Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Dawno nie pisałam ale jakos ciezko mi było się pozbierać. Wczoraj byłam na pogrzebie Pawła, było mnóstwo ludzi, to było straszne. Współczuje jego żonie została sama z małym dzieckiem i do tego jest w ciąży :( dlaczego tak jest. Dlaczego często giną młodzi, dobrzy ludzie? To straszne Ola chyba wyczuwa moje zdenerwowanie bo marudzi przez cały dzień. Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy jesteście kochane 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Iva moim zdaniem możesz wziąć koleżankę na matkę chrzestną. Jeśli uważasz, że to jest odpowiednia osoba, która odpukać jakby co zajęła się twoim dzieckiem to nic, że mieszka daleko, ważne, że jest ci bliska. Bebolku moja Ola wkrótce skończy trzy miesiące i też nie mogę uwierzyć jak to szybko mineło, przy dziecku to dzień szybciutko mija, za szybko. Fabi prześliczny 🌼 ❤️ Sylka album prześliczny :D jeśli chodzi o zmianę pampersa to ja zmieniam tak ok. 2 godzin, chyba że Ola zrobi w międzyczasie kupe a smaruję maścią alantan plus lub kremem F18 ale przeważnie lantanem i jestem zadowolona:) Ilonka kawal chłopa z malego :D moja Ola też budzi się 2-3 razy w nocy a w dzien nadal co godzinę chce jeść. Malutek zdjęcia super, ale mała urosła :D🌼 ❤️ Anetko ja Ole szczepiłam szczepionką Infanrix Hexa i kosztowała 180 zł to jest szczepionka 6 w 1. zalezy też od apteki jaka ma marże ja kupowałam w przychodni gdzie szczepiłam małą bo tam było najaniej a w aptece była po 210zł. Czarna101 witaj buziaczki dla dzieciaczków i proszę o foteczki :D jasne że możesz się przyłączyć 🌼 🌼 Dziewczyny mi na kryzys pokarmu pomaga piwo karmi jest wstretne ale czuję różnice. Ja tez nie dokarmiam zdążyło mi się to wczesniej kilka razy może z 10 ale już nie dokarmiam. Wieczorem co prawda mam mniej pokarmu i mała się wscieka ale wpadłam na pomysł i w nocy odciągnę butelke jak Ola śpi i daje jej po kąpaniu z butelki moje mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to się stało ale jak próbowałam do was napisac to wszedł mi tekst ktury kiedys pisałam. Jak to możliwe – czyżby zachował się w pamieci no niemożliwe. No nic trudno. Ja dzis znów po rehabilitacji. Biedula Oleńka znów plakała potwornie, normalnie serce mi się kroi jak na nia patrzę a w środę znów ćwiczenia :( jeszcze rehabilitantka mnie troszkę zmartwila bo zapytała się czy Ola często wywala swój jezyk na wierzch no a ona cały czas jak głuży to co chwilke wywala ten swój język i się uśmiecha a ona ze muszę ją przyobserwowac bo jej się to nie podoba i jak nie minie to do logopedy musze iść. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Musze wam powiedzieć ze spedziłam bardzo miły weekend. W sobote odwiedzila mnie koleżanka z podstawówki której już kawał czasu nie widziałam i tak się zagadałyśmy ze Monia wyszła dopiero przed 24, a w niedziele pojechaliśmy cała nasza trójka na przejażdżkę po sklepach. Najpierw pojeliśmy do Ikei bo chciałam kupić sobie zastawę bo już 3lata po ślubie a my nawet talerzy nie mamy w komplecie a potem do Silesi i tak chodziliśmy po sklepach, że do domu wróciliśmy dopiero przed 19 :D. Tam zjedliśmy sobie obiadek także było bardzo miło :D mój mąż stara się bym przestala myśleć o śmierci Pawła, jest ciężko ale jakoś wychodzę na prostą. Migotko trzymam mocno kciuki aby ta kula to nic takiego. Daj znać jak tylko będziesz wiedziała. Trzymaj się cieplutko 🌼 🌼wierzę że bęzie dobrze 👄 ❤️ Czarna jeśli chodzi o mate to ja mam taką : http://www.allegro.pl/item277666205_fisher_price_mata_edukacyjna.html ale mat jest po prostu mnóstwo i ciężko się zdecydować. Jak na razie kłade na nią Ole i tak od soboty zabawi się troszkę, rączek jeszcze nie wyciąga ale tak z 30 minut polezy to ja zawsze czyms się zajmę. Sylka co do wagi to moja Ola w czwartek skończyla 12 tygodni, teraz nie wiem ile waży ale 2 tyg temu jak byłam na szczepieniu to ważyła 4650 teraz pewnie z 5 kg. Czyli nasze dzieciaki wagowo przybieraja prawie tak samo :D nie martw się że twoja tyle waży bo mi lekarka powiedziała że Ola waży prawidłowo – przybiera tak 200g tygodniowo. Synek tej kuzynki może wiecej ważył po porodzie a pozatym chłopcy bardziej przybieraja. Gresik super, że mały tak się rozwinął :D a co do ubranek to powiem ci że w sierpniu mój szwagier chrzcił synka i Olaf miał ubrany super błękitny garniturek wygladał świetnie. My niestety chrzciny będziemy robic dopiero w świeta bo brat męża mieszka za granica i zjeżdża dopiero na świeta a chcemy by rodzina była cała. Brzuchacz ja z Ola mam tak samo w nocy wstaje a w dzien nie śpi tylko na spacerze. Też chciałam tak zrobić by odciągnąć mleko i niech mąż w nocy wstaje ale wiem że ja musalabym spać w drugim pokoju i nie słyszec małej bo tak to bym nie zasneła. A tu pojawia się problem bo mój chłop tak twardo spi że nawet jak mała płacze to on nie słyszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Witajcie Mamusie!!! bebolek-ja tez mam dni kiedy mam dosc pomimo ogromnej milosci