Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Hej ! Zakupy częściowo udane, spodnie i pasek są :) Teraz pranko i szybkakąpiel. Serenity pewnie że szanuję twoje zdanie, heheh cnawet jak zagłosujesz na pis to nie będzie to miało dla mnie znaczenia :) Ale nie powiem, cieszy mnie że nie na nich :D Biedronko ja też zawsze głosuję na lewicę. Tylko teraz mam zgryza.. chyba zagłosuję na po, żeby zyskali większa przewagę nad pisem bo tych nie chcę u władzy... dlatego pisałam o głosie przeciw.. Aniołku jak facet zaczyna udeżać w tango to zawsze będzie uderzał, ale to nie znaczy, że nie spotkasz w zyciu takiego z którym serdecznie się zaprzyjaźnisz :) Możejeszcze kiedyś będzie ci to dane :) Serenity udanej imprezki, życzonka będa jutro ;) Całuje was mocno i spadam zająć sie sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Słuchajcie, zerknęłam na swojego posta i ryczałam ze śmiechu.. Dwa te same słowa - inna pisownia . Do wyboruy do koloru :D:D:D Byk i tak jest, no cóż ... ;) Chowam głowę w piasek, a dokładniej rzecz ujmując w pianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...jestem pierwsza... :-) Serenity Wszystkiego Naj...Naj... z okazji urodzin...spełnienia marzeń...dużo zdrówka i w ogóle zadowolenia z życia...Buziaki...Miłej Nocki...owocnej... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity... 👄 Spełanienia NAJskrytszych marzeń i pragnień, samych dobrych dni i tylko życzliwych ludzi na drodze! Miłości w ochach męża i uśmiechu zadowolenia za każdym razem gdy spojrzysz w lustro! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam się do życzeń!!! Zdrówka, zdrówka i zdrówka, radości, szczęścia i mnóstwa miłości!!! No i spełnienia marzeń!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻 Zmykam bo mam mnóstwo na głowie. Buziaki. Jutro z rana wpadnę na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity Sto lat sto lat żyj nam na Topicu, badz szczesliwa i radosna jak w maju wiosna ;) kochaj mocno , z wzajemmnoscia niech Ci słonce zawsze świeci miej pieniazków całe wory zdrówko niech dopisuje zawsze i wszedzie a zmartwienia niech uciekaja od Ciebie gdzie pieprz rosnie :) 👄 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita Was schorowana biedna serenity:-o dziękuje wam dziewczyny za życzenia, było mi niezmiernie miło i za kawiatki i za lury, za wszystkoooo!!!!!!!! przypałętała sie do mnie jakaś cholera, od wczoraj mdli mnie, a dziś to w ogóle masakra! wczoraj zjadłam tylko zupke, bo więcej nie wcisnęłam, a dzis czuje się jakbym zjadła tonę żarcia, więc wychodzi, że w ostatni dzień diety nic nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tak liczyłam na twoje kawy :O A teraz biefdna staruszka sama będzie musiała dygac po wodę ;) Oby przynajmniej szło ci jak najlepiej na tych studiach! Witam porannie wszystkie kochane kobitki. Moja fryzura okazuje się nie do zniesienia w codziennym układaniu, więc od wczoraj mocno zdenerwowana zastanawiam sie co dalej. Trzeba iść do fryzjera - to pewne, tylko nie wiem czy czekac na takiego co jest na urlopie, a potem jeszcze nie wiadomo kiedy będzie miał wolny dla mnie termin, czy też iść na żywioł i wdepnąć gdziekolwiek... Najgorsze jest to, że nie mogę patrzyc w lustro. Nie znosze tez wstawac tak rano :O:O Kurde zazdroszczę tym wsyztskim, którzy wstają na późniejsze godziny. Poza tym leczę język i mam w gębie istne piekło od leku którym go smaruję bleh. Pochodziłam sobie po sklepach w wek i doszłamn do przekonania, że mój gust doznał całkowitego szoku, nie mam pojęcia jak sie ubierać i co kupować, no porazka.. Amirko jak tam ząb i dzieci? Już jesteś po badaniach? Serenity jak impra? Pewnie jak znam ciebibe to zakasowałaś wszystkich swoim wybitnym talentem kulinarnym :) Majmac u ciebie powoli się normuje? Całusy na dobry dzień. 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko a jakie masz teraz włoski? opisz swoją fryzurę. co do impry to był bardzo udana, zostało mi mnóstwo żarcia, pewnie dlatego, z eja nie jadłam hehe aniołku no nie wiem, może Twoje podejrzenia są słuszne;-) zobaczymy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to trudno powiedziec co mam na głowie :O:O Miała być taka do góry postawiona, taka co wydłuża a wyszłam wręcz kwadratowa :O:O:O O zgrowzo!!! Ogólnie to nie wygląda na fryzurę...... Tylko tak to można opisać. Seerenity ja rwnież zaciskam kciuki!!!! :) SAkoro sama tak piszesz że a nóz widelec no to są podstawy!!! :) daj znac jak najszybciej!!! A może tak teścik z apteki??? No nie trzymaj nas za długo w niepewności!!! Uwaga, uwaga, zaczynam sie wyrabiać!!! :D Tzn wychodzić na prostą!!! Tfu tfu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe oj laski ale mnie rozbawiłyście:-D na pewno Wam pierwszym powiem, sama zaczynma mysleć o teście, cos tam trochę podejrzewam, bo i mam podstawy do tego!:-D smiechy chichy a mi kurna niedobrze:-o erwino na pewno Twa fryzura jest przezabawna hahahahah, już Cie widze, ja jaki masz teraz kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej... Serenity...nono...a może to jest reakcja na dietkę? Ja jeszcze swojej przesyłki nie otrzymałam... Mój synek jest taki zakręcony, że dzisiaj zapomniał plecaka do