Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

witam dziewczyny:) noooo troszeczke sie nie odzywalam ale codziennie Was czytam tymbardziej ze glowne tematy to krzeselka i foteliki...teraz wlasnie siedze na ebay\'u i szukam jakiegos krzeselka do karmienia no a fotelik chcialabym zmienic tak na sierpien jak bede jechala do PL na jakis wygodny najlepiej z regulacja oparcia aby mozna bylo zmienic pozycje np z siedzacej na lezaca...wiec bacznie bede obserwowala Wasze propozycje:) fufcia- Wszystkiego najlepszego dla Maciusia :) edziu-dziekujemy za zdjecia, musze przyznac ze Twoj maluszekjest slodziutki i ma piekne oczka:) i gratulujemy zakupu wozka jest super frania23- i jak tam Twoj maluszek? lepiej juz sie czuje? bo moja mala przez dwa dni kichala mila katar tarla oczka i miala je cale czerwone i napuchniete a we wtorek wstala jakby jej nic nie bylo wczesniej tylko trszke ma zapchany nosek wiec sama juz niewiem co to mialo byc...czyzby taka reakcja na wyzynanie sie zabkow? bebolek20- tak szczerze to chyba tez bym sie wurzyla......a co do spania to mala wstaje kolo 7.30 potem idsie spac kolo 10.00 na 20 min czasami godzinke potem zasypia kolo 14.00 na spacerku tez okolo 20 min. i czasami ale to zadko kiedy zasypia kolo 18-stej tez tak standardowo 20-30 min i kapiemy ja o 20-stej a spac idzie jak nie spala po poludniu od razu po kapieli przy jedzeniu a jak spala to tak w ciagu 1 -1 1/2 zasypia.. w nocy wstaje dwa razy na jedzonko M_ka- biedactwo duzo zdrowka zycze...a tak sie wlasnie zastanawialm gdzie sie podziewasz...wracaj szybko do nas:) Mlodziutka_19- gratuluje decyzji pujscia na studia....ja tez sie uczylam zaocznie jak moj synek byl malutki i powiem Ci ze moze na poczatku bylo ciezko pozatym tez pracowalam ale dojsc szybko wpadlam w rytm i jakos tego nie odczulam i z wielka przyjemnoscia chodzilam do szkoly..pamietam ze jak sie skonczyla to starsznie mi jej brakowalo;) monika2700- biedniutka Wikusia mam nadzieje ze juz jest lepiej ...ucaluj ja od wirtualnej cioci;) iva25- puzniej od Ciebie ja bede miala chrzest bo dopiero niestety w sierpniu...wiec wychodzi na to ze to my bedziemy mieli ostatni;) ilonka30- ktos tu chyba ma zespol napiecia miesiaczkowego heheheh 3ymaj sie bedzie dobrze :) :) no i zmykam spac kochane maz tak obok siedzi i nic nie mowi ale juz wiem ze z checia by powiedzial zebym w cholerke tego laptopa wyrzucila heheh ale chyba jest mu szkoda mnie bo Natalie dala mi troszke popalic dzisiaj a jak poszla spac to starszy syn tylko wolal \"mamo podaj mi ....mamo daj mi....mamo a gdzie sa moje .... a mamo chodz daj mi .....\" ale juz poszly dzieciaczki ladnie lulac...wiec i ja pujde:) ;) milej nocki :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majówkowo!!!!! U nas zapowiada się piękna pogoda.My na majówkę nigdzie nie wyjeżdżamy - spędzimy ten długi weekend na miejscu.Na pewno będzie grill u mojej siostry. Widzę,że jestem dzis pierwsza, pewnie jeszcze smacznie śpicie.Moje dzieci niestety:-( to ranne ptaszki i już przed siódmą się obudziły a ja razem z nimi. Farniu na pewno przeslę ci zdjęcia Maciusia;-) Pozostałym dziewczynom również. Dobra uciekam,bo muszę małej śniadanie zrobić potem idą z tatusiem do cyrku. Życzę wam dziewczyny słonecznej pogody i miłej majówkowej atmosfery;-) Odezwę się potem.