do Marcelka,ale stwierdzam,ze bierze sie u mnie to z tego,ze jestem bardzo nerwowa osoba i cala ciaze bardzo sie denerwowalam (kryzysy z K.) Syper masz foteczki na stronce,a jakie sliczne ubranka! Sylha28H-ja przewijam co 2-3h,wycieram husteczka 'dzidzius' i smaruje gdy jest czerwone sudokremem a tam gdzie nic nie ma ,kremem przeciw odparzeniom nivea.Co do sudokremu,na poczatku caly czas smarowalam sudokremem,dopiero w szpitalu powiedzieli mi ze sudokremem smaruje sie TYLKO wtedy kiest jest odparzenie.Nie stosuje zasypek bo od one podrazniaja skore,smaruje oliwka pachwinki. Marcys tez wklada piastki do buzki od kilku dni. Asik84-jak jeszcze karmilam piersia,pomagala mi herbatka Hipp na laktacje,rowniez na laktacje jest sposob czesto przystawiac dziecko. Ilonka30-BARDZO Cie podziwiam ( i inne mamy) ze karmisz piersia i masz tyle cierpliwosci.Ja tyle nie mialam....:( kamilka81-moj synus tez mowi 'a guuu".Co do basenu to masz super pomysl.Wlasnie chcialam z moim K. chodzic na basen zeby wrocic do formy ale nie mialabym z kim zostawic malego,wiec moze to dobry pomysl zeby w 3 chodzic???czasami moglibysmy zrobic tak,ze K. by cwiczyl z malym a ja sama bym plywala.Musze o tym pomyslec. asiorek2-dlaczego musisz chodzic z malenstwem na rehabilitacje?:( ja bym razem z nim plakala jakbym patrzyla na placz Marcysia.Badz silna!Szkoda,ze dzidzia Twoja nie chce spac przy oknie,a moze najpierw powinnas potrzymac ja na rekach tuz przy oknie a kiedy zacznie miec oczka na spanie polozyc?chgociaz ja nie musze czekac az malego 'zmuli' na spanko,ubieram go i klade a on sam zasypia i spi nawet do ok 5h!Marcys tez smieje si w glos!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Wspolczuje tym mamusiom,ktorych dzieci spia tylko na spacerze. Musze sie pochwalic,ze nie mam problemu z Marcysiem wieczorem po kapieli.Kapie go o 19:30,mleczko wypija o 20,czekamy na bekaska i od razu po tym klade go do loczeka na boczek,przykladam m\pieluszke do poloczka,czasami smoka(jak to moj K mowi tj "pan od sprawy ciszy hehe).Marcys moment i sam zasypia.Czesto po krotkim czasie sam wypluwa smoka. Nie przyzyczajam go do spania w moim lozku i noszenia na rekach,chociaz nie mam sumienia go nie wziasc jak glosno placze. Marcys od bardzo dlugiego czasu sam podnosi glowke i bardzo dlugo trzyma i nawet jak lezy na plecach to tez podniso ale za raczki jeszcze nie podnosze.I ucze go robic 'rybke' hehe,ja robie usta tak wiecie jak:) a on za mna.Jak smiesznie to wyglada.Tak samo jak sie smieje na glos i jak spi,no i jak gaworzy-cudnie to wyglada. Marcys wazy duuuzo bo 5670 i mierzy 60,5.Doznalismy szoku jak zobaczylismy wage bo wcale tego po nim nie widac. AHA ktoras z Was pytala jak dlugo karmic piersia.Jak bylam w szpitalu i jak karmilam jeszcze piersia,przychodzila do mnie specjalistka od karmienia piersia i mowila,ze najdluzej karmi sie do 40 min i dziecko jak dobrze ciagnie to nawet najada se w ciagu 15 min. W srode idziemy na bioderka.Mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok. A jutro czy po jutrze ma przyjsc zamiowiony bujaczek.Mam nadzieje,ze sprawi cuda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
A dzis pierwszy raz od urodzenia Marcys przespal calo noc.Zasnal o 20:30 i obudzil sie o 5:30!:) No co,musialam sie pochwalic snusiem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dawno mnie nie bylo ale to dlatego ze nie mam neta :( pisze teraz od szwagierki. Napiszę tylko krótko co u mnie: byliśmy w szpitalu, Kevinek ma salmonnelle do tego chory zastrzyki bierze :( ale jest lepiej i musielismy wszyscy sie zbadac na obecnosc salmonelli. Ale tego sie nie leczy, to jest choroba \"brudnych rąk\" teraz mamy zalecenie szczególnej dbałości o czystoś. także ostrzegam dziewczyny żebyście nie miały tego samego. Poza tym ostatnio ważyl 6000 a ma 10tyg. Myślę że to ok. Karmie sztucznie nutramigenem a oprócz tego daje kleik ryżowy i kaszkę ryżową. Ostatnio dałam nawet marchewke ze słoiczka posmakowała mu hehe dobra uciekam bo czasu nie ma :( chętnie bym was poczytała ale nie mam jak. Pozdrawiam. Ucałujcie maluchy i powodzenia. wkrótce sie odezwe.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) Asiorku biedna ta Twoja Ola ale te ćwiczenia na pewno jej pomoga 🌼 Bardzo fajna ta mata. Ja mam samoróbke. Teściowa zrobiła ;) taka 2,5x2 metry. Narazie sie sprawdza tylko musze jakoś te pałąki wiszace wykombinować. Moj chłop na szczescie jak był w domu to zawsze słyszal jak mały płakał. czasami szybciej niz ja :) IVa mi pediatra powiedzial że sudokrem można zapobiegawzo stosować - 2-3 razy na dzien. I tak smaruje 3 razy sudokrem, reszta oliwka z hippa. Jak narazie nie ma żadnych odparzeń, podrażnień ani nic z tych rzeczy :) Mój Szymek tez po kąpieli sam zasypia. W nocy po jedzeniu też, tylko w dzień nie chce. Chyba wymyślił sobie że jak w nocy grzecznie zasypia to w dzień należy sie bawić :) Edzia buziaczki dal Kevinka, cniech szybko zdrowieje :* No i wygląda na to , ze jeszcze troche, to tylko ja