Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość a propo
przegapilam pare klanow powiedzcie mi skąd sie wziął romans antka z tą babą i kim ona jest (sekretarką jacka i donaty?) i czemu oni sobie mowią pan i pani i nagle sie calują??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dziś dokładnie przyjżałam sie Krysi i rzeczywiście przybrała na wadze, oponki się zrobiły. Bogna z tymi szpolkami przesadziła, też mnie to rozbawiło. Dziecko prawie między nogami a ona modelka na szpilach. Misiek z chlebkiem ubawił mnie, chyba w Warszawce maja sklepy dłużej czynne gdzie można dostać pieczywo, a może się mylę, bo to jakaś prowincja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta baba czyli Hania miala dosc
pracy u Donaty i Antek jej probowal znalezc pracę. Ale dla mnie dziwne, bo jego zona fajniejsza, niz ta chuda mysz, co mi jakos na wampa nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaaaaaaaaaaa
No własnie zona Antka o wiele lepsza niz ta mimoza.Denerwuje mnie jej glos,jak ona mowi,taka wyniosla,powazna,zimna.A Renatka jest bardzo fajna,zawsze usmiechnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się dużo
bardziej podoba ta sekretarka, ma coś w sobie ;-) Renatka prozaiczna baba, a jeszcze w tym upiornym płaszczu w panterkę o fasonie sprzed 20 lat :-P Bez porównania, na miejscu Antka też bym sie zainteresowała taką kobietką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelaki
A mnie tylko ciekawi ten Antek z Renatą do tej pory nie mają albo nie mieli dzieci/?...Wszesniejsze Klany były najlepsze..mowa o yych 1997-2003 albo nawet 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelaki
A z tym brzuchem się zgodze ...ledwo jej poduszka nie wypadła hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie parę dni, bo szusowałam na nartach w górach ;) Wczoraj nie obejrzałam Klanu, bo nie było mnie w domu o tej magicznej godzinie;) Z opisu Waszych wrażeń wynika, że akcja porodowa Bogny to była niezła tragifarsa ;) Ta sekretarka Hanna to wygląda jakby z niej uchodziło powietrze, normalnie tak mi sie kojarzy: powie zdanie, przewróci pomału oczami, spuści głowę, złoży ręce... ;) Renatka symptyczniejsza, chociaż mogliby ją przestać w kółko wysyłać po drożdżówki, bo aż mdli człowieka na sam widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z ta opinia calkow
cie;głos Leszka nie cierpie Leszka, taki niedźwiedź! I straszny ma głos, do tego bełkocze..jednym słowem, jestem na NIE!tez go nie trawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Bogna zaszła w ciążę przed wakacjami, to akurat pamiętam! :) Myślałam, że w odcinkach powakacyjnych będzie miała już brzuszek, ale on coś długo się nie pojawiał! :) Co do Kryśki, używając slangu młodzieżowego, "bez kitu", nieźle ją rozwaliło!! Albo cały czas tyje, albo wczorajszy strój sprawił, że wyglądała jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta, Kaja.. następna to pewnie Hermenegilda będzie :) P.S. Klanowicze, czy widzieliście Avatar? warto iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
Leszek jest super przystojny , a głos ma wspaniały - taki ciepły ... w ogóle jako facet jest ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam Avatara, ale skoro już jesteśmy w temacie repertuaru kinowego, to wczoraj bylismy z mężem na Rewersie - polecam, polecam, jeszcze raz polecam. Film rewelacyjny, ogląda się go jednym tchem, świetna gra aktorska Agaty Buzek z epoką głębokiego stalinizmu w tle. No i do filmu wpleciono autentyczne (niepodrasowane) fragmenty filmowego dokumentu Warszawy. O Avatarze nie znam opinii, ale chętnie poszłabym na Day Breakers ;) Co do Leszka, teraz jest ok, wychodzi chłop na prostą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
W avatarze są taaaaakie efekty że dech zapiera. Ja po wyjściu z kina stwierdziłam że chyba jestem poganką-te ich święte drzewa! Boskie! Chociaż nie lubię filmów sf to ten obejrzałam z zapartym tchem. Warto iśc chociaż dla samych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaqqqqq
Ela ma najlepsza figure jak chodzi o te stare babska a Antek pewnie chce zonie odplacic pieknym za nadobne przeciez go wczesneij zdradzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, klnę na tę Kafeterię na całego- przeciez tu nie idzie pisać a w tym Klanowym topicu to juz wcale! kto wreszcie cos z tym zrobi??! moze tu jest już za duzo wpisów i wszystko się wiesza?... Witaj na nowo Pierogi Cioci Stasi:) gdzie szusowałas na tych nartach?...snieg zachęca do wyjazdu ale ten ziąb i wilgoć są okropne...w dodatku krakowska komunikacja nawala potwornie! cos przeciez musi nawalać...wczoraj przez to nawet nie zdązyłam do elektrowni doładować... grozi mi jutro siedzenie przy świeczce:):( a widzieliście, że jutro dwa odcinki Rancza się szykują?:):) Ja mam inne zdanie na temat Agi i jej stowarzyszenia... troche się obracam wsród ludzi mających stowarzyszenia- i te z osobowością prawną i bez niej...niby mają jakis cel ale często nawet nie chcą slyszec słowa statut... A Agnieszka od początku bardzo profesjonalnie do tego podchodzi...i entuzjazm tez ma na własciwym miejscu... a ten prawnik to dretwy dupek, ktory moze jej tylko odebrac chęc do wszystkiego...jak dla mnie dziwne bo przeciez ojciec Agi go polecił więc mógłby zachowywac nieco ludzkiej gęby... a nie tylko tę prawniczą:) a tez wcale nie dał znać po sobie, żeby szcególnie sie na czymkolwiek znał.... Organizacje społeczne to jest bardzo specyficzna działka a prawnikom zwykle nie chce się niczego robić pro publico bono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka topiku
Dziewczyny - tym topikiem bijecie Klan na głowę :) Jego lektura jest o wiele bardziej ciekawa niż oglądanie serialu :) Piszcie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy w Murzasichlu, piękna okolica i akurat tak się złożyło, że pogoda dopisała. A podobno przez cały okres świąteczno-sylwestrowy było tam zielono (jak mówiła gospodyni) ;) Wydaje mi się, że tak czy inaczej Agnieszka tego stowarzyszenia nie założy, bo jak na moją intuicję, coś się może szykować z tym prawnikiem ;) Tak już jest w scenariuszu, że to nie Agnieszka wybiera spośród facetów, tylko ona łapie się każdego faceta, który z nią dwa razy ma do czynienia (służbowo/prywatnie/ przypadkowo*). A jak już się zada z tym prawnikiem, no to zacznie zjadać swój własny ogon. :P *niepotrzebne skreślić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszku?? a moze więcej?...zauważ z tym swoim wąsem, że tu ludzie posługują się nienaganną polszczyzną..Może tu nie miejsce dla Ciebie?? Murzasichle powiadasz:)?..słyszłam, ze tam fajnie, sama nigdy nie byłam... A może Aga znlazłaby wreszcie kogoś jej godnego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na Avatar we wtorek.. właśnie między innymi dla tych efektów :) co prawda Klan przegapię :D trudno :) Agnieszka mnie denerwuje i to stowarzyszenie tworzone trochę na siłę również. czy do bycia singlem trzeba dorabiać specjalną filozofię? zresztą jaki tam na singiel, chyba chwilowy. ale ten prawnik brzydki, już by mogli umieścić jakiegoś super przystojniaka w Klanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Murzasichlu jest cuuuudnie, a jakie widoki na Tatry przy słonecznej zimowej pogodzie!:) Jakoś nie mam parcia na to, by Agnieszka znalazła przystojniachę, no bo kto do niej pasuje, skoro ona taka jakaś mało określona, delikatnie mówiąc ;) Prędzej Beacie by dali fajnego faceta, który przynajmniej dwa razy w tygodniu wyrwałby ją z tego substytutu rodzinnej sielanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zadziwia ze oni sie zywią
co dzien drożdżówkami, pizzą i ciastem cioci Stasi. U Boreckich jeszce pączki. (wprawdzie na stole na ogól sałata i sok z dzbanka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że pierogami :) :) Tak, Beacie na pewno Ktos fajny i z klasą należy się... A co do tych singli tyo moze faktycznie dziwne, że Aga się za to wzięła (moze jako kobieta po przejsciach nie moze patzrec na chłopów?;))ale na pewno single mają o co walczyć...a chocby z tymi bzdurami typu jedynki w hotelach nie powiedziałabym, że to żaden problem...jedynka zawsze jest mniejsza niz dwójka a bywa nawet do 25% droższa! przez to np. mnie często nie stac mnie na zagraniczną wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Krysi na wadze przybyło od nałogowego tankowania... Ona taka spuchnięta jest, a nie gruba. Obejrzałam sobie dzisiaj kilka moich "archiwalnych" nagran klanu. :) Kiedyś to było ciekawie... Nagrania mam m.in. z czasów choroby Krystyny, później jej ciąży, ciąży Kingi itp. Przy okazji zerknęłam też na Imieniny u Krystyny i wecie kogo tam wyparzyłam?! Tańczącą Edytę Herbuś, wtedy jeszcze nikomu nie znaną! :) Murzasichle piękna miejscowość, ja się w lutym wybieram do Małego Cichego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×