Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Majmaczku, podpisuję się pod tym co napisała Amirka! Widoki że dech zapiera!!! No i mieliście chyba kolejny miesiąc miodowy, co?... ;) U mnie dobrze :) Maluszek rośnie i daje o sobie znać. Ja także rosnę :P Na brak apetytu nie mogę narzekać i w przeciwieństwie do początku ciąży teraz smakuje mi wszystko, słone, słodkie i kwaśne... A po solidnej porcji kiszonej kapusty potrafię bez problemu zjeść batonika! Tzn. dziecko mnie do tych ekstremów zmusza :P :P Ap ropo miejsca gdzie była Majmac, to i ja bym się chętnie z mężem wybrała. Obawiam się jednak że w przyszłe wakacje to nie nastąpi, ale kiedyś na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadam napisać, że Erwinka pozdrawia i ściska Was wszystkie kochaniutkie ale obecnie nie ma dostępu do neta...odezwie się jak tylko to będzie możliwe... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ubiegłaś mnie Majmac :P też ucięłam sobie pogawędkę z Erwinką i właśnie chciałam o tym jej necie napisać ;) Erwinko, zasiadłam z kawką żeby wysłać obiecane zdjęcia i ... błąd serwera :( Nie mogę się zalogować na pocztę. Spróbuję później na pewno i zdjęcia wyślę. Dziewczyny, czy ruchy dziecka w brzuchu odzwierciedlają jego późniejszy temperament???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko z rana wpadam wyściskać was, po czym zatapiam się w pracę. Jakoś tak głupio siedzę, że pracowinicy mi się kręca za plecami... No nie wypada żeby szef buszował po necie ;) Majmac zdjęcia są przecudne, a Kapadcja wręcz bajkowa!!! Miałam tam jechac z małżonkiem w tym roku, ale oczywiście przestraszyłam się wojny.. stąd wyszła Kreta. Ale przecież nic straconego. Coś nie mogłam sie dodzwonić do Amirki, mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku. lekko się zmartwiłam. No to ściskam, bo tu coraz liczniejsze tłumy walą do drzwi :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo... Aniołku ściskam mocno...super czytać, że wszystko jest OK u Ciebie... U mnie ostatnie minuty w pracy i do domu a tam dzisiaj goscie... :-) Do tego m się rozłożył i leży z gorączką więc wszystko na mojej głowie...ale nic...damy rade... Szefowa zapowiedziała mi rozmowe w poniedz....ciekawe co mi chcą dołożyć??? dobrze to nie wróży...skoro się zapowiedziała... Póki co weekendu poczatek...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta ściskam was i całuję i straszelnie przepraszam, za to żem was tak haniebnie zaniedbałam:-( cierpię własnie na zapalenie oskrzeli i jestem w trakcie dochodzenia do siebie, jak tylko poczuję się lepiej to naskrobię cosik wiecej. BARDZO ZA WAMI TESKNIE BEZ WYJĄTKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku... jesli tym razem znowu mnie wywali to ja chyba zwraiuję!!! Wracając jednak do tematów ;).. Laptop nie jest jeszcze naprawiony, z tego co mi powiedziano w serwisie, poszło coś tam ważnego, ale nie do końca (????). Cokolwiek ma to znaczyć naprawa mnie nie minie. Mogę go używać jeszcze jakiś czas, z małymi przygodami o których już wam mowiłam. Tak więc zastanawiam się czy uda mi sie wysłać posta, czy też nastąpi ciemnośc na ekranie i znowu przez jakiś czas nie da się sprztu odpalić... Poza tym zastnawiam się czy w takim układzie nie pomęczyć się ile się da, a potem po prostu kipić nowy??? Oczywiście jak zwykl.e na złość zepsuł się w niecały miesiąc po upływie terminu gwarancji.. Już zaczynam podejrzewać że oni specjalnie tak produkują 😠.