bede w nocy wstawać ;P dobrze że juz tylko 1-2 a nie co godzinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja meleduje sie znowu po dlugiej nieobecnosci.Czytam Was jednak codziennie bardzo pomagaja mi Wasze opinie i rady :) My jestesmy po przeziebieniu, Collinek juz naszczescie coraz lepiej, ale dwie noce spal z nami w lozku, taki mial kaszel :( Ja zastanawiam sie nad przejsciem na sztuczne mleko, kazdego dnia jednak boje sie, ze bede zalowac :( Nie umiem sie zdecydowac. U mnie z mlekiem jak u Was z wiekszosci kryzys 2 miesiaca, ale dajemy sobie z nim rade. Maly jest przewaznie grzeczny, placze juz coraz mniej i potrafi sie coraz wiecej sam soba zajac, gdy mama musi cos zrobic :) W nocy spal b dobrze, bo od 22 do 6-7 rana, ale ostatnio cos mi sie budzi kilka razy, a na noc daje mleko modifikowane. Chcialabym znowu chociaz 4 godzinki bez przerwy pospac ;) Asiorku bardzo mi przykro z powodu Twojego kolegi, to straszne i niesparawiedliwe. Wogle brak slow :( Wspolczuje:( Zycze duzo sil tej zonie. Biedna ta Twoja Olenka, mam nadzieje, ze juz dlugo nie bedzie potrzebna ta rechabilitacja. Witam rowniez nowa kolezanke, wspolnie mozemy sie wiele od siebie nauczyc :) Mamusie, ktore karmia sztucznie, albo sciagaja mleczko i karmia butelka, ile Wasze maluszki wypijaja na jeden posilek i jak czesto jedza? Ja daje mojemu na noc sztuczne mleko i pielegniarka kazala 160ml, ale on czasem nawet 100ml nie chce wypic. W ciagu dnia czasem sciagne i mu dam to tak ok 100ml wypije. Wydaje mi sie, ze to malo. Jak myslicie? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK1
Frania23 ja daje Oli butle po 100ml po 3-4 godzinnej przerwie,a w nocy po dluzszej przerwie wypija 120ml,czasem 140ml.Ale to nigdy nie bedzie jednakowo u kazdego dziecka,bo ilosc wypijanego mleka zalezy nie od wieku,a od wagi dziecka.Przeciez tyle samo moze wazyc duzy noworodek i 2 miesieczne niemowle,wiec beda jadly po tyle samo.Moja wazy teraz gdzies ok 5kg.Piszez ze zastanawiasz sie nad przejsciem na sztuczne mleko.Mysle ze powinnas jednak zacisnac zeby i jakos to przetrwac,bo pewnie bedziesz tego pozniej zalowac.Ja juz nie karmie piersia,ale to dlatego ze mala nie zawsze chciala ssac.Walczylam z nia przy kazdym karmieniu w koncu ona wygrywala.Teraz tez mam wyrzuty sumienia,ze jednak moglam dluzej powalczyc czy cos...Jednak z drugiej strony jak masz byc nieszczesliwa to dzidzius to wyczuje.Sama musisz zdecydowac i jakakolwiek to bedzie decyzja to mimo wszysto nie powinnas sie obwiniac.Zycze powodzenia! Asiorek2 fajnie ze spotkalas sie z kolezanka z podstawowki,ja jak teraz bede w Polsce tez mam zamiar.Szykuje sie niezla pogaducha.A moj chlop tez jak spi to nie slyszy malej nawet jak glosno placze.Dziwna sprawa nie? Edzia87 wspolczuje choroby Kevinka,oby szybciutko wyzdrowial!Naprawde dawalas mu juz marchewke,nie za wczesnie? Brzuchacz ja Olenke juz od jakiegos czasu bralam za raczki,a ona siadala i bardzo to lubi.Nie boje sie o jej kregoslup,bo jakby jej to nie odpowiadalo to dala by znac.Zreszta czytalam,ze trzeba sluchac sie swojej intuicji,a nie przestrog babek czy ciotek i jesli dziecko lubi np stac na nozkach to mozna mu na to pozwolic.Wiec ja jej pozwalam.Ona wrecz jakby tylko na to czeka! Zycze milej nocki babeczki!Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka28H-mnie tez najbardziej pobudza dziecko a raczej dzieci ;) co do wagi to moja niunka ma dzisiaj 9 tygodni i tydzien temu wazyla 6180, tyle samo tez wazy mojej kolezanki synek o miesiac starszy, wiesz z ta waga jest roznie u dzieci grescik291- ja osobiscie uwazam ze do chrztu ubranka wcale nie musza byc biale ,co prawda moj synek mial biale ale 9 lat temu ciezko bylo znalesc inne :) Natalie zapewnie ubiore w jakas rozowa sukieneczke;) a co do chrztu to chcialam zrobic w lutym ale ciezko jest \"zebrac\" chrzestnych razem i najprawdopodobniej dopiero jak przyjade w maju do Polski sie odbeda... a moze to i dobrze:) kamilka81-wykorzysuje Twoj sposob karmienia czesciej i z dwoch piersi...mam nadzieje ze sie uda:) a o co chodzi z tym karmieniem z butelki porannym mlekiem? (czekam wlasnie na ta ksiazke )... ale zapewnie jest tak jak piszesz ze przesypianie nocy zalezy od dziecka a nie czym sie go karmi... zreszta tu na forum mamy doskonale tego przyklady;) jezeli chodzi o basen to uwazam ze to swietna sprawa (chodzilam bardzo czesto w ciazy) mialam juz nawet sie wybrac ale pogoda trosze do \"bani\" i pozatym panuje u nas jakis wirus i boje sie ze gdzies go zlapiemy tymbardziej jak nas po basenie przewieje a juz przerabialismy chorobska w tym roku i nie bylo ciekawie...a z ta kupka to ma nadzieje ze pampers wytrzyma co? bo moze byc nieciekawie hehe malutek1- sukieniusia sliczna.. ale wiesz niunka sliczna to co sie dziwic co by nie ubrala to by slicznie na niej wygladalo;) :) (tez mam taka rozowa bluzecke z napisem princess:)) brzuchacz- ja pytalam o kawusie :) ;) od wczoraj do mojej bezkofeinowej dodaje troche zwyklej rozpuszczalnej by sie mala