Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Monika trzymaj się kochana i jak tylko masz potrzebe aby się wygadac,to pisz.Tak ciężko jest patrzeć jak takie kochane malutkie istotki chorują.Bądź silna. Asiorek Iza też bywa marudna czasami i więcej niż zwykle wkłada atwdy rączkę do buźki.Jest też niespokojna i nie chce spać.Myśle że tak ma jak ją gdzieś dziąsełka zabolą. Ucałujcie dziewczyny swoje kochane maleństwa. A tak poza tym to ogromne buziaki dla solenizanta Adasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika i asiorek trzymajcie się dzielnie, aby te kłopoty były przejsciowe i szybciutko przeszły. Asiorek - ja też mam niemiłe doświadczenia z naszą służbą zdrowia, najgorsze jest to, że nikogo nie rozczula takie małe dziecko o każą mu czekać, bo durne procedury i przepisy są ważniejsze, a przecież niekiedy każda godzina zwłoki może zaważyć na zdrowiu tych maleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor mamusie :) Monika przykro z powodu Wikusi, biedulka musi sie tak meczyc :( Mam nadzieje, ze te gorsze chwile minal i juz niedlugo zaswieci dla Was sloneczko🌻 🌻 Pisz kochana jak tylko masz ochote, to zawsze pomaga wyrzucic z siebie troszke problemow. Ucaluj Wikusie!!! Asiorek Twoja Olcia rowniez taka bidulka z tymi zabkami. Ile to sie takie malenstwo musi nameczyc :( Mam nadzieje, ze objawy szybko mina!!!!! Trzymajcie sie. Buzka dla Olci!!! Iva 🌻 🌻 🌻 Collinek rowniez dzisiaj byl nie spokojny, prawie caly dzien nie spal i marudzil :( Teraz juz spi, ale ciagle sie kreci. Mysle, ze i u nas sie rozpoczyna zabkowanie. Dziekuje dziewczyny za odpowiedz. Tataj sa sloiczki od 4 miesieca, a potem juz od 6. Ja narazie od 4 kupuje. Uciekam do wyrka 100 lat oraz 1000 buziakow rowniez dla Adasia 🌻 🌻 🌻 Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moc buziakow dla Adasia i Izy! Jak zwykle jestem juz strasznie padnieta.Chcialam tylko napisac,ze bylam dzis z Olcia u lekarza w zwiazku z tym przedluzajacym sie przeziebieniem.Bo tez musze jej katarek odciagac i meczy sie biedulka,a szczepienie zbliza sie niedlugo.Zapisala jej syropki i sol morska.Jak nie poprawi sie do konca tyg,to niestety antybiotyk...Cos widze ze sporo z naszych dzieciaczkow jakies chorobska dopadly...Mam nadzieje,ze obedzie bez antybiotyku. U nas tez jeszcze nie ma zabkow. Sloiczki dajemy po 4 i 5 mc. Monika,Asiorek wspolczuje wam...Trzymam kciuki zeby jak najszybciej polepszylo sie waszym malenstwom Pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko tabeleczka MAMA..........BABY.........D.P......WA/WZ.pocz.......... WA/WZ.ob beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........7 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 6900g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6500g/71 cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........775 0g/73cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........8 500/71cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......8500/ 71cm Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........7 500g/65cm dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........600 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7100g/73cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6700 g/75cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8 020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9500 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........76 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........77 60g/69,5cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........7800 g/65cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........68 50/69cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 220g/67cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........8 860/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. za nami straszna noc:( niewiem co sie dzieje:( spimy z mezem po 2 godzinki od 21 bo mały cały czas placze jak tylko odłożymy do spania... na rekah ładnie spi ale nieda sie go poożyc a na dodatek