrety, czy na razie jestes zadowolona? a co do adresu to wysłałam Ci już dwa razy moje ty roztrzepane stworzonko, wpisująć w treści maila:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinka w pośpiechu o kawie zapomniała... powiedziała że pieknie pachnie i na tym się skończyło :D Proszę.... > > > > > > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... u mnie jakoś leci...oczywiście w biegu...dzisiaj w pracy...troche podgonie zaległości bo w pon i wt też mnie nie będzie....będzie WITAJ Szkoło i Przedszkole...hehe...już się boję... Wczoraj dostałam skierowanie na usg jamy brzusznej bo pobolewa mnie wątroba tzn.pani doktor mówi, że to kamienie na woreczku żółciowym i czeka mnie operacja...robiłam takie usg dwa lata temu i coś tam wyszło ale jakoś przeszło i sobie jakos żyję...a teraz mnie nastraszyła, że jak tego nie usune to może nawet z tego nowotwór się rozwinąć...także czas się zabrać za siebie...tylko kiedy??? Teraz pije drugą kawkę i myslę za co się zabrać...oby to myslenie nie wydłużyło sie do g.16...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Serenity w takim razie musze przetrzepac moją skrzynkę mailową..... hmmm.... za kawkę sorki, jestem przejeta moją głową :O:O strasznie się denerwuję. Oby tylko nic tam w środku się nie zrobiło... Majmac nie pytaj kiedy tylko smiagaj na to cięcie!!!!! Nie waryto w takich sprawach czekać!!!! Serenity wie coś na ten temat, msam nadzieję że dołączy się z głosem wspierającym i wykopującym cię na zabieg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak erwinko, nie zapomnę gdy Twój głos rozsądku nakazywał mi bym poszła do lekarza, a ja nie słuchałam, oczywiście to wszystko ze strachu, a potem było erwino pomóóóóżżż!!!!! nigdy nie zapomnę tego jak się wtedy czułam:-o muszę też przyznać, co nie raz już mówiłam, że erwina bardzo mi wtedy pomogła i za to buziaki dla niej ogromne 😘 no i dla amirki oczywiście też 😘 majmac mówię Ci biegnij do lekarza i to migusiem, najlepiej skonsultuj się jeszcze z innym, może operacja nie będzie konieczna, a jeżeli okaze się, ze tak to się nie zastanawiaj i idź pod nóż, takich rzeczy się nie odwleka. mnie juz to jedno doświadczenie czegoś nauczyło, chociaż się zmuszam, to chodze do tego przeklętego lekarza na wizyty kontrolne i jestem spokojniejsza. erwinko wysłałam Ci jeszcze jednego maila, żebyś nie musiała szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos dowiedziałam się ostatnio, ze żona mojego brata ciotecznego ma trzy przepukliny od kulku lat, wiedziałam wcześniej, ze coś jej jest, bo zawsze po posiłkach źle się czuła, musiała się kłasć i strasnie jej się odbijało. teraz przyznała się, ze skierowanie na operacje miała kawał czasu temu a chodzi wciąz z trzema przepuklinami. myślałam, że jej przywalę, ale każdy jest taki mądry, ze mną włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwina_
no i nie ma Was przeklętnice jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa...Serenity...dobre to było... dzięki laseczki o troskę o moje zdrowie...dwa lata temu jakoś nikt mnie nie wysyłał do szpitala a teraz zmieniła sie lekarka i masz...a ja dwa lata w przychodni nie byłam...napewno się tym zajme...takich rzeczy staram sie nie odkładać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka sie nie obraziła - po prostu nie mam na nic czasu, laptop lezy odłogiem do w poniedziałek wrociłam z wczasow a od wtorku juz mam kocioł w pracy... mam dosc. :( musze sie wdrozyc w robote, a po dwoch miesiacach lenistwa nie jest to łatwe :) ale obiecuje w miare mozliwosci i pisac i czytac i wysłac fotki buziaki sle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Właśnie wróciłam z wojaży po