Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

kasik to niezły rozrabiaka rosnie hehe kamilka to nie daj sie gryźć ;) jak mnie Szymek mocniej ściskal, ale jeszcze dziąselkami to mu zabierałam i jakoś sie oduczył ;) A jak kumpel ma naprawiać to próbuj sama, jak sie nie da to poprawi. Ja tez za pierwszym razem sie bałam a teraz kompy na części rozkręcam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! My przed kilkoma godzinami wroclismy z Polski :-(Niestety dzis sie nie rozpisze,bo po padam ze zmeczenia.jechalismy caly dzien-900km 13 godzin!(norma to ok.10-11).same korki na autostradach,maly okropnie marudzil,czemu sie nie dziwie.tragedia po prostu:-(teraz juz lulka na szczescie. trzymajcie sie kochane!ucalujcie bobaski!no i oczywiscie spoznione,ale najszczersze zyczenia dla wszystkich ubieglotygodniowych:-) malutkich solenizantow!Wielkie buziaki!CMOK CMOK CMOK! Xavciu rowniez bardzo dziekuje ciociom za zyczonka!oby wszystkie sie spelnily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie odebrałam zdjęcia małego Latino! muy guapo chico! wysłałam wam aktualna Karinkę i :) te moje słoiczki w kolejności wprowadzania na pierwszy miesiąc :) Jakby wam sie chcialo to napiszcie czy wasze dzieci jedza któreś z tych przeze mnie wybranych i czy któreś im szczególnie smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla karinki:) Aga pewnie że pamiętamy:) \\Gratuluję!!!!!! dzieki za zdjcia Oli i Adasia:) kochane jutro wiecej napisze.. kasik .. kochana lepiej niezapraszaj... my wybieramy z mężem teneryfe lub hiszpanie... na styczen... jaka tam u was wtedy pogoda?? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejuś! Bebolku - jeśli chodzi o zlot listopadówek - to my również jesteśmy chętni, ale przyjechać to byśmy musieli razem z mężem, bo z bliźniakami to cięzko mi by było samej, a po drugie to nie mam prawka. Jutro w końcu wracam do normalnej, zwyczajnej codzienności, bo przez ten cały tydzień kiedy mężuś miał urlop nic nie odpoczęłam i co chwila gdzieś kursowaliśmy. Bliźniaki jeszcze ząbków nie mają, ale myślę że lada dzień się pojawią - jestem ciekaw kto pierwszy. Kasikowi i Malutkowi dziękuję za zdjęcia. Kasik - zazdroszczę Wam tego klimatu, Ty zapewne też jesteś opalona, jak masz ochotę to prześlij nam też Twoje zdjęcie :-) :-) :-) jeśli oczywiście chcesz. Malutku - mnie też się podoba to zdjęcie na którym Ola jest w różowym sweterku i kapelusiku. Sylka - u nas też rutyna mimo że dopiero 15 miesięcy jesteśmy po ślubie. I napisz nam co to za niespodzianka dla ślubnego. A ja od jutra zaczynam naprawdę ostrą walkę o swoje ciało, już tak ładnie wyglądałam ze 2 miesiące temu, i tak się zapuściłam, niby tylko 3 kg więcej ale gołym okiem wszystko widać. To co mogę od siebie dać to stepper, niejdzenie po 18 stej i może callanetics i zero słodyczy. Teraz pełno wszędzie sałaty, rzodkiewek, ogórków - więc można czymś się zapchać. Może któraś mamuśka się do mnie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania mimo najszczerszych checi nie moge wyslac zdjec,probowalam po jednym.Moze ktoras z dziewczyn sprobuuje,pamietam ze kiedys ktoras ci wysylala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik - fajnie że podałaś namiary na naszą klasę, no............. lasencja z Ciebie niezła, mężulo też przystojniacha, więc co tu się dziwić że Adam podbija nasze serca :-) Diety niestety opracować nie mogę, bo nadal karmię i nie mogę jakoś rygorystycznie ograniczyć jedzenia. Ale dzisiaj obudziłam się z pozytywnym nastawieniem i mam nadzieję że uda mi się wytrwać i sie nie obżerać :-) franiu - przesłałam Tobie zdjęcia od Malutka, daj znać czy otworzyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny, dałam marchewkę, niewiele przełknęła, wiekszość została na sliniaczku, ale teraz, po pół godzinie troche tej marchewki zwymiotowała! To normalne??? bo mleka juz od dawna nie ulewa, czemu żołądek nie przyjmuje tej marchewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka30