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tyle się napisałam i wszystko w pizdu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna M-ka :( :) Jaka u Was Dziewczynki pogoda? Z naszych palnow spaceru nici. Kurcze, spedzam z Olkowskim 90% \"czasu antenowego\" (tata jest tylko wieczorem po pracy z godzinke) a jak juz maz ma wolne (bo dzis Szwedzi swietuja i ida na pochody :) ) to akurat musi padac... Leje, ciemno i zimno. Jakby jesien wrocila... Takze zabunkrujemy sie w domku i wezmiemy za sprzatanie :( Paputy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie dam za wygraną i napiszę raz jeszcze, cierpliwie, bez nerwów, i kurwa jego mać w pizdu albo w chuj - z uśmiechem na twarzy!!!!!!!!!! Najpierw były życzenia: sto lat, dużo radości, zdrówka i oczywiście grzecznych rodziców dla naszej Wiktorci od Kubusia i jego mamusi 🌻 Potem było słów kilka do Czarnej -----> kochanieńka tylko ty o mnie pomyślałaś, dziękuję ci dobra kobieto 👄👄👄 Już mi lepiej ale wczoraj myślałam, że do szpitala pojadę bo strasznie się czułam i nie wiedziałam dlaczego bo w sumie choroba mi przechodzi a moje samopoczucie fatalne i już dzisiaj wiem dlaczego tak źle się czułam. Otóż wyobraźcie sobie, że leczyłam się polopiryną, którą kiedyś tam z Pl przywiozłam i tak sobie ją piłam zastanawiając się dlaczego ma taki jakiś dziwny smak i dlaczego tak słabo się rozpuszcza no i dzisiaj tak odruchowo sprawdzam datę przydatności a tam listopad 2007 - fajnie co?!! No ale co nie pierwszy i nie ostatni raz stwierdzam, że stara a głupia jestem!!!!!!!!! Co do wykształcenia i pracy w Polsce to nie wiem jak teraz ale jak ja skończyłam studia to po roku bardzo intensywnego poszukiwania pracy stwierdziłam, że dyplomem magistra można sobie wiecie co zrobić!!! Żeby dostać jakąś pracę musiałam wyjechać do dużego miasta i tam zostałam zatrudniona jako kasjerka w Geant a potem po znajomości dostałam pracę jako sekretarka co też nie było szczytem moich marzeń a pensja starczała na czynsz, bilety tramwajowe no i jedzenie :(:( maskara. Mam nadzieję, że coś w tej Polsce się zmienia i wy dziewczyny będziecie miały łatwiej!!! Jeżeli chodzi o krzesełko do karmienia to ja też jestem na etapie poszukiwania na Ebay, już nawet jedno kupiliśmy ale dupek sprzedawca napisał, że zbyt daleko mieszkamy i musimy dopłacić 13 funtów za przesyłkę i się już nie opłacało go kupować, więc nadal szukamy i Czarna----------> prośba do ciebie, jak coś znajdziesz to szybko daj znać!!! Co ja tam jeszcze naskrobałam ......... hhhhhhhhhmmmmm...... a już wiem - we wtorek byliśmy na ważeniu i mały tym razem ładnie przybrał bo 350 w ciągu 2 tygodni. Poza tym u nas stara bida: pogoda do dupy, ja mam lenia, w domu burdello bum bum, moje ćwiczenia i dieta poszły w diabły, więc brzusio jak w 4 miesiącu o wadze nie wspomnę!!!!!!!! :D znaczy wszystko w normie :D:D:D!!!!!!!!!!!! Buziam was wszystkie kochane babeczki - MMMMMMMMMUUUUUUUUUAAAAAAAAAACCCCCCCCCHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) M_ka- biedactwo alez sie pewnie -delikatnie piszac - zdenerwowala;)...nabierz sily i napisz nam wszystko jeszcze raz:)....a i napisz mi koniecznie cuz to za fotelik masz dla swojego ksiecia ogladalam zdjecia malego i zwrocilam uwage ze siedzi on w strone kierunku jazdy czy tak juz mozna?? a napisz mi jeszce czy ma on regulowane oparcie? ...chcialam jeszcze dodac ze slicznie Kubus juz siedzi :) migotka86- u nas dzisiaj jak narazie ladnie nawet sloneczko swieci :) :)...ale wiesz nie ma co przechwalac bo znajac tutejsz \"mozliwosci\" pogodowe za godzinke moze juz padac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna fotelik z Ebay tak jak wszystko inne. On jest chyba od 9 kg i ma regulowane siedzisko ale nie położy się dziecka zupełnie na płasko, nie wiem czy można już przodem do kierunku jazdy ale my jeździmy bo inaczej małemu się zbytnio nie podobało, jak znajdę linka do tej aukcji to podeślę a ty pamiętaj o mnie z tym