Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 akcja

KLAN

Polecane posty

Go艣膰 o膰ka do膰ka
Jaka ta Justyna jest obrzydliwa.... Bogna te偶 obrzydliwa by艂a.. czy ten Micha艂 gustu nie ma.. ble.. fe!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak patrze,na te dwie ostatnie laski Micha艂a to mam wra偶enie,偶e dosta艂y rol臋 na zasadzie konkursu-zbierz 3 opakowania \"Knora\" a zagrasz w serialu!Albo re偶yserowi chodzi艂o o pokazanie \"zdesperowania\" Micha艂a :-))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja nienawidz臋 obecnego Micha
艂a,jest na maksa pedalski :O Wieczorkowski by艂 super.A ten teraz razem z t膮 swoj膮 paskudn膮 lask膮 to normalnie parka jak z koszmaru :O A pAschalska tyle lat gra w tym serialu i nadal robi to beznadziejnie,przez tyle czasu mog艂aby si臋 troch臋 nauczy膰 :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pytanie do kube艂
dlaczego akurat do Skandynawi?O co chodzi z t膮 Skandynawi膮?O艣wie膰 mnie bo ja naprawde nie wiem:o Moi zdnaiem to Gra偶yna zachowuje si臋 jak jaka艣 cnotka- nieywdymka:PKto w og贸le kreuje t膮 posta膰,ona ma tak膮 role czy w realu tez taka jest?:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qwerty25
Klan ogl膮dam od pierwszego odcinka. W艂asciwie to nie dzieje si臋 tam nic ciekawego, ale i tak lubi臋 zasi膮艣膰 przed telewizorem o 17.30 i w艂膮czy膰 TVP1:)_ Najbardziej denerwuje mnie postac Oli Lubicz, a raczej K. Paschalskiej. Jak mo偶na by膰 tak sztucznym i robi膰 tak durnowate miny? Ona nawet nie p艂acze przekonuj膮co! Adam przy niej to super aktor. Denerwuje mnie r贸wnie偶 picie wszelkich napoj贸w z fili偶anek, kt贸re notabene s膮 pe艂ne tylko w 1/5. Co to za moda, zeby ka偶d膮 herbatk臋 nalewa膰 z dzbanka? Czy nie mo偶na normalnie, po ludzku wypi膰 herbaty z kubka, do kt贸rego wod臋 nalewa si臋 z czajnika? Dlaczego chc膮 z Lubicz贸w zrobi膰 B贸g wie jakich szlachic贸w? Na co dzie艅 nikt si臋 tak nie cacka z rozk艂adaniem serwetek, piciem herbatki z fili偶anek, itd. Troche wiecej normalno艣ci! Poza tym dlaczego w Klanie wszyscy s膮 tacy 艣wieci? Nikt nie pali, wszyscy studiuj膮 tylko powa偶ne kierunki, np. psychologie, dzienikarstwo? Ka偶dy ma dobr膮 prac臋, nikt nie " stoi na kasie" w supermarkecie, tylko jest lekarzem albo dyrektorem banku? Totalny brak realizmu:)!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qwerty25
Najbardziej w Klanie denerwuje mnie picie wszelkich napoj贸w z fili偶anek, kt贸re notabene s膮 nape艂nione tylko w 1/5. Nikt na co dzien nie cacka si臋 przecie偶 z rozk艂adaniem serwetek i nalewaniem herbatki z dzbanka! Czy nie mo偶na zrobi膰 herbty w kubku, do kt贸rego wod臋 nalewa si臋 po prostu z czajnika? Dobija mnie r贸wenie偶 ilo艣c jedzenia, jak膮 pzygotowuj膮 Lubicze. Wem, 偶e to jest serial, ale je艣li ma by膰 wiarygodny, nale偶a艂oby troch臋 rzeczy urzeczywistni膰. Jakby w mojej rodzinie (3-osobowej) robi艂oby si臋 zup臋 tylko w rondelku, to nie wiem jak by艣my wygl膮dali. Jak 4-osobowa rodzina ma si臋 naje艣膰 z tak ma艂ego garnka? Zastanawia mnie ponadto fakt, dlaczego w Klanie wszyscy s膮 tacy "艣wi臋ci"? Nikt nie "stoi na kasie" w supermarkecie, tylko jest lekarzem albo dyrektorem banku?Toch臋 wi臋cej realizmu!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zjad艂o mi cz臋艣膰 wypowiedzi: I oczywi艣cie jest tak, 偶e nikt w rodzinie nie "stoi na kasie", gdy偶 od pokole艅 to inteligencja, ko艅cz膮 studia, habilituj膮 si臋 itd. itp. Specjalnie si臋 nad tym zastanawia艂am i naprawd臋 NIKT w kilkusetosobowej rodzinie nie pracuje fizycznie od wielu, wielu lat! Zdarzaj膮 si臋 takie rodziny i znam ich wiele.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hmmmm......
Rysiek przeciez pracuje fizycznie, a ta sama rodzina!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monisia ptysia
Denerwuje mnie zachowanie Beaty, dlaczego ona jest taka zimna dla swojego m臋偶a?Jacka bardzolubi臋 a Beata jak ma zamiar zdradza膰 m臋偶a to niech zniknie lepiej z jego 偶ycia albo i z serialu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tylenkaaa
query...> a Kinga pracuje w sklepie, Cze艣ka jest kelnerk膮, Rysiek taks贸wkarzem, Micha艂 co艣 z tymi w贸zkami wid艂owymi chyba ;), i pewnie jeszcze kilka innych os贸b....co prawda Ci 偶e tak powiem najbardziej pierwszoplanowi aktorzy s膮 wykszta艂ceni, no ale ja wida膰 sa i Ci pracuj膮cy fizycznie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
