Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Sylka, Beti ---------> wielkie dzięki za fotki. Sylka ----> córcia śliczna a jakie ma włoski długie - zaraz widać, że prawdziwa dziewczynka - mój Kubuś to łysek w porównaniu z twoją pannicą. Beti----> Boże jakie to szczęście urodzić bliźnięta, wiem pracy dużo ale co to jest w porównaniu z tak ogromnym szczęściem i przecież radość podwójna każdego dnia. Dzieciątka prześliczne - aż mi się łezka zakręciła - wzruszyłam się a i ty bardzo ładnie wyglądasz 🌻 Frania mój Kuba jak do tej pory budzi się w nocy tylko raz- wstaje tak 3 - 4 na jedzonko i usypia ale już nie śpi twardym snem i muszę go kłaść obok siebie i od czasu do czasu mu smoka zapodać bo postękuje i tak do 7 rano. A dzisiaj np. wstał o 5:30 - zjadł i może by poszedł spać ale kupę zrobił i po przebraniu już spania nie było tylko rozrabiał 2 godzinki i dopiero usnął. A ja też przy przebieraniu przemywam dupcię tylko wodą i czasem jak zrobi BIG kupę to dolewam do wody troszkę OILATUM bo od chusteczek miał czerwoną pupcię, całą w krostkach. Kuba lubi: mleko mleko z kleikiem ryżowym zupki w słoiczkach gotowane jabłuszko herbatkę koperkową Kuba nie lubi: surowego jabłka wszelkich soków wszelkich wód mineralnych z jabłuszkiem czy czymkolwiek w ogóle nie lubi pić - tylko mleko i mleko by wcinał - od innych płynów ma zaraz odruch wymiotny (oprócz herbatki koperkowej) Dziewczyny i ja mam pytanie co do podróży z maluszkiem, my 24 maja lecimy do Polski samolotem, może któraś już leciała, napiszcie jak jest na lotnisku i w samolocie z podgrzaniem mleka i co miałyście ze sobą dla maluszka - wózek czy nosidełko ???? so

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka dzieki za odpowiedz. Niewiem czemu ten moj urwisek zaczal sie w nocy budzic. Od czasu tej goraczki tak jest :( Kamelle chcialam jeszcze do Ciebie napisac, ze i my sie wybieramy w dluga podroz do Polski 1250km z maluszkiem. Planujemy podrozowac noca, mysle, ze tak bedzie lepiej dla malego. Jedziemy pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka dzieki za odpowiedz. Niewiem czemu ten moj urwisek zaczal sie w nocy budzic. Od czasu tej goraczki tak jest :( Kamelle chcialam jeszcze do Ciebie napisac, ze i my sie wybieramy w dluga podroz do Polski 1250km z maluszkiem. Planujemy podrozowac noca, mysle, ze tak bedzie lepiej dla malego. Jedziemy pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka dzieki za odpowiedz. Niewiem czemu ten moj urwisek zaczal sie w nocy budzic. Od czasu tej goraczki tak jest :( Kamelle chcialam jeszcze do Ciebie napisac, ze i my sie wybieramy w dluga podroz do Polski 1250km z maluszkiem. Planujemy podrozowac noca, mysle, ze tak bedzie lepiej dla malego. Jedziemy pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka dzieki za odpowiedz. Niewiem czemu ten moj urwisek zaczal sie w nocy budzic. Od czasu tej goraczki tak jest :( Kamelle chcialam jeszcze do Ciebie napisac, ze i my sie wybieramy w dluga podroz do Polski 1250km z maluszkiem. Planujemy podrozowac noca, mysle, ze tak bedzie lepiej dla malego. Jedziemy pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka dzieki za odpowiedz. Niewiem czemu ten moj urwisek zaczal sie w nocy budzic. Od czasu tej goraczki tak jest :( Kamelle chcialam jeszcze do Ciebie napisac, ze i my sie wybieramy w dluga podroz do Polski 1250km z maluszkiem. Planujemy podrozowac noca, mysle, ze tak bedzie lepiej dla malego. Jedziemy pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka dzieki za odpowiedz. Niewiem czemu ten moj urwisek zaczal sie w nocy budzic. Od czasu tej goraczki tak jest :( Kamelle chcialam jeszcze do Ciebie napisac, ze i my sie wybieramy w dluga podroz do Polski 1250km z maluszkiem. Planujemy podrozowac noca, mysle, ze tak bedzie lepiej dla malego. Jedziemy pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widzę, że parę z nas jedzie w tym samym czasie do Kraju - no to może jakąś popijawę zorganizujemy ;) ?????????? Ja lecę samolotem bo autem to trochę za daleko - ponad 2500 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania - wszczepili mu urwisa - potrzebne antidotum inaczej już tak zostanie!!!!!