krzesełkiem jak coś znajdziesz to daj znać. A Kuba rzeczywiście już siedzi, nawet babka na ważeniu się zdziwiła. Martwiłam się, że to zbyt wcześnie ale ona powiedziała, że skoro ona tak sam to nie ma się o co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka- no ja tez mysle ze skoro sam juz tak ladnie siedzi to nie masz co sie martwic:) o krzeselkach bede pamietac jak cos ujrze;) ja czesto takich rzeczy szukam w okolicy swojej miejscowosci by samemu ewentualnie podjechac i nie placic za przesylke:) z gry bardzo ci dziekuje za linka do fotelika a jak nie znajdziesz podaj mi chociaz jego nazwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i dodam tylko, że można go montować zarówno tyłem do kierunku jazdy i wtedy wozić maluchy od urodzenia do 13 kg i można też montować przodem i wozić już młodzież taką jak nasza!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no rzeczywiście taniocha i mnie to zdziwiło i patrzę a tam jest napisane na czerwono, że to tylko jakieś przykrycie a nie fotelik. Jestem już wyczulona na tanie rzeczy na Ebay bo mój mąż kiedyś zamiast fotelika kupił budkę do fotelika. I się trochę zdziwiliśmy jak zamiast fotelika przyszła budka, która jak na budkę była kosmicznie droga bo to była od drogiego firmowego fotelika, hehehhe ale zaraz ją wystawiliśmy i jeszcze na niej zarobiliśmy ale co śmiechu było to nasze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaaaaaaahaaaaa niezla historia z ta budka juz widze Wasze miny jak to otworzyliscie hehehehhehehe...dlatego tez zaznaczylam ze nie czytalam opisu ;) cale zczescie ze najpierw przeczytalas zanim zamowilas haha a na dobra sprawe moglam sie spodziewac ze to tylko pokrowiec ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna -----> no kochana!!!!!!!! - gdybym kupiła i by przysłali mi pokrowiec zamiast krzesełka to nic bym ci nie powiedziała tylko wysłałabym ci go w prezencie z odpowiednim podziękowaniem za świetnego linka :D:D:D (wiem, wiem - byłaby to wtedy tylko i wyłącznie moja wina, hehehhe dobre!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wpadłam się przywitać (chociaż i tak mnie pewnie nikt nie pamięta),przeprosić że nie zaglądam tu za często i uzupełnić tabelkę :) Dziękuję wszystkim tym,które przesyłają mi fotki swoich skarbeńków :) Są śliczniusie i rosną jak na drożdżach :) Pozdrawiam Was i życzę miłego i udanego majowego weekendu. beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........7 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 6900g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6500g/71 cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........8 500/71cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......82 30/ 70cm Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........7500g/65cm dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........600 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7100g/73cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6300 g/69cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8 020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9500 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........67 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........77 60g/69,5cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........7800 g/65cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........68 50/69cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 220g/67cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........8 860/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........775 0g/73cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia!!! No