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze na raty, żeby na wszelki wypadek choć trochę wiadomości nie poszło na marne.. ANIOŁKU!!! Miło cię widzieć i dobrze wiedzieć, że wszystko ci się układa tak jak trzeba. Masz rację, ze życie zaskakuje, o tym samym rozmwaiałam ostatnio z Momirką... Bo włąśnie minął rok od naszego spotkania :) Swoją drogą szalenie miło je wspominam!!! Jestem ciekawa szczegółów z twego "nowego" życia ;) Gdybyś chciała nawiązać kontakt mailowy to wyślij mi namiary na telefon, ja mam stale ten sam numer :) A teraz skoro już zyskałaś kontakt ze światem między innymi naszym małym światem to mam nadzieję że będziesz nas odwiedzać! :) (zapraszam nawet na codzienne pogaduchy). Majmac bidako kochana, trzymam kciuki za poniedziałek!!!! I odpocznij trozkę!!! Amirka pojechała na jakieś weselicho, więc pewnie odezwie się w przyszłym tygodniu. Serenity gdzies ty kobito się tak załatwiła?!?!? Swoją drogą to ja myślałam że ty jesteś już na tych wymarzonych wczasach. Trzymaj się dzielnie!!!! A ja zmykam szukać fryzjera... nadszedł kryzys, już dłużej nie wytrzymam!!! Nie jestem nigdzie umówiona, a w dodatku jest niedziela więc nie wiem czy w ogóle uda mi się coś znaleźć.... Lecę się ubierać i w drogę! Ściskam i mam nadzieję że wiadomość zdąży się wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj problem z laptopem się rozwija.. wczoraj próbowałam sie dobić do kefe, ale bezskutecznie, nawet nie wiedziałam że ostatecznie mój post nr 2 został wysłany... po prostu mnie wywaliło i nawet wieczorem nie działał. Za to teraz szybciutko odpaliłam i jeszcze szybciej staram się napisać i wysłąć:) Fryzjera nie znalazłam, bo albo było zamknięte, albo zajęte i dla mnie nie było miejsca. Za to jak już byłam w galerii to zrobiłam zakupy :) I co ja wymyślę z tymi włosami?!?! W pracy jak zwykle ukrop i szaleństwo, japlanuję jedno a po drodze wyskakuje milion innych pilnych spraw. Majmac co u ciebie po rozmowie????? Jestem cała zniecierpliwiona.. Trzymaj sie dzielnie!!! No to całuję i wznoszę modły by post sie wysłał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę, że jak ja jakoś dobijam sie do kafe to z kolei was nie ma, ot przewrotność ;) Majmac daj znac co u ciebie bo to już wtorek chyli sie ku końcowi, a ja jestem zaniepokojona... Mam nadzieję, że to jednak nie było nic poważnego !! Serenity wracaj zdrowa i cała! Ja zbieram się spać.. Ledwie na oczy widzę, no i pogoda nie sprzyja... nie znosze niżu i deszczowej pogody, która zbliża sie wielkimi krokami. Mam wtedy fatalne samopoczucie. Przez to mój remoncik sie w czasie przeciąga grr... a ja już prawie wszystko w głowie mam ułożone. No może prawie wszystko;) Czasem brak mi samochodu.. Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...jestem... Erwinko wszystko ok, tzn.nie będę z tego powodu płakać ani śmiać się a mianowicie zmieniono mi obowiązki...z jednego kolosalnego tematu, który zreszta lubię bo chodzi o import w drugi kolos czyli środki trwałe...wiążę się to oczywiście z przekazaniem moich obowiązków a przejęciem nowych ponieważ osoba od tego tematu odchodzi...a jakoś szefowa nie może znaleźć nikogo nowego a Ja znam firme jak powiedziała...wiec szkoda mi mojej działki ale z drugiej strony trzeba się rozwijać i poznawać nowe rzeczy więc z pokorą przyjęłam pomysł szefowej i teraz trzeba go wdrożyć a nie będzie łatwo...w moim temacie jest gorący okres przedświąteczny... :-) czyli brak czasu na naukę... :-) no nic pożyjemy