Witam, Bebolku-odnośnie fotelików 9-36 kg- to moja córka miała taki i powiem Ci, ze osobiście nie polecam: fotelik ten córka ma prawie od 8 lat ( do 140 cm musi chyba dziecko jeżdzić w foteliku) i wygląda już jak ....ściera ( a był dobry markowy, czytaj : drogi) zresztą sprawdzałam wyniki crashtestów takich fotelików i one ( poza może 1 wyjątkiem) nie wypadają super rewelacyjnie. Ale ja mam szmergla na tym punkcie;-) ciao;-) kończę, bo muszę poprawić CV bo mi się agencja dopytuje... jest fajna propozycja pracy ( szef logistyki:-) może się uda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka - powodzenia w zdobywaniu nowej pracy, ja też jestem logistykiem z zawodu :-) kamilka - moja mała machewki nie jadła i nie zmuszałam, teraz robię jej takie zupki ziemniak, pietruszka, marchew i to zjada z apetytem. Może spróbuj jeszcze jeden dzień, jak nie będzie chciała, to spróbuj z innym smakiem. beti - ja też przyłączam się do niejedzenia po 18 i hula hop, bo stepera nie mam. no i mała się obudziła, więc więcej już nie napiszę, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dziewczyny:) niby tyle dni wolnego a jakos nie mialam czasu nawet by do Was napisac naszczescie czytalam reguralnie wiec nie mam zaleglosci;) ...a i teraz weszlam tylko na chwileczke zeby sie z Wami przywitac podziekowac oczywiscie za zdjecia zlozyc zyczenia naszym kochanym polroczniakom i powiadomic ze musze sie pakowac bo niespodziewanie lece jutro skoro swit do Polski....planowalam co prawda juz ta podroz wczesniej bo jade na komunie chrzesniaczki ale zwiazu z tym iz czekalam na paszport malutkiej zbyt dlugo dalam sobie na luz i juz sobie odpuscilam a jak przyszedl paszport stwierdzialm ze juz za puzno na kupywanie biletow i planowanie podrozy ale maz ze swoim bratem zrobili mi niespodzianke i kupili mi sami bilety i wreczyli juz wydrukowane w czwartek wieczorem :) :) wiec oprocz tego ze mielismy gosci robilam szybkie pranie i latalam po sklepach szukajac kreacji na komunie....bardzo sie ciesze ze jedziemy choc z drugiej strony bardzo sie boje bo lece sama z dziecmi ..najbardziej obawiam sie jak zniesie pozdroz Natalie i jak zareaguje na nowe miejsce w PL... dobra kochane uciekam narazie ide cosik popakowac odezwe sie jeszcze wieczoriem... kasik- uwazaj z tym zaproszeniem bo jeszcze \"przerezerwuje \" bilety na lot do Hiszpani heheheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każdy miesiąc urodzin dziecka ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Czesc dziewczynki!!! 1 maja Marcelkowi wyrosl pierwszy zabek !!! :):):),ba ! nawet dwa hehehe ,oczywiscie nie do konca bo od razu nie staja sie takie duze ,ale jak smaruje dziselka to czuje jak chacza kielki ,no i widac golym okiem :),z jednej strony bardzi sie z tego ciesze a z drugiem bardzo ubolewam bo przez to on czesto placze a ostatnie 1,5 tygodnia non w noc budzi sie po 5x jak nie wiecej :( tragedia. dzis bylam u fryzjera ,jakie to super uczucie usiasc i nic nie robic hehehe,myslalam ze zasne tak mi bylo dobrze bo uwielbima gdy ktos robi cokolwiek przy mojej glowie :) ogolnie jestem z fryzurki bardzo zadowolona ,jak znajde czas przesle fotki UCIEKAM pod prysznic milej nocki papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej hej :) A ja tylko maleńki znak życia daję, mąż komputer zwolnił na chwilę :) swojego już parę dni nie włączałam. Uf, chyba nie jestem uzależniona od netu jednak skoro dałam radę ;p Buziaki dla wszystkich maluszków! Ps. Czy ja dobrze widziałam, ze Fufcia wróciła??? A czy ktoś wie co z Bunią? Ps1 Magda 4 maja dostała pierwszy raz marchewkę, nie wytrzymałam do ukończenia pełnych 6 mcy tylko na moim mleku bo już mnie zaczęły dobijać te jej kupy. Wiecznie woda, mam nadzieję że marchew pomoże (choć jak na razie bez zmian). Ps2. Iva, świetnie, że jesteś zadowolona z fryzury, czekam na zdjęcie. Marcela też kawał czasu nie widziałam a jakiś taki sentyment mam do niego, pewnie dlatego że z tego samego dnia co i Magda :) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i