ma cały czas temperature:( nic niepomaga.... boje se zeby to nirbyła \"3 dniówka\" zmykam budzic meza bo juz padam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, jak was czytam to boję się jak mojej Olci ząbki będą wybijać. Rozmawiałam na ten temat z moją siostrą, powiedziała mi, że przy ząbkowaniu jest wyższa temperatura, brak apetytu, płacz nie do ukojenia, czasem zmiana konsystencji kupek i koloru. Jedynie na pocieszenie mogę napisać, że jak wy się z tym uporacie to przyjdzie czas na te dzieciaczki, które pozniej doczekają się ząbków. Jeżeli macie jakieś fajne żele do polecenia to wpisujcie, co koi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - blizniaki uroczę, a szczególnie w czapeczkach letnich superowo wyglądają, tak mi przypomniałaś, że muszę też zrobić renament w szafie i przygotować letniejsze rzeczy dla małej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie zaglądałam z braku czasu ale chcialam serdecznie podziękowac za zyczenia dla kevinka i ja rowniez chce zlozyc zalegle zyczonka wszystkim solenizantom: Adasiowi, Karince, Izie, Adasiowi i dziś dkla Wiktoriii STO LAT STO LAT!!!!!!! U mnie bez zmian narazie, mezus już nie wraca za granice i szuka pracy tutaj :):):) cieszy mnie to bardzo. Juz ma prawie zalatwiona prace. A ja poczytam was po poludniu bo nie wiem o czym pisalyscie i troche wiecej naskrobie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na ząbki polecam Dentinox. My uzywaliśmy i nie było aż tak strasznie jak u Was. Współczuje bardzo maluszkom i mamom. Spróbujcie moze pomoze jest naprawde mocny. Jak próbowałam na jezyk dentinoxu i jakiegoś bobodentu czy jakoś tak to kolosalna różnica. Narazie spadam bo zaraz musze lecieć. Cholera znowu auto popsułam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka - dzięki za komplemencik. A te kapelusze to mężuś wybierał w Smyku, a ja ich nie chciałam, bo wolałam takie wiązane na uszy, praktyczniejsze, ale jak dziad się uprze to nie ma rady. Ja też współczuje Wam dziewczyny na marudzące przez ząbkowanie dzieci. Jak narazie wszystko przed nami, moi to jedynie pchają rączki do buzi i nic poza tym. Jeśli któraś nie dostała zdjęć a miałaby ochotę zobaczyć to proszę o odzew. W piątek idziemy z małą na zabieg udrażniania kanalika łzowego, płukanie. Dostaliśmy od okulistki opieprz że tak późno, bo najlepiej to do 3 miesiąca życia takie coś robić. Boję się bardzo, bo to będzie normalnie w szpitalu, pod narkozą, już dostałam wskazówki żeby o 2 w nocy ostatni raz nakrmić bo z rana musi być na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wtrącę się troszeczkę, bo chciałam coś powiedzieć do beti. Odnosnie tego zabiegu udrażniania kanalika łzowego. Nie przejmuj sie tak mocno, bo to nie jest takie straszne. nie zgadzaj się również na narkozę. ja byłam z moim Maciusiem na udraznianiu w matce Polce w Łodzi i tam nie dają narkozy, tylko znieczulenie miejscowe. Kiedy ja bylam byly dzieci nawet 7 9 miesięczne i też nie miały narkozy. A cały zabieg trwa może kilka minut, My bylismy dwa razy, bo dopiero za drugim razem się udalo. Pierwszy raz zabieg trwał z 10 minut, bo nie mogli przepchnąć, za drugim może z 2 minuty. Płacz dziecka jest straszny, ale to dlatego że dziecko jest unieruchomione i pielęgniarka trzyma mu główkę. Sam zabieg ponoc nie boli. Za drugim razem jak przyniesli mi maciusia to wystarczylo ze go wzięłam na ręce, nakarmiłam i juz byl usmiechnięty. A i nie daj sie zwariować z tym byciem na czczo, nie glodz dziecka. Ja karmilam malego okolo 9 a zabieg mial kolo 11 i bylo wszystko dobrze. To tyle odnośnie Beti. Mam nadzieję, że troszkę Cię uspokoiłam. A tak poza tym to przyznam się, że od jakiegoś czasu was podczytuję, bo sama mam dzidziusia z 24 listopada i jak czytam co u was to mniej się martwię jak i maciek wykazuje dziwne symptomy, bo widzę że to w gruncie rzeczy normalne. Frania może mnie pamięta z innego topicu???? Dobra zmykam bo mały znowu woła o pomoc :):) Postaram się napiusać potem coś więcej o sobie. Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj wypompowana jestem.Iza od rana ma rozwolnienie.Jak na razie daje jej Hipp ORS 200.Jutro idziemy i tak do lekarza,bo na cipulce nie chcą jej sięzagoić krosteczki,a po tych dzisiejszych kupkach to juz w ogole jest masakra :( A tak poza tym to 100 lat dla Wiktorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Na wstepie moc zyczen dla Wiktorii 🌻 🌻 🌻 Buziaczki Beti blizieta jak zwykle przeurocze a czapusie pierwsza klasa :) Maz dobrze wybral :) Andzia oj biedulka ta Izunia. Dobrze, ze do lekarza idziesz. Mam nadzieje, ze juz lepiej. Daj znac po wizycie jak znajdziesz troszke czasu. Mnik pewnie, ze Cie pamietam mialysmy termin na ten sam dzien jesli dobrze pamietam :) No i gratuluje synka :) Napisz cos wiecej o Maciusiu no i wskakuj do tabelki :) Szczerze mowiac jeszcze dzis o Tobie pomyslalam i chyba Cie telepatycznie wywolalam :) Ciekawa bylam co u Ciebie :) Pisz oczywiscie :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkową porą, dziś padam ze zmęczenia, chyba słoneczko i spacerki zrobiły swoje, bo niunia już śpi, a i mama jakaś padnięta :-D. Dziś moja mała pierwszy raz stópkę włożyła do ust, mąż śmiał się strasznie bo nie wiedział że dzieci tak potrafią. No i pytanko na koniec. Dziewczyny jak ubieracie teraz jak słoneczko grzeje swoje dzieciaczki? ja mam dylemat, boję się, aby nie zmarzła, ale nie chce jej też przegrzać, więc czekam na wsze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze też gron całusków i uscisków dla Wiktori :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik witaj i pisz często! Fajnie że jest temat o ubieraniu! U nas tak: jak jest powiedzmy 22stopnie, słońce bez wiatru i ja jestem ubrana w krótki rękawek to małą ubieram w body z długim rękawem i rajtuzki. to wszystko. No i taka przewiewna czapeczka. Natomiast widzę dzieci poubierane w kurtki w taka pogode i troche sie dziwię. Oczywiscie zawsze sprawdzam małej karczek i rączki czy nie marznie. A jak jest taka pogoda jak ostatnio u nas, ciepło ok.20stopni i troche chłodniejszy wiatr to ubieram w body z długim , lekki sweterek, spodenki i czapeczka. generalnie zawsze trochę cieplej ją ubieram niż siebie W temacie marchewkowym- coraz lepiej, dziś wszamała pół słoiczka. Shenen, zdaje sie ze prawie równoczesnie zaczełysmy rozszerzanie diety, i jak u was z kupkami? U nas faktycznie bardziej zestalone po tej marchwi. Beti dziekujemy za zdjęcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Z tego co pamietam nie odzywalam sie od zeszlego piatku (rodzinka przyjechala) wiec od razu (przepraszamy, ze tak \"hurtowo\"): ------------------------------------------------------- ❤️ S T O ❤️ L A T ❤️ 👄 KARINKA 👄 👄 NATALKA 👄 👄 IZULA 👄 👄 WIKUSIA 👄 🌻 KEVIN 🌻 🌻 ADAS 🌻 🌻 ADAS 🌻 -------------------------------------------------------- Andzia: witam Cie ponownie :) Fajnie, ze wczesniejsze kafejkowe mamy wracaja (tak jak fajnie, ze pojawiaja sie nowe). Nie dostalam zdjec Izuni, wiec sie z Olkiem do Was pieknie usmiechamy :) migotek86@o2.pl Mlodziutka: Mialam pogratulowac decyzji o studiach. Ja juz tesknie za swoimi...Raczej nie bede miec z nich przyslowiowego chleba (mieszanka filologii, kulturoznawstwa i turystyki miedzynarodowej), ale ja na serio kocham moje studia i daje mi to wielka satysfakcje. A dziekanka konczy mi sie z koncem wrzesnia... Moze ktoras mi znajdzie jakies mieszkanko w Wwie? :) Bebolek: ach te zeby...Mi tez ida osemki i podkradam Olkowi Bobodent :) I u nas juz prawdziwe lato...Olo nie chce w wozku siedziec. Ostatnio caly spacer przenieslismy go z mezem na zmiane na rekach. Swiat mu pokazujemy :) Przepraszam, ze na razie tyle, ale musze \"zlapac watek\" i doczytac reszte mamus :) Jeszcze tylko randka z laktatorem i spansko :) Ale ze mnie lajza...karmie Olka juz pol roku i w obliczu zagrozenia oddaniem laktatora do przychodni dopiero teraz postanowilam kupic wlasny. A jestesmy juz na planowanym polmetku. Dobrze, ze chociaz poszlam po rozum do glowy i nabylam uzywany,elektroniczny z Medeli :) Sam \"kolnierz\" na