to widze, ze nam sie dawne znajome pojawiaja :) Najpierw Fufcia, potem Ty :) Super :) Do dupy z tym deszczem :( Chlopy mi sie pospaly po obiedzie (slodko razem wygladaja, tak leza twarzami do siebie) a ja stukam i poszukuje co by tu taniego Olkowi dokupic z dupereli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wiki juz czuje sie dużo lepiej:) Dzis przyjechał dziadzio to nawet usmiech się pojawił, zaczęła znowu gaworzyć:) tylko nadal nie chce jesć:( ani mleczka, ani zupki, ani deserku:( wciskam jej cokolwiek na siłe tylko by cos przełkła:( Na szczęście pije mi herbatkę ale tylko jabłkową z melisą innej się nie chyci. Mam nadzieję ze każdego dnia będzie lepiej. Teraz to zaczeła mi się w nocy budzic średnio co godzine, tak mi jej szkoda:( chyba trochę sama rozpusciłam ją w tym szpitalu. Czarna101 dzięki za całuska:) został przekazany i odwzajemniony:):* M_ka dziękujemy za zyczonka;) Młodziutka, też jestem po studiach ale i tak nie pracuje w swoim wyuczonym zawodzie dlatego nie wiem czy warto się tyle męczyć bo licza się tylko znajomości, ale dobrze ze jestes ambitna;) Życze sukcesów:) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Witam was \"majówkowo\" Sto lat dl Wiktori!!!!! rośnij zdrowo:) Andzia:) miło że wpadłaś:) Fufcia no nareszcie jestes :D:D:D:D:D hehe jak Maciuś????? i dla niego spóźnione 100 lat. odnośnie fotelika: Ja wybieram między tym: http://www.argos.ie/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=30001&langId=-1&catalogId=1500001101&productId=1500204771&Trail=C%24cip%3D1500013154.Baby%2Band%2Bnursery%3EC%24cip%3D1500013170.Car%2Band%2Bbooster%2Bseats%3EFC%24Brands%3DBaby-Start.Baby-Start&categoryId=1500013170&clickfrom=name a tym: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3761858/Trail/C%24cip%3D1500012028.Baby%2Band%2Bnursery%3EC%24cip%3D1500012044.Car%2Band%2Bbooster%2Bseats%3EFC%24Brands%3DFisher-Price.Fisher-Price.htm tylko że straszą wresje.. ale niemoge go niegdzie znaleźć oba są o 9-36kg.. wic bedzie to ostatni fotelik jaki będe musiała zakupić. oj zmukam zjeść obiadek.. niedługo kumpelka ma wpaść. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomnialam o 6 miechach Wiktorii,a to dlatego, ze jakos tak na koncu tabeli wyladowala :) Wiec poprawiam. 🌻 i 😘 wirtualne dla Was!!! Swoja droga: nie mielismy zadnych urodzin miedzy 25.10 a 1.11? Dziwne... MAMA..........BABY.........D.P......WA/WZ.pocz..........WA/WZ.ob beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........7 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 6900g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6500g/71 cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........775 0g/73cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........8 500/71cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......82 30/ 70cm Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........7 500g/65cm dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........600 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7100g/73cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6300 g/69cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8 020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9500 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........67 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........77 60g/69,5cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........7800 g/65cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........68 50/69cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 220g/67cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........8 