Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Dobry wieczór mamusie :) Moja Ola od czasu szczepionki marudzi wieczorami potwornie uspokaja ja troszkę kąpiel a potem znów marudzenie. dzis co chwile wychodziłam z nia na spacer bo tylko na spacerze jest spokojna i zasypia. Dziewczyny dziekuje za foteczki 🌼 🌼 🌼 – śliczne te wasze skarbeńki a jakie już duże – ja tez zaraz postaram się wysłać najnowsze foteczki. Brzuchacz super, ze mały lubi leżeć na brzuszku Ola niestety nie znosi i jak tylko ja położe to jest jeden wielki płacz. Yta witaj wśród nas :D moja Ola nie obgryza mi brodawek – na razie. Rzeczywiście może to jest jakas forma zabawy – spróbuj nakładek, mam nadzieję, że pomogą. Jeśli chodzi o zachowanie po kąpieli to moja Ola czasem tez placze na przewijaku a raczej prawie zawsze. Natężenie płaczu zależne jest od tego ile zjadła przed kąpaniem. Mówi się że nie powinno się dawać jeść przed kąpiela ale ja daje bo wtedy mała po wyciagnieciu z wanienki jest spokojniejsza. Fufciu dziekuje za radę 🌼 zaraz wypróbuje :D Kamilko moja mala jeszcze nie podwoila urodzila się z wagą 2900 ale niestety schudła do 2500 ale we wtorek ją ważyłam i miała 4640 także jeszcze jej troszkę brakuje. Kamilko o podwojonym macierzyńskim nie słyszałam ale postaram się poczytać coś a czy nie dotyczy to dzieci niepełnosprawnych? Zmykam mamusie milego wieczorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK 1
Hej! U nas wszystko ok,Olenka grzeczna,chociaz czasem tez malo spi w dzien,ale najwazniejsze ze w nocy spi.Budzi sie raz lub 2 na jedzenie.Krostki na buzce i szorstkosc znikaja po zmianie mleka,czyli to rzeczywiscie chyba byla alergia na mleko.Kupke robi raz dziennie lub co drugi dzien. Na dworek wychodzimy prawie codziennie,chyba ze pada,a w Irlandii to niestety czeste zjawisko zwlaszcza o tej porze roku.Czesto zostawiam ja jeszcze w wozeczku przy wejsciu pod daszkiem i tam spi jeszcze z godzinke. Na brzuszku to nie jest jej ulubiona pozycja ale polezy te z 2 minutki,jak jej sie zechce. Jesli chodzi o planowanie plci to czytalam sporo na ten temat w necie zanim zaszlam w ciaze z Ola.Powiem wam ze troszke sie stosowalam do tamtejszych porad,a szczegolnie byla tam taka tabelka kto w jakim wieku powinien starac sie w konkretnym miesiacu.Chcialam dziewczynke no i mam,wiec moze troszke w tym jest prawdy.Wpisywalam poprostu w wyszukiwarce "planowanie plci". Powiem wam dziewczyny ze w koncu wzielam sie za cwiczenia.Ale mam zakwasy!Nic dziwnego po roku przerwy...Wkoncu waga zaczyna powoli isc w dol,w polaczeniu z mala dietka oczywiscie. Mam do was 2 pytania: -od kiedy dziecku zaczynaja leciec łezki podczas placzu? -czy na rodzica chrzesnego mozna wybrac kogos kto jest po rozwodzie? Dzieki za zdjecia,wasze dziciaczki sa naprawde cudowne! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki Włąśnie korzystam z okazji że Szymek jeszcze śpi. To już 1,5 godziny :) aż sie nadziwic nie moge, u niego to cud! grescik dziekuje za linka. Poczytałam i chyba najpierw zrobie sama, jak sie spodoba Szymkowi to wtedy kupimy porządną. Tylko kiedy ja czas znajde na szycie :/ kamilka mój Szymek jeszcze nie podwoił wagi, ale wazy już 7 kg. Ubranka 62 też już przyciasnawe :) i ubieramy sie w 68 :) Dziewczyny dziekuje za zdjęcia. Dzieciątka śliczne wszystkie :) Asiorku a próbowałaś kłaść mała na brzuchu, ale na swoich kolanach? Moja siostrzenica strasznie sie wydzierała jak ją kładliśmy na brzuszku, tylko leżenie a kolanach jakoś znosiła ;) Yta witaj :) Mój mały tez płacze jak go za szybko wyciągne z kąpieli. Może spróbuj dłużej go kąpać, u nas sie sprawdziło. Ja zawsze zostawiam go jeszcze nago z 10 minut żeby sobie pofikał