cyca mam swoj. Potrzebowalam jedynie pompki i zasilania elektr. (za Chiny Ludowe nie dalabym rady z recznym), wiec nabylam za 1/3 ceny nowego :) Jakbym wiedziala, ze tak bedzie od razu kupilabym nowy wlasny... Ale przyda sie moze dla siostry Olkowskiego (zamawiam dziewczynke nastepnym razem) Dobra, znikam do tej \"pompki\" Papa PS: Jutro wizyta w przychodni i kolejna dawka Prevenaru :( Uzupelnimy tabelke po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) U nas dzisiaj śliczna pogoda. Prawie cały dzień na spacerkach spedziliśmy. Zaliczyliśmy też działeczke i plac zabaw :) Szymek dzisiaj pierwszy raz zjeżdzał na slizgawce. Tak sie wyszalał, że jak go wlożyłam do wózka to odrazu zasnął. Normalnie nwet minuty to nie trwało, a to do niego nie podobne. I do tej pory śpi hehe czyli kapania dzisiaj znowu nie bedzie ;) A co lubienia lub nie marchewki to Szymek marchewke baaardzo lubi. Za to jablka ze słoiczka to żadnego nie ruszy. Chyba, że z marchewką ;) A ostatnio robiłam u jabłka pieczone w piekarniku i te to je, aż mu sie uszy trzęsą :) Dziewczyny gotujące same zupki- jakie dajecie ziemniaki? Bo chciałam ugotować i dałam sobie spokój bo- młode to importowane=sama chemia a stare zaczynją juz kiełkowac a czytałam, że to bardzo nie zdrowe dla małych dzieci. No i chyba poczekamy z ta zupką :o Spóźnione życzenia dla Izy i Adasia 🌼 I dziesiejsze dla Wiki 🌼 Kurcze jak to szybko zleciało, a jeszcze tak niedawno z brzuszkami łaziłyśmy :) Andzia- Iza śliczna panienka :) A co do glutenu to nasz pediatra też nie zachwalał tego pomyslu i poczekamy jeszcze. Czarna to Ci chlopaki niespodzinke zgotowali :) IVA gratulujemy ząbka :) A jak juz sie przebily to bedzie lepiej. A skąd te trzy smutki? Franiu ja słoiczki daje po 4 miesiącu. Ostatnio dodałam po 5- ziemniaczki z króilikiem i zupa warzywna z królikiem. Z resztą narazie czekamy ;) Monika buziaczki dla Wiki i niech szybko wraca do zdrowia. Asiroku dla Olci też buziaczki. 🌼 Malutku Twoja Olcia też niech szybko zdrowieje 🌼 Kurcze co to epidemia jakaś :( Asiorku to nie macie jednego pediatry, ktory sie Olą zajmuje. My tak mamy i jak coś to moge dzwonić i powie przez telefon co robić zanim przyjedzie. Cholera jasna z tą naszą słuzba zdrowia Co do wagi to ja dalej 63 a w spodnie właze, czuje że w brzuchu i tyłku mniej. Dziwne to jakieś. Bebolku i jak tam? Mam nadzieję, że lepiej 🌼 Edziu to masz fajnie, że męzus w końcu w domu bedzie. Mój to jeszcze hohoho bedzie jeździć :0 chociaż w sumie jak ostatnio liczylismy na godziny to teraz jest wiecej w domu niż jak w Polsce pracował. Beti męzus ma gust ;) Ja też kapelusik bez gumek kupiłam ;P Szymek juz dzisiaj śmigał :) Mink witaj :) Napisz cos wiecej o sobie i swoim szkrabie. Sylka mój miał dzisiaj - body z krótki rękawiek na to bluzeczka cienka z dlugim+ spodnie i skarpetki. Koło 18 sweterek rozpinany mu załozyłam jeszcze. Kamilko jeszcze troche i po całym słoiczku. A kupki po marchewce też byly twardsze. Jak za bardzo to daj jabłuszko albo suszone sliwki ;) migotko ja też chce dziewczynke, gdzie To sie zamawia? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, brzuchacz - ja ziemniaczki mam od rodziców, którzy je uprawiają. Zgodzę się, że jak kupię rózżne odmiany w markecie to nie zawsze mi smakują, a takie od dziadków Olci przynajmniej nie są tą chemią tak nafaszerowane. Dzięki za odpowiedzi co do ubierania, ja własnie podobnie jak brzuchacz moją małą ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dzisiaj uściski i całuski przesyłam Olkowi od migotki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja już jestem w pracy a Wikusia znów do żłobka chodzi. Całe szczęście że się ładnie zaaklimatyzowała bo nie wiem co byśmy zrobili jakby nie chciała tam chodzić. Choroba też już ją opuściła, został tylko lekki katarek ale już przynajmniej płuca i oskrzela czyste. Jakiś zjadliwy wirus ją dopadł :( Spóźnione STO LAT dla Izy, Adasia i Wiktorii i całkiem na czasie STO LAT dla OLKA 🌻 🌻 🌻 🌻 Migotko cieszę się że zmieniłaś zdanie co do płci kolejnego dziecka bo pamiętam że po porodzie chciałaś mieć drugiego chłopca i miałaś nadzieję że jesteś \"chłoporodna\". Dziewczynki są urocze - co wcale nie zmienia faktu że chciałabym mieć jeszcze chłopca do kompletu. I tu prośba do tych co mają chłopców - dajcie przepis na chłopaka!