Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Właśnie ją smacznie zjadłam i teraz będę zionąć porem :-) A teraz druga kawka...proszę... C C C C C C C C C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Serenity delektuj się bo rzadko tutaj parze kawkę :-) Ponawiam pytanie...Serenity droga...moje natchnienie...jak efekty i jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmaczku już mówię, schudłam około 10 kg, trochę sie podłamałam, bo myślałam, że więcej zrzucę, ale potem pomyślałam, ze skóra byłaby jak płaszcz, a tak ładnie wstepuje;-) zresztą po tylu miesiacach jedzenie te 10 kg w 3 tyg. to jest sukces i to spory, niedługo znów DC, na razie jestem na SB i wszsytko jest pyszneeee!!!! mam tak skurczony żoładek, ze nie mogę wiele wcisnąć, dlatego jem wolno i jka czuje sytość odkładam, nie chce sobie brzuchala rozepchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity BRAVO...jestem pełna podziwu...10 kg w 3 tyg. to żadna dieta nie da rady...masz rację z tą skórą, trzeba uważać...miałam właśnie Cię zapytać jak ona się zachowuje... :-) mam na myśli skórę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity napisz mi jeszcze jakie masz sposoby na zapach o którym wiele słyszałam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac a zazwyczaj jest ŻD czyli żre dużo:-D majmac uważam, ze do tej pory to najlepsza dieta na jakiej byłam! dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac zostaje posplite mycie zębów, ale to na wiele się nie przydaje, po prostu wali z ryja, ze tak powiem wprost! staram sie z kims nie rozmawiac blisko, no i zapomnij o całuskach z małzonem, jeśli jest na to wrażliwy. mój kazał mi myć zęby:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no... Serenity wielkie gratulacje!!! Zawzięłaś się ostro, brawo! Można powiedzieć, że jestem z ciebie dumna ;) Amirko to dla ciebie : GC Tooth Mousse A teraz zmykam z konieczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac no a ten ser do sałatki to tarkowany? I majonez? No i jakie proporcje.. zwłaszcza tego pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko...hehe...ja robiłam ta sałatkę pierwszy raz i że tak powiem na czuja...z tego co mówiła Serenity to tarkowany ser...pokroiłam dwa małe pory a potem uzupełniałam na oko, żeby np.kukurydzy nie było za dużo...a majonezu tyle ile lubisz...zeby nie była za sucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Erwinko dziękuję 🌻 Serenity kuknij do skrzyneczki.Dziękuję za maila 🌻 Mój maluszek chory-przeziębiony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amirko! Jak córeczka się czuje? Posłuchajcie dziołchy czy te posiłki z Cambridge to dzieliłyście jeszcze na pol w ciągu dnia czy tylko trzy posiłki i koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sie wtulam w mego misiaka :) A jutro biorę urlop bo obiecał mnie zabrac na zakupy :) Jupi!!! Ale się cieszę!!! No to jest chłop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wyobrażacie sobie, że kiedy spałam w najlepsze podczas tego jedynego wolnego dnia, bezczelna koleżanka zadzwoniła mnie zapytać czy o tej porze (6.30 sic!!) leży już lista?!!!!!!!!!!!! 😡 I tak oto marzenia o pięknym wyspanym poranku z michem prysły jak bańka mydlana... Mam ochotę ją udusić!!!! Michu też.. Prosze nie spać w pracy, wstawać i w papiery!!! A ja na zakupy Poprawić sobie humorek. Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jakoś te uparte papierzyska nie chca mnie opuścić, a wręcz rozmnażają się w tempie zastraszającym. Co dzień wybieram się w celu kupna plaszczyka i kozaczków i za cholerę nie mogę stąd wyleźć! 😡. erwino o żeż! co ja bym takiej zrobiła jakby zadzwoniła o tej porze, wolę nie myśleć #@$%#%$^#&#^&^%!!!!! po prostu ściszaj tel. to chyba jedyna metoda, no normalnie sama się wkurzyłam takim chamstwem! majmac ja jadłam 3 posiłki, nic nie dzieliłam, czy dostałaś już upragniona paczuszkę? amirko dla otuchy kwiatek dla Ciebie 🌻!!!! aniołku Tobie się juz widze całkiem w d poprzewracałao hahahha;-D no ja nie mogę, tyle wolnego i jeszcze wakacji chce, ale jak już sobie wywalczysz to prosze pomyśl o mnie, przydałoby się troche wolnego:-) no a gdzie te fotki z NTA, obawiam się, ze zacznę w końcu wątpić w to całe przedsięwzięcie;-) dziewczyny amirko, erwinko, a co z Waszymi zębiskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moją MuZE....Serenity...:-) niestety nie otrzymałam...@#$%$#@#^&^%$$!!!! Kurcze Serenity mam wrażenie, że pracujemy w jednej firmie...klimaty,zero wolnego no chyba że na żądanie :-) i full roboty...