zobaczymy...raz już mi zwalili 2 nowe tematy naraz...myślałam wówczas że rzuce prace... :-) jestem dobrej myśli... Poza tym wczoraj zaczęłam dietkę 13-dniową...Amirka wie o czym piszę...w sumie nie jestem głodna ale mam poruszonego nerwa :-) ...wczoraj poszłam wcześniej spać bo już po 22 a to pora jak dla mnie bardzo wczesna...co prawda nie mogłam zasnąć ale wolałam leżeć niż szukać dziury w całym... :-) a teraz spadam do kąpieli bo jutro powinnam pójść na 7 rano i odrobić wcześniejsze wyjście...buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, o co chodzi z kafeterią??? Dlaczego ubyło nam 30 stron???? Erwinko, dostałaś zdjęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... już rozumiem. Jedna osoba usunęła swoje wpisy. Trochę szkoda, ale to przecież jej decyzja... Żegnaj Aniołku.. Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...witajcie Mam dzisiaj trochę luzu,tylko papierzyska czekają na mnie,ale to pestka,dam sobie radę.Jeżeli jest ktoś chętny to chętnie poplotkuję na kafe ;-).Momirko też zauważyłam spory ubytek stron,ale skoro tak ma być to niech tak jest :-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... u mnie w pracy napięta atmosfera...sezon przedświąteczny w pełni...importujemy dużo towaru...dużo trzeba płacić naokoło a jeszcze kursy walut szaleją...wszyscy biegają jak z pieprzem... Mam dzisiaj 5 dzień diety kopenhadzkiej Amirko...normalnie lunch rośnie mi \"w gębie\" no nie moge go skończyć...okropność... Momirko jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w sobotni poranek :) Ja od godziny jestem na nogach. Wyszykowałam Męża i pojechał do swojego miasta odebrać od mechanika samochód. A ja pierwsze co zrobiłam jak wyszedł z domu to się poryczałam... :O Nie lubię jak jedzie gdzieś sam.. Ostatnio co prawda jestem wrażliwsza niż kiedyś, ale i tak nie umiem się z Nim rozstawać choćby na dzień.. A teraz odpowiem Majmac :) Czuję się dobrze. Wczoraj byliśmy na wizycie i jest co prawda dodatkowe badanie które muszę wykonać w poniedziałek, ale powinnam być dobrej myśli i nie stresować siebie ani naszego Syneczka.. :) No. To już wiecie, że będziecie ciociami chłopczyka :) :) Moje Dziecko tak pięknie wypięło wczoraj pupcie, że nikt z naszej trójki (my + pani doktor) nie miał wątpliwości co do płci :D :D Cieszę się przeogromnie tym bardziej, że uśmiech J. wpatrzonego w ekran usg był jedyny w swoim rodzaju :) Poza tym Mały jest zdrowy i wczoraj też pięknie nam zaprezentował jak otwiera buzię :) Erwinko, bidulko... wiem że jesienne słoty nie należą do Twoich ulubionych, ale ani się obejrzysz a za oknem będzie piękna biała zima :) No chyba że zimy też nie lubisz :P Z remontem też się uwiniesz raz dwa. Samochód to faktycznie przydatna rzecz. Przekonaliśmy się o tym w ostatnich dniach kiedy trzeba było zasuwać pół godziny do dentysty, ponad pół zrobić badania krwi... itd itd. A ja z moim chodem kaczym potrzebuję trochę więcej czasu niż inni ;) Amirko, co tam papierzyska. Ty lepiej powiedz co ostatnio dobrego upichciłaś. Nie to żebym wciąż myślała o jedzeniu :D Jak dzieciaczki, zdrowe? Majmczku, trzymam kciuki za dietkę. Chociaż zupełnie nie wiem po co ją stosujesz. Zdjęcia widziałam, w kostiumie też i moim zdaniem powinnaś jeść normalnie, bo fajna babeczka z Ciebie! :) A Ciocia Serenity, mogłaby machnąć łapeczką.