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :):) jeśli chodzi o zmianę czasu to TAK!!! Dzisiaj zmiana z 2 na 3 i jeśli dobrze myślę moje dziecko jutro zamiast wstać o 7 jak zwykle to wstanie o 8 - :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ekipo! Puscilam Wam aktualne zdjecia Olka. Gdzies mi wcielo takie fajne z koszyczkiem pod kosciolem, ale jak znajde (pewnie na drugim komputerze), to i takie podesle :) U nas pogoda sie dzis popsula. Ale na zakupy musimy pojechac, bo lodowa pustkami swieci :) Poza tym w jednym ze sklepow sa w promocji sloiczki Nesle za na nasze ok. 1,5-2zl (na te warunki to rzeczywiscie mocna przecena, bo normalnie to za ok. 4-5 zl kupuje). Jak beda dobre (data waznosci, wyglad no i takie jak trzeba 4-5 miesiac) to sie obkupie :) A...i w pieluchach u nas zmiana. Moi rodzice ostatnio kupili paczke zeby miec u siebie (siedzimy tam prawie codziennie) takich tanszych (z cyklu robione dla...)i po calym tygodniu uzytkowania nie widze roznicy. A jesli nie widac roznicy to po co przeplacac :) Roznica miedzy markowymi a tymi to ok 25 zl :)A wyczytalismy, ze to Libero je dla tego sklepu robilo. Wiec zle nie sa :) Lece. bo Maly kweka :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka, Migotka, Kamelle, Asiorek - dziękuję bardzo za zdjęcia. Wszystkie maluszki są urocze, prześliczne... Ale muszę jeszcze skomentować prześliczną kreację Oleńki od Asiorka do chrztu, niczym księżniczka, ale rzeczywiście istny tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Goraczka minela a teraz inne zmartwienie. Maly jest caly w plamach, wyglada to jak od oparzenia :( Mamusie dzieci alergikow, prosze opiszcie mi jakie objawy mialy Wasze pociechy. Prosze. Czemu zawsze cos.... Coraz bardziej mysle, ze to od jedzenia, opitole tego lekarza!!!!!!!!!! WRRRRRRRRRRRRRRRRR...... Asiorku Olcia przesliczna, te jej piekne oczka... W sukieneczce rzeczywiscie wyglada jak mala ksiezniczka. Mozesz ja stroic hoho... Migotko Olo super facet, a jaki juz duzy :) Chyba lubi na brzuszku przebywac co? Dziekuje dziewczyny za zdjecia. Beti a moich zdjec nie dostalas? M_ka ja tez sobie tak pomyslalam, ze dluzej mi maly pospi hehe... Co do popijawy ja jestem za, a z jakiej czesci Polski pochodzisz? Dziewczyny wieczorem obiecuje, ze przesle fotki. Musze sie zmobilizowac kruca fiks ;) Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka my juz lecielismy samolotem z Ola.Do samolotu dziecko musisz brac na rekach,pozniej siedzi na twoich kolanach przypiete dodatkowym pasem.Wozek lub fotelik mozesz tylko nadac jako bagaz.Jesli chodzi o mleko to wzielismy ze soba goraca wode w termosie i zimna zrodlana w butelce zeby wymieszac ze soba i robilismy mleko w samolocie,bo jakbysmy zrobili je wczesniej to by sie zepsulo przez tyle czasu.Najlepiej jak wracalismy z Polski,na lotnisku mielismy tylko goraca wode,zrobilismy mleko,a w lazienkach byly tylko krany do naciskania z ciepla woda i nie bylo jak wystudzic...To maz studzil na dworze na zimnym powietrzu...Takze trzeba sobie z tym jedzonkiem dobrze zaplanowac. Koncze bo Olcia mnie wzywa,moze zajrze pozniej.A idzieki za zdjecia!Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorku - Ola urocza, a ta sukienka, normalnie bomba, mnie osobiscie bardzo podobają się wszelkie nakrycia głowy dla dziewczynek. No i muszę Ci napisać, że Olka ma bardzo ładne duże oczy, oj nie jednemu chłopakowi kiedyś zawróci w głowie, no i uśmiech rozbrajający. No i zauwazyłam, że sliniaczek chyba masz taki sam jak my mamy, dostałaś go z bobowity? Aż trudno uwierzyć, że ten aniołek ma czasem różki i mamie spać nie daję:-D. No i chciałam dodać, że fryzurka mamusi też ładna, ja teraz uparcie zapuszczam, ale nie wiem czy się nie poddam, bo wszędzie muszę moje włosy zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) wracam na topic:) odpoczełam wruciałam psychicznie do normy ... zaczynam normalnie funkcjonowac:) A wiec tak. Podczas