Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

tak, ja jestem zaszczepiona, byłam już trzy razy, od ostatniej szczepionki mija już prawie 7 lat, więc niedługo znów będę musiała iść. ja musiałam się zasczepić, bo gdy moja babcie zachorowała wysłali całą rodzinę, która ma z nia styczność na szczepienia, gdyby nie to, to pewnie wcale bym nie była zaszczepiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że jutro idę po raz ostatni z tym dziadowskim zębem... Serenity liczę na Twoją pomoc...kuknij do skrzyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko..tak ci współczuję, że hej...jak sobie wyobraże to co masz w zębie to po prostu aż mną trzęsie... :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hej a ktoś ty
?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniołku 🌻 Oczywiście,że tęskniłyśmy za Tobą. Moja najmlodsza latorośl już wykąpana i przygotowana do snu.Jeszcze obejrzy bajeczkę na dobranoc i lulu.Wczoraj czytałam książeczki o Kubusiu Puchatku i Bolku i Lolku,oczywiście mojemu synkowi ;-) Jutro chirurg...trochę się boję...trzymajcie kciuki.Zapewne jednak niczego się nie dowiem,dopiero we wtorek neurolog mnie wtajemniczy w dziwne terminy medyczne.Najgorsza jest niepewnośc i czekanie.Mam jednak wiarę w to,że wszystko będzie dobrze i córcia szybko dojdzie do siebie.Jeżeli jeszcze mnie dopuszczą dzisiaj do kompa to powiem Wam dobranoc... Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniołku!!! No i kolejne powalające wieści!!! Hehe zaczynam nie nadążać za wami ;) Wyspij się, odpocznij i koniecznie wpadaj z rana bo tęskniłam za kawami :) Jeszcze Momirki bardzo tiu brakuje, mam nadzieję, że niebawem się odezwie. Ja nadal cierpię, i jestem skołowana jeśli chodzi o tego zęba. Nie wiem czy nie będę ,musiała ciąć sie hirurgicznie, a wiecie jak bardzo negatywnie jestem do tego ustosunkowana. Zresztą co się dziwić, tyle już przeszłam, że boje sie strasznie... Fryzura..hmm... jest taka sobie, nie jestem zachwycona, miało być fajniej.. Ale nie jest najgorzej, chyba nawet może być.. Poza tym moje drogie właśnie oglądam wiadomości. Prosze powiedzcie mi żepójdziecie na wybory!!! Błagam, idźcie zagłosować!!!!!!!!!!! Ja już nie mogę słuchać tych oszołomów. Prosze zróbcie coś dla Polski, dla siebie samych i pójdźcie zagłosować. No chyba że na pis, to jesteście zwolnione!!!! Jutro zamierzam kupić kozaczki, spodnie i poszukać płaszczyka na jesień. Chyba pójde z torbami w tym miesiącu... no już to czuję, strasznie pochłania finanse dentysta. Zamiast sobie kupić parę rzeczy to latam i latam i jeszcze człowiek tak sie nacierpi... W sumie onad tysiąc poszedł na zęby, cholewcia tyle rzeczy mogłam sobie kupić. Ja wiem, zęby to podstawa, tylko wciąż pojąc nie mogę dlaczego musze za to płacić i to jeszcze takie pieniądze?!?!?! Przecież do diabła jestem ubezpieczona!!!!! I tak ponownie wkraczamy w świat polityki.... Moje kochane zwierze zajmuje skutecznie mój fotel, że tak powiem ma całką przyzwoitą leżankę ;) prawda Aniołkiu? No tak sie wpasł w ten fotel.