i dopiero powoli ubieram. Jakoś lepiej to znosi ;) No i juz sie budzi hehe dobrze bo jeszcze nie wykąpany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Kasztanki sie \"zwiesly\", wiec wracam na Kafe :) My po kolejnej kontroli. Olo wazy juz 5,5 kg :). Poza tym byl osluchany przez lekarza, glowka unoszona sprawdzona, \"mowil\" dzis do pana doktora duuuzo :) I juz sie tak slodko usmiecha. Jak uchwyce ten moment, podesle zdjatka. Nastepna wizyta za miesiac i wreszcie sie szczepien doczekamy. Poza tym zamowilam szczepionke na pneumokoki. Tu sie Prevenar nazywa i daje sie w 4 dawkach kazda w cenie ok. 200 zl :( Ale czego sie dla dzidzi nie robi. Mialo byc profilaktycznie, ale kiedy lekarz zapytal o problemy z zapaleniem ucha srodkowego w rodzinie, maz przypomnial sobie, ze jego brat kiedys i jego bratanek teraz maja klopoty ze sluchem wlasnie z powodu przebytych zapalen :( Takze co by jakies wstretne wirusy nie sprowadzily na nas rownie przykrej choroby, Olek szczepionke dostanie. W koncu mama szwedzkie pieniazki dla mam dostaje :) Teraz Maly pozera litry mleka karmiony przez tate. Odciagnelam po poludniu bo spal a mi cyce juz pekaly :( Dostal tez zageszczacz. Moze pomoze na ulewanie :) na koniec dzieki za zdjatka 🌻 ❤️ Pare dni poczty czlowiek nie sprawdzi,a tu juz taka produkcja. Zmowilyscie sie za moimi plecami czy co? :) Z gory przepraszam, ze nie wysylam Olka poczta, ale zapraszam na www.migotka86.bobasy.pl Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to "one more time" Wzetka: Gratulacje dla corci od nas :) Dziela nas tylko 2 dni :) I ladne zdjecia. Sliczna Wiki w slodkich ciapkach :) I psinka tak ladnie patrzy Basik: Popieram, ze nasze Forum jest zbawienne. Dla mnie mialo dzialanie antydepresyjne i podnoszace na duchu. To dzieki Wam wiem, jak pielegnowac mojego maluszka :) Bo tu to nawet w przychodni niewiele sie dowiem. Po Mateuszku widac jaki jest dumny z siostry. Starszy brat... Hmm...Zawsze takiego chcialam. Niestety, rodzicom wystarczyla jedna pociecha :) A Karola jakie ma duuuze usteczka 👄 Asiorek: Olus sie slicznie usmiecha. A minki robi calkiem jak moj Alex :) No i juz prawie do fryzjera gotowa :) Dorotka: Ola tak slodko spi :) U nas tez jest tak: raczki do gory, nozki podkulone. A ja moge tak patrzec na spiace Malenstwa godzinami... I te niebieskie duze oczy... Czy ominely mnie jeszcze czyjes zdjecia? :) PS: A my wlasnie idziemy na rekord: maz juz 3 raz wola o dolanie do butelki. Oleksy zatankowal w siebie...cale 250 ml. I niech mi tylko sprobuje kwilic za godzine o cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka81
co do przedłuzonego macierzyńskiego to wiem o tym od znajomej której synek był rehabilitowany (2razy w tygodniu) z powodu lekkiej asymetri i to wystarczyło żeby przedłużyć. Ona mnie teraz namawia zebym załatwiła sobie to zaświadczenie "na lewo" ale ja raczej chętnie wróce do pracy:) Dziewczyny czy waszym pociechom zdarzają się "wybuchowe" kupki? Moja mała dzisiaj wystrzeliła z takim impetem że wydostało się z pampersa przesiąkło przez ubranko przesieradło i materacyk! Ostatnio nie ma dnia bez takich strzałów po których trzeba przebierać i wsadzac dziecko pod kran bo plecki ma całe upaprane. Czy to może dlatego że piję herbatkę koperkową? Aha, a małej się to bardzo podoba, po takim wystrzale najpierw robi zdziwiona mine a potem śmieje się, A najbardziej lubi mycie pupy pod kranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem jak u Was ale u mnie wiosna w pełni :) Własnie wróciłam z mała ze spaceru byłyśmy prawe 3 godz. na spacerze ładnie mi spi w domu niestety nie to zal mi było wracac. Malutek nie pamiętam kiedy mojej Oli zaczeły leciec