chrztu mały był super grzeczny.. tylko na początku mszy dostał strasznej czkawki:) ale miałam cherbatke wiec dostał i był spokuj:) FAbi jest dość grzeczny ładnie śpi.. zasypia już coraz szybciej.. kiedys o 24 a teraz po 22 juz śpi:) miedzy 2 a 4 kreci sie wiec daje mu przez sen cyca i śpi do rana:) czy;li do 7... łapie sie za nużki.. i ostatnio prawie wsadził sobei do buzi stópke:) obraca sie z plecków na brzuszek... ale z bruszka już niebnardzo.. ładnie podnosi głowkę.. i coraz lepiej udaje mu sie siadac:D z pozyci pół leżącej na spacerki chodzimy prawie codziennie.. oczywiśćie w spacerówce już od 3 miesięcy( całkiem rozłożeniej) a teraz na pół siedząco. co do mojego JUMPERA którego dostał na chrzest to pytałam lekarza... co o tym sądzi.. powiedział że gdyby było szkodliwe dla dziecka to niedostało by jakiegoś tam atestu. i powiedziął ze to lepsze od chodzika.. bardzo ćwioczy sie w tym mięśne nóżek:) sadzamy do codziennie 2 razy na 15 minut:) w tym czasie mogę wiele zrobić:) dziękuje wszytkim za zdjęcia.. wasze dzieciacki sa przesliczne.. wybaczcie że to napisze ale jestem szczera: Beti twoje bobaski pobijają nasze wszytkie dzieci:) Franiu.. kochana współczucia dla Colinka.. oby wszytko było dobrze:) Asiorek Gratuluje dobrej opiekunki a teraz o takie trudno:) oby tak dalej:) No i kochana życę wkońcu przespanej nocki. shenen!!!! kochana jak dobrze że wróciaś:) OJ po tych przezyciech należy wam sie już wszytko co najlepsze:) trzymam za was kciuki:) kamelle to chrzciny jak jakieś wesele ogromne:) dobrze ze wszytko sie udało. Edzia widze ze i tweoje chrzciny były udane:) sylka kochana a jak tam starania o 2 dzidzie?? my z męzem postanowiliśmy ze Fabi jednak bedzie miałą rodzieńswtwo. A jak reszta wy planujecie??? kochane pozdrawiam całą reszte buziaki dla dzieciaczków. uciakam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ---> dzięki za fotki, sama słodycz ta twoja córcia, ślicznie razem wyglądacie, pozdrawiam. Frania - ja jestem z centralnej Polski a ty? Malutek ---> dzięki za odp. co do podróży, jak możesz to napisz jakimi liniami wy lecieliście, a co do tego mleka to ja myślałam, żeby kupić Aptamil - bo my takiego używamy - w kartonikach, ono jest już rozrobione gotowe do picia tylko - wiadomo- podgrzać trzeba i tak się właśnie zastanawiałam gdzie na lotnisku można to zrobić ale chyba nigdzie bo nawet jak w jakimś barze poproszę to mi to najwyżej wsadzą do mikrofali a to chyba nie jest najlepszy pomysł no bo co tu można jeszcze wymyślić, żeby mieć wrzątek w termosie i miseczkę i tak ogrzewać albo tylko miseczkę a o wrzątek poprosić a barze, kurczę ja już sama nie wiem - może wy macie jakiś pomysł - kochane babeczki - co??????????????? Pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich mamuś i ich skarbów najwspanialszych na świecie ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu - ja dostałam od Ciebie zdjęcia ostatnio 12 marca, więc podeślij mi najnowsze jak znajdziesz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek20 - zgadzam się z Tobą beti maluchy biją nasze na głowę, a co bedzie jak dziewczynka będzie miała robione kucyki a chłopczyk nosił krótką fryzurkę, nawet nie chce myśleć. To będą dopiero słodziaki:-D. Co do staranek, to tak jak wam pisałam staramy się, ale chyba m-c dobry minał, jeżeli b ed e miała wesołe nowiny to oczywiście skrobne. Moja siostra też chciała mieć drugie szybko po pierwszym, a dopiero po 1,5 roku udało jej się zaciążyć, więc jestem uzbrojona w cierpliwość i już nie ma tego szaleństwa jakie miałam przy pierwszych starankach:-D. A my dzisiaj bierzemy mała do kościoła, jest msza za moją babcie i postanowilismy ją zabrać, ale nie będziemy siedzieć w kościółku tylko na zewnątrz na powietrzu. Pogoda zapowiada się ładna i mam nadzieję, że do popołudnia się nie popsuję:-). Acha, moja się jeszcze nie przekręca z brzuszka na plecy i odwrotnie, czy któraś mama jeszcze czeka na ten przewrót, czy tylko my zostałyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przepraszam Was dziewczyny, wczoraj