Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

hahaha...ale byłoby zabawnie...jestem za spotkaniem ...wstęp tylko za okazaniem niebieskiej saszetki...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukniejcie do skrzyneczek...tylko nie płaczcie.Ja przy tym mailu szczerze sobie popłakałam. Spotkanie fanek DC w planie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac superrrrrr pomysł :D To na pewno nas zmobilizuje.Zaznaczam tylko,że pierwszy weekend października mam zajęty...później jestem do dyspozycji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmykam po synka,kończy zajęcia o 15.00,więc nie mogę się spóźnić.Poza tym moja pociecha przekonała się do szkoly.Dzisiaj w szkole robią surówkę i sałatke owocową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteśmy umówione na koktajlowe party!!!! proponuję trzeci tydzień pażdziernika - sobota:-)co wy na to? tj.20.X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jak dla mnie to bomba !!! Kolejne spotkanie w realu....nie mogę się doczekać.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też pasuje...ale będzie pysznie... Ale mnie wkurzają w pracy chyba jak będę na diecie to ich pogryzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi podwyżkami majmac to różnie bywa heheheh - patrz kilka postów wyżej:-D amirko musze przyznać, że impreza to będzie wypas, czy przyjmowałaś kiedykolwiek gości, których posiłek mieścił się w kosmetyczce?!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie śmiejcie się, ale mam problem:-o do gdańska dojadę autobusem, na razie ok, ale jak się potem dostać tą cholerną kolejką do gdyni to już całkiem się zagubię. Mógłby mnie mąż zawieźć, ale po co ma się nudzić, wolę sama, wtedy spędzimy więcej czasu ze sobą. Chyba, ze pójdę na stopa:-o ciekawe czy ktoś chciałby podwieźć taką laseczkę jak ja:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino na przyszłosć pamiętaj, ze warto Nas zapraszać, nie trzeba się martwić o menu:-D my północne dziołchy jesteśmy skromne, a nie jak te obżartuchy z południa hehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę amiro, ze uda Nam się to wcisnąć, choć nie powiem, jedzenia na pół roku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję Wam byście zaczęły dietkę od poniedziałku:-) wtedy 20 będziecie miały przedostatni dzień DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jak widzę głowę masz nie od parady ;-) dobrze liczysz.Z Gdyni mogę odebrać Ciebie autkiem i zawiozę na moje włości osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci już smacznie śpią,mąż podczytuje moją lekturkę----->>>> już czas zamienić się miejscami...ja do łóżeczka a mężuś przed komputer.Miłej nocki...idę lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jetsem wściekła z powodu tego zęba. Wczoraj przeszłam piekła ciąg dalszy i jeszcze się okazało, że któryś z dentystów zostawił mi w kanale kawałek ułamanego narzędzia.... Nie wiem co dalej, narazie jestem wściekła i brak mi pomysłu i zdecydowania na to co dalej z tym bolącym fantem zrobić... Serenity, siedze i ne wiem co napisać w odniesieniu do twojego posta odnośnie braku z mojej strony chęci zaproszenia cię do siebie. Ręce opadają, ale cóż mam w tym momencie powiedzieć? W sumie mogłabym ale chyba sobie daruję. A teraz robię kawę, dla serenity jej ulubioną lurę :P (_)>(_)>(_)>(_)> No i spadam do pracy. Wpadnę jeszcze nieco później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... właśnie patrze w kalendarz i co widze...że najlepszy znajomy ma dzisiaj urodziny...kurza twarz a ja zupełnie nie przygotowana...znowu dzisiaj zlądujemy późno w domu :-) Ale jestem zmęczona...żeby tak wygrać w Totolotka...i sobie poleniuchować...ech... Erwinko współczuję, co Ty masz za przypadki?! to tylko książkę pisać... Serenity,Amirko...przesyłka juz do mnie śmiga... :-) a ja coraz bardziej głodna...dzisiaj już wciągnęłam kanapkę bo mnie ssało, nigdy o tej porze nie jem... :-I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino no nie denerwuj się:-D robię sobie tylko reklamę na przyszłość hehe, mało je, tylko miejsca dużo zajmuje!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac moja droga uważam, ze dopóki nie masz jeszcze paczki powinnaś robić sobie zapasy, także z czystym sumieniem obżeraj się do bólu brzucha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro mam nadzieję, ze jesteś szczepiona na żółtaczkę, bo jeszcze tego by brakowało:-o ptfu ptfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku...ja musze się zaszczepić na żółtaczkę...tylko nie moge dojść do tej przewspaniałej przychodni gdzie musze postać w długaśnej kolejce i zapłacić za szczepionkę 50 zł...a za tydzień ide do chirurga w sprawie moich kamieni :-) myśle, że one dodają mi kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jak przeczytałam Twojego posta od razu zaczęło mnie ssać w żołądku...:-) a Erwinki nie denerwować prosze dzisiaj...bo ma wisielczy humorek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmaczku, ja jestem pewna, ze to te kamienie!!!! normalnie byłabyś laska! a teraz idź się najedz, bo aż przykro mi gdy tak głodujesz. a wokół erwinki chodzę na paluszkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Serenity o co Ci chodzi ??? Żółtaczka ??? Erwinko mnie jutro czeka kanałowe leczenie zęba...współczuję i Tobie i sobie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No macie racje, wściekła jestem że hej!!!! 😡 A do tego wszystkiego nap... mnie ten cholerny ząb i w ogóle nie wiem co dalej. A w robocie końca nie widać, mnie już chyba też.. Cholerny świat! Idę sobie moje miłe bo jestem dziś wybuchowa i obawiam się że na nic innego mnie dzis nie stać. Może wizyta u fryzjera poprawi mi humor, ale jak mnie źle obetnie to będzie apogeum! Mieć takiego pecha w życiu! Sama sobie się dziwię, że nie zrobiłam sie zgryźliwą jędzą. Ile można????? No ile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ten post o żółtaczce miał być do erwiny, ale ty amiro tez się powinnaś zaszczepić jeśli jeszcze nie jesteś. Moja babcia tak wlaśnie wpadła w to choróbsko, u dentysty! w ogóle to już nie kraczę, kurcze pluję na wszystkie strony, bo głupia jestem!!!!! erwino biedna Twoja fryzjerka, oby jej się reka nie podwinęła, bo dopiero dasz jej popalić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×