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... och Momirko gratuluje synka!!! super! trzymam kciuki za badanie, żeby było wszystko ok. Dzisiaj była u mnie koleżanka co ma termin porodu za 5 tygodni, dobrze się czuje ale spać nie może w nocy...dobrze, że ma zwolnienie lek. to odeśpi w dzień. Co do mojej diety to Ja wymiękam dzisiaj...nienawidzę jeść ściśle wg jadłospisu diety, głodna nie jestem, już - 2 kg na wadze, oponki zjechały bo o to mi chodziło ale mam znowu nerwa! no chyba ją jutro rzuce i po prostu będę mniej jeść...Momirko pocieszające jest to co napisałaś o mnie... :-) nie chcę się odchudzać za bardzo ale ostatnio po Bieszczadach i po Turcji po prostu przegięłam...4-5 kg wiecej i tyle chcę zgubić choć nie powiem czuje się już o wiele lepiej niż tydzień temu... no dobra a teraz oglądam Mam talent więc spadam... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Momirko wielkie gratulacje !!! Macie już imię ? A ja znowu zalegam w kuchni...wczoraj wieczorem dostałam całe wiadro winogron---> robię soki na zimę i gotuję zupę pomidorową na obiad.Na drugie danie zrobię chyba coś na słodko,czyli ryż z owocami i jogurtem naturalnym..pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Jeśli tym razem znwou mi się nie uda wysłąć posta to chyba oszaleję!!! Momirko :) Gratuluję!!!! Strasznie fajnie że się cieszycie, że wszystko jest w porządku! (inneg wyjścia nie widzę!) A jednak chłopak!!! ;) Co do remontu hmm, za chwilkę dzwonię w sprawie szaf :D W ogóle zabiegana znowu jestem, chciałam wam powiedzieć, że kolano już tak mi dokuczało że nie dało rady spokojnie przespać nocy, więc poszłam do lekarza, a od dziś biegam na zabiegi.... Ja to mam zawsze jakieś coś\" 😠 Poza tym śpiąca jestem okropnie i nie znosze jesieni. Zimę lubię, ale tylko do stycznia, potem mnie męczy, dręczy i nie mogę sie doczekac wiosny... Straszny galimatias bije z mojej wypowiedzi, oby tylko sie wysłało.. Ścciskam was kochane i prosze o wybaczenie dziwnego samopoczucia. Powinnam była poczekać do jutra, ale przecież mi wybaczycie ;) Cmok! Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmoki sama sobie odebrałam :) Puszczam pierwszego posta celem sprawdzenia funkcjonowania neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakos poszło! Majmac widzę,że wilekie zmiany i ciebie nie ominęły! Oby było ci lepiej na nowym miejscu! :) Zauważyłam właśnie, że ten rok wszystkim nam przyniósł nieoczekiwane zmiany... I to caaałkiem spore!!! Zastanawiam się jak podsumujemy ten rok... Jeszcze kilka dni do jego końca pozostało. A wy jakie macie wrażenie co do tego roku??? Momirko nawiązując do naszej ostatniej rozmowy powiem ci, że masz super szafę za dobrą cenę... wczorajsze poszukiwania omal nie przyprawiły mnie o zawał serca gr... myślałam, że ten akurat towar nieco staniał, oj jak bardzo sie pomyliłam.... :O Ale już koresponduję z jedną firmą, która miała najbardziej rozsądne ceny. Jutro chyba osiągniemy kontakt telefoniczny to będę wiedziała dokłądnie co i jak. Jestem niebywale napalona i oszalał z radości tym moim remontem :D. Wariatka ze mnie starszna... Już powiesiłam jedną z nowych firanek, klejne zamówię niebawem, mam piękny nowy bukiet suszonych yyyy jak to nazwać :O to nie są kwiaty tylko takie dziwne coś białe.. Serenity pewnie by wiedziała. Bukiet gałęzi stoi w tym ogromnym wazonie, co wcześniej stał w małym pokoju, a teraz stoi w dużym. To tak dla Momirki, b była to się mniej więcej orientuje ;) Oczywiście będzie też zmiana ze stołem, dywanami, obrazami, dodoatkami, nową poniekąd kanapą... Ale sie rozpędziłąm, a chodze