łzy ale ma już 11 tygodni i łzy jak grochy :D a jeśli chodzi o rodziców chrzestnych ro wydaje mi się że niestety osoba po rozwodzie nie może zostać chrzestnym ale nie jestem pewna tak mi kiedyś mówił znajomy. Brzuchacz ja mała tez kłade na brzuszku czesciej na kolanach niż na łóżku ale ona mało podnsi główke bardziej zjada swoje rączki. Na brzuszku wytrzymie mi gdzieś max 4 minuty an łóżku czasem uda się dwie. Migotko Olek śliczny – coraz wiekszy, kawał chłopa z niego :D Kamilko super by było gdybym mogła przedłużyc macierzyński, bo i tak chce znaleźć inna prace bo do tej nie chce wracać. A małe nie mamy z kim zostawić także fajnie by był. Musze dowiedziec się czy wystarczy to zaświadczenie, dzieki za info. Co do kupek to moja często ma wielokrotnie wystrzeliła mi na bluzke gdy ja przewijałam. I bardzo często wyciekły jej przez pampersa – góra na body i kaftanik. A sprac te kupy to katastrofa nawet vanish nie pomaga :( Oj moja Ola już się wscieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuję za fotki waszych pociech ja również do was wysyłam nasze, jeżeli któraś nie dostanie to niech napiszę podeślę, mam trochę bałaganu z książką adresową, a brakuję czasu na porobienie porządku;-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA1982o2.pl
Hejka! Dzieki za foteczki.Ja wkoncu pierwszy raz po porodzie wyslalam foteczki Marcelka i rodzicow :).Mam nadzieje,ze sie spodobaja:) Wczoraj bylismy na szczepionce.Serce mi pekalo bo Marcelek tak bardzo strasznie plakal,a ja razem z nim...:( Ktoras z Was pytala kiedy leca lzy dziecku-Marcelkowi od poczatku lecialy,ale slyszalam ze dopiero po jakims czasie dziecko placze lzami,wiec to nie zawsze. No i uwazam,ze na chestnych mozna wziasc kogos rozwiedzionego bo w czym tkwi problem?na moje nie ma to znaczenia. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka81
jak się księdzu powie ze chrzestny jest rozwiedziony to pewnie będzie widział w tym problem.. ale mówić nie trzeba. A chrzestną mojej małej będzie ateistka! Siostra męża i nie ja ją wybrałam tylko rodzina męża i nie wiem dlaczego jej właściwie tak zależy żeby być chrzestną skoro brzydzi się kościołem. Niby może być chrzestną bo ma bierzmowanie, oczywiście ksiądz nie może się dowiedzieć ze jest niewierząca. Ja oczywiście wolałabym rozwiedzioną wierzącą niż ateistke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja tylko tak na moment odnośnie wyboru chrzestnych. U nas każdy kandydat na chrzestnego musi mieć zaświadczenie ze swojej parafii że jest wierzącym i praktykującym katolikiem, i na moje ktoś kto jest rozwiedziony nie może trzymać dziecka do chrztu. Dla nas to nie ma żadnego znaczenia, bo co to za różnica, ale niestety dla księży ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK1
Witam. Dziewczyny to ja sie pytalam o tych chrzestnych.Otoz kazdy chrzestny musi pojsc do spowiedzi i ksiadz musi mu podpisac ze byl.A jak wiadomo po rozwodzie nie mozna sie juz spowiadac ani przyjmowac komuni(poza drobnymi wyjatkami np rozwod koscielny).No chyba ze dana osoba zatai to przed ksiedzem,ale chyba nikt z nas nie bedzie tego wymagal od takiej osoby.Ponadto jak juz pisalyscie trzeba przyniesc ze swojej parafii zaswiadczenie ze nadajemy sie na rodzica chrzestnego,pol biedy jak sie jest z jakiejs duzej parafii i nie tej samej w ktorej bedzie chrzczone dziecko,a u nas tak wlasnie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva - fajne te twoje fotki, szczególnie podoba mi się to zdjęcie, jak dzidzia patrzy na tatę (tak myślę, że to tatuś ;-p ). Muszę podobne pstryknąć. dorota_24 - twój maluch chyba będzie miał niebieskie oczka, moja mała ma ciemno niebieskie, więc jeszcze