szkoły... :-) na szczęście wracał się tylko z samochodu :-) a potem ruszył do klasy ale nie ze swoją klasą ...oczywiście wrócił z płaczem...ech...co ja mam za egzemplarz faceta...no ale nic jakieś przygody szkolne muszą być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko...co do włosów to ja też wymiękam...ostatnio fryzjerka z przypadku zrobiła mi ciemne włosy z ledwo widocznymi pasemkami...trochę za ciemne...a poza tym znowu próbuje zapuścić włosy i wyglądam jak zmokła kura...już sama nie wiem...mam chwile zwątpienia i znowu bym ścięła na krótko włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac nie daj się!! Ja dziołchy ugosciłam z opaskami i spinkami, wyglądając nie najlepiej, nie wytrzymałam poszłam do fryvca i teraz dopiero wyglądam :O Serenity kolorek blondi, został ładny po wakacjach, więc tu nic soie nie zmieniło, przynajmniej póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę majmac, chyba synek wdał się w mamusię heheheh:-D erwino ja Cie nie mogę, jakoś mi to umkneło, ze znów jesteś blondi:-o myslałam, ze dalej masz czarne włosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Serenity nie potraktuję tego jako komplement, bo chciałam oznajmić, że JA z całej rodziny trzymam rękę na pulsie na wszystkim...hehe...owszem, jestem zabiegana no i może lekko zakręcona ale jeszcze daleko mi do facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt masz rację, ale zakręcenie ma chyba po Tobie, tyle, ze ty się w tym doskonale odnajdujesz, a chłopy to już inna beczka, nie wiem czemu tacy są, ale moim zdanie strasznie nieporadni:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Serenity ...teraz lepiej... Ja też uważam, że faceci to by bez Nas zginęli...może są jakieś wyjątki ale ja takich nie mam w domu...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...moją najlepsza funfelę, która była na zwolnieniu przesadzają do innego biurka :-) pewnie tak nas obrobiły koleżanki, że nas rozsadzają...myślą , że nas ukarają jak dzieci w szkole :-) Może ubiorę mundurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj majmac u mnie jest tak samo, siedziałam kiedyś z najlepszą kumpelą biurko w biurko i jak zobaczyli, ze nam za dobrze, to Nas rozdzielili, mnie na dole, ja na górze. a propos mundurka uważam, ze będziesz wyglądała słodko i prześlicznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Witam 1 października 2007 roku ;) jakbyście nie wiedziały, że sie nowy miesiąc zaczął ;) No wreeeszcie leniuszki kończą wakacje i idą do szkoły ;) :P jakaś sprawiedliwość musi być i nikt nie bedzie się obijal :P Tylko martwi mnie co z kawą... :) Ja jestem od robienia kawy w ekspresie w pracy, wiec dodatkowy etat na Topicu juz nie dla mnie, nie dam rady ;) Wyszłam dzis z pracy pierwszy raz od dawna bez dodatkowych nadgodzin, pewnie tylko dlatego że chyłkiem uciekłam żeby nikt nie zobaczył, że lekcje skończyłam hehehe :) Poszłam sobie do sklepu, kupilam pare kosmetycznych drobiazgów, mamie kupiłam na ich rocznice slubu piekny obrusik :) No i jestem w domku i odpoczywam :) A wypracowania, testy, sprawdziany i dyktanda leża obok mnie i wołają \"bierz sie do roboty\" :P :P hehehehhe ale ja sie tak latwo im nie dam :) Aha, w sobote pracuje :( niestety odrabiamy.... brak mi słow... a w piatek po południu szkolenie :( :( bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biedroneczko ;) Hej laseczki!!! Byłam znowu u fryca, moje włosy mają długość 3/4 cm............................................................... branocka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z angielskiego i nie wiem w co ręce włożyć...pomiedzy praca a angielskim miałam 25 min wolnego i co zrobiłam?....smażyłam naleśniki...hehe...oczywiście się spóźniłam ale rodzinka za to miała co jeść...spadam do kuchni...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ii nie ma kawy... Aniołku stanowczo tęsknię, i sprzeciwiam sie porannym zajęciom!!! ;) Nie no, około 4 cm, taka szaleńczą długość mają moje kudełki. Nawet może być. Są miejsca gdzie sa nieco dłuższe. Chyba jakoś sie przyzwyczaję. W każdym bądź razie jest lepeij niż poprzednim razem. No i rano nie mam takiego kłopotu. Zobaczymy jak dalej. Majmac kurcze jak ty to robisz???? Normalnie pojęcia nie mam że tak dajesz radę ze wszystkim. A twój synek naprawdę fajny :D Idę robić kawę w takim razie. Stawiam kubki, może ktos woda zaleje ;) (_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm jaka pyszna kawa:-D niestety znow mam młyn w pracy, nie wiem kiedy to się skończy!!!!! 😭 protestuje, wnioskuje za wolnym piątkiem, kto za mną, ręka do góry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...ja też dołączam do protestu... Serenity jak efekty? no i jak się czujesz dzisiaj? ja jeszcze nie dostałam przesyłki...pójdę dzisiaj na pocztę... Wczoraj zrobiłam wieczorem sałatkę z pora,ananasa,kukurydzy,jajka, trochę szynki...mniam ale czegoś mi tam brakuje...jadłam ostatnio u znajomych i nie pamietam co tam jeszcze było? czy ktoś zna taką sałatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity ...całkiem prawdopodobne...dzięki... akurat tego nie miałam w lodówce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×