\\, że już nie pamiętam kiedy sobie na nim siedziałam. Musze ci tez Aniołku powiedzieć, że stołek alseda prawdopodobnie wytrzyma jeszcze może około miesiąca... skutecznie jest niszczony pazurkami. Biedronko a jak tam przepis na sałatkę????? Ciagle czekam. Majmacowa mnie strasznie kusi, ale póki co nie wybieram się do żadnego marketu, a tu u siebie w pobliżu nie dostanę paluszków. Zresztą to byłaby kolejna odmiana :) Chyba troszk skacze z tematu na temat jak pijany zając w kapuście. A, Aniołku zdaje się że wyslę te zdjęcia z NTA do dziewczyn. Może w weekend. Myślę głównie o tych od Momirki. Masz cos przeciw któremuś??? Jeśli tak to daj znać. W weekend najwyżej powysyłam. Poświęce się, a co tam. Choć z drugiej strony będę tez miała pracę w domu, znowu :O:O To dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!! I Amirka wpadła! Jak miło!!! Buziaki Amirko i pozdrówka dla reszty rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synuś w łóżeczku,córcia w łazience ząbki szoruje a mój mężuś za 40 minut zjedzie do domku.A ja w ślicznej koszulce nocnej przed kompem,szkoda,ze Was nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Sory, ze wczesniej nie napisałam ale podaje przepis na moja ulubiona sałatke! od razu pisze jak sie ja robi!! Pierś z kurczaka kroimy na małe kawałki, przyprawiamy dość mocno przyprawą Gyros (najlepsza wg mnie z firmy Kotanyi) i smazymy na oleju na patelni do całkowitego usmazenia sie miesa! tego kurczaka ma byc duza podwojna piers! Jak juz usmazymy to zlewamy razem z tłuszczem do miski. Ja uzywam miski przezroczystek i takiej prostej, tzn srednica dna jest równa srednicy brzegów miski :) (sałatka bedzie warstwowa) Gdy kurczak jest juz zimny smarujemy go keczupem. Na to kładziemy warstwe ogórka konserwowego pokrojonego w drobna kosteczke. Nastepna warstwa to majonez. Pozniej kolejna warstwa - puszka kukurydzy. W tym momencie mozecie dac warstwe cebulki drobno pokrojonej (ja nie daje bo uczulona jestem). Potem znów posmarowac keczupem, potem majonezem i na to wszystko dosc gruba warstwa kapusty pekinskiej(ja daje cała mała kapuste lub pół duzej). To wszystko wkładamy do lodówki na 2 godziny az przejdzie wszystko :) Smacznego. Pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biedroneczko 🌻 Erwinka wywołała Ciebie i Twoją sałatkę :-).Dzięki za przepis,na pewno kiedyś ją zrobię. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągnieta za uszy przez Erwinkę jestem. Pisać nie bede jednak. Wybaczcie. Pozbieram sie, poskładam i może wtedy. Nie wiem kiedy znów napiszę więc dla Was a szczególnie dla Serenity - moja lura: c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko uszka postawiłam do góry ;) Chętnie bym ci pomogła się poskładać, bo smutno mi że się smucisz, ale chyba ne jestem w stanie mimo szczerych i serdecznych chęci. Trzymaj się słoneczko ❤️ Aniołku ja mam dżiny na oku, niestety jeszcze ich nie mierzyłam, więc mam obawy, ze jak dziś się po nie wybiorę (o ile), to nie będzie rozmiaru na moje dupsko. Jestem na nie zdecydowana, więc znając mego pecha .... :O tfu tfu rzecz jasna, ale nie robię sobie wielkich nadziei.. Musze tez poszukac kilku sweterków i innych rzeczy, tylko jak to pogodzić z cholernie drogim dentystą?!?! No a przecież pralkę jeszcze musze kupić, bo obiecałam teściowej. Ło matko, brr, trzeba to jakoś wszystko poskładac do kupy, więc prawdopodobnie ciuszki będą musiały poczekać. Myślę jedynie o kozakach, płaszczu