@#$&^%$#$%$ Dzisiaj chyba przesadzą moją funfelę bo już szefowa się piekli a to zależy przede wszystkim od informatyków...Usiądzie obok inna kumpela, zarobiona po pachy więc będę musiała z kafeterią uważać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a jak się czujesz? Ja w piątek ide do chirurga i dowiem się być może całej prawdy o mnie :-) ale za to nie moge dojść na szczepienie p/ żółtaczce a mija prawie m-c... Serenity droga a co dzisiaj dobrego jadłas na SB? Amirko jak twoja córcia się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo klimatów...to synek miał powiedzieć w szkole co lubią jego rodzice...hehe...i powiedział, że tata to lubi KLIMATY...:-) mój mąż zawsze mówi, że lubi klimat w muzie, w filmie i na rybach...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja nie moge majmac, ale mnie rozbawiłaś z tym tekstem o klimacie hahahahhaha:-D dobrze, ze nie napisał, ze np. alkohol czy cos w tym stylu, dopiero by było:-D Dziś moja droga jadłam sałatkę z makreli, czyli wędzona makrela, jajeczko, papryka w kostke, cebulka i majonez light - pyszotaaaa!!!!! majmac współczuję Ci oczekiwań na paczkę, ja miałam tak samo, nie rozumiem co się dzieje na Poczcie Polskiej???? a na ile dni zamówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac czy nadal jesteś amatorka drożdżówek?:-D wiesz na co mam ochotę,opisze Ci, to może mi przejdzie, otóż zjadłabym jajeczko w sosie tatarskim ( pewnie niejedno ) i do tego golonke w galarecie, robiłam taką na imieniny i podobno była pyszna, srasznie mi było żla, ze nie dane mi było spróbować tego specjału:-o głoooooodna!!!!!!!!!!! aha schudłam kolejny kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Serenity gratuluję tego kolejnego kg! Dzisiaj mija tydzień jak została paczka wysłana...dzisiaj ide znowu na Poczte...zamówiłam na 11 dni ale zaraz chyba zamówie na nastepne jak to w takim tempie podąża... Trzymam kciuki za kolejne zgubione kg!!! a co do drożdżówek to nie, nie, nie kupuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac no właśnie chciałam Ci tak poradzić, zebyś najpóźniej po trzech dniach zamówiła, bo potem będzie kicha, ja zamówiłam na 8 dni przed druga partię i powiem Ci, ze przyszło na styk, myślałam już, ze głodowanie mi zostanie! także zamawiaj wcześniej, zeby mieć luz psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś zrobiłam okropną rzecz, siedzi przy moim biurku gościu, który nawija cały dzień, tak że mózg pęka, możesz robić wszystko a on gada i gada i gada, to trwa już jakiś czas, naprawde juz nie mogłam, więc wczoraj poszłam do dyra i mu najnormlaniej w świecie nakapowałam, ze nie moge pracowac, mam pilne sprawy, duże sumy za tym stoja, a on mi przeszkadza, dyr załatwił to dyskretnie, ale dziś go zjechał jak psa. jest w końcu cisza, nawet nie wiecie jak o tym marzyłam, najgorsze, ze nie mam wyrzutów sumienia, choc normalnie kablowaniem się brzydzę. Niestety tak się spocił na tej zjebce u dyra, ze teraz milczy, ale smierdzi, zawsze coś! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity...nie przejmuj się...czasami nie da się inaczej... My z nasza wariatką też nie możemy już wytrzymać...ogólnie jest kosa pomiędzy wariatką a moją koleżanką co była na zwolnieniu i jest trochę ciszej jakby...ale jak tylko kumpela się przeniesie to Ta znowu zacznie świergolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SERENITY
.|^^^^^^^^^^^^^^^||......|" | ZIMNE PIWKO.....||......||'""|""__,_ | ______________ ||__..|I__|__I___ |) |(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@) (@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! U mnie znowu choróbsko,synuś się przeziębił.Od wczoraj nie chodzi do szkoły i wiecie co,płacze,bo musi zostać w domku.Jaka odmiana !!! W piątek ma do dzieci przyjść Pani Jesień i ma dla dzieci prezenty,nauczycielka prosiła aby synka przyprowadzić i mam przez to zagryzkę...nie wiem co robić...on jest chory !!! Córcia natomiast ma cały czas tendencję Babińskiego do lewej,to jest typowy objaw przy wstrząśnieniu.Czuje się lepiej,ale nie wolno jej biegać,skakać i przemęczać.Ma zwolnienie lekarskie z W-F.Jutro ma dwa sprawdziany z angielskiego i z przyrody.Własnie wykuła 47 słówek na pamięć łącznie z pisownią.Zostały jej jeszcze trzy,ale jak dla niej to pryszcz :-) W listopadzie mamy kolejną wizytę u neurologa.Koniecznie musimy zaliczyć dobrego okulistę.Uderzyła się w miejsce,które odpowiada za wzrok...KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY ???? Serenity ja nie mam ZĘBISK---mam śliczne ząbki !!! A ten ząbek,który leczyłam---->>> już ok.Stomatologa miałam zaliczyć w piątek,ale nie udało mi się,byłam teraz w miniony poniedziałek.Zapłaciłam trochę kasy i po kłopocie. Erwinko dziękuję,kosztuje ok 50 zł. Zaraz zmykam do szkoły,kolejne zebranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×