Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość izohelia
a Miłka naprawdę nazywa się Monika Pęconek :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia z Lichenia
Niezłe były te dziewczynki w agencji. Scenarzysta chyba nigdy w burdelu nie był bo jakoś je przekolorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leidi agnes
dziewczyny, ominęłam niedawno kilka odcinków, czy możecie mi powiedzieć dlaczego po Bożenkę do szkoły przyjeżdża Rysio i czy była próba jej porwania ??? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka dostała rozpaczliwego SMSa od zaginionej koleżanki. Lubiczowie boją się, że ludzie którzy prawdopodobnie porwali Ninę, mogą skrzywdzić ich córkę. Tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Wrzuciłem w google tą Monikę Pęconek. Widać, że dziewczyna zakochana jest w pakolach. Ten jej sport to wygibasy z kijkiem a nie żadna sztuka walki. No i trochę grubawe udziska ma ta laska. Co do twarzy to rzecz gustu, mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Wrzuciłem w google tą Monikę Pęconek. Widać, że dziewczyna zakochana jest w pakolach. Ten jej sport to wygibasy z kijkiem a nie żadna sztuka walki. No i trochę grubawe udziska ma ta laska. Co do twarzy to rzecz gustu, mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co takiego bylo w tym
smsie? moglby ktos w miare dokladnie przytoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poszli z tym smsem na policję? oglądam Klan często jednym okiem i mi umknęło. mogliby chyba ją odszukać poprzez namierzenie telefonu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, poszli. Policja nawet na jakiś czas zatrzymała Bożenki telefon. Mnie się wydaje, że zlekceważyli sprawę. Powiedzieli, że komórka na kartę, czy coś takiego i nie mogą wiele zrobić. Ale Rychu działa. Warszawskie domy publiczne odwiedza w poszukiwaniu Niny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, odwiedza te domy i wkrótce straci wzrok, o czym wiemy :( szkoda mi go. biednemu to zawsze wiatr w oczy, bo jakby nie patrzeć, to w Klanie Rysio to jeden z tych mniej zamożnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzydula
Klan - odc. 1948 Trwają przygotowania do ślubu Michała i Zyty. Młodzi organizują swoje wieczory przedślubne. Surmaczowa postanawia skończyć intrygę przeciwko Pawłowi i Łucji. Okazuje się jednak, że Kalęba, mąż Łucji, nic nie wie o kursie tańca. Kinga zamierza zająć się na stałe dziećmi, chłopcy nie są zadowoleni z przymusowej przeprowadzki. Zyta denerwuje się, ponieważ świadkowa właśnie uległa wypadkowi i nie będzie w stanie towarzyszyć jej w trakcie ślubu. Ola odnajduje wreszcie Norberta. Przekonuje go, żeby wrócił z nią do domu. Chłopak twierdzi, że nie ma już prawdziwego domu. Do zmiany decyzji przekonują go dopiero zapewnienia o uczuciach dziewczyny. Emisja 25.10.2010. 17:55 Klan - odc. 1949 Paweł i Krystyna są zakłopotani obecnością Norberta w ich mieszkaniu. Ola ostatecznie wybacza swojemu chłopakowi. Okazuje się, że rodzice Norberta rozwodzą się. W związku z tym Krystyna zgadza się, żeby na jakiś czas chłopak z nimi zamieszkał. Ostrzega jednak córkę, że decydujące zdanie ma Paweł. Podczas joggingu Elżbieta omawia z Eugeniuszem datę odwiedzin. Czesia proponuje Grażynie posadę higienistki w planowanym przedszkolu. Postanawiają przekonać do pomysłu Darka. Klient Ryśka deklaruje pomoc w zdobywaniu doświadczenia w wizytowaniu agencji towarzyskich. Nie zdaje sobie jednak sprawy z faktycznych zamiarów Ryśka. Emisja 26.10.2010. 