calkiem zapomnilam, ze musimy isc wieczorem na urodzinki i nie mialam czasu przeslac zdjec. Beti ja do Ciebie zdjecia wyslalam zaraz jak otrzymalam od Ciebie najnowsze zdjecia blizniakow. Ja nie wiem co jest. Nie moge dostac zdjec od Malutka ani wy nie dostajecie moich :( M_ka ja jestem z polnocnej Polski. A dokladnie z Tczewa, 30km od Gdanska. Dziewczyny niewiem co sie dzieje, ale moj synek spi w nocy coraz gorzej. A bylo tak ladnie. Dzisiaj budzil sie 4 razy i ryczal. Nie byl wcale glodny. Od czasu tej szczepionki i goraczki noca, nosilismy go i przytulalismy i teraz on sie w nocy budzi, a jest zmeczony bardzo, ale ma trudnosci z usnieciem, wiec placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) U mnie dzis pogoda jak złoto:) dosłownie dzień był prześliczny :D dziewczyny Sylka. Malutek, Franiu, Beti dziekuję za foteczki :) dzieciaki prześliczne Franiu trzymam kciuki by udało Ci sie wytrwać z karmieniem do pół roku. Przykro mi z powodu plam, moja Ola miała kiedyś chrosty i wtedy lekarka stwierdziła że to jest atopowe zapalenie skóry ale to były chrostki a nie plamy. A moze to rzeczywiście od jedzenia? Przeanalizuj co ostatnio wprowadzałaś nowego małemu lub co ty zjadłaś innego. Beti dziekuje :) teżz mi sie moja Ola podobała na chrzcinach:) masz racje cały tata, czasem mi przykro to słyszec a raczej troszkę zazdrosna jestem sylka ja dlatego właśnie podciełam włosy są wszedzie :( teraz jeszcze Ola często sie do nich dobiera i garsciami wyrywa. Zawsze miałam długie włosy a od kilku lat zaczełam ścinać i tak jakoś do ramion zapuszczam a potem znów ścinam. A co obrotów to niestety moja Ola sie jeszcze nie obraca ale cierpliwie czekamy. Zdarzyło jej sie z brzuszka na plecy przewrócić ale podejrzewam, że raczej to było zachwianie równowagi niz świadomy obrót. Bebolek zazdroszcze że Fabi taki grzeczny :) co do rodzeństwa to my planujemy aby było gdzieś dwa-trzy lata różnicy także jeszcze troszkę mam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, wczoraj Ola kościółek zniosła, ale mąż już na początku mszy musiał z nią wyjść i słuchali mszy na powietrzu:-). Opytałam się siostry o te pierwsze posiłki i muszę stopniowo wprowadzać warzywka nim zrobię jej zupkę, a więć w tym tygodniu wprowadam marchew. Zobaczymy jak ją zniesie, a w drugim tygodniu jabłuszko:-D. A dalej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie wreszcie sloneczko zaswiecilo na dworze. Przed chwila dzwonila do mnie pani doktor, ktora robil malemu szczepionke, bo dowiedziala sie, ze maly mial wyskoka goraczkie. Powiedzialam rowniez, ze maly dostal jakis plam na calym ciele. Uznala, ze to byl wirus i goraczka byla tylko czesciowo spowodowana szczepionka. Powiedzialam rowniez, ze maly znowu ciagle sie w nocy budzi i ryczy w sumie niewadomo dlaczego. No i nie powinien juz jesc co dwie godziny. Ciezki przypadek ten moj synek :( Bylo tak pieknie, ja nie wiem co ja zle robie :( Smutno mi :( Kto nie otrzymal ode mnie zdjec, meldowac ;) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Dziekuje kochane za rady i wsparcie. Pracuje nad swoimi nerwami w ten sposob,ze jestem na lekach uspokajajacych i pije3x dziennie melise,ale wczoraj stwierdzilam,ze musze zmniejszyc dawki bo w ciagu dnia jestem nieprzytomna i ciagle chce mi sie spac,mam nadzieje,ze nie dostane furri.... Przedwczoraj bylo drugie podejscie z chusta,niestety najduzej nosilam malego w niej 30 min bo bylo mi na serio zbyt ciezko-jak Wy dajecie rade?? Marcelek tydzien dostawal jabluszko ze sloiczka,od dzis soczek marchwiowy wlasnorecznie robiony bo z marchewki znajomych ze wsi. PYTANKO: Ile Wasze dzieci spia w ciagu dnia??? moj Marcel spi 3-4x dziennie po 30min !!! (jakby z zegarkiem w reku),jedynie ok 18 spi nawet do 1,5h,po kapieli wbrew tego co slyszalam,zasypia od razu. Czy Wasze bobasy budza sie w nocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva moj maly od jakiegos czasu znowu sie w nocy budzi, ale nie z glodu. Jest coraz gorzej i niewiem gdzie szukac przyczyny. Na dwor z nim wyjsc nie moge, bo po 15 