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane Fabi ziś już dużo lepiej. wiecie co ani Panadol ani Calpol niezbiły mu temperatury!!! kupiłam nowy PARALINK z dużą iloscia paracetamolu i popmogło! spóźnione sto la dla WIktorii!! wsystkitgo dobego dla OLKA!!! wieczorkiem napisze wiecej paaaaaaaaaaaaaaaa wuzetka a to link dla ciebie http://free-ebook.pl/e-booki/Milosc,Rodzina,Zycie/Rodzina/Chlopiec%20czy%20dziewczynka%20-%20wersja%20darmowa.pdf ja mam amair skorzytac z tych metod następnym razem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, korzystając z okazji, że mały zasnął postaram sie cos skrobnąć. A więc jak już wspominałam 24 listopada zostałam szczęśliwą mamusią małego Maciusia. Co do porodu to już to na dzień dzisiejszy juz niewiele pamiętam o bólu, ale łatwo nie było. trwało wszystko około10 godzin a najtrudniej bylo wypchnąć małego na świat bo rozmiary jego były sporawe. Ważył 4090 i mierzył 59 cm, a główka 37. No ale jakoś się udało choć moim kosztem, bo byłam lekko porozrywana i w rezultacie potem dość długo dochodziłam do siebie. Ale dziś już prawie o tym nie pamiętam i co więcej nadal chcemy starać sie o rodzeństwo dla Macka za jakiś czas :) Teraz trochę o moim skarbie. Obecnie Maciek to juz duzy chłopczyk, waży 9250 (tyle bylo jakieś 2 tygodnie temu) i mierzy 73 cm. jesteśmy już posiadaczami dwóch ząbków i chyba szykuje się coś więcej na górze, bo dziąsełka są już mocno napuchnięte. czekamy cierpliwie na rozwój akcji :) Ruchowo mały świetnie radzi sobie z przewracaniem na plecki i odwrotnie, ostatnio nauczył się pełzać. podnosi pupcie do góry, odpycha się nózkami i szorująć twarzą po kołderce przesuwa się do przodu. Idzie mu juz całkiem sparwnie, bo już kołdry rozłozonej na ziemi mu nie starcza i zaczyna poznawać smak podłogi i dywanu :) szczególnie upodobał sobie firanki, do których zawzięcie stara sie dotrzeć :) No i posadzony potrafi momencik usiedzieć podpierając się rączkami. To tyle z jego umiejętności. ogólnie jest zadowolonym mały chłopcem, choc oczywiście zdarzają mu się gorsze dni, kiedy potrafi wymęczyć mnie do reszty :) Dziewczynki na razie będę pisać dośc ogólnie, bo jeszcze do końca nie mam rozeznania. No może poza franią, którą kojarzę z innego wątku. Cieszę się bardzo, że i ty mnie pamiętasz. jak widzisz urodziłam kilka dni przed Tobą :) No więc przesyłam uściski dal wszystkich mamuś i dzieciaczków. Aaaa no i cos czytałam o jakiejś akcji wracania do formy. ja oczywiście też się przyłączam, bo nadal mam 5 kg po ciąży i jakoś za chiny nie mogę zejść niżej. Od jakiegoś czasu robię sobie codziennie po 100 brzuszków i czekam na efekty. na razie nic nie widać, nadal straszy oponka i chyba sobie mnie upodobała, bo jakoś opornie idzie mi jej usuwanie :) A co do tematu ubierania, to ja małego ubieram w body z krótkim rękawkiem, lekką bluzę i na wierzch bluzę zapinaną na suwak. jak jest wiaterek to zasuwam i pod szyjkę zakładam cienka chusteczkę. {Póki co nie miałam problemów ze zdrowiem małego więc chyba go nie przegrzewam i nie chłodzę. A na powietrzu spędzamy całe dnie, bo mały w domu spi bardzo niewiele, jak mu się uda przysnąc przy cycusiu. Generalnie upodobał sobie spanie na świerzym powietrzu i tego się trzyma. Dobrze że idzie lato......Smiejemy się z mężem, że niedługo namiot mu rozłozymy i będziemy mieli trochę czasu dla siebie :):):) Oj ale sie rozpisałam.........teraz postaram się pisać na bieżąco, w miarę możliwości i łaskawości mojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety sorry za błędy.....aż mi wstyd. Os razu poprawiam się że na świeżym heheh. A no i mały ma oczywiście na spacerkach również czapeczkę, bo z mojego opisu wygląda inaczej :) a postaram się wskoczyć do tabelki, i