17:55 Klan - odc. 1950 Rysiek coraz gorzej sypia. Grażynka obawia się, że to z powodu przepracowania. Prosi męża, żeby nie przyjmował nowych zleceń. Norbert spędza kolejną noc w mieszkaniu u Lubiczów. Jest wdzięczny za okazaną mu pomoc. Obiecuje Oli, że zgłosi się na kurs dla ratowników i że będzie pilnie studiował. Jacek wyraża zgodę, żeby zostać świadkiem na ślubie Michała i Zyty. Pączek tłumaczy się Agnieszce ze swoich ostatnich ekscesów, prosi ją, by przeprosiła Olę w jego imieniu. Stasia zgadza się zostać opiekunką Zosi. Jeremiasz jest przeciwny. Na kursie tańca Łucja tłumaczy się przed Pawłem za zachowanie swego męża. Waldek odwiedza Michała, by omówić organizację wieczoru kawalerskiego. Paweł wraca z pracy naburmuszony, wesoła atmosfera panująca w domu Lubiczów pryska. Emisja 27.10.2010. 17:55 Klan - odc. 1951 Krystyna dowiaduje się o decyzji Stasi. Paweł sprawia wrażenie niezainteresowanego tym faktem. Trapi go obecność Norberta w ich mieszkaniu. Surmaczowa planuje spędzać więcej czasu z Łucją, twierdzi, że musi dodać jej otuchy. Rozmawia o tym z Mariolą. Wracając do domu, spotyka Pączka. Prosi go, żeby został projektantem sukien ślubnych. Chłopak traktuje jej propozycję z dużym dystansem. Rozwód rodziców Norberta został przypieczętowany, ojciec żegna się z synem. W rozmowie z matką Norbert dowiaduje się, że ojciec przeprowadza się do innej kobiety. Klient Ryszarda, a zarazem stały bywalec agencji towarzyskich, pokazuje mu zdjęcia nowych dziewczyn. Ten natychmiast rozpoznaje porwaną koleżankę Bożenki, Ninę. Emisja 28.10.2010. 17:55 Klan - odc. 1952 Ryszard zgłasza się na komendę policji, żeby złożyć zawiadomienie o miejscu pobytu porwanej Niny. Michał i Zyta rozmawiają o zbliżających się wieczorach: kawalerskim i panieńskim. Monika prezentuje Elżbiecie zdjęcia z uroczystości weselnych, które odbywały się w prywatnych domach. Czesia spotyka się z urzędniczką Ministerstwa Edukacji Narodowej, w sprawie otwarcia przedszkola. Prosi Grażynę o pomoc w rozkręceniu biznesu. Pączek odwiedza galerię Agnieszki. Wypytuje ją o Annę Surmacz. Antek i Władek proszą ojca, żeby pomógł im wybrać prezent urodzinowy dla koleżanki. Rysiek udaje się do agencji Emisja 29.10.2010. 17:55 Klan - odc. 1953 Lekarz prowadzący Ryszarda uspokaja Grażynę. Stan zdrowia pacjenta poprawia się. Elżbieta i Jerzy szykują się do wyjścia na cmentarz. W domu zostaje Stanisława, która przygotowuje obiad dla całej rodziny. Elżbieta martwi się o zdrowie Ryśka. Krystyna obawia się o Leszka. Razem z Pawłem postanawiają odwiedzić Bognę. Podczas obiadu na Sadybie wszyscy z rozrzewnieniem wspominają czasy rodzinnych spotkań. Jerzy ogłasza, że drzewo genealogiczne rodu Lubiczów już niedługo zostanie wydane. Grażyna jest zszokowana informacjami, które otrzymała od oficera policji. Dopiero teraz dowiaduje się, co tak naprawdę przez ostatnie dni robił Ryszard. Trwa śledztwo w sprawie uwolnienia uprowadzonej Niny. Okazuje się, że ochroniarz agencji został postrzelony w czasie tej akcji i zmarł w drodze do szpitala. Emisja 01.11.2010. 17:25 Klan - odc. 1954 Elżbieta wciąż rozmyśla o niedawnym wypadku Ryszarda. Atmosfera niepokoju panuje także w domu Pawła. Wszyscy podziwiają odwagę Ryśka. Grażyna nie czuje się na siłach, by przyjmować zlecenia wizyt domowych, prosi koleżankę o pomoc. Pączek przedstawia zachwyconej Surmaczowej projekty sukni ślubnych. Anna postanawia poszerzyć swoją ofertę dla bardziej wymagających klientów. Projektant dostaje nowe zlecenie. Norbert chce, żeby Ola spędziła u niego noc, dziewczyna ma obiekcje ze względu na matkę chłopaka. Ta jednak, zadowolona z zażyłości młodych zapewnia syna, że jej to nie przeszkadza. Antek i Władek bardzo dobrze znoszą zmianę miejsca zamieszkania. Martwi to Elżbietę, która sądzi, że stracą przez to poczucie więzi z ojcem i dziadkami. Ledwo przytomny Rysiek próbuje sobie przypomnieć szczegóły wypadku, jednak z powodu szoku przychodzi mu to bardzo ciężko. Grażyna spotyka matkę Niny. Emisja 02.11.2010. 