haha, a zauwazyliscie dzis puste ramki poustawiane na polkach w mieszkaniu Agnieszki? ale lenie z tych scenografow!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzis ogladalam odcinek jak Czesi maz zaskoczyl ja w pracy z tym swoim bossem. Kolezanka kelnerka mowi do Czesi \" idz ich obsluzyc bo bylas w Irlandii to lepiej ci idzie z angielskim\". Ten tlumok polazl i po polsku do goscia mowi a wlasciwie to goscia olewa i zwraca sie wylacznie do meza. Nie mogli jej chciaz na pamiec nauczyc paru wyrazow , kilku nazw dan ???? !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przecie偶 prywatnie
Anna Powierza zna napewno angielski,ale GRA tak膮 rol臋 jakbys nie zauwa偶y艂a wiejskiego 膰woka,kt贸ry to niczego poj膮膰 nie mo偶e,a ca艂膮 wiedz臋 o zyciu czerpie od cioci i wujka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KAROLCIA12323445345
ten Maciu艣 to nawet jak na ten zesp贸l dawna to nie jest az taki a偶 uposledzony!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 amanda zielona
ogl膮da艂am par臋 odcink贸w bo chcia艂am zobaczy膰 aktora kt贸ry r贸wnie偶 gra w Pierwszej mi艂艣ci. 呕enada, z takiego jajcarskiego faceta zrobili艣cie kochasia Paschalskiej. Baba jest m臋cz膮ca i facet budzi zdziwko, 偶e chce z t膮 nudziar膮!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wefsrght
Postacie w Klanie to zderzenie dw贸ch 艣wiat贸w. Z jednej strony mamy archaiczny ale uroczy 艣wiat W艂adys艂awa, Marii czy Jeremiasza, gdzie m贸wi si臋 pi臋kn膮 polszczyzn膮, z drugiej - 艣mieszne i momentami irytuj膮ce ma艂powanie "wielkiego 艣wiata", charakterystyczne dla Beaty i Jacka. Oto kilka przyk艂ad贸w. Przed laty brat m贸wi do Jacka: "my艣la艂em, 偶e m贸j brat jest fighterem". Innym razem Jacek zarzuca 偶onie, 偶e ta nie ma "feelingu" i w swoim wywodzie s艂ownym ten "feeling" powtarza chyba 5 razy. Czekam kiedy wreszcie Boreccy zjedz膮 razem obiad i zaraz u艣wiadamiam sobie, 偶e nie doczekam si臋, bo przecie偶 ten "fighter z feelingiem" nie jada obiad贸w, bo to dla plebsu. On chodzi na "lunch", jego 艣wiatowa 偶ona tak偶e. Przynajmniej w ten spos贸b robi膮 sobie w Warszawie czy Piasecznie troch臋 Londynu i widocznie to poprawia im samopoczucie. Nie ma co rozwodzi膰 sie nad skokami w bok tej pary. Nie wzbudza to we mnie 偶adnych emocji. Mo偶na stwierdzi膰 kr贸tko: oboje s膮 siebie warci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No serio ?? myslalam ze ona sie w prywatnym zyciu tez ma na imie Czesia. Przeciez napisalam ,ze mogli ja /czyli Czesie ktora gra/ poduczyc ze dwa zdania po angielsku . Czytaj ze zrozumieniem nastepnymr azem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ten romans by艂 do przewidzenia.:) Zaskoczy艂a mnie,natomiast,wiesc,偶e Adam umrze z przedawkowania.:( Elka mnie smieszy z tymi marzeniami o Malickim.:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 worek
Po uroczystej kolacji u Mateusza Agnieszka cieszy si臋, 偶e jego matka tak sprzyja ich ma艂偶e艅stwu. Z powodu dzisiejszego wyst臋pu w szkole ta艅ca Gra偶ynka pozwala nie i艣膰 Bo偶ence do szko艂y. Do opieki nad Ry艣kiem przychodzi Dorota i przy okazji pomaga dziewczynce przygotowa膰 str贸j na wyst臋py. Bo偶enka troch臋 si臋 krepuje habitu Doroty ale w ko艅cu odwa偶a si臋 i zwierza ze swoich problem贸w sercowych. Krystyna dowiaduje si臋 od Szymona, 偶e on wie, gdzie mo偶e by膰 Konecki. Jedzie z nim do meliny narkoman贸w ale ch艂opaka ju偶 tam nie ma. Pogotowie zabra艂o go do szpitala. Micha艂 zaczyna prac臋 na budowie Justyny. Po pocz膮tkowych d膮sach Micha艂 i Justyna dogaduj膮 si臋. Tak jak podejrzewa艂a Beata, Jacek nie chce s艂ysze膰 o wsp贸lnej terapii ma艂偶e艅skiej. Tu偶 przed wyj艣ciem do klubu Bo偶enka odbiera telefon z informacj膮, 偶e Karol zwichn膮艂 nog臋 i nie mo偶e ta艅czy膰. Krystyna wraca ze szpitala. Niestety... Adam przedawkowa艂 i nie uda艂o si臋 go uratowa膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cxcxcxcxcxc
i dobrze ten adam byl wnerwiajacy:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No,by艂 wnerwiaj膮cy,ale ko艅czy膰 zycie z przedawkowania?:( To jest serial,ale w zyciu realnym zdarzaj膮 sie takie przypadki.Te narkotyki to jest zaraza!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A.M.E.N...
Buahahaha!!!! Czemu偶 nie jestem zasmucony?? :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobrze ,ze go usmiercili bo juz myslalam ze wszystko pieknie sie skonczy i sam wyjdzie z nalogu przy pomocy kochajacej sie rodziny . Narkomani tak koncza -AMEN !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cxcxcxcxcxc
dadza jej kogos fajniejszego mam nadzieje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×