przyzwyczaila :) asiorek2 - ja z moim synkiem tez chodzilam na rehabilitacje ale to pewnie z innych powodow bo moj bardzo to lubil...a czemu niunka placze ? nie lubi tego czy to boli? biedniutkie jestescie:( super ta mata...ja mam troszke inna ma wyzsze te palaki wiec pewnie jeszcze nie zda egzaminu:) iva25- ja tez czekam na ta pierwsza przespana noc;) edzie87-widze ze Ty tez juz sie doczekalas ladnie przespanej nocki:) brzuchacz nie martw sie jeszcze ja zostalam do nocnego wstawania bo jak narazienie zapowiada sie inaczej... frania23-zycze szybkiego powrotu do zdrowia ... przemysl dobrze ta sprawe z karmeniem zebys potem rzczywiscie nie zalowala, choc uwazam ze jaka decyzje bys nie podjela to bedzie dobrze;) Ale sie rozpisalam hehe...wykorzystuje sytuacje ze malutka slodko spi...pewnie odsypia bo dzisiaj obudzila sie o 5-tej i nie bardzo chcialo sie jej spac, czasami przysypiala ale nie na dlugo a jak w koncu juz sie zmeczyla to trzeba bylo wstawac i zawiesc starszego do szkoly... a ja dzisiaj obudzialam sie juz z bolem glowy i nadal mnie nie opuszcza...obawiam sie ze ten ostatnio czesto nawiedzajacy mnie bol to skutek uboczny znieczulenia zewnotrzoponowego:( ZYCZE WSZYSTKIM MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az ciężko mi w to uwierzyc moja Ola co dziennie leży sobie na macie tak 30 minut normlnie jestem w szoku. Zawsze to niewiele ale przynajmniej wynagradza mi to że nie śpi w domciu. Dzis byłyśmy tylko godzinke na spacerze bo pogoda fatalna potwornie wieje i pada deszcz. Iva niestety na rehabilitacje chodzę ze względu na asymetrię Oli jest strasznie Ola potwornie płacze a raczej ryczy, normalnie serce mi pęka. Teraz jest coraz gorzej bo coraz trudniejsze ćwiczenia tp straszne, normalnie chce mi się płakac razem z nią. Dzis po spacerze próbowałam eksperyment z oknem niestety nie da rady :( jakos Ola chyba czuje że jesteśmy w domu dziś nawet włączyłam jej szum z radia by myślała ze to samochody ale też nic nie pomogło spała może max 5 minut. Super że marscy jest taki spokojny i nie masz z nim problemów oby tak dalej :D 🌼 Edziu tak mi przykro że Kevinek chory :( zdrowka dla syneczka🌼 🌼 Brzuchacz super ze masz taka teściową ja niestety nie mam zolności co do szycia. Pałąki bez problemu wykombinujesz możesz zrobić z papieru kolorowego jakies motylki itp. Franiu dziekuje za wyrazy współczucia 🌼 co do rehabilitacji to nie zapowiada się że niedlugo skoncze, rehabilitantka powiedziala, że minimum rok :( martwi mnie to bo jak pójde do pracy to musimy cos wymyślić bo niestety rehabilitacja jes tylko do 15 a wtedy oboje pracujemy no ale jak na razie nawet opiekunki nie mamy. Franiu moja Ola też róznie wypija wieczorem daje jej tylko butelke odciągniętego mleczka i wypija tak 120 nie wiecej ale w dzien je dość często co 1-2 godziny ale nie wiem ile zjada bo z piersi. Franiu collinek prześliczny :D włoski ma akie jak moja Ola :) ale jest kochany🌼 🌼 Czarna Ola jak tylko wejde na rehabilitacje to płacze, wydaje mi się że bolą ją troszę te ćwicenia bo ona skraca sobie prawą strone i na rehabilitacji pani stara się ją tego oduczyc naciągając ja troszke i prostując i wtedy ona potwornie płacze. Przykro mi z powodu bólu glowy, czym prędzej do lekarza, oby to było tylko przejściowe🌼 🌼 Zmykam mamusie bo coś mnie głodek wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorku- moja też ciąglę wyrzucony ma język, o czym to świadczy, bo mnie wystraszyłaś? Przeczytałam, że niektóre juz eksperymentują z posiłkami dodatkowymi, czy już można? Ja myślałam, że zacznę jak mała skończy 3 m-ce. Wczoraj byłysmy na badaniu bioderek, wszystko ok, cieszę się bo już nie muszę podwójnie pieluszkować. Moja mała nie gaworzy tylko śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
Cześć dziewczyny. Ja mam pytanie do mam karmiących tylko i wyłącznie piersią. Czy u was wystąpiła już miesiączka? U mnie nie, nie wiem co mam o tym myśleć, ale ok. dwóch tygodni temu miałam lekkie krwawienie (2 dni) i dzisiaj też na bieliźnie zauważyłam krew. Czy to normalne? Byłam u ginekologa 7 tyg. po porodzie i mówił, że wszystko jest ok., a teraz zaczynam się martwić. Mój synuś ma prawie 12 tygodni i waży chyba już 7 kg. Jak miał , to ważył 5300. Mały grubasek z niego. Widzę, że większość z was ma problem z karmieniem - mało pokarmu, a ja wręcz odwrotnie. Od porodu męczę się z jego nadmiarem i czasami wysiadam psychicznie i fizycznie i nie wiem co mam zrobić, bo piersi mi dosłownie czasami pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka moja ola cały czas wywala język jak do tej pory cały czas głuzyla to teraz tylko wywala czasem powie a guu ale cały czas bawi się tym językiem. Dla mnie to takie słodkie bo ona się przy tym caly czas uśmiecha ale rehabilitantka powiedziała mi że nie jest to normalne tym bardziej ze ona zamyka buzie a nie zawsze chowa przy tym jezyk a powinna chować i powiedziała ze mam przyobserwowac ją jeszcze jak się to nie zmieni to do logopedy mnie skieruje i kazała mi