860/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm Bebolek: ogladnelam sobie te foteliki. Pierwszy wylada solidnie. Drugi bardziej miekko (ale pisalas, ze chcesz starsza wersje, wiec nie wiem jak wygladala). W sumie to oba fajne, bo masz od razu 2 w 1. U nas jest potrzeba kupic fotelik drugiego stopnia, bo takie ostatnie "poddupniki" to mamy w siedzeniach wmontowane, tylko trzeba wysunac. No i zaczne chorowac na tego: Britax Multi Tech Marcel (IVA-pozdrawiam :) ) http://www.babyland.se/multi-tech-08-marcel_x_BR120801204.aspx albo jakis montowany w obie strony. Kiedy ja sie tak nudzilam ostatnio...Coz, maz w domu Malym sie zajmuje, na dworze pada wiec mam luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka86 dziekujemy za poprawę;) i za życzenia:) Bobelek mi tez się wydaje ten pierwszy lepszy:) A teraz szykujemy się do kąpieli pomału. Wiki od 16 cały czas marudzi i płacze:( Bidulka to skutek tego pobytu w szpitalu. Miała któraś z Was podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO JJJEEENNKIII !!!!! jak moglam nie zlozyc zyczen WSZYSTKIEO NAJLEPSZEGO DLA WIKTORII :) :) KOLEJNE BUZIACZKI DLA NASZEGO POLROCZNEGO MALUSZKA;) duzo zdrowka i spokoju :);) M-ka- jak sobie chwalisz ten fotelik? czy ktoras posiada lub ma na \"oku \" taki fotelik ktory jest obracany ? ...chodzi tu o ulatwienie wyciagania dziecka z samochodu bo mozna przekrecic taki fotelik np. przodem do drzwi .. bebolek -mi tez sie bardziej widzi ten pierwszy fotelik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Nie było mnie tu dawno, bo mężuś cały tydzień ma urlop i mało czasu siedzę przy kompie. Mimo że on jest w domu to ja mam mniej czasu dla siebie. Od niedzieli do wtorku byliśmy we Warszawie u teściowej, dzisiaj pojechaliśmy do moich rodziców. Jutro znowu mamy wyjazd do Torunia tym razem - bo musimy jeszcze podrzucić dokumenty do kredytu i potem odwiedzamy znajomych. Wczoraj pierwszy raz ugotowałam sama zupkę dla maluchów - i taka byłam z siebie dumna Mam pytanko do mamuś robiących obiadki samodzielnie - moi to są takie żarłoczki że jak dawałam słoiczki to jedli po półtorej słoiczka z bobovity - a wczoraj i dzisiaj nałożyłam im całą szklankę (taką zwykłą z arcorocu) i zjedli wszystko ze smakiem. Ale nie wiem czy to przypadkiem nie za dużo. Ale przynjamniej trzymała ich ta zupka ze 3 godziny. A po słoiczkowej robili się szybko głodni. Jak myślicie - czy to nie za dużo - taka pełna szklanka? Napiszcie w jakich ilościach dajecie zupkę? Wczoraj jeszcze byliśmy z małą u okulisty i mamy skierowanie na płukanie kanalików. W poniedziałek będę dzwonić i pytać o termniny. A co do decyzji kredytowej to narazie cisza, podobno wszystko jest na dobrej drodze, ale ta pani co nam załatwia cały tydzień jest na urlopie i wszystko stoi w miejscu. Wczoraj byłam też w mojej firmie złożyć wniosek o urlop wypoczynkowy bo do 5 maja mam macierzyński. I teraz czeka mnie 47 dni zwykłego urlopu - do 12 lipca. Co do chrzcin -to bliźniaki jeszcze nie są ochrzczeni - teraz mamy na głowie ten kredyt i mieszkanie i myśleliśmy żeby zrobić chrzciny już na nowym/swoim jeśli by wszystko się udało. A w ciągu ostatniego miesiąca tak się jakoś zaniedbałam, obżeram się wieczorami, przestałam chodzić na stepperku, brwi czekają żeby je wyregulować, nogi żeby ogolić. Nic mi się nie chce. Tak sobie teraz obiecałam że od poniedziałku wezmę się za siebie. