Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

wie ktoś jak zrobić zeby nie przesyłali na maila powiadomień o nowych wypowiedziach w tym temacie bo z mojej skrzynki zrobiło sie takie śmieciowisko jak to forum !! HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu13
hm. nie wiem jak Ci pomóc. lol. u mnie dziś paczka z Tygodnika 'NIE' a w niej : * długopis * smycz * brelok z monetą do wózka * koszulka * majtki ;)) paczka it's cool ;D a u Was co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymous-me
a jak dostać taką paczke z tygodnika nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekxD
Właśnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabel317
jak dostać tą paczke z tygodnika NIE??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Wczoraj trzy paczuszki ale nie dalam rady juz do kompa usiaść :) W jednej pieluchy dla dzidziusia (6szt), w drugiej zaproszenia ślubne (2szt) a w trzeciej herbatka "Tarnowski smak" i dużo ulotek o Tarnowie. Jak się trochę obudzę to mogę poszukać linków do tych stron jeśli ktoś zainteresowany.... A co do tygodnika NIE to ja wczoraj wpisałam w google Tygodnik NIE i znalazła mi się taka stronka i był mail do redakcji to sobie do nich napisałam. Zobaczymy co będzie. Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu13
oto e-mail do tygodnika NIE : nie@redakcja.nie.com.pl ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
no ja wlasnie taki znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdziuXD
U mnie wczoraj z Tarnowa całkiem fajna przesyłka :D W kopercie A4=długopis,przywieszke,mapke,folder i herbatki^^Bardzo smaczne :P Dostał ktoś już puder z Astor?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu13
A jak można dostać ten puder z Astor ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmmmm
a co piszecie w mailach do tych firm? bezposrednio prosicie o probki, zachwalacie produkt? podajecie w pierwszym mailu swoj adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu13
Przykładowo : Dzień dobry! Czy istnieje możliwość przysłania mi waszych firmowych bezpłatnych gadżetów? Jeśli jest taka możliwość to proszę o przesłanie Bezpłatnych Gadżetów na niżej podany adres. Z góry dziękuje za poświęcenie mi kilku minut i przysłanie bezpłatnych gadżetów. Adres Pozdrawiam, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdziuXD
luu13 - Już chyba nie można zdobyć tych pudrów :) Bo to był konkurs,pierwsze 1 000 które zaprosiły kogoś do programu wygrywało,pudry rozeszły się bardzo szybko,i gdzieś teraz mieli je wysylać :) Może jest jakiś nowy konkurs,sprawdz to na ich stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
BartekxD - do tygodnika NIE napisałam mniej wiecej cos w tym stylu, że od dłuższego czasu czytam ich gazetę no i czy wysyłają jakieś darmowe gadżety związane z ich gazetą, bo jeszcze nie widziałam nigdzie żeby można było je kupić lub dostać. Niewiem czy podziała na nich-wysłałam w czwartek-jak coś dostanę to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek18
chce ktos probki kosmetykow mabeline za darmo piszce gogus1998@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetus1605
hej! jestem tu nowa. czy ktoś byłby tak miły i podał mi kilka pewniaków. i mógłby napisac jak pisac e-maile o próbki i gadzety? Jeśli ktoś jest zainteresowany to ja znam tylko e-maila do royal-canin ( wysylaja próbki karmy dla psów i kotów) info@royal-canin.pl mój e- mail to anetka1605@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekxD
Wyślij mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekxD
A co napisałaś do Royal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauduśŚ__x33
Polecam strone www.rosnij-zdrowo.pl Ruszyła nowa akcja i teraz można dostać paczuszke dla psa i kota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×