zmienic smoczek mam płaski z nuka bo ola tylko ten lubi ale powiedziała ze lepsze sa te nie płaskie bo kształtuja języczek wiec musze jej zmienic smoka. Na razie nie chce panikować bo dma mnie ola normalnie się zachowuje a jezyk przypuszczam że wziął się stąd, że my jak się z nia bawimy to często pokazujemy jej język a jak wiadomo dziecko stara się naśladować. Wieć teraz u mnie jest w domu wystawiania do Oli języka. Jutro mam rehabilitacje zobaczymy czy cos znowu dowiem się o jezyku. Yta ja tylko karmie piersia. Moja ola ma już ponad 12 tygodni i okresu jeszcze nie mam. Ja dopiero wczoraj byłam u gina po raz pierwszy od porodu i powiedział mi, że wszystko jest ok. a nie ma raguły kiedy pojawi się okres mogę nawet nie mieć pół roku także się nie martw. A co do pokarmu to wiem że są metody aby zmniejszyc laktacje poczytaj na necie może się uda. Ja niestety nie poradze bo nie mam nadmiaru, ale wierze że na necie wyczytasz. Trzymam mocno kciuki.🌼 🌼 🌼 a jak masz doła pisz do nas po to tu jesteśmy by się wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytam na bieżąco ale brak mi czasu aby napisać. U nas wszystko dobrze. W zeszłą środe bylismy z małą na szczepieniu, dostała tylko na żółtaczkę bo miała katarek. Pozatym robilismy usg bioderek-wszystko ok. Mała jest generalnie grzeczna, uwielbia siedzieć w swoim bujaczku i często w nim zasypia. W dzień śpi ok. 4 godzin, kąpiemy ją o 21 potem jedzonko (karmię tylko piersią) i ok. 22.30 mała zasypia. I tu zaczyna się problem bo po pierwsze zasypia z cycusiem w buzi, nie da rady odłożyć jej do łóżeczka bo się budzi i nie chce dalej spać, więc śpi w naszym łóżku. Około 24 i tak się budzi i potrafi nie spać czasem nawet do 3 rano:( Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Myślałam, że może się nie najada ale gdyby tak było to by płakała a ona sobie leży i wierzga nóżkami. Bardzo chcę karmić piersią ale czasem nie daję rady. Piszecie, że wasze dzieciaczki potrafia przespać całą noc-u nas to nie zdarzyło sie nigdy.. Może powinnam jej wprowadzić mleko modyfikowane na noc? Poradźcie coś... Byłam dzis u gina na kontroli wszystko jest ok. Yta ja nie miałam jeszcze miesiączki, tylko takie krwawienia jak ty. Mój gin powiedział, że to normalne. Uciekam ucałujcie dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorku moja mała tez wywala ciagle język i wpycha piastki do buzi. Nie sądzę, żeby to była jakaś nieprawidłowość. Przeczytałam, że ty też karmisz tylko piersią napisz proszę jak twoja Ola śpi w nocy? Ile razy budzi się na karmienie? Śpi w swoim łóżeczku czy z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorku dzięki za odpowiedz, faktycznie my też często jej pokazujemy język, więc może to jest naśladowanie:-). Ale najzabawniejsze są sytuację jak jesteśmy w gości i mała nagle do kogoś, kto do niej przemawia wyrzuca małą łopatkę. Ale przy tym śmiechu. Przed chwilą dostałam wiadomość, że męża kuzynka rodzi, pamiętacie jeszcze o porodzie? Mam nadzieję, że pójdzie szybko i gładko, jak coś będę wiedziała to wam dam znać. Chciałam pochwalić moją małą, jest niezwykle grzeczna. W dzień spokojnie robię sobie obiad, potem pozmywam, a nawet spokojnie mogę iść na pół godzinną kąpiel. Z mężem postanowiliśmy zaprzestać hustania, kołysania i noszenia na rękach.Na początku było trudno bo płakała i domagała się tego. Pozwalałam jej płakać, po chwili dopiero podchodziłam na chwile brałam i przytulałam i powtórka. Aż przyszedł taki dzień, że wcale się mojego towarzystwa nie domagała. Zawsze kładę ją w bujaczku (ja mam taki ręczny), wkoło ma ustawione kolorowe zabawki, poza tym gra telewizor, co ją ostatnio bardzo interesuję i mała sama się bawi. Ostatnio jeden pluszak miał mokre całe ucho bo udało jej się go tak nakierunkować, że mogła je posmakować. Ostatni tydzień zasypia o 21 a budzi się o 6. Ładnie, nie? No i każde moje podejście do niej jest rewanżowane uśmiechem, do męża się tak nie uśmiecha. Jednak większe obcowanie z dzieckiem przynosi takie miłe radości, że mama najważniejsza:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka81
Hej dziewczyny, mam świetny pomysł na spanie- dziecko w łóżeczku i jednocześnie z mamą:) Tylko wymaga to trochę pracy i odpowiedniego łóżeczka. Wyjęlismy z dziecięcego łóżeczka jedną boczną ściankę i tą wolną stroną przystawiliśmy łózeczko do naszego łóżka. W ten sposób dziecko śpi u siebie ale jednosześnie obok mamy i jest na wyciągnięcie ręki. Jest to bardzo wygodne, ale oczywiście musi pasować wysokośc materaca łóżeczka do wysokości materaca rodziców. Między łóżeczkami powstała niewielka luka którą wypełniłam upchniętą kołderką dziecięcą. Chcę w ten sposób przyzwyczajać małą do spania u siebie bo czytałam ze od 4 miesiąca juz będzie z tym trudniej. MIMI nie podawaj mleka modyfikowanego! Raczej swoje odciągnięte, najlepiej rano- wtedy jest najtłustsze. A jesli się zdecydujesz na modyfikowane to w tym samym czasie odciągnij z piersi bo mozesz zacząć tracic pokarm. Moja Karina jest tylko na