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Troszku sie ostatnio nie odzywalm,ale siostra u mnie byla w odwiedzinach na 3 dni itrzeba bylo sie gosciem zajac.Fajnie bylo.Zobaczyla dopiero po raz pierwszy Olcie *na zywo*.Mala bardzo ja polubila i miala z kim sie pobawic. Zapisalam ja na wtorek do lekarza,bo od dluzszego czasu ma katarek i tak charcze jak oddycha,a zbliza sie termin szczepienia wiec wypadaloby to zaraze wypedzic. Naszym nastepnym zakupem tez ma byc fotelik,bo Ola nie lubi juz jezdzic tylem.Musze ciagle sie do niej odwracac i ja zabawiac...No i ciasnawo zaczyna jej byc. Ktoras pytala czy mozna wymontowac poduszke powietrzna od strony pasazera.Pytalam meza,mowi ze nie mozna wymontowywac poduszek.... Aha chcialam zlozyc serdeczne,chos spoznione zyczenia dla malego solenizanta Xawierka i dzisiejszej Wiktorci!STO LAT!!!!!!!!!! Co do wyzszego wyksztalcenia niestety mam podobne zdanie...Owszem dla siebie samego jak najbardziej.Ale prawda jest taka,ze prawie wszyscy znajomi po studiach wyemigrowali zeby zmywac gary,ze tak powiem.Po prostu dla kasy.W Polsce jesli juz znalezli jakas robote zgodna z ich wyksztalceniem,to i tak po znajomosci,to za psie grosze...Nie powiem,naprawde dobre studia np prawo,do tego praktyki,tytuly,jezyki itd daja spore mozliwosci.Tylko ze z dziecmi nie jest to latwe. ... Zapomnialam co mialam jeszcze napisac,ale spac mi sie ...Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Jestem sobie w górach dzis jeszcze u teściów a jutro już u moich rodziców. Wyobraźcie sobie, że wczoraj jechaliśmy w góry aż 6.5 godzin!! 130 km w takim tempie. Normalnie koszmar korasy potworne. Ola nam marudziła że musiałam ją wyciągnąć z fotelika. Ale to jeszcze nie wszystko ja jechałam z zamiarem ze po drodze cos pośpię bo dzień wcześniej miałam imprezę w pracy i spałam tylko 3 godziny a tu klops i w nocy to samo – Ola nie chciała spac jednak obce miejsce nie ten dom normalnie katastrofa. Spac mi się chce potwornie a tu zaraz trzeba robic pielgrzymke po ciotkach bo jeszcze Oli nie widziały. Mam nadzieje ze jutro u moich rodziców co s odpoczne Dziewczyny a wczoraj mojej Olce wyszedł żębol !!! nareszcie HURA :D No i lezała sobie na łóżku zostawu\\iłam ja na środku na pleckach wracam a ona na brzuszku leże ale super :D jestem z niej dumna :D Bebolku ze zlotem super pomysł ja się pisze :D Sto lat dla Collinsa 🌼 ❤️ troszke spóźnione ale bardzo szczera duza Buzka 👄 Sto lat dla Xawierka od kamelle! 👄 ❤️ Ilonko przykro mi z powodu córci, ale nie obwiniaj się jesteś super mamą. Czasami dzieci tak przeżywaja – córa mojej kole zanki była taka sama jak czasem dostała czwórkę to biedna tak strasznie plakała Piszecie o włosach u mnie nadal też wypadają :( są dosłownie wszedzie oprócz tego sypia mi się zabki i paznokcie :( A co do krzesy\\ełka to my już mamy – dostaliśmy w prezencie od ludzi z pracy mojego meza. Spacerówkę tez kupiłam jestem bardzo zadowolona, jest leciutka i super się prowadzi i była tania :) Nie wiem czy moja Ola czasem nie jest na cos uczulona ostatnio ma strasznie czerwone policzki i szorstkie. Miałyście cos takiego? Co chwile smaruje jej kremem ale nie pomaga, już nie wiem co robic. Wysłałam wam foteczki Bi\\odajze w poniedziałek czy doszły? Przepraszam ale musze zmykac mała wzywa. Odezwe się do Was później. Buziaki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano owszem Asia, foteczki Malej Panny doszly :) Oli gratulujemy zeba :) (wiemy jaka to radosc, u nas sa nawet 2 zebole) i \"turlania\" sie po lozku :) I pozdrowcie gory :) Jak ja bym sobie pojechala w nasze Tatry...Marzenia... Nudzi mi sie dalej bo Olo nawet grzeczny jest :) Po obiedzie gnamy na lotnisko babcie odebrac :) Przylatuje na pare dni :) Tylko ze ta pogoda kiepsciutka nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! U nas dziś pogoda fatalna, a wczoraj rano zapowiadło