gratuluję pierwszych ząbków wszystkim nowo nimi obdarzonych. Mam nadzieję że maluchy będą teraz spokojniejsze. My na razie sie nie spodziewamy, jeśli dobrze pamiętam Maja miała pierwsze ząbki (2 dolne jedynki) ok 8-9 miesiąca życia dopiero. Może być podobnie i tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczęłam od takiej fotki gdzie Iza miała kilka dni i skończyłam na takiej w miare najświeższej :) Na razie zmykam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Najserdeczniejsze zyczenia dla Izulki od Andzi 🌻 🌻 Andzia Izulka przeslodka :) Beti niestety nie otrzymalam zdjec Olci od Mallutka :( ale za to bardzo dziekuje za dobre checi :) Kamilce dziekuje za zdjecie Karinka, fajna z niej dziewczynka i taka slodziutka sukieneczke ma :) Co do sloiczkow to ja zakupie dopiero w Polsce :), bo tu slaby wybor :( Napisz jak dzis drugie podejscie:) Czarna zazdroszcze tego lotu do Polski, ja juz sie tak nie moge doczekac. My dopiero za dwa tygodnie, ale to czekanie mnie dobija. Ja wogle jestem bardzo niedoczekana osoba z natury ;) Zycze milego pobytu w Polsce :) Kamelle i jak bylo w Polsce? Pozdrowilas ode mnie moja metropolie Tczew ;) Jak sie Xawciowi podobalo :) Iva gratuluje zabka u mnie nadal nic. Mam wrazenie, ze juz wszystkie Wasze bobaski beda mialy perelki, a moj szczerbolek dalej bedzie sie slinil i nic ;) Ale czekamy cierpliwie. Mamusie polroczniakow kupujecie sloiczki od 4 miesiaca, czy juz od pol roczku? Mysmy wczoraj dynie z ryzem smakowali, malemu nawet smakowalo, a mnie by to przez gardlo nie przeszlo. Kasik kasik rzeczywiscie niezla lasencja z Ciebie ;) Ja sie rowniez przylaczam do grupy odchudzajacych ;) U nas dzis znowu pieknie :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania bardzo dziekuje z zyczonka :) U nas też jeszcze ząbka nie widać,chociaż Iza często płacze przez te opuchnięte dziąsełka :( jak na razie podaję małej słoiczki od 4 miesiąca i te po 5 miesiącu.Stosunkowo niedaw2no je wprowadziliśmy,więc pediatra kazała się jeszcze trochę wstrzymać z tymi po 6 miesiącu. Iza ma duże zagrożenie alergią i skaze białkową,więc dania ze słoiczków zaczęlismy wprwadzac nieco później. Mam jeszcze do Was pytanie,czy któraś z Was zaczyna może stosować u swojego dziecka tzw \"ekspozycje na gluten\"? u dzieci karmionych piersią można to wprowadzić od 5 m-ca a u karmionych sztucznie od 6.Ma to na celu lepszą tolerancje glutenu i zapobieganie \"celiakii\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! Sto lat dla dzisiejszych solenizantóe: Izy i Adasia :) kochane a ja umieram z bólu razem z Fabim:( bwychodzą mi nieszęsne 8 buzie mam popuchnętą mały nielepszy:( ale co tam.. niech już wyjdą ibezie spokój. mały niedawno zansnol od rana. kilka dni juz na maksa jest poddernerwowany:( wyczuwam na dziąsle zprzodu pierwsza jedynke ale niemoże się przebic:(:(:( mam nadzieje ze w ciągu najbliższych dni już wyjdzie:( kochane u nas wielki vorąc dzis sie wybieramy z mężem na piknik... a wczoaj sama poszłam nna spacerek nad rzeczke .. rozłożyłam się na kocyku i wyobraźcie sobie mały w samych bodziakach leżał... a był zadowolony jak nigdy w życiu:) ok uciekam o musze mu uszyc wandamke na uszka.. z pieluszki tetrowej bo tu nigdzie niemożna kupić:( a na zpke za gorąco.. jak tak dalej pójdzie to rozkładamy basen koło domku rodziców... ten nieszcęsny z zeszłego roku:P:P:P pozdrawiam postaram się podesłać zdjęcia z wczoraj i dzisiaj jak małypozwoli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100lat dla Izy z okazji półrocznicy!! Andziu Izulka śliczna, super to zdjęcie pt: obiadek:) Ja tez mam fotke Karinki umazanej marchewką:) www.mojakarineczka.bobasy.pl dziewczyny dzieki za rady odnośnie pierwszych jedzonek ja chyba zampomnialam wam napisac ze karinie ta marchewka bardzo smakowala, az sie rwala do tej łyżeczki z tym ze chciala sama ja trzymać, nawet jej pozwoliłam, jak widac na zdjęciu przemyslałam sprawe wymiotów po marchewce i stwierdzilam ze to prawdopodobnie dlatego że byla tym