nie wiemy na jakich stanie, ja mam piwne mąż niebieskie:-D. asiorek - ale twoja Ola fajne miny robi, no i widzę, że też już pierwszą sukienkę zaliczyła:-). Asiorku pamiętam, że twoja miała bardzo bujną czuprynę, czy wycierają jej się włoski? Bo mojej tak. Twoja ma nawet chyba loki na głowie. basik - ale extra fotka, jak Karolinka śpi (to czarno-białe zdjęcie). Czy ty też sobie, któreś powiększyłaś i wisi na ścianie. Ja tak zrobiłam, moja mała ma mnustwo już zdjęć, chyba dlatego że ja miałam mało robionę jak byłam mała, a szkoda chętnie bym pooglądała teraz jakim byłam niemowlakiem. wzetka - Wikoria jak się patrzy na zdjęcie to ma takie żywe oczy i bystre jak moja mała, chyba za dużo nie śpi? Wygląda na drobniutką. beti - twoje blizniaki chyba wagowo się różnią, jeden malec jest chyba drobniejszy. A tak w ogóle to czy charakterki mają takie same, czy się różnią? Śpią Ci o jednej porze, czy różnie bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania - przed chwilką doszło zdjęcie Collinka, ale on duży, mocne ma już rączki, tak widać na zdjęciu i podobny do mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem już po chrzcie małej i musiałam dostarczyć księdzu zaświadczenie o odbytej spowiedzi, rodziców i rodziców chrzestnych, oraz zaświadczenie, że jesteśmy wierzący i praktukujący, czyli ateista lub ktoś innej wiary nie wchodził w gre, tak to wygląda u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
Cześć dziewczynki :) Śliczne macie maleństwa. Mój na stronie: www.picasaweb.google.com/morgael mój mąż nałogowo robi mu zdjęcia bo to jego hobby ;) najładniejsze wstawia do albumu ;) Dzięki za info o tym przedłużonym macierzyńskim, ja też to muszę załatwić bo akurat 2 miesiące pracy mi zostały po skończeniu macierzyńskiego. Co do włosków to któraś z was pytała czy się wycierają, mi się wydaje, że mój mały ma mniej, ale rosną coraz dłuższe, ale może mi się zdaje ;) Właśnie szperałam po internecie żeby się dowiedzieć jak z kupkami dzieci tylko na piersi bo mój już ponad 24h nie zrobił żadnej konkretnej. Przeczytałam, że to przez to że układ pokarmowy dojrzał lepiej i że z mojego mleka prawie wszystko się wchłania i nie ma z czego tak często zrobić kupki. Normalnie co rano prałam ubranka bo były obkupkane po plecy. Dlatego zaczęłam się martwić. Ale skoro tak piszą to zaczekam jeszcze i tak w środę mam wizytę u pediatry. pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie U mnie wiosna coraz bardziej wita :D jak na razie jest już 12 stopni i przepieknie świeci słoneczko, poszłam z małą do parku i aż czuć było wiosna a tu przeież jeszcze zima do nas nie zawitała. Iva ja tez niesamowicie przezywał jak mała pacze, a najgorsze jest to że ja musze ja brać na same te najgorsze rzeczy jak nie włócze ją po lekarzach to znów szczepienie i ta rehabilitacja i mała płacze cały czas to tak boli ale z drugiej strony robimy to dla dobra naszych pociech. Co do chrzestnych u mnie jest podobnie trzeba mieć zaświadczenie, to nie fair że nie mogą być osoby rozwiedzione czy tez niewierzące przecież to my wybieramy takich rodziców którzy byliby się wstanie zaopiekować naszym dzieckiem i chyba w tym wypadku nie liczy się to że ktos się rozwiódł. Owszem jestem katoliczka ale jestem przeciwna temu. Sylka powiem Ci że Oli raczej wypadaja włoski aniżeli się wycieraja ma ich już o wiele mniej tylko urosły :) ale nie ma łysych placków od leżenia. Jedyny mankament to to że potwornie się przetłuszczaja :( chyba ma to po mamie i codziennie musimy myc włosy. Asik moja Ola czasem tez nie robi codziennie kupk a jest na piersi także się niemartw. O o wilku mowa już wzywa…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Sylka - moje bliźniaki różnią się wagowo i to widać gołym okiem, jeszcze niedawno różnica wynosiła 900 gram, a teraz to już Natalka goni braciszka i jest mniejsza o 800 gr. Ona wypija 120 ml mleka, Kacper 100 ml (nie daje mu więcej ze względu na ulewanie - choć tak i tak ulewa) Dziękuje wszystkim za zdjęcia maluszków, i bardzo proszę o pozostałe - Asiorek, Iva - od Was jeszcze nie dostałam, a z tego co przeczytałam wnioskuję że wysłałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to widze, ze nie tylko u nas jest tak cieplo. Co prawda nie tak jak u Olci i Asiorka :) ale jakies 6,7 stopni to dzis bylo. Dziewczyny! Ogladalam tak Wasze zdjecia i przypomniala mi sie nasza rozmowa o blogu :) Wczoraj grzebalam po necie i mam! Blog grupowy i na haslo, zeby sie nikt niepozadany nie wcisnal :) Ktora w to wchodzi? Jak na razie pracuje nad ustawieniami, ale Olka juz przedstawilam :) Potrzebuje tylko maila do zainteresowanych :) Bede wieczorem. Lece, bo Maly tak sie drze ze az uszy bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki U nas próby nauczenia małej zasypiania bez bujania Jak na razie z różnym skutkiem. Dziś miałam wybrać się na zakupy ale rozładował się akumulator w samochodzie, a poza tym zdążyłam wyjść a uśpione i najedzone dziecko zaczęło płakać ba mamy nie było przy niej i musiałam wracać. Zresztą i tak autobusem bym nie pojechała bo pół dnia by mi zeszło. Natalka chce byc teraz tylko ze mna i tylko jak jestem obok to jest grzeczna. Nie powiem bardzo to miłe być niezastąpioną dla swojego maleństwa, ale czasem mogłaby przyjąć zastępstwo taty na jakieś dwie godzinki Generalnie mała jest bardzo grzeczna i kocham ja ponad wszystko❤️ Migotko pomysł z blogiem super, ja się piszę:) Uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Faktycznie coraz cieplej sie robi :) ja sie ciesze bo jakoś nie lubie zimy. A na termometrze dzisiaj 15 stp miałam :) kamilko mojemu tez zdarzaja sie takie wystrałowe kupki. Dzisiaj przed samym spacerem jak juz miałam mu kombinezon zakładac :) i caaały do mycia hihi a jak cicho siedzial ;) Dziewczyny mój Szymek skończył dzisiaj dwa miesiace. no prawie skonczył bo urodził sie 23.55 :) jakos szybko mi zlecialo. A dzisiaj zrobiłam porzadki w szafie i połowa ciuszkow na strych. Kurcze te rozmiary to jakies nierówne bo niektóre 68 i sie już nie mieści a inne akurat :/ A na dodatek pare odłożyłam bo były za duże, wyciagam a one już przymaławe :)) no i znowu na zakupy trzeba bedzie. asiorku a w jakim proszku pierzesz? ja mam lovele i jak narazie wszystko sie spiera bardzo ładnie. dziewczyny dziekuje za zdjecia :)) bobaski śliczne :) mimi ja ostatnio wyczytałam, że okolo 3 miesica dziedzi reguja płaczem jeśli nie widzą mamy. potem ma byc lepiej :) dobrej nocki wszystkim mausiom i dzieciaczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie, chciałam wam polecić jeden środek kosmetyczny do pupci, a mianowicie wazelinę. Miałam sudocrem i puder NIVEA, husteczki do pupci NIVEA i nic. Lekarz kazał mi srosować zwyczajną ciepłą wodę i wazelinką natłuszczać i mam spokój. Wszystko ładnie zeszło, okazuje się że mojej pupcia nie lubi za dużo kosmetyków. Na bloga się piszę sylwiahaber@tlen.pl. Mała mnie wzywa będę pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie U mnie dzis szaro i pochmurnie jakis smetny ten dzień. Beatko przepraszam foteczki już poszły :D Super, że Natalka goni braciszka:) Migotko super blog grupowy ale fajnie :D 🌼 Wiesz rozmawiałam z mężem na ten temat i jeśli byśmy chciały to on może zrobic nam taki blog bo ma domenę, jeśli chodzi o adres to musiałby być www.blog.garnuszki.eu. Także jeśli chcemy to on nam może na tym