piersi i śpi od północy do 6-7 czasem do 8 rano ale dopiero od 2tyg odkąd osiągnęła 6kg. Czytałam w języku niemowląt ze dziecko jest gotowe do rezygnacji z nocnych karmień dopiero od 5kg, nie wcześniej! W innej książce pisało ze od 6kg A ile waży twoja mała? Może jeszcze nie jest na to gotowa? Aha i moje dziecko zanim zaśnie wymaga ssania piersi ( bez przerwy!) od 21 do północy- taki rytuał który ją uspokaja, a mnie trochę wykancza (chociaż wypracowałysmy w miare wygodną pozycje do karmienia- na leżąco, na boku na miękkiej kanapie-mała wtula się w piers i nie musze jej podtrzymywac, ja sobie przy tym oglądam telewizje i jakoś wytrzymuje ten maraton karmienia- ale jest to warte przespanej nocy!) No i na noc karmie zawsze z obu piersi bo z jednej by nie wystarczyło. A jesli Twoja mała nie spi w nocy i nie jest przy tym głodna to może w dzien ma za duzo snu? Moja w dzien (tzn od mniej więcej 12 w południe) nie spi w ogóle, ale jesli jej się to zdarzy to są potem trudności z uśpieniem jej w nocy. YTA - ja jeszcze nie miałam miesiączki tylko od czasu do czasu właśnie takie małe plamienia jak u ciebie. Nawet z tym nie poszłam do giekologa, myśle ze to normalne. Sylka czy 3 mies to nie za wczesnie na dodatkowe posiłki? Mój pediatra dał mi taką ulotkę gdzie pisze ze można zacząć jak są spełnione takie warunki: dziecko skonczyło 4 mies jesli jest karmione sztucznie a 5mies jesli naturalnie, samodzielnie siedzi, w pełni kontroluje główke i podwoiło wagę urodzeniową. Asiorku to super że wytrzymuje na macie pół godziny! Moja bez obecności człowieka przy niej wytrzyma może z 10 minut, czy to na huśtawce czy pod karuzelą czy na macie. Tyle kasy poszlo na te gadżety a ona i tak woli mamę czy tatę:) CZARNA: mleko odciągnięte rano jest podobno najbardziej kaloryczne dlatego warto je podać w butli przed snem- tak było w tej książce napisane ale u mnie przed snem butla się nie sprawdza, musi być pierś dla uspokojenia. Widzę ze twoja córcia teżjest z tych cięższych, jak moja, czy może też słyszysz od rodziny ze ją przekarmiasz? Moja teściowa wykorzystuje ten argument zeby mnie zniechęcic do karmienia piersią, sugeruje mi ze może mam "za tłuste" mleko albo za często ją przystawiam, tak jakbym robiła to dla własnej przujemności! Nie wiem dlaczego niektórzy ludzie brzydzą się wręcz widokiem karmiącej matki, np moja teściowa delikatnie wyprasza mnie do innego pokoju jak musze małą nakarmić w jej mieszkaniu. Na szczescie mężowi ten widok nie przeszkadza choć musze przyznać że naszym "pożyciem intymnym" nie jest najlepiej od porodu i pewnie częściowo jest to wina karmienia piersią (podobno prolaktyna osłabia popęd u matki karmiącej) A co do kawy to piję taką z pół łyzeczki, 2Xdziennie. nie zauważam po niej pobudzenia u małej więc chyba jest OK Frania23- zgadzam się z czarną ze jakakolwiek bedzie twoja decyzja to będzie dobrze, najważniejsze żeby byla to twoja decyzja a nie pod presją otoczenia. Najważniejsze dla dziecka są pierwsze tygodnie karmienia piersią potem najważniejszy jest komfort psychiczny matki bo on też się odbija na dziecku Dziewczyny uwielbaiam czytać o waszych maleństwach, jak się rozwiają, ile ważą, jak się bawią. Piszcie o tym jak najwięcej! Niesamowite ze niektóre z waszych dzieci potrafią naśladować miny! Moja chyba naśladuje dzwięki, przynajmnie stara się:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas dzisiaj przebojowa noc, maly obudzil sie o 2 no i nie spal :( Gdy pil mleczko dostal jakiejs kolki i plakal az do rana :( Nie wiem co z nim sie dzieje. Przeciez on potrafil juz do 7 rana spac, a teraz budzi sie kilka razy w nocy i jak go karmie to czesto lapie go ten bol brzuszka i jest juz po snie. Malutek dzieki za odpowiedz moj maly wazy gdzies ok 5,5 i ma 8 tygodni. Wiem, ze to co on wypija to starcza mu gora na 2 h. W dzien nie ma problemu, ale na noc chcialabym aby wiecej wypil i pospal dluzej, wiem ze to jest mozliwe, bo juz tak bylo. Nie wiem co robie zle. Czarna duza ta Twoja niunka, ja myslalam, ze moj jest ciezki, ale rzeczywiscie z ta waga to roznie. Kazdy dzidzius jest inny :) Co do decyzji z przejsciem na sztuczne mleko jeszcze nie podjelam, nadal sie wacham :( Moze stopniowo bede wprowadzac, kazdy miesiac jedno karmienie sztucznie wiecej. Asiorek dziekuje Ci bardzo, kazdy mowi, ze on wyglada powaznie jak na niecale 2 miesiace.120 ml powiadasz to zadko Collin tyle wypija, nie wiem czy on prawidlowo sie odzywia, kolejne wazenie dopiero 11 lutego. Yta ja karmie prawie wylacznie piersia, ostatnie karmienie jest tylko sztuczne, ale w zamian sciagam to mleczko :) Jeszcze miesiaczki nie mialam a maly ma juz 8 tyg, tez sie zastanawiam kiedy dostane. mimi z tym cycusiem to ja tez mam problem, bo w nocy gdy go karmie to spi dopuki ma cycusia przy sobie, a odlozyc do lozeczka jak sie nawet uda to tylko na chwileczke. Tez czekam na porady co z tym zrobic ;) A nawet jak wprowadzisz mleko sztuczne na noc to nie dostaniesz gwarancji, ze mala Ci przespi noc. U mnie