jedzeniem za bardzo podekscytowana i nałykała sie powietrza przy połykaniu a ja nie pomyslałam że powinnam pozwolic jej odbić tak samo jak po mleku! Dzisiaj sie jej odbiło, dałam jeszcze pierś do popicia i nie było wymiotów na razie, teraz smacznie drzemie w sumie zjadła może z ćwierć słoiczka 80gramowego chyba nieźle jak na poczatek Aha, Andziu, co do glutenu juz o tym niedawno dyskutowałyśmy wg wielu specjalistów te nowe zalecenia są bardzo kontrowersyjne Ja nie wprowadzam, głównie dlatego że jest to sprzeczne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i słabo uzasadnione przez badania naukowe nowe zalecenia sformuowało jedynie pięcioro lekarzy pediatrów, głownym uzasadnieniem było iz matki i tak najczęściej przerywają karmienie piersia około 6go miesiąca, a wiec sensowne byłoby aby wprowadziły gluten póki jescze istnieje ochronny wpływ matczynego mleka. Przeciwnicy odpowiadają że w ten sposób ułatwia sie matkom decyzję o wczesniejszym rozszerzeniu diety i przerwaniu karmienia o ile dzieci karmione piersią mają ochronę i dla nich wczesne wprowadzenie glutenu nie powinno spowodować większych szkód, najwyżej niestrawność, to juz niemowlęta karmione sztucznie które tej ochrony nie posiadaja mogą odnieśc większe szkody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva25 - gratuluję pierwszego ząbka :-D andzia - dzięki za zdjęcia Izki :-D Mnie zawsze najbardziej podobają się zdjecia gdzie widać gołe uśmiechniete szczęki :-D No i życzonka ślemy solenizantce :-D kamilka - twoja Karinka to wykapana ty, a podobno pierwsze dzieci często do ojców podobne, widocznie nie zawsze ;-) Szczególnie czuprynkę ma fajną. Dana - dla twojego Adasia też moc buziaków przesyłam, chociaż nie wiem czy jeszcze czytasz nas i zagladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuje za życzonke :) Kamilka widzisz teraz widać jakie mam braki w zaglądaniu na kaffe :P Tak więc chciałam tylko znać opinie.Sama nie wiem czy tego spróbować czy nie..Trochę się boje.Myślę że nie ma żadnego pośpiechu.Chyba warto poczekać :) Sylka Iza często wcale nie daje sie sfotografować taka uśmiechnięta..Cwaniara mała :) Ale bardzo sięciesze bo byłam dzisiaj z mała na kontrolnym usg brzuszka,bo 3 miesiące temu okazało się ze ma 3 torbielki na jajniki i dzisiaj sięokazało że po żadnym nie ma ani śladu :) Tak sięciesze że sięwchłonęły :) Ulżyło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietam Andzia jak cie pocieszałyśmy że się wchłoną i się wchłonęly, super! 100lat również dla Adasia! jeszcze aktualizacja tabelki: MAMA..........BABY.........D.P......WA/WZ.pocz.......... WA/WZ.ob beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........7 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 6900g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6500g/71 cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........775 0g/73cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........8 500/71cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......8500/ 71cm Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........7 500g/65cm dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........600 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7100g/73cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6700 g/75cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8 020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9500 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........67 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........77 60g/69,5cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........7800 g/65cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........68 50/69cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 220g/67cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........8 860/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm Edzia nasze maluchy mają identyczna wagę i wzrost :) Sylka, tej czuprynki nie a się przyklepać, zawsze tak sterczy:) lecimy na spacerek! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie Ja tylko na moment:( Myślałam ze juz jest lepiej a tu dziś w nocy przeżyłam masakrę z Wika znowu:( powróciła nam gorączka, przestała jeśc, spać, uśmiechać się...Nie mam już sił:( Lekarz powiedział ze jak do jutra nie będzie poprawy to znowu szpital:( Tak na prawdę nawet nie wiem co jej jest, wyniki badan ma świetne, ale ta gorączka ten brak apetytu przecież skąś się biorą:( coraz bardziej zaczynam się tym martwic:( a do tego do pracy miałam wrócić w poniedziałek i będę musiała przedłużyć sobie urlop, nawet nie wiem czy potem będę miała gdzie wracać. Chyba z tego wszystkiego oszaleje, nie mam pojęcia skąd weźmiemy kase na kolejną ratę za mieszkanie, oszczędności się nam już kończą eh, po prostu mam dość:( A jak pomyśle że znowu sytuacja nas zmusi na rozłąkę to mi się ryczeć chce już. Żeby chociaż Wikunia wyzdrowiała to kij z resztą. Teraz mi zasnąła pierwszy raz od rana, a w nocy to budzi sie co chwile i przez sen mi płacze aż mi się już serce kroi:(:(:( Dobra Mamusie bo zaczynam się użalać, a to w niczym nie pomoze. Trzymajcie się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie u mnie bardzo cieżkie dni. Ola wczoraj w nocy cała noc płakala cały czas była albo przy cycu albo na rękach. Potem doszła niewielka goraczka i straszny katar. Biedula nie mogła oddychac cały nosek ma zatkany. Serce mi pękało jak parzyłam na jej zapłakane oczka. Ok. 12 zadzowniła do mnie niania ze Ola cały czas płacze wiec wyszłam z pracy i jechałam do domu ile fabryka dała. W drodze zadzwoniłam do lekarza bo chciałam umówic Olę a tu recepcjonistka powiedziała mi że nie ma możliwości by Ole przyjąć bo rejestracja jest rano a jak coś się dzieje to dyżur jest od 19. normalnie się wkur… ale przyjechałam do domu spakowałam Ole do auta i pojechałam do przychodni i tam poinformowano mnie ze pediatra musi się zgodzic. Normalnie szkoda gadać taka mamy służbę zdrowia. No ale lekarka zgodzila się. I znow kolejne syropki, kropelki na katar a dopiero co Ola miała antybiotyki :( Ponadto Ola cały dzień mi płacze nie można jej uspokoic i nie chce jesc pije tylko mleczko i to bardzo malutko :( lekarka powiedziała mi, że przyczyna sa ząbki. Biedactwo tak mi jej zal. Ciekawe jaka będzie dzisiejsza noc, dzien był fatalny nawet na spacerze biedula placze, normalnie caly dzien potrafi plakac, tak mi jej zal. Kochane czy Wasze dzieciaczki tez tak znosza te zabki? Wczoraj bylam tez u neurologa i powiedział mi, że Ola ma niskie napięcie mięśniowe:( i znów dodatkowa rehabilitacja. Martwi mnie to wszystko. Agnieszko GRATULACJE synka 🌼 🌼 kawał chłopa :D jak wyjdziesz ze szpitala zagladnij do nas i napisz co słychać. Kamilko ja na początku wkładałam do buzi tak do połowy łyżeczkę, nie całą. Brzuchacz ząbki na dole i dziwne że gryzie bo przeciez języczkiem powinna zasłonic. Ale często czuje takie ukłucie, oj ciezko będzie jak górne wyjda. Super, ze weszłas w spodnie sprzed ciazy. :D ja jakos nie mogę się pozbyc 3 kg. Kamilko karinka urocza :D kamilko moja Ola nie znosiła samej marchewki, od rzazu wymiotowała zarówno ta ze słoiczka jak i taka która jej sama utarłam. Od razu dawałam jej z jabłkiem a potem zupke jarzynowa. Kasik moja ola uwielbia banany :D potrafi zjeść całego i jeszcze się wścieka, że już koniec. Niezła latencja z Ciebie :D Beti podziwiam Cie za to zaparcie, zazdroszczę. A u mnie ostatnio same stresy tu z praca tu w domu a ja na stresy bardzo duzo jem :( i jak tu zrzucić? Iva gratulacje ząbków :D wiem coś o złym znoszeniu ząbkowania:( moja Ola tez fatalnie znosi. Caly czas płacze. Andziu duża buźka dla Zuni :D 👄 jest słodziudka :D Franiu ja mojej Oli kupuje słoiczki po 4 i 5 miesiacu po 6 jeszcze nie dawałam nic. Sto lat dla Adasia :D ❤️ Bebolek zazdroszczę pikników :D Monika tak mi przykro :( zdrówka życzę trzymajcie się kochane 👄`wierzę że wszystko sie pozytywnie ulozy zmykam mamusie bo Ola placze juz strasznie i maz sobie nie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×