Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

beatko dziekuje za zdj ecia ale to niemaiłao być do mnie:D tylko do Frani:) FrANiU już wiem na czym olega problem w twojej poczcie.. zdjęcia które próbujemy do ciebie wyslaąć są za duże na twoją poczte.. jutro je zmniejszę i ci prześle. bo pojedyncze zdjęcie które wysłałąm dostałaś prawda?? bo niedostałam zwrotu. kochane ja chora pełna para. ..u mnie to nie oponka a OPONA ... :( oj sadam leżec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie Franiu, Bebolek, Edziu, Kamilko, Brzuchacz, Migotko, dziękujemy za życzenia 🌼 Kurcze normalnie życie mi ucieka. Tu praca dom i tak na nic nie mam czasu:( Bardzo mi się za wami tęskni. Kochane dziekuje za foteczki dzieciaki urocze ❤️ ja ostatnio zaniedbuje fotografie :( niestety brakuje czasu. Ale zrobie jutro jakes foteczki i wam powysyłam. Wczoraj moja Olusia skonczyła pół roku, kurcze jak to szybko zleciało, aż ciezko uwierzyć Dziś miałam ambitny plan że pospie sobie chociaż do 8 odeśpie troszke ranne wstawanie ale niestety moja Ola przyzwyczaiła się do wstawania o 6 rano i niestety nie dała mi pospać. Oj ale jestem zmęczona. Olka ostatnio jest wyjatkowo aktywna i straszny smieszek jakie to urocze normalnie cały dzen się uśmiecha do wszystkich:D Brzuchacz niestety nasze ciemiączko ma ok. 3 cm :( jest duże prawie wcale nie zarasta. 16 mamy usg glowki niestety tak późno przez ten weekend majowy, mam nadzieje ze wszystko wyjdzie Dorze. A co do modelki to kto wie :D bo zauważyłam ze Ola pozuje do zdjęć jak się jej pstryka fotki to jak tylko zobaczy aparat to wpatrzona prosto w obiektyw:D. Kamilko zastanawiam się nad szczeionka na pneumokoki ale na razie jeszcze czekam. Póki karmie piersia jeszcze się wstrzymam a potem prawdopodobnie zaszczepie. A co do horrorów to ja je uwielbiam :D teraz niestety nie ma dobrych horrorów. Ja lubie takie trzymające w napieciu a teraz można powiedzieć ze sa krwawe masakry a tego nie lubie. Super, ze Karolinka cały dzien Gaduli:D moja Ola podobnie czasem prawie krzyczy a czasem tak słodko cichutko mówi, ale ogółem bardzo duzo gaworzy. Kamilko podziwiam Cie za 300 brzuszków dziennie, jestes niesamowita :D Czarna masz super mężusia :D Co do zimnych nóżek to Ola tez ma często dlatego zawsze ma ubrane skarpeteczki. Tez trze nóżke o nozkę choc ostatnio sciaga skarpetki i od razu pcha noge do buzi i zżera stope :D Monika oj przykro mi ze twoja niania nigdzie nie pójdzie z Wikuniom :( u mnie to był warunek ze musi wyrazic zgode na rehabilitacje. A jeśli chodzi o jedzenie to sama sobie przynosi, herbatke kawke robi sobie naszą, może również oglądać telewizor. Gratulacje zabków :D Beti u mnie z neurologiem lepiej ja czekam miesiąc na wizyte mam 5 maja. Trzymam kciuki by z mieszkaniem wszystko się udało :D zobaczysz będzie dobrze będziecie mieć super gniazdko 🌼 Beti wszystkiego naj dla Twoich urwisków spóźnione ale szczere 🌼:D Mka moja ola tez ma ciemieniuche ja walcze olejuszka ze skarbu matki ale smaruj chociaz oliwka, mocno natłuszczaj i wyczesuj. Sylka trzymam mocno kciuki by z mezem się ułożyło 🌼 sylka ja tez sama gotuje zupki. Na początku kupiłam z gerbera a teraz gotuj sama. Daje troszke piersi z kurczaka, marchew, pietruszke i ziemniaka. Dzis dałam tez brokułe. Wszystko miksuje w Benderze i gotowe:D Co do zabków to ja tez bardzo o nie dbam a mi się dosłownie sypia:( w ciazy wyskoczyło mi Az siedem dziur zrobiłam wszystkie a byłam ostatnio u dentysty i już 4 do roboty:( normalnie nie wiem co robic stomatolog mi powiedziała ze niestety taki mój urok, nie mogę stosowac żadnych wybielających past – bo mi szyjki się odsłaniaja i myc pata elmex. Oj mowie ze już tyle pieniędzy wydałam na dentyste ze miałabym super szczenke :D Bebolku ja tez nie mam jeszcze okresu. Oj mój mału urwisek wzywa doczytam później. A tymczasem buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Wiecie co dosyć już mam tej pogody- 1 dzień gorąco a dzisiaj do południa deszcz a potem znowu goraco. I weź tu sie ubierz odpowiednio brrrr Wzetko dużo buziaków dla Wiki, niech szybko zdrowieje. 