jest to samo. W nocy jest coraz gorzej pomimo, ze dostaje modifikowane na noc. Tez czasem nie daje rady juz karmic piersia, chcialabym aby decyzja z przejsciem calkowiecie na sztuczne byla latwiejsza. Sylka ciesze sie, ze mala Ci ladnie spi no i Ci zazdroszcze tej przespanej nocki, ale nie mam co narzekac u mnie az tak zle tez nie jest ;) Buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Czarna: witam na naszym forum. Ja raz czy dwa napisalam cos w ciazy na Mlodych mamusiach a tak to tylko tu siedze :) Edzia: pozdrow Kevinka :) Asiu: mam nadzieje, ze wkrotce ta rehabilitacja Olci nie bedzie potrzebna. Ja sie boje klasc Olka na brzuchu od kiedy sie lekko przydusil, wiec nawet nie wiem czy i jak lepek podnosi. A jak jezor pokazuje to mysle ze chce mu sie pic i herbatke dostaje :) kamilka: Olek spal z nami tylko do miesiaca. Potem lozeczko przybylo z odleglego kranca pokoju pod moja strone lozka i tez jest blisko mamy. Spi u siebie a jak placze w nocy to ja tylko reke przez szczebelki pakuje, po glowce poglaskam i jest spokoj. A do Yty caly moj monolog o dziwnych plamieniach ktore mam juz od 3 tygodni. tak to zlatwilam: Ja juz po kontroli ginekologicznej :) Jak na psa urok, akurat w ten dzien nie plamilam a polozna jak mnie sobie obejrzala, to nie zauwazyla niczego i pewnie pomyslala ze ja wkrecam. Jedyne co to sama jestem sobie winna. W pologu az do przesady dbalam o higiene i mycie na okraglo doprowadzilo do wysuszenia i teraz cos mi tam czasem peka i krwawi. Wyszlam z przychodni z zapasem olejku do mycia (zamiast mydla do higieny intymnej) i nawilzajacego zelu 2,3 razy dziennie. Dzis juz 3 dzien stosowania i idzie ku dobremu. Szwy juz sie zupelnie rozpuscily a pierwsza cytologie mozna zrobic dopiero 5,6 miechow po porodzie :) Podejmuje nowy temat: Jakie medtody antykoncepcyjne po porodzie juz stosujecie albo macie zamiar? Ja dostalam recepte na minipigulki ale wstrzymam sie jeszcze z zakupem. I tak nie zblizam sie do meza :) a moze lepiej poczekac jak skoncze karmic i wybrac wtedy cos innego. Poza tym robili mi wczoraj to dodatkowe badanie krwi. Tylko ze ja kurcze nie mam zadnych objawow gruzlicy. Wyniki za jakis tydzien przysla... A Olek rosnie (juz pewnie z 6 kilosow ma), slicznie mowi (tylko jak za duzo gada po jedzeniu to ma potem czkawke) no i najwazniejsze, ze nie jest chory! Agu guuu!!! Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Oj ja zajęta jestem 3 dzieci to troszke sporo jak dla mnie samej.. przynajmniej narazie póki mały potrzebuje tyle uwagi. Chłopcy wprost uwielbiają Fabiego.. co na s bardzo cieszy. Fabi podnosi już bardzo wysoko główkę nawet czasai się zdarzy na około 60 Stopni.. Uwielbia sie śmiać .. Wiecie co każde pieniądze i chwile warto poświećic dla takich chwil gdzie Fabi sie budzio i na mój widok sie tak słodko uśmiecha:) Jest bardzo grzeczny ostatnio .. ostatniego cyca podaję mu o 23.;30 do tego czasu od 21 staram sie go niekarmić i karmie 2 piersiami i śpi do około 7 pije cyca jednego albo 2 i spi do 10-12 różnie. Muszę sie pochwalić że Mały zaczoł spać we własnym łożeczku.. i jest super.. wkoncu możemy sie z męzem bez \"problemu\" poprzytulac. Łóżeczko stoi koło naszego łóżka i w nocy nawet z łóżeka niemuszę wychodzić by wziąść małego do karmienia. Załączyłam nowe foteczki Fabiego na fotosika. Dziekujemy za życzenia imeininkowe:) Ja karmie piersią Fabi w poneoidziałek będzie miał 12 tyg i jeszcze niemioałąm miesiączki a nawet plamienia. Ale sie niemartwie moja siotra dostała po 7 miesiącach. W końcu wyszlam z newbornów i zaczełam używać ciuszki 0-3mies. A jaki pampersy użuwacie?? Ja używam 3 pampersa kochane zmykam bo mały niedługo watnei an papu.. pozdrtawiam wszytkie ioteczki forumowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorek2-ja chodzilam z synkem na rehabilitacje ze wzgledu na wzmozone napiecie miesniowe, czy u Ciebie to nie to samo? Tez chodzialm z nim przez pierwszy rok zycia a dokladnie pani powiedziala ze rehabilitacja jest potrzebna do puki dziecko nie zacznie samo chodzic...szkoda tylko za malutka tak placze jak juz wspominalam moj nawet lubil te cwiczenia...mysle ze z czasem bedzie coraz lepiej:) yta-moja mala ma 9 tygodni i tez nie mialam miesiaczki ale to normalne gdy sie karmi reguralnie piersia, przy pierwszym tez dosc dlugo nie dostawalam:)...co do nadmieru pokarmu cos wiem na ten temat choc juz teraz pomalu sie normuje ale nie znalazlam sposobu jak go zmiejszyc tylko sciagalam troche by ulzyc nabrzmialym piersia (nie za duzo by nie pobudzac do nadmiernej \"produkcji\"). kamilka81-mysle ze u mnie butla tez sie nie spawdzi , nie ma to jak z matczynnej piersi;)...U mnie nikt nie twierdzi ze przekarmiam i szczerze Ci \"powiem\" ze zadziwia mnie zachowanie Twojej tesciowej nawet niewiem co o tym myslec bo to jest jakies niedorzeczne by wpajac ze mleko jest za tluste a juz tymbardziej nie moc patrzec na karmiaca matke ja uwazam ze to bardziej slodki niz odpychajacy widok...slyszalam ze matki ktore nie kamily