i spodniach, a to i tak chyba sporo. Aniołku fryzurki chyba nie mam jak puścić bo nie ma mojego szczęścia chwilowo, no i kto mi wgra te zdjątka???? :D Poza tym nie jest to szczyt marzeń, więc nie wiem czy jest się czym chwalić ;) Amirko o zębie już pisałam kilkukrotnie, nie wiem czy nie będę musiała ciąć dziąsła itp. nie wiem co z tym narzędziem :O ot tak to wygląda.. Na szczęście dzis choc mniej boli, tfu tfu żeby nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko a tobie dziekuję za przepis!!!! Faktycznie wygląda to smakowicie, mniam mniam... No to trzeba jeszcze kilka do kolekcji pozbierać bo zima idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na wstępie Nasze zguby;-) erwinko zgadzam sie z Tobą w temacie zębów, nie rozumiem czemu to jest tak drogie! powinni kiedyś coś z tym zrobic, przecież wiele ludzi chodzi szczerbatych tylko dlatego, ze ich nie stać na zęby, albo szybciej im się posypią niż się dostana do dentysty, moja kumpela ostatnio czkeała 4 miesiące, to jakiś straszny rekord! ja równiez poszukuję płaszczyka, bo już jest coraz zimniej, a dziś to w ogóle pogoda jakaś wstrętna, pada i niebo ciemne, nic mi się nie chce:-( erwinko i amirko za Wasze cierpienia kwiatek dla Was 🌻🌻🌻 co do NTA to nie moge się doczekac fotek:-D ogłaszam przy okazji, ze niedługo wyślę Wam zdjęcia nowej serenity hehe;-) momirko za kawkę dziękuje, uwielbiam Twoją lurę! amirko odpisałam Ci na miala, mam nadzieję, ze o to Ci chodziło.... P.S. 18 DZIEŃ DIETKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko wybacz mi kochana ale na wybory nie idę:-o niestety nie mam opcji, nie znosze i PIS i PO, dla mnie to jedno bagno, jak widzę Donalda, lub go słysze to mi sie flaki przelewają, jak się kaczory pojawią to pędzę do kibelka, no a inne partie - szkoda słów:-o musiałabym chyba skreślić w ciemno, bo naprawdę nie mam faworyta:-o wybacz i nie denerwuj się, ale decyzji nie zmienię. Aha moje poglądy są czysto prawicowe, ewentualnie centrum, a ze z partii odpowiadających moim przekonaniom nie ma kandydata, to niestety nie mogę oddać głosu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... od rana u mnie pada deszcz...padam na twarz...poszłam wczoraj o 2 spać... Dzisiaj od rana córcia miała jakieś fochy co do pójścia do przedszkola a potem w przedszkolu...i o czywiście mamusia się spóźniła do pracy... zaraz chyba usnę...deszcz stuka w parapet :-) Serenity BRAVO!!! Jesteś dzielna! Mój mąż nie je kolacji i świetnie daje rade, wczoraj bylismy chwilke u znajomych na urodzinach, nie tkną ani ciasta ani sałatki... byłam w szoku...chyba nieźle mu nagadał ten lekarz... pytałam, czy nie chce przejść na diete Cambridge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam, że mam bluzkę na lewą stronę...ale jaja... :-) a koleżanka obok zza biurka wylała kawę na biurko...ale wkoło jest wesoło...normalnie ide spać...obudżcie mnie jak będzie druga kawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !!! Majmac pobudka.....> > > [_}> > > > aromatyczna,świeża po prostu idealna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko...dzieki....pychotka... pójde na poczte dzisiaj zapytać o moja przesyłkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa to widziałyście...