😘 Kamelle udanego wyjazdu :) Oj tez bym chetnie gdzieś dupsko ruszyla ;) Ilonka podjedź do mechanika na pewno zrobią. Sama bym nie ryzykowała, no ale ja to psuj samochodowy jestem ;) kasik- Admos latinos muczos ślicznos :) Edziu widze, że Twój przystojniak odważniejszy od mojego :) Szymka jak chcialam do huśtawki włożyć to sie zaczął taaaaaaaak wydzierać ;) A torta było mi nie wysyłac bo sie znowu głodna zrobie-śliczny ;) Kamilko 300 brzuszków? Podziwiam. Kiedy Ty masz na to czas i chęci? A sąsiadek współczuje ;o My wlasnie szukamy miejsca gdzie by sie wybudować i własnie szeeeerokim łukiem omijam takie osiedla domkow. Jak dla mnie same bufony- wiem na pewno nie wszyscy, ale jakoś nie wyobrażam sobie życia wśród takich damulek. Za to teraz mam za ściną sąsiada pijaka, nad sobą rodzinke-chyba z 7 osób- też nie lepsza, pod sobą dziadka któremu wszystko przeszkadza ;) A i zdrugiej strony za ścianą sąsiadka pijaczka z 3 dzieci i wnuczką. Cholera gdzie ja to mieszkanie kupiłam hehe Migotko to może jak nie ma puzzli to karimaty sie nadadzą? Sylka widze, że babyonline podpasowało ;) a te ćwiczenia fajne my juz dawno sie bawimy. A ja je na studiach mialam hehe Asiorku czekam na zdjęcia modelki :) A ciemiączkiem sie nie martw na pewno zarosnie i bedzie ok. To pewnie tak samo jak ze wszystkim u dzieciaczków jedne robią coś szybciej inne coś innego. A ja jestem zdania, ze jak bedą mialy po 2 lata to już wszystkie bedą tak samo biegać ;) A i nowy temat- krzesełko do karmienia, Jakie macie lub zamierzacie kupić. Ja sie przymierzam i jakos nie bardzo moge sie zdecydować :o Dobrej nocki wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, te brzuszki to takie symbpliczne, ledwo podnosze tułuw, dlatego az 300, pełnych brzuszków nawet 50bym nie zrobiła:) sylka, dzięki za link, super te zabawy, wreszcie dowiedzialam sie jak w calosci brzmi wierszyk kosi kosi łapci:) Niektóre z tych zabaw juz znalam i stosowalam nie wiedzac nawet ze takie pozyteczne i rozwijające beti dzieki za przekazanie zdjęc Kevinka! Edziu jaki Kevinek wysoki! Po tatusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchacz - jakie studia skończyłaś? jesteś pedagogiem? Ja laleczki dzisiaj moją niunię i męża pakuję w autko i jedziemy do babci, prababci i cioci na imieniny, tak więc będziemy wieczorkiem. Miłego dnia :-D :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. wpadam na dość szalony pomysl... a mianowicie: Może zrobimy sobie zlot Listopadówek??????????????? Powiem szczerze że ja bardzo bym chciała. powiem szczerze że troszkę sie na to napaliłam i nawet znalazłam fajny ośrodek:) jest niedrogi wiec każda z nas mogłaby odpocząć troszkę. proponowałabym termin na wrzesień ja niesety niemog wczesniej:( myśle że to dobry pomysł.. mężowie by się troszkę stęsknili:P http://amberia.pl/galeria_plac.html to linkido: podwórko http://amberia.pl/cennik.html to link do cennika. koszt we wrześni to od mamy z dzieckiem wynosi 30 zł za dobe + 1.40zł opłata klimatyczna za dobe. czy jest ktoś chętny???? Jeśli bedzie powyżej 10 mam które z chęcia sę spotkają to ja z chcią zajmęsię rezwrwacją i organizacją. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli maie propozycję innyc miesc to dajcie linki. ja szukałam czegoś na każda kieszeń. pozdrawiam i czekam z niecierpliwościa na odzew z waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ dla Collinka!!! U nas dzis: PUZZLE ZDOBYTE!!! Jupi!!! Brzuchacz, patrzylam za karimata, ale same ciemne i brzydkie byly (jak to karimaty). Oblazlam dzis 2 supermarkety i 3 sklepy z zabawkami, ale znalazlam. I jak juz znalazlam to nabylam 2 komplety po 10 sztuk, wiec Olkowski moze zaczynac raczkowac :) Jak umyje podloge oczywiscie :) a potem podesle zdjatka z zabaw na podlodze :) Poza tym lacze sie z moim Malym w bolu wyrzynania zebow i do jego dwoch perelek dodaje jeszcze moje osemki. Kurcze jak boli, zapomnialam juz jaki to bol, a teraz wiem co przezywa Olo. Wczoraj na noc to sobie Bobodentu troche podkradlam :) Ech... Olo wczoraj sfiksowal. Po kapieli i papu grzecznie usnal ok 22 jak zawsze. Spal juz z pol godz. (maz ma tv na gorze, wiec moze kontrolowac co u Juniora) az tu nagle taaaki krzyk i placz, az sie zanosil. G. go zaraz z lozeczka wyciagnal, ale Olko taki zaspany juz a mimo to sie drze wnieboglosy. Trwalo to moze z 5 minut. Nie do ukolysania i przytulenia. I tak jak sie szybko zaczelo, tak i nagle przeszlo i zaraz spal znowu. Przysnilo mu sie cos czy jak.... Zrobily Wam tak kiedys Dzidki moze? I jeszcze: wczoraj poszlismy na pierwszy dlugi spacer...w chuscie :) Chyba cos przegapilam, bo jak byl malutki to nie chcial w pozycji kieszonki a na pion bylo za wczesnie, teraz za to nawet i pion mu nie pasi :( Ale na poczatku, bo po jakims kwadransie bylo lepiej :) Tak wiec mysle, ze od czasu do czasu pochodzimy sobie w chuscie. W koncu trzeba korzystac skoro juz ja mamy :) Ide sie upiekszac :) Kupilam sobie zapas kosmetykow Garniera (bo tylko te na mnie dzialaja) wiec korzystajac z drzemki Juniora, zajme sie soba :) Buuuuzi PS: Zlot? Kiedy? Gdzie? Faaajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chetna na zlot!!! Wszystko mi jedno gdzie byle we wrześniu. Tylko jesli w jastrzebiej górze to musialabym chcąc nie chcąc z męzem przyjechać bo stwierdził ze mnie samej nie pusci, za daleko samochodem (jestem słabym kierowcą) a pociągiem strasznie długo bym musiała jechać i bał by sie o mnie A może moje ukochane świnoujście? Naprawde uroczy kurort, mozna tam po plazy spacerowac wózkiem, bo jest taki pas ubitego piachu posrodku Migotka i inne dziwewczyny z zagranicy miałyby blisko:) tu jest pare fotek http://www.swinoujscie.pl/135/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesli zlot to w drugiej połowie września. aa no i myśle że na 2-4 dni. Kamilko jęsli możesz to podaj jakięś linki do tanich noclegowni. (mąż najwyżej by się nudził :) kochane ja patrząc na ten ośrodek w jastrzębiej górze patrzyłam na to by: -pokoje były zadbane i z łazenkami. - przedewszytkim niedrogo prawda jest taka ze niekażdego może być stać. - żeby było jakieś miejce żeby pobawić się z dziećmi na zdjęciach widać ze są nawet łóżeczka dla dzieci w pokojach:) czekam na dalsze zgłoszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Hejka! Ja tak na szybcika bo padam ze zmeczenia,moje chlopaki rowniez czego dowodem sa ich spiace mordki na lozku,do tego koniecznie musze ogladac moj ulubiony serial 'teraz albo nigdy',wiec musze sie jakos trzymac,no i kilka rzeczy do zrobienia pozostalo. Odpowiadam na 2 powtarzxajace sie pytania: Zupke jarzynowa robie najzwyczajniej w swiecie czyli do garnka wlewam wode,dodaje w malych ilosciach obrane i pokrojone warzywa :1 ziemniak malutki,marchwe,seler,dodaje wysokiej ilosci maslo lub lyzke oliwy,a kiedy przeszlam na miesko (malutki kawalek piersi z kurczaka)nie dodaje masla