Rumunii...Swietne wakacje, niezapomniane wrazenia, wspaniali ludzie.:) Ależ to brzmi!:) Jestem skonana - doslownie!! Napiszę więcej, jak już się ogarnę. A teraz --spać spać spać! Pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten chłodnawy sobotni poranek 🌼 Nie wiem jak Wam ale mnie taka temperatura bardzo odpowiada. Przynajmniej jest jak oddychać :) Majmac.. na oprację marsz! Z tymi sprawami nie ma żartów. Nie doświadczyłam tego na włsanej skórze, ale widziałam czym może skończyć się odwlekanie. Erwinko.. jeszcze nie rozmawiałam z Olą na temat naszej tajnej akcji, w skrócie NTA, ale jak tylko będę mogła zrobię to niezwłocznie! ;) Serenity... śniłaś mi się. Powiedziałas że wracasz od fryzjera, włoski miałaś króciutkie, postrzępione w kolorze czekolady.. Czyzby to był sen proroczy? ? Amirko... zakupiłas już chysteczki niezbędne do machania synkowi na porzegnanie? ? ;) Biedronko... mnie nie musisz mówić o tym ile teraz jest pracy :D A jaki stopień awansu masz? Ilove.. Tobie to dobrze. Jeszcze miesiąc wakacji, więc pewnie nie będziemy Cię tu oglądać, co? Gdzie wybywasz we wrześniu?? No i czekamy oczywiście na zdjęcia i opowieści z krainy wampirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko - jestem kontraktowa i teraz przez dwa lata mam spokoj z awansem :) w zwiazku z tym zaczynam od pazdziernika studia podyplomowe, beda trwały 3 semstry wiec spokojnie je zrobie i potem zaczne sobie staż na mianowanie :) Słuchajcie :) wysle na te adresy, ktore mam kilka fotek z wakacji :) a wieczorem jak bede miała czas, napisze jak było na wczasach :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no...Biedronko,... na co jak na co ale na towarzystwo męskie to chyba nie narzekałaś... ;) ;) Ja w tym roku zaczynam mianowanie :O juz mnie skręca na myśl o całej tej robocie, zbędnej i pozbawionej sensu :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! We wrześniu nie planuję żadnych wyjazdów - mam za to egzaminy wstępne na studia magisterskie i egzamin na prawo jazdy, wiec muszę się jednak trochę pouczyć. Poza tym dostałam oferte pracy w Londynie jako tłumacz i naprawdę nie wiem, co mam z tym zrobic...Musiałabym wyjechać na rok. Wyżywienie i mieszkanie miałabym za darmo, oferta bardzo dobra, tylko ja po prostu nie wiem...Mam czas na zastanowienie się do końca miesiąca. Boję się, że sobie nie poradzę - miałabym być tłumaczem w firmie budowlanej, hmmm :/ Muszę podjąć mądrą decyzję. U nas dziś Air Show i niestety wydarzył się wypadek - zginęło 2 pilotów. Straszne. Poza tym jest zimno, deszczowo i cały dzień ciemno. Koniec lata. Szkoda. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...podpisuje liste obecności weekendową...hehe...dzisiaj spędziłam miło dzień na Pojezierzu Kaszubskim...pogoda dopisała aby zrobic grilla i pozbierać pare grzybków...a wieczorkiem na małych imieninach u koleżanki na starym mieszkanku...niedawno wróciliśmy... Internet strasznie wolno chodzi.... Biedronko,Ilove...dzięki za zdjęcia...są super...Ilove przepiękne dziewicze tereny...super... Jutro tzn.dzisiaj mam plan pójść na basen z dziećmi i trochę spalic kalorii...więc spadam do spania...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilove przysłała zdjęcia i teraz mam problem. Po zobaczeniu wakacyjnych Erwinki chciałam na Chorwacje jechać, teraz jestem zauroczona Ruminią... I masz babo placek :O :P :D Aniołku... napisałam Ci krótko acz treściwie na GG :) Zostaw mi odpowiedz z hasłem dostępu ;) Bo to przecież tajna akcja.. ciiii Mi się dziś zapowiada wielkie rodzinne grillowanie... Postaram się zachować zdrowy rozsądek w ilości kiełbasek i żeberek... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×