adresie utworzyc i zabezpieczyć hasłem :D Także dajcie znać. Ciapa ze mnie że nie pytałam go wczesniej. Brzuchacz sliczny ten twój Szymuś 🌼 piszesz o małych ciuszkach, moja Ola teraz zazeła wyrastać do tej pory nosiła 56 a teraz moment strzeliło jej 62. i tak całkiem niezle bo ma już 2,5 miesiaca. Ja tez piorę w Loveli tylko że mam płyn ale te kupy nie chca mi zejść nawet jak wczesniej gotowałam tez nic nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchacz - ale ładny ten twój Szymek, ja również miałam wybrane imię Szymon gdyby był syn. Też ma szeroko otwarte oczy, ciekawe świata i kudełki na głowie ciemniutkie :-D migotko - blog super już zaglądałam, tylko jeszcze muszę się pobawić przy chwili jak się wkleja zdjęcia i piszę, bo nigdy bloga nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamulki, dziekuje wszystkim za zdjecia Waszych pociech :) Te nasze malenstwa rosnal w mgnieniu oka ;) U nas wszystko po staremu, 7 stycznia bylismy z Collinkiem na kontroli i maly wazyl juz 5140 a we wtorek skonczy 7 tygodni, ten moj grubasek ;) Maly jest kochany, w dzien malo spi, ale za to w nocy daje pospac, budzi sie dopiero kolo 7 ;) Sylka z ta wazelina to prawda. Ja uzywam od samego poczatku, bo w szpitalu tez jej uzywali. Maly ma ladna pupcie ;) Ja tez polecam. Brzuchacz moj maly tez ma juz pelno ciuszkow, w ktore juz sie nie zmiesci. Ja zakladam mu juz nawet 68 rozmiar, nie moge uwierzeyc jak te nasze szkraby rosna ;) Co do kupek to to samo, przynajmniej raz dziennie przebieram calego, bo po same pachy narobi ;) mimi1981 widze, ze tez podjelas kroki wychowawcze ;) My od 4 dni kladziemy malego do lozeczka po ostatnim posilku i sam zasypia, chociaz czasami jeszcze pomarudzi ;) Migotak ja tez chetna na bloga :) frania@casema.nl Pozdrowienia dla mamusiek i ich pociech :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli chodzi o chrzesnych to nie jest wazne tak bardzo dla ksiedza tylko dla was powinno--- pomyscie i zastanówcie sie nad tym.... bo jesli olewacie tak wazny wybór ,,rodziców,, dla waszego dziecka to po co wogóle dawac chrzest.... dlatego ktoś madry wymyślił nauki przed chrzcielne by przypomniec sobie kim naprawde sa rodzice chrzestni,,tzw.2rodzice,,dla dziecka... to nie tylko bo tak trzeba, to oni maja pomagac w wychowaniu religijnym i życiowym, a nie byc tylko od świeta i na papierze... ten wybór jest naprawde wazny!!!!!!!!!! (jesli ten \"chrzestny\" ma problemy w swoim życiu to naprawde chcesz by \"prowadził\" twoje dziecko?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wszystkim mamusią za zdjęcia te nasze maluszki są takie śliczne i jak szybko rosną...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK1
Kamilok26 Czy spotkalas sie z tym,ze rodzice chrzestni pomagaja chrzesniakowi w podejmowaniu waznych decyzji zyciowych,albo ze ucza go pacierza??? Prawie wszyscy chrzestni,ktorych znam (w tym moi) nigdy tego nie robili.Pojawiali sie tylko na komunii,slubie no iczasem z okazji mikolajek.Taka jest prawda!A te nauki przed chrzcielne to wiekszosc idzie na nie bo tak trzeba i nie robi potem prawie nic z tego co na nich bylo mowione.Podobnie jest z naukami przed slubnymi.Ktora z nas stosuje naturalna metode antykoncepcji??? Czy uwazasz,ze osoba po rozwodzie jest kims gorszym?Nie zawsze rozwod musial nastapic z jej winy.I to ze ktos chce aby taka osoba zostala rodzicem chrzestnym dla dziecka wcale nie znaczy,ze cos olewa. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj koleżanka poleciła mi stronkę www.nasza-klasa.pl polecam każdej która szuka kontaktu z ludzmi z swojej podstawówki, liceum, czy szkoły wyższej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×