ani oliwy,kiedy warzywa zrobia sie miekkie,czekam az wszystko ostygnie ,po czym mixuinie drobniutenko i na sam koniec dodaje kleik ryzowy. Aha zamiast mieska mozna dodac rybe ale tylko 1-2x w tygodniu. Przepraszam za poczte,musialam ustawic opjce powrotnych komunikatow,w linku podaje nowa. Zapraszam do zobaczenia fotek Marcelka na mojej 'naszej klasie' ,moje dane ( Iwona Janicka Toruń ) Zrobilam malemu spacerowke bo tak sie wyrywal z gondoli,taki ciekawy swiata ze cos niemozliwego :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor mamusie :) U nas dzisiaj i wczoraj pieknie bylo, doslownie w pol godzinki spalilam sobie buzke na buraczka.Dopiero teraz to widze. Migotko bardzo dziekujemy za pamiec i zyczenia. Collinek byl dzisiaj bardzo kochany i wiekszosc dnia spedzilismy na dworku. Cisze sie jak maly moze troszke na swiezym powietrzy pobrykac :) Migotko gratuluje zakupu puzzli :) Nie moge sie doczekac nowych fotek Olka. Bebolek rzeczywiscie tym razem sie udalao, fotki Kevinka doszly :) Bardzo dziekujemy :) 🌻 Edzia z Kevinka fajowy chlopczyk jest i jaki pycha tort mial na chrzscie :) Co do zlotu mamus to pomysl mnie sie bardzo podoba :) Tylko mam pewnien problem z moim synkiem, on nigdzie nie usnie oprocz swojego lozeczka. Probowalismy juz wszystkiego, on nawet w wozeczku nie chce spac :( W maju jedziemy do Polski, wiec zobaczymy jak tam bedzie spal. Obawiam sie troszke :( Uciekam sie polozyc, bo mnie brzuszek boli Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:) ja tylko na chwilke niestety brak czasu.... Natalie jest przez ostatnie trzy dni starsznie marudna i skutecznie ogranicza mi siedzenie na necie;) ...niewiem czy to zabki ida czy jakies chorusko sie czai czy poprostu mniewa takie chumorki.... oczywiscie STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLENKI od ASIORKA wiem wiem ze spuznione ale napewno szczere;) a my bardzo dziekujemy za komplementy dla Natalie i jej brata oczywiscie tez je bardzo lubimy;) :) EDZIA JA NIE DOSTALAM ZDJEC :( czarna242@wp.pl bebolek- ja okresu tez jeszcze nie mam no i tez wcale nie tesknie pisalyscie dziewczyny o zatkanych rurach przez wlosy no i nas tez dzisiaj dopadl ten problem :( i jeszcze na dodatek jest jakis problem z odetkaniem brrr... mam nadzieje ze niedlugo to sie skonczy i chyba trzeba bedzie zwiekszyc dawke wtamn tak jak pisala kamilka81 aaa no i najwazniejsza rzecz odnosnie zlotu ....ja bylabym jak najbardziej za ...ale jezeli chodzi o wrzesien to moge tylko na poczatku poniewaz jedziemy do PL w sierpniu i do wrzesnia moge zostac nawet mi to na reke bo 13.09 mamy zaproszenie na wesele ale potem niestety musze wracac bo syn do szkoly musi isc i tak opusci pierwsze dwa tygodnie...co do miejsca to moge sie przystosowac choc nie ukrywam ze wolalbym jak najblizej okolic Gdanska poniewaz sama bym musiala dojechac samochodem a i cena jest tez nie bez znacznienia;) bo troszke czeka mnie wydatkow w PL (komunia, chrzciny i wesela -MASAKRA heheh) ale generalnie moge sie dostosowac do miejsca i ceny ....z data jednak tylko do 12.09 no i uciekam niestety Natalie obudzila ( a juz tak ladnie zasnela na noc) sie z wielkim placzem biedniutka...podam jej Calpol moze cos pomoze...cholerka chyba ma katar aby to nie bylo zadne chorobsko :( milej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholibcia ale ja zacofana dzs jestem:) COLINKU sto lat z kazji pieciomiesięcznicy:) rośnij zdrowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jenki przepraszam PRZECIEZ JESZCZE STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO COLLINKA OD FRANI23:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przede