Temat: Razem Uratujemy Nasze Panstwo __Akcja__ 14:06 kafe late Idą wybory. Nie da się tego ukryć. Trzeba uratować ten Kraj. Dlatego powstała akcja "Schowaj Babci dowód". Podaj dalejwyslij smeska, wiadomosc gg), to nie jest lancuszek tylko ratowanie tego państwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, wielkie brawa za postawę wyborczą!!!!!!! :) Branocka słonka. ledwie już nogami włóczę więc nic sensowanego nie napiszę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy nowego domownika...mianowicie chomika...ciekawe co się będzie działo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniołku! No ja bym sobie nie wybaczyła gdybym nie poszła na wybory. Wprawdzie nie głosuję \"za\" ale głos \"przeciw\" tym najgorszym też jest szalenie istotny. Nie ma takiej parti za która teraz bym oddała głos, ale uważam że musze zrobić wszystko żeby osłabić tą, która jest najgorsza!!! I nie potrafię zrozumieć innego podejścia, bo do cholery od tego zależą nasz codzienne losy. Takze Serenity ty tez się nie obraź ale nie rozumiem twojego podejścia. Mi nie jest wszystko jedno kto będzie robił reformy i w jakim kierunku, no i kto będzie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. To co się dzieje teraz jest okropne!!!! Chodźbym miał a40 stopni gorączki to pójdę oddać głos przeciw!!!! Amirko mam nadzieję, że ty pójdziesz na wybory jesli nie z myślą o sobie to z myślą o własnych dzieciach!! Chyba nie jest ci wszystko jedno kto będzie reformował szkoły??? Ja tylko gorąco was zachęcam!! Jesli nie ma na kogo głosować to oddajcie głos przeciw tym najgorszym. Aniołku a mi się zawsze przytrafiały piękne przyjaźnie damsko męskie, które zresztą istnieją po dziś dzień. Ile to już lat, ło matko, szok... Spadam kończyć sałatkę, wczoraj nie zdążyłam zrobić w całości. A potem zmykam na miasto szukac spodni. Te o których pisałam tylko wyglądały na \"rurki\", po przymierzeniuokazało sie że nie są. No i dalej mam kłopocik. A że w tygodniu nie za bardzo mam siłę na latanie po sklepach to wykorzystam dzień dzisiejszy. Potem oczywiście obowiązkowo pranie... ot normalnie jak w soboitę. Dzień minie jak przez palce. A nedziela szykuje sie w papierach :O Najważniejsze że zaczyna być trochę normalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko dać Wam buziaka 😘 bo zaraz zmykam, mam mnóstwo spraw do zalatwienia, a goście przychodzą o 16 brrrr...nie wiem jak się wyrobię...już czuję lekki stresik, ale to u mnie normalka, nie ma to jak natura panikarza! erwinko wcale się na Ciebie nie obrazam, zresztą nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa w kwestii wyborów:-) za każdym razem mówię, ze nie pójdę, a chodzę, pewnie mężuś mnie zaciągnie do urny siłą:-) powiem szczerze, ze jeszcze nigdy nie byłam tak niezdecydowana, zawsze był kandydat/kandydaci, którzy w miare mi odpowiadali, a teraz NIC! Druga sprawa to nie ulegałabym za bardzo propagandzie przede wszystkim mediów, nie panikuję, staram sie też nigdy nie narzekać. Kiedyś bardzo angażowałam się w sprawy polityczne i czasem kosztowało mnie to sporo, więc dałam na luz. Jedno wiem, ze wolę by było jak teraz niż za rządów poprzedniego prezydenta i jego brygady, a gdybym miała wybierać między nimi a tymi obecnymi, zagłosowałabym na obecnych. Nie oznacza to jednak, ze ich popieram, bo tak mnie często ludzie postrzegają...w każdym bądź razie jestem z Wami szczera i nie zamierzam pisać pod publikę, mam nadzieję, ze to uszanujecie. Erwinko na pewno głęboko przemyślę kwestię pójścia czy nie pójścia i nie martw się nie zagłosuję na pis, mam więc nadzieję, ze nadal będę miałą wejście na topik:-D pa lasencje, HAVE A NICE WEEKEND!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku kochany co do kumpla, to napisze tylko jedno zdanie: A NIE MÓWILAM:-D węszyłam pismo nosem hehe, sama to przyznaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do przepisu to ta sałatka jest pyszna naprawde!! u mnie nawet mama chwali a ja jest strasznie ciezko zadowolic kulinarnie ;) a co do wyborów - Zawsze chodze i glosuje!To mój obowiązek i przywilej :) Zdziwiło mnie tylko ze na drugich studiach (WOS) byli ludzie, którzy tego nie rozumieli.... a głosowac bede jak zawsze :) czyli na Lewicę pozdrawiam was :) u mnie juz o wiele lepiej jest - nie martwie sie na zapas i staram sie trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×