od razu przepraszam jesli cos sknocę :) MAMA..........BABY.........D.P......WA/WZ.pocz.......... WA/WZ.ob beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........7 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 6900g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6500g/71 cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........775 0g/73cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........8 500/71cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......8500/ 71cm Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........7 500g/65cm dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........600 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7100g/73cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6700 g/75cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8 020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9500 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........76 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........77 60g/69,5cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........7800 g/65cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........68 50/69cm Mnik...........Maciuś.....24/11.....4090/59cm.........9 250/73 cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 220g/67cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........8 860/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po kilkudniowej nieobecności-jakoś długi weekend nam się przeciągną troszkę:) Muszę się pochwalić, że spędziliśmy go na mazurach i było bardzo super:) mały był grzeczniutki, normalnie szok :) tylko pogoda nam troszkę niedopisała . Chyba mojemu synkowi wkońcu idą ząbki bo dziś bardzo niespokojny i dopiero zdołałam go uśpić, a biedulka tak żałośnie płacze:( smaruję mu dziąsełka bobodentem, ale nie wiem, czy to coś pomaga. Dziś wkońcu doszedł do nas kojec, bo niepamiętam, czy się chwaliłam, że nabyliśmy taki otohttp://www.allegro.pl/item356637045_kojec_berber_polski_produkt_5_kolorow_polecam_.html tylko obawiam się czy Patryś będzie chciał w nim siedzieć, bo on to raczej pieszczoch i na rączkach woli:) Co do ubieranie to w cieplejsze dni ubieramy body z krótkim rękawkiem, na to lekką koszulkę i cienką kurteczkę, do tego rajstopki i spodenki :) A jeśli chodzi o jedzenie marchewki to Patryś jada ją i owszem, ale z dodatkami. Faktycznie marchewka jest troszkę zapierająca podobnie jak banany, ale na te zaparcia polecić mogę suszone śliwki:) mega kupa gwarantowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze może do tabelki sie wpiszę:) MAMA..........BABY.........D.P......WA/WZ.pocz.......... WA/WZ.ob beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........7 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 6900g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6500g/71 cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........775 0g/73cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........8 500/71cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......8500/ 71cm M-osia........Patryk....... 5.11.......3500/57cm..........8950/?? Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........7 500g/65cm dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........600 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7100g/73cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6700 g/75cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8 020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9500 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........76 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........77 60g/69,5cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........7800 g/65cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........68 50/69cm Mnik...........Maciuś.....24/11.....4090/59cm.........9 250/73 cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 220g/67cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........8 860/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×