wszystkim spoznione zyczonka dla Olenki i Colinka!Moc buziakow dla was! Wczoraj bylismy na urodzinach kolezanki i robila grila.Z tym ze tu nie jest tak cieplo ja w Polsce i bylismy w domku,a drzwi na dwor szeroko otwarte.I znowu katar gotowy.A juz bylo lepiej...Dzisiaj tez dobrze,ze poszlam z Olcia w poludnie na spacerek bo potem jak zaczelo padac tak do tej pory...Najgorzej,ze katarek tez dopadl mala i musze jej odsysac frida. Bebolek zlot,super pomysl!Tylko ja bym musiala az z Lublina dojezdzac.Zreszta z tamtad do wszedzie nad morze daleko... Edzia dzieki za zdjecia Kevinka.To niezla porcje papek juz ci zjada! Beti ja tem mam oponke...Tak ogolnie to troche udalo mi sie schudnac,ale brzuszek to najtrudniej zgubic... Kamilka wspolczuje sasiadek.Nie przejmuj sie nimi,to one maja jakis problem,nie ty.A baseniku zazdroszcze.Jak wroce do Polski to rozejrze sie za takim,gdzie Ola moglaby sie pluskac. Brzuchaczja nie wsylalam diewczynom zdjec tylko dalam linka do stronki na fotosiku,tak szybciej... www.balilok.fotosik.pl A krzeselko to zamierzam tez kupic,ale to za jakis czas jak Ola bedzie juz dobrze siedziec.Jeszcze nie wiem jakie. Migotko a moze cos Olego ugryzlo?Jakis komar czy cos? Czarna moja Ola tez marudna i to na pewno przez zabki.Prawie ciagle trzeba ja zabawiac i na raczkach nosic.Biedna cale lapki do buzki wpycha... Zmykam dziewczynki,ide zaraz spac.Nie najlepiej sie dzis czuje... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Spóźnione życzonka dla Colinka!!! Wszystkiego naj naj!!! Ja ciągle mam dylemat z wózekiem... teraz już zgłupiałam... mama doradza mi taką parasolkę: http://www.allegro.pl/item353689756_chicco_enjoy_folia_pokrowiec_gwar_24m_super_cena_.html co myślicie? rozkłada się na płasko, dają do niej śpiworek na nogi i folię, no i jest lekka, ponoć lekko i dobrze sie prowadzi, nie wiem czy sie nadaje? ktoś ma może doświadczenie z tym wózkiem? qwiem, że tak czy tak po roku, jak już dziecko jest coraz cięższe to sie zmienia na parasolkę, a ta wydaje mi sie solidna czy może pozostać przy decyzji z trzykołowcem: http://www.allegro.pl/item351877904_chicco_s3_kolor_race_spacerowka_trzykolowa_hit_cen.html Ja już sama nie wiem, ma pompowane koła, w sumie same plusy... I mam dylemat a dziś musze podjąć decyzję, bo dziś sprzedaję mój wózek i jestem bez wózka, musze kupić szybko inny. Doradzcie!!! Liczę na waszą pomoc, ewentualnie inne propozycję, ale cena spacerówki do 700zł nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i była bym zapomniała: wszystkiego naj naj lepszego dla Xawierka od kamelle! :):):) samych przespanych nocy i dużo uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu ja bym brała 3 kołówke. Te parosolki fajne ale na zime to chyba nie bardzo . A ta 3 kołówka wygląda na solidną- nie wiem bo nikt ze znajomych takiej nie ma. A parasolki używają właśnie latem a zimą to spacerówka z zestawu. Może dziewczyny jeszcze coś doradza ;) A my lecimy na spacerek. Później postaram sie coś wiecej naskrobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Edzia a jak zjazd??? chętna?? ja bym wybrała trójkołowca. tam chyba niepisze ale tro jest wersja joggingowa z rrexcznym hamulcem co daje dużego plusa. polecic moge jescze ten: http://www.dziecko-sklep.pl/index.php?zobacz=1148 moja kumpela kupiła go zaraz po gongoli i jest zadowolona bardz. ja zmykam paaa ps. odnośnie tego zjazdu to kochane ale niestety kazda z nas musi dojechac... niema miejsca idealnego mi wszystko jedno na jakie lotnbisko polece. i tak przylece specjalnie na zdjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchacz dzieki za radę. czekam co powiedzą