mni wrzask, wszyscy ludzie na mnie patrza. W dzien spi tak jak Twoj Marcelek z tym, ze po 45 min co do minutki. A jak Marcelek w nocy spi? Moze opisz mi zachowanie Twojego MArcelka. Placze duzo w ciagu dnia? Jak czesto karmisz? Bo ja tez juz na butle przeszlam. Cos mi sie zdaje, ze nasze chlopaki podobne charakterki maja ;) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękna pogoda, wróciłyśmy z 3godzinnego spaceru w chuście, było tez karmienie w plenerze, nad rzeczką i drzemka na trawie, bosko! Kocham wiosnę! IVA ja bym na twoim miejscu najpierw melise odstawiła bo ona działa bardziej nasennie niż uspokajająco. a z tą chustą jest tak że jeśli jest prawidłowo zawiązana to nie powinno sie czuć cięzaru dziecka chyba ze po paru godzinach noszenia Chociaż właściwie to nie wiem jaką masz chustę wiec sie nie będe wymądrzać. Bo ja pisze o długiej chuście tkanej -4,6metra Jaką masz? Z drzemkami to mam tak samo jak ty 3x po pół godzinki, za to w nocy spokój, śpi od 21 do 8rano i nie budzi się (czasem ją w nocy karmię na śpiocha) Franiu a może to odstawienie od piersi spowodowało takie zmiany w zachowaniu u Colinka, niektóre dzieci tak reagują. Czy może już na piersi tak było? Albo może to ząbki Sylka, Asiorek u nas przewroty z plecków na brzuszek tylko, ale dziewczyny nie śpieszcie sie do tych przewrotów :) Jak sie zaczną przewracac to nie można ani na chwile z oczu spuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
Siemanko Dziewczynki strasznie duzo piszecie i wkoncu musiałam doczytać do końca Wasze wpisy,,, Jeśli chodzi o nas to Amelka idzie spać na noc o 22.00 i pozniej je przez sen butle o 1 w nocy i śpi do 7-8 rano. W ciągu dnia ma 3 drzemki po ok 1 h o 11,15 i 18 jak w zegarku prawie. Asiorku Twoja córcia jest boska[dzieki za fotki] i mam do Ciebie pytanko gdzie kupiłas ta sukieneczke z tym kapelusikiem--zachorowałam na taki strój dla mojej Amelki do chrztu- jest taki inny,,,po prostu cudny. A moze ktoras z Was ciotunie widziała gdzies na internecie moze taki stroj bo ja ogladam ale wszystko takie jakieś falbaniaste i prawie takie same a my bedziemy chrzcili pewnie w czerwcu to juz ciepełko bedzie wiec mozna zaszaleć z sukienusią. Oczywiście nasze blizniaki rewelacyjne,,,super dzieciaczki-gratulacje.Dzieki za fotki. Dzisiaj wkońcu miała Amelka druga dawke szczepionki i mierzenie+wazenie to sie wpiszemy wkońcu do tabeleczki. ok,,,uciekam-bede wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
to jeszcze raz ja ,,,któraś pytała o witaminke D3,,,my jestesmy na mleku modyfikowanym i lekarz zalecil podawać codziennie po 1 kropelce witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm......... beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6100g/65 cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......78 60g/ 68cm Edzia87.........Kevin.....5.11........3350/55cm........7 900/71cm Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........6 800g/???? dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........600 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 6 800g/70cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........5700 g/66cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........7 450/67cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/64cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9000 /?????? MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........67 00/?? Sylka27H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........6100 /62cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........66 00g/68cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........?/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........7070 g/61cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........68 50/69cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........6 550g/64,5cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........7 750/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12……..3580/57cm…………..7910/70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×