się ,że będzie pięknie - było,ale tylko do południa.Dziś pochmurno i szaro - choć ciepło. Asiorek GRATULUJĘ OLUSI ząbka.Dzięki za foteczki śliczna dziewuszka ta twoja córcia.Niedługo podeślę ci zdjęcia swojego Bombolcia. Nasz synek nazwany przez starszą córkę Bombolem - został nim i tak mu sie przyjęło - nikt nie mówi Maciuś tylko Bombol albo Bombolcio.Też przekręca się z pleców na brzuszek i odwrotnie.Ząbka jeszcze nie ma,ale może na dniach się pojawi. Bombolcio jest bardzo cwaniutkim dzieckiem - od małego nauczony na rękach jak zostaje w leżaczku to się od razu drze - nie płacze tylko się drze.Od małego nie daję mu płakać,bo mamy problem z tym,że potrafi się zanieść - nawet dziewczyny nie wiecie ile ja strachu mam jak zapłacze.Ma to po tatusiu,bo mój mąż jak był mały też się zanosił.Jakoś miesiąc temu myślałam,że będzie koniec - był bezwładny przelatywał mi przez ręce i w ogóle nie oddychał.Zadzwoniłam do pediatry co robić w takich momentach,bo aż się boję, powiedziala mi,aby nie panikować tylko dmuchnąć mu w twarz i wiecie,że pomaga.Jak próbuje się zanieść to od razu mu dmuchnę i się odpowietrza.Można tez kropić dziecku twarz wodą ponoć też pomaga.Strach zreszta zawsze pozostaje - podszkoliłam całą rodzinę co robić jak mu się to zdarzy,bo naprawdę można zawału dostać.Nie życzę tego nikomu przeżyć- to bardzo przykra przypadłość.Musimy sobie jednak radzić.Tak pozatym jest bardzo mądry - dużo rozumie - jak zaśpiewam mu piosenkę\"Nazywają mnie poleczka umiem skakać jak piłeczka od razu podskakuje i się cieszy. Próbuje już się wybijać do siedzenia,ale jeszcze mu się nie udaje - jak go posadze to posiedzi i 3 minuty potem się przewraca na bok. Dobra idę obiad gotować - dzis będzie smażona rybka.Zajrze wieczorem.Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas dziś piękna pogoda, ale niestety nie korzystamy z niej, jeszcze boję się wyjść z Wika na spacerek, moze lepiej odczekać chociaż kilka dni. Noc mineła nam koszmarnie na rękach z Wika:( Jutro mamy mieć goscia z Londynu, męża siostra przylatuje na kilka dni i postanowiła spędzić ten czas głównie u nas z Wikunia:) Kochana nasza ciocia:) Mała nadal mało je, zaczyna mnie to coraz bardziej niepokoić:( boje się że znowu trafimy do szpitala:( marze tylko by zjadła mi coś wiecej i nie na siłę:( Padam:( Mamusie dziekujemy bardzo za życzenia:) całujemy Was równiez mocno:* Sylka28H a ty kochana gdzie sie podziewasz? Jak tam relacje z mężem i atmosfera w domku??? Beti26 Wikunia do puki była zdrowa to mi zjadała ślicznie zupkę tyle że ja gotuje swoje i wsadzam do słoiczków małych z gerbera, to mi tak jeden słoiczek zawsze zjadała i czasami chciała jeszcze to zjadała mi pół następnego. Asiorek2 och jak Ci zazdroszcze tego wypadu w góry:) szczęściara z Ciebie:) tylko tej podrózy chyba bym nie zniosła z moją Wika. Gratulujemy zabka no i przewracania:) Co do chropowatych policzków to moze to byc skaza białkowa:( tak zaczeła się u mojego chrzesniaka:( obserwuj!!! A i u niego tez tylko policzka najpierw były chropowate dopiero chyba po pół roku wyskoczyły zmiany na całym ciele. Dobra mamusie zmykam do małej bo juz nie chce byc z tata chyba:( Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny możliwe ze osttni raz do was pisze przynajmniej w tym miesiącu, wczoraj strasznie zawirusował mi sie komp, głównie problemy sa z netem, własnie przed chwilą odwirusowałam i namieszałam coś w ustawieniach:( możliwe że jak uruchomie ponownie to juz nic nie będzie działało i wtedy pozostanie mi kupić nowe oprogramowanie - nie wiem kiedy, także żegnam się na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×