Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Jaś gra sztywno
niech zrobi coś szalonego, przestanie być kochanym synkiem. Ola ma krzywe nogi, Pączek patrzył na te jej cudeńka, czy ona miała spódniczkę czy spodenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Spodenki, ona po prostu nie umie chodzić w butach na obcasach... Z Jaśka robi sie taka cipka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu,z Jasia rośnie gej, masakra :-o Nie wspominając nawet o tej jego "cudownej" siostrzyczce. Nie moge jej zniesc, ale widze, ze nie jestem jedyna. Jakby co, przyłączam się do anty fanklubu. "Mały ekonomista", kurwa mac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez jako jej antyfanka
Klan zszedl na psy-ewidentnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
może malgośke po wakacjach wyslą do jakiejś szkoly dla cudownych dzieci i będzie spokoj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie widziałam, by Ola miała krzywe nogi, przecież ma całkiem zgrabne. już nie macie się czego czepiać. dla mnie dziwne było, ze paradowała po tej kuchni w szpilach, hehe. okropne jest to chodzenie w butach po domu. jestem w szoku, ze jednak Rafalski dalej spotyka się z Donatą a Grażynka głupio postępuje. zamiast powiedzieć od razu, że nigdzie nie jedzie, ze ma męża i dzieci.. profesor tez się zachowuje, jakby o tym nie wiedział. kobiecie z mężem i trójką dzieci proponuje wspólne wakacje, dla mnie to idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta cała profesorowa jest śmieszna ona w ogóle nie bierze pod uwagę tego że grażynka ma swoją rodzinę dzieci,męża ona układa swojemu mężowi życie kosztem innej rodziny nie liczy się z nikim a ten profesor już zrobił sobie plany na wakacje oczywiście z grażynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej mnie drażni...
...scena u profesorów gdy w tle cyka zegar. Próbują budować taki dostojny nastrój a mnie to doprowadza do szału. Oczywiście, że Graża ma chcice na profesorka, inaczej ukróciłaby to w dwie sekundy. A tak jedynie co robi to przewraca oczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Krysia
Zerkam własnie na powtórkę klanu i widzę, że z Krysi to już prawdziwa babcia się zrobiła! Przytyła, no ok, zdarza się, ale co Ona ma na głowie?! Połowę włosów ma siwych! Zapomniała o wizycie u fryzjera?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ta żona psora
jets jakąś burdel mamą i szuka kochanicy dla swojego mężulka:DBardzo dziwne to wszystko:PA swoją drogą to jest pojebane,że KAŻDY z bohaterów/bohaterek Klanu ma na sumieniu jakiś romans,zdradę:oW realu ludzie też się zdradzają,kręcą na boku ale w Klanie to już przesada😡Nawet ciapa Rysiek miał tam kiedyś jakiś epizod z panią przedszkolanką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Krystyna chyba miała
coś z tym swoim dawnym chłopakiem,tym Chorwatem ale nie wiem czy mieli romans czy tylko tak się spotykali jako przyjaciele...potem Aga kręciła z tym Chorwatem oraz jego synem:D:P A tra para profesorka jest zboczona,wiedzą,ze Graża ma męża,dzieki i składaja jej jakieś niemoralne propozycje:PNiby ludzie na poziomie,wielkie profesorstwo a zachowuja się jak jakieś buraki:oAż widac golym okiem,ze Graza jest bardzo zażenowana tymi gadkami pary profesorkiem:oNie dziwię jej się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech to, oni też? w takim razie jedynymi świętymi są ciocia Stasia i Jeremiaszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe czekaj czekaj jeszcze
ciocia Stasia i Jeremiaszek pokażą rogi:D:P Cicha woda brzegi rwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro Klan ma byc serialem
misyjnym cyzli edukującym społeczeństwo,umoraniającym itp. to niezły przykład daje on ludziom a szczególnie dzieciom i mlodziezyt:Pczyli byzku,bzyku każdy z każdym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy się przewidziałam
ale Jasiek ma lekki meszek pod nosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ma ładne nogi akcje z profesorstwem sa chore, a juz jak wypalili o tych wakacjach to w ogole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola ma ładne nogi????
chyba wam coś się na oczy rzuciło. Ma tak krzywe że autobus mógłby przejechac miedzy nimi...... Poszukajcie jej zdjeć i zobaczcie, zresztą dlatego tak śmiesznie chodzi jak kaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby dzisiaj ostatni
odcinek Klanu przed wakacjami? W telewizyjnej (Wyborczej ) brak opisu następnych odcinków, kończą się na dzisiejszym. Czy ktoś ma wiedzę na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przerwa wakacyjna
W programie na pon.widziałam o 17:35 mode na sukces :/ a potem zamiast plebanii alternatywy 4 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Krysia i Paweł nigdy nie mieli romansów. Nigdy się nie zdradzili, nie doszło nawet do pocałunków z kimś innym. Stiepan proponował Krystynie, żeby z nim była (wtedy, kiedy przechodzili z Pawłem kryzys), ale Krystyna się na to nie zgodziła. Paweł pomagał Joannie przy chorym synu, ale też nigdy do niczego między nimi nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jedynie porządni
reszta osób w Klanie się puszcza na lewo i prawo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alsl
a ciekawe co bedzie dalej z bozenka ktora trenuje dziewczyny na wyjazd do burdelu.watek urwal sie i co dalej?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ale malgosia-klucha wymodzila ladną sukienke dla lali :) lepiej wyszla niż rakieta, moze jednak po wakacjach pojedzie na drugą polkole do szkoly dla cudownych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nas zostawili na wakacje
z paroma nierozwiazanymi sprawami .Dobrze ze Beata z J ackiem sie pogodzili ale co bedzie z Grazynka -niewiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×