Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość ŁÓDŹ
Kiedy w Łodzi? jakakolwiek z tych technik, ja juz mam spora grupe kolezanek, ktore chetnie by sie zapisaly!!! pisalam juz nawet do kilku szkol tanca, czy jest mozliwosc utworzenia takich zajec - niestety bez odzewu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnniee
Śląsk --> www. sunsetgirl. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w krakowie prowadzi zajecia Izabela Zelazny, kurs rozpoczął sie poczatkiem czerwca, ja dolaczylam w lipcu, bylam zaledwie na jednych zajeciach i ślad po nich zaginal...pani nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMYK
INFO dla ŁÓDZ Chyba wiem jak wam pomóc w tym temacie. piszcie na - poledance@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an0201
a gdzie dokladnie jest ta szkola w poznaniu??i jakie koszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Warszawie jakieś
kursantki? Jeśli tak to jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4fly
w wawie całkiem jest tego troche:) ja nie narzekam a chodze od wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi)))
Witam dziewczyny ja trenuje prawie 9 miesiecy pole fitness to jest naprawde super sport!!! Jezeli chodzi o szkole pole fitness to patrzalam na internecie i znalazlam.Na poczatku wrzesnia bendzie szkola pole dance strona Szkoła tańca Kraków Katowice - kurs tańca, taniec brzucha, salsa ... i kliknij na zajecia tam jest pole dance pozdrawiam..Gabula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi)))
SLASK ---Nowa Szkola Tanca Katowice))) Slask ))) Kurs zaczyna sie w wrzesniu)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinniee
SLASK 12 sierpnia 2010 godz 19 pierwsze zajecia grupa pole dance zapisy biuro@sunsetgirl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugare23
Pole dance siwetny tnaiec akrobacja bardzo mi sie podoba nie stety tne tnaiec jest kojarzony z gola laska ktroa wije sie na rurce a za granic ajest to traktowane jako rodzaj sportu naprawde trzeba duzo cwiczyc i byc rozciagnietym zeby wywijac rozne pozy na rurce cos pieknego moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damaris Dance Studio
Cześć Już wkrótce otwiera się pierwsza w Małopolsce profesjonalna szkoła pole dance. Wszystkie zainteresowane dziewczyny mogą zgłaszać się na adres zapisydds@gmail.com. Po ustaleniu grafiku zostaną wysłane aktualne informacje na Wasze adresy e-mailowe. Serdecznie zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMYK
ZAPROSZENIE Dla wszystkich zainteresowanych z Łodzi i okolic tańcem pole dance. W dniach 27 i 28 08.2010 w godż 10-14 odbędą się drzwi otwarte , które mają na celu przybliżyć paniom i zapoznać się z tą odmianą tańca , oraz instruktorkami posiadającymi niebywałe doświadczenie a także autorski program nauczania pozwalający szybko opanować umiejętności 3 poziomów zaawansowania . Podczas spotkania będzie można skorzystać z 10% rabatu udzielanego na wszystkie poziomy zaawansowania dla osób , które zdecydują się w tych dniach na uczestnictwo w kursach rozpoczynających się od 1 go Września br. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w grupach Panie , które nie będą mogły odwiedzić nas w tych dniach prosimy o zgłaszanie swojego udziału na adres e-mail poledance@onet.pl w celu rezerwacji i ustalenia grafiku zajęć. Po jego ustaleniu zostaną wysłane aktualne informacje na Wasze adresy e-mailowe. Oj! Będzie się działo. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna do tanca
wiecie moze czy w Trojmiescie tez jest taka szkola???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMYK
Dla wszystkich zainteresowanych z łodzi i okolic tańcem pole dance Drzwi Otwarte odbędą się 28 i 29 sierpnia 2010r w godż 10-14 ,a nie jak podano wcześniej 27-28 08 2010 . Pozostałe informacje pozostają bez zamian. Za błąd przepraszm . Do zobaczenia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaM_łódź
UMYK napisała: "Dla wszystkich zainteresowanych z łodzi i okolic tańcem pole dance Drzwi Otwarte odbędą się..." Można prosić o podanie jakichś informacji odnośnie miejsca, w którym będzie to spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMYK
Dla MartaM_Łodz Spotkanie odbędzie się 28-29.08.2010 w godż 10-14 w Szkole Tańca "Peter" w Łodzi przy ul. al. Politechniki 3 b na wprost Hali Sportowej. Można również wejść na ich stronę www. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam dwa konkursy na zwalcznude.pl gdzie do wygrania są warsztaty taneczne, znacie może te szkoły tańca? Free Art Fusion i Salsa Libre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa takich kursów. Dostałam książkę pt." Striptizerki doradzają jak dobrze wyglądać nago", bardzo fajny,zabawny poradnik :) i tak się teraz zastanawiam czy nie zapisać się na taki kurs. Takie sprawy to dobra zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam dzisiaj wraz z koleżanką na Drzwiach Otwartych Pole Dance w Szkole Tańca Peter. Było sympatycznie i na luzie . Na początku dwie Panie instruktorki prezentowały krótki pokaz a następnie wsztystkie uczestniczki mogły same popróbować swoich sił i umiejętności w asyście instruktorek , które chętnie udzielały instruktarzu. Jutro również się tam wybieramy i zapiszemy się na kurs , który rozpoczyna się od 1 września. Jeśli chodzi o zajęcia , terminy a także ceny- to można wszystko uzgodnić na miejscu lub drogą e-mail. pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEAMON
Zmiana adresu krakowskiej szkoły pole dance nowy adres www.plpoledance.pl uwaga za tydzień rusza pierwsze forum poświęcone tej tematyce Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha LODZ
Co do pole dance w szkole Peter,to chyba troche przegieli z cena... 600zl za miesiac? Nie stac mnie:/ Tak sie napalilam a tu klops.. Jakby ktos szukal pole dance w lodzkim to w konstantynowie jest rowniez ... 35zl za bodajze 70min. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha LODZ napisała: "Co do pole dance w szkole Peter..." Ja u nich zapisałam się na 3 zajęcia i zapłaciłam po 45 zł za każdą godzinę zajęć korzystając z rabatu 10 %. Natomiast jeśli chodzi o kursy miesięczne to cena po rabacie wynosi 500 zł za 12 godzin. Biorąc pod uwagę dojazd do Konstantynowa i fakt że zajęcia w grupie prowadzą 2 instruktorki myślę że cena jest adekwatna . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam rejestracje w grupon
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:50 zł za bon warty 120 zł za cztery lekcje wybranego tańca towarzyskiego lub solo plus 20 procent zniżki na kolejny miesiąc lekcji w Szkole Tańca PASO http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,71410?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka 1985
czy ktoś mi podpowie w którym dokładnie miejscu jest ta szkoła w Łodzi, która organizuje kursy pole dance - podobno gdzieś na al. Politechniki. Muszę tam pojechać bo słyszałam , że jest super i warto się zapisać - nareszcie w Łodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka 1985
mycha podpowiedz gdzie to jest, skoro tam byłaś nie bądz taka....... i dawaj razem ze mną - planuję na początek spróbować raz no może dwa razy w tygodniu - po 45 zeta dam jakoś radę , to na miesiąc wyjdzie 180 zł ( do przeżycia) - ciekawe czy można tam skorzystać z kart benefit bo mam taką.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka 1993
ale się napaliłam na te kursy pole dancing w Łodzi, ciekawe czy będę mogła się zapisać bo 18-nastkę kończę dopiero za kilka miechów słyszałam wiele dobrego o tej szkole Peter, muszę tam podjechać i wybadać temat, szkoda że nie było mnie w Łodzi w czasie drzwi otwartych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka 1985
byłam się zapisać na kursy pole dance - szkołę rzeczywiście łatwo znaleźć al.Politechniki, wjazd na wprost hali sportowej - to bardzo dobra i znana w Łodzi szkoła a co do kursów to wygląda to całkiem nieźle - honorują kartę benefit a więc godz zajęć wyniesie mnie 26 zł, szkolą 2 instruktorki, grupy są max 10 osobowe , każda ma swoją rurkę do dyspozycji - dla mnie bomba, zaczynam od dzisiaj i już nie mogę się doczekać...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×