innni, na zime tam jest niby ten śpiworek (pokazany na zdjęciu), chyba że chodzi ci o koła? zależy jaka bedzie zima bo ostatnio to coś nie ma wcale zimy, a wiadomo też, że jak bedzie na maxa zimno to nie wyjde na dwór. w końcu i tak zmienia sie wózek z tego ciężkiego na parasolkę. nie wiem... sama sie zastanawiam. może jednak kupić trzykołowiec a parasolkę za rok? zmieniam te wózki jak skarpetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek, dziękuję również, zjazd odpada, mąż mnie nie puści :( nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia szkoda:( trójkołowcu masz bardzo duże siedziko wiec nawet na kolejną zime napewno bedzie bardzo dobrze służył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA XAVIERKA OD KAMELLE:) edzia ciezko mi cos doradzic z tym wozkiem jedyne co moge podpowiedziec... z doswiadczenia wiem ze ciezko prowadzi sie wozki ktore posiadaja dwie raczki (a nie jedna calosc) jedna reka czyli wtedy kiedy bedziesz chciala sie np. napic, cos zjesc czy nawet porozmawiac przez telefon trzeba zawyczaj wtedy stac lub niezle sie napocic by jechac rowno do przodu.....co prawda moze to malo wazny szczegolik ale to chyba zalezy poprostu od osoby ja np.bardzo duzo rozmawiam przez telefon glownie na spacerach (gdy mala spi;) ) wiec latwosc prowadzenia jedna reka jest dla mnie wazna:) malutek1- mam nadzieje ze to zabki a nie inna przyczyna np.choroba.... jakos noc przetrwalismy ale od rana nie obylo sie bez marudzenia teraz zasnela ale z wielkim trudem ..wogole jakos dziwnie wyglada ma stan podgoraczkowy troche zapchany nosek i czerwone wokol oczu i czasami jej zlawia...praktycznie caly czas trze oczka i teraz niewiem czy poprostu kreci ja w nosie czy cos ja swedzi...i wogole to wyglada jak alergik:( cholercia mam nadzieje ze to nie alergia przerabialam to ze starszym synem i ...bylo to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, słoneczka wesołego, snów pięknych co noc\" dla Xavcia!!! 👄 🌻 ❤️ My wlasnie wrocilismy z rekordowo krotkiego spaceru :( Mielismy testowac nasza spacerowke (bo wiele naszych mam jak tak sobie czytam to widze, ze juz uzywa; niektore nawet juz od dawna) a ze temp. dzis az 20 stopni, to czemu nie :) No wiec zapakowalam Olka w wozek i na dwor... Na pierwszych nierownosciach mimo pasow i \"opatulenia\" zeby sie nie chybotal, Olo zaczal sie zsuwac i beczec coraz glosniej. Na dodatek mimo tych 20 st. wiatr jeszcze spory i zimny... Efekt byl taki, ze dziecko z nieszczesnej spacerowki musialam wyjac i ten kawalek do domu z Olem na reku wracac :( Spacerowka wrocila do szafy i polezy tam jeszcze z 2 miesiace co najmniej... Gondola jest fajniejsza :) Dobra, lece na obiadek :) Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie :) Bardzo dziekujemy za zyczenia :) Dzisiaj zdrowka i radosci zyczymy Xawciowi od Kamelle :) Buziaczki Xawci 🌻 🌻 🌻 My mamy spacerowke juz od jakiegos czasu, tylko ze na lezaca i jak pogoda gorsza to jest niezle za budowana, prawie nie ma roznicy z glebokim. Collinek zarzuci sobie pytki na te porecz do trzymania jak dziecko siedzi i to mu sie strasznie podoba :) Nie wiem, czy pisalam, ale Collinek juz od tygodnia przekreca sie na brzuszek i uwielbia to :) Co do jedzonka to uwielbia bananka utrtego, lecz moja kuchnia mu nie smakuje. On woli te ble sloiczki :( Ugotowalam mu marchewke z ziemniaczkiem i kalafiorkiem to myslalam, ze zwymiotuje :( Czarna moje slonko tez bardzo marudne ostatnio :( Wczoraj ciagle psikal a dzis oczka czerwone. Tez sie obawiam alergii :( No i zabki rowniez mu sie wyzynaja. Znowu musze uciekac, bo sie maly obudzil. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×