naładowana, jak by mi ktoś kopa sprzedał :D:D:D No jestem w swoim żywiole. Z tej okazji całą soboytę sprzątał jak szalona, wyrzucałam starocie i w ogóle biegałam po mieszkaniu z metrówką szukając w głowie pomysłów, eliminując jedne,pozostawiając drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przy okazji... Serenity kobieto co sie z tobą dzieje?!?!?!? Nie wspominając o tym, że się stęskniłam to jeszcze w dodatku strasznie sie martwię, bo miałaś dać znać zaraz po chorobie, a w zasadzie po wyzdrowieniu..... no czas mija a ty nic, więc zaczyna sie o ciebie niepokoić... Pomachaj chociaż łapką mówiąc że wszystko jest w porządku!!!!!! Pleas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządki objęły tez szafy, pozbywam się więc rzeczy, a kupuję nowe. No nieźle ostatnio poszalałam.... Oj nawet bardzo!!! Za to chwqilowo nie mam problemu z tym co rano włożyć do pracy. No może trochę mam problemy, bo w większości zakupiłam raczej jak dla mnie cienkie rzeczy, bluzeczki itp, a ja przeciez jestem zmarzluch straszny!!! Tak więc jeszcze jakies zimówki muszę zakupić, albo jakąś grubą kurtkę zimową, bo w pracy w zasadzie grube swetry nie są mi potrzebne, tam jest nawet gorąco, często teraz biegamy wszystkie w krótich rękawkach, ale wyjście na zewnątrz nie jest już takie miłe... Mam po prostu za cienki płaszczyk. Za grubszym, milszym odzieniem wierzchnim już sie rozglądałam, ale póki co nic fajnego nie wpadło miw oko. Wracajac natomiast do wątku głównego czyli porządków, to obejmują one takż eporządki na skrzynce mailowej :) Co oznacza, że za chwilkę dodam do kontaktów wszystkie wasze adresy, których jeszcze nie miałam :) Wreszcie... No i oczywiście prześlę Amirce i Serenity zaległe zdjęcia... Aż wstyd sie tłumaczyć że jeszcze tego nie uczyniłam :O Pokornie proszę o wybaczenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiany nie ominęły też mojego kociaka, bo właśnie dziś dostał nowe miejsce do spania, tzn takie specjalne coś :) Jestem zadowolona, że łaskawie uznał je za fajne i sobie smacznie w nim chrapie, bo kosztowało grubo ponad stówę... Gdyby uznał że nie bardzo mu się podoba, a takie ryzyko istaniało, bo to już nie pierszy zakup dla niego, to chyba bym sie zapłakała!!! Okazało sie jednak, że zaakceptował więc kamień spadł mi z serca z wielkim trzaskiem (dobrze że kafle nie poszły hehe). To spanko to taki śliczny czerwony krąg, taki bardzo puchaty i mięki i ciepły i miły w dotyku. Sama chętnie w takie coś bym wskoczyła. ;) Wprawdzie to dla pieska rasy York, ale świetnie nadaje sie dla mojego czworonoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko dodam, że zabiegi zdrowotne na kolano jeszcze nie pomagają, a wręcz jakoś mi się pogorszyło. Słowo więc "biegam" ma u mnie ciekawy wydźwięk.. No boli jak diabli>.. Ech.. Śpijcie dobrze kochane!! Samych miłych snów i przedsnów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko i Serenity, udało mi sie wysłać część zdjęć, a reszta ni czorta nie chce pójść, nie wiem dlaczego... Postarm sie jeszcze jutro dosłac kilka sztuk. Na dziś idę spać tzn szykuję się do spania ;) takie tam czynności. Momirko czy twoje kochanie już wróciło? Piękne to zdjęcie we dwójkę w czerni.... chyba powiesiłabym je w domu :) Oczywiście w powiększeniu. No to pa! Serenity na komórkę oczwiście twoją to ja pisałam :D Nie podpisałm się więc pewnie nie wiedziałaś kto cię zaczepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... u mnie pada cały