piersia potrafia byc o to zazdrosne zachowujac sie wlasniew taki sposob...moze cos w tym jest. Przeciez nasze pulpecki mieszcza sie w normie a nie ma co sie martwic ze potem takie dzieci maja problem z nadwaga bo to nieprawda moj synek wazl jeszcze wiecej a jak tylko zaczal chodzic wszystko mu \"spadlo\":) frania23- a moze maly placze ze go brzuszek boli po tym mleku modyfikowanym ? piszecie ze wasze malenstwa te co spia w nocy zazwyczaj nie spia w dzien...hmm... to wychodzi na to ze moja mala spi duzo w dzien : rano po tym jak przyjedziemy ze szkoly, lub zasypia juz w samchodzie , potem spacerek i tez spi no i popoludniu znow... tak okolo od 1,5 do 2,5 godzinek za jednym razem ;) a nie ma mozliwosci nie pozwolic jej spac bo bedzie strasznie plakala i tak zasnie...a potem sa takie skutki za mala idzie spac okolo 23-ciej a wstaje gotowa do zabawy o 5-tej.:) zmykam juz dziewuszki zagladne do Was puzniej, bo dzis ladna pogoda i trzeba ja wykorzystac puki nie pada:) ZYCZE MILEGO I SPOKOJNEGO DNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmie mala po kapieli i z jednej piersi bo ona wiecej nie chce...widocznie mam tylke pokarmu ze jej to wystarcza a potem malutka lezy u siebie i cieszy sie do karuzeli a jak juz widze ze zasypia przystawiam ja jeszcze raz... no i przebieramy ja razy kilka bo "wali" w pieluszke praktycznie non stop:) ;) migotka86- w takim badz razie zbieg okolicznosci z takim samym nickiem:)... co do antykoncepcji tez dostalam tabletki ale tak jak Ty nie jestem do konca przekonana czy je brac, myslalam czy nie wszysc sobie implantu...jeszcze sie nie zdecydowalam... bebolek20- tylko pogratulowac ze dajesz sobie rade z trojeczka dzieci;) ja uzywam tez papmersow 3 a ciuszki to roznie zalezy od firmy zdarza sie ze niektore sa powyzej 3-ciego miesiaca i sa dla niej dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
frania23-rozumiem Cie doskonale,ze karmienie piersia moze byc meczace,sama to przerabialam.Bardzo dlugo czas zastanawiam sie co zrobic bo jakiej decyzji bym nie podjela,i tak widzialam minusy.Ale zdecydowalam dawac tylko modyfikowane ,odstawialm od piersi bo psychicznie nie wyrabialam,non stop placz i bol i zlosc.Po tej decyzji mialam wyrzuty sumienia ale z kazdym dniem byly mniejsze,takjakbym o tym zapomniala.Powodzenia! asiorek-bardzo mi przykro ze Ola ma asymetrie,domyslam sie jak musi Ci serce pekac kiedy patrzysz na jej placz.Ja na szczepionce ryczalam jak nienormalna a co dopiero jakbym musiala tak czesto chodzic na cwiczenia tak jak Ty.Badz silna,3maj sie,pozdr mimi1981-tez bym sie zastanawiala co jest nie tak,jesli Marcys by nie przespal calej nnocy,ale nie masz sie czym martwic bo kazde dziecko jest inne i Ty na pewno nie robisz nic zlego.Radze nie podawac modyfikowanego skoro karmisz piersia,bo byc moze kiedy podasz je butelka,dzidzia gorzej bedzie chwytala piers.Sprobuj nie brac dzidzi do Twojego lozka bo to zle,przyzwyczai sie i pozniej nie dasz rady.Na poczatku moze byc trudno ale sprobuj robic tak jak jedna z mamus radzila,kiedy bedze plakac,odczekac chwilk,podejdz,wez na rece,przytul,pocaluj i odloz i tak za kazdym razem,a jak nadal bdzie plakac albo coraz bardziej i glosniej ponoc na rekach i do jej lozeczka odloz.i tak codziennie.3mam kciuki!Pytalas czy na noc moze przejsc na sztuczne zeby przespala dzidzia cala noc.Ja tez slyszalam ze na modyfikowanym dziecko dluzej spi i chyba taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Co do antykoncepcji to biore tabletki hormonalne "Harmonett" = gumka,bo inaczej bym dostala paranoi.Nie wiem jak dlugo bedziemy z gumka ale szybko sie to nie zmieni hehe.Biedny moj K. :) PYTANIE: Czy robicie cos aby wrocc do wagi sprzed ciazy??? cwiczycie?dieta?basen?rower? macie brzuszek jeszcze?bo ja jak sie najem to normalnie 5 miesiac jak nic.Od ponidzialku zaczynam cwiczyc.Musze. pozdr ps dzis bylismy na bioderkach,lekarz robil usg i wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar80ta
Witam wszystkie Mamusie! Nasza Lenka skończyła dziś 12 tygodni. Karmię małą z jednej piersi, ponieważ w drugiej mam bardzo mało pokarmu. Znacie jakieś sposoby by zwiększyć laktację. Jak jest ładna pogoda to chodzimy na spacerki i malutka śpi 2-3 godziny. Kąpiemy ją ok. 20 więc po kąpieli jest cycuś :-) zabawa i poźniej cycuś ok. 22 i tak malutka smacznie sobie śpi do 6 - 7 rano. Poźniej pobudka na jedzonko i znowu śpi około 2 godzin. Napiszcie od kiedy zaczynacie dokarmiać swoje skarby i jakim mlekiem. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny karmiace piersia powiedzcie czy wasze dzieci nie ulewaja i nie jest im nie dobrze? U nas co jakis czas był ten problem, ale od wczoraj mały strasznie ulewa po kazdym karmieniu, jest bardzo nie spokojny i dopiero jak uleje to sie uspokaja ale tylko na chwile. Próbowałam juz karmic go butelka ale on dalej tak sie zachowuje, nie wiem co o tym myślec. My też wczoraj bylismy na kontroli i na razie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×