dzień...normalnie depreche można załapać... Jedno dziecko zdrowieje, drugie zachorowało i tak jesień wygląda...nawet pospacerować nie można specjalnie... Dzisiaj jestem straasznie głodna...chyba musze coś zjeść pysznego...hehe...Amirka pewnie coś takiego gotuje...już czuję tutaj...mniam... Serenitko szwagier wrócił z Dominikany i ma piękne zdjęcia...tam jest super! Momirko dołączyłaś do grona moich znajomych, które urodzą synka...wszystkie 4 moje koleżanki będą miały chłopców... :-) już niedługo zaczną się porody... :-) Erwinko, że też chce ci się remontować znowu...jesteś taka zapracowana... no to tyle...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Majmac sama nie bardzo wiem skąd biorę siłę na te remonty :D Chyba chęć osiągnięcia stanu zadowolenia z efektu końcowego tak mnie pcha doprzodu, to wręcz jak narkotyk ;) To jedyne chyba co usprawiedliwa wszelkie wysiłki w tym kierunku. Sama sobie się dziwię ;) U mnie pogoda nie lepsza, na tych kilka dni nasze miejscowoości połączył potężny niż... bleh.. Za chwilę powinien przyjechac facet z firmy od czyszczenia dywanów itp.. mógłby się pospieszyć, bo marzy mi się kąpiel w pachnącej wannie gorącej wody... A tak czekam jak sierotka na jego przybycie. Pewne w dodatku nie pójdzie zgodnie z planem, bo mieszkam przeciez w centrum, a przebicie się przez korki nie jest takie proste... No i czekam też na telefonb do pana montującego szafy na wymiar, ale telefon można już psoojnie odebrać w wannie :) Dziś znowu byłam na zabiegach... noga nadal boli i już nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam :O Najgorsza jest świadomość, że musze wytrzymać, bo przeciez jej sobie nie utnę?! No i tak to się morduję z bolącą szkitką. Serenity swrdecznie was pozdrawia, jak napisała jest w trakcie leczenia a za 10 dni wylatuje na swoje upragnione wczasy. Może jeszcze zdąży sie odezwać????? A tak w ogóle to mam jakiegoś poecha, jak nie mogę zajrzeć na kaffe to was pełno, jak ja zaglądam to was nie ma... Zalęty krąg???? Oczywiście to tak z przymrużeniem oka. To widzę, że sporo chłopców sie rodzi :) Nareszcie dziewczynki będą miały szeroki wybór :D Kiedyś bywało odwrotnie. Momirko ja też jestem ciekawa jakie imiona typujecie :) Możesz uchylić rąbka tajemnicy czy jeszcze za wcześnie? Mocno ściskam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie ze piszecie!! :) Erwinko, super że tak rwiesz się do remontu i jak już mówiłam nie mogę doczekać się fotek. Najbardziej mi jednak chodzi po głowie to Twoje kolano. Pamiętam że jak byłam u Ciebie to już Ci dokuczało i aż trudno uwierzyć że to się tak długo ciągnie! Oby tylko zabiegi pomogły. A lekarz Ci mówił skąd te bóle?? Co do szafy to postaram się pogrzebać w komputerze za jakimiś zdjęciami naszej i rano Ci podeślę. Majmac, współczuję zapierniczu w pracy :O A co do ciężarówek to ja cały czas ma cichutką nadzieję że do mnie dołączysz .. ;) Faktycznie nadeszła fala chłopców. U mnie w pracy, mój Syn będzie jak dobrze pójdzie piątym w ciągu kilku miesięcy :D To chyba idzie jakoś falami bo jeszcze rok czy dwa temu rodziły się same dziewczynki :) Jeśli chodzi o imię to mamy wybrane, ale obiecaliśmy sobie z J. że zostanie ono tajemnicą aż do dnia narodzin Małego i muszę słowa dotrzymać :) Mam nadzieję że zrozumiecie i poczekacie cierpliwie. Póki co Maluszek pozdrawia swoje ulubione wirtualne Ciocie kopniaczkami ;) Miłego wieczorku, idę się położyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×