17:55 Klan - odc. 1955 Bożenka obwinia się o wypadek Ryśka. Razem z Grażynką odwiedza ojca w szpitalu. Rysiek wciąż niewiele pamięta, choć widok córki nasuwa mu jakieś skojarzenia. Feliks jest osowiały. Ma wrażenie, że Monika ciągle go odrzuca. Norbert przekazuje narzeczonej dobre wieści, matka zgodziła się, by razem zamieszkali u niego. Ola jednak, nieco zaskoczona, twierdzi że jest za wcześnie na podejmowanie takich decyzji. W tajemnicy przed Norbertem spotyka się z matką chłopaka. Obie są zgodne co do tego, że decyzji o wspólnym życiu nie należy podejmować pochopnie. Agata jest w rozterce. Nie chce już dłużej żyć ze swoim mężem, ale uważa, że Hans nie jest wystarczająco dojrzały, żeby się z nim związać. Podekscytowany Norbert informuje matkę o zamiarze kupna pierścionka zaręczynowego. Jest przekonany, że oświadczyny rozwieją wszystkie wątpliwości Oli. Emisja 03.11.2010. 17:55 Klan - odc. 1956 Matka Norberta ma wątpliwości, czy decyzja o przeprowadzce Oli jest słuszna. Obawia się, że również Ola nie jest na to gotowa. Norbert przekonuje ją, że zaręczyny rozwieją obiekcje. Wsparty finansowo postanawia kupić pierścionek i zaprosić Olę na romantyczną kolację. Dziewczyna domyśla się, jakie plany ma Norbert i ma opory przed spotkaniem. Zwierza się ze swoich problemów Agnieszce. Między Darkiem a Czesią dochodzi do drobnego spięcia. Agnieszka daje Czesi numer telefonu do prawnika, który może pomóc jej w rozkręceniu biznesu. Oficer śledczy mówi Grażynie, że brawurowa akcja Ryśka pomogła policji w uwolnieniu innych dziewczyn z agencji. Hans przylatuje do Polski. Zwierza się Monice z problemów w kontaktach z Agatą. Wieczorem, podczas kolacji, Ola odmawia przyjęcia pierścionka. Twierdzi, że na zaręczyny jest stanowczo za wcześnie. Krystyna przypadkowo znajduje u Bogny puste butelki po alkoholu. Emisja 04.11.2010. 17:55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Uff dobrze, że chociaż Olce nie przyjmie tych oświadczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Lubię teraz patrzeć na Elę i Jurka fajni się zrobili :). Ela już nie biadoli tylko o Michałku i Beatce, myśli też o sobie ;) no Jurek luzak ;), więc maja luzu niż ich dzieci :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszę się,
że nie ma Maćka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha Czeska z Darkiem
mieszkaja na Puszczyka 9;p a ja 2 lata temu pracowalam na Puszczyka 9 i wyglada na to ze czeska z darkiem mieszkaja w firmie albo w aptece.. bo tez sie tam miesci.. co za glupota na puszczyka sa same bloki... ale wpadka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja też ostatnio bardzo lubię Elę i Jurka! Są dla siebie tacy ciepli, widać, że się kochają! :) Krysia i Paweł, niby idealne małżeństwo, ale między nimi nie ma takiego ciepła jak między Elą i Jurkiem! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam taka pianke na zimno
spytam jak malina_malina.co ci on przeszkadzal?Cieszę się,że nie ma Maćka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja spytam jeszcze raz. Co Ci Maciek przeszkadzał? Wiem, że to nie gramatyczne zdanie, ale jestem tak zła na nietolerancyjnych ludzi, że poprawność nie oddałaby moich emocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzi mnie
jego postać, nie muszę lubić wszystkich, tak samo jak tych bliźniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wkurza,.,
no mnie Maciek też wkurza i tyle. Nie mam nic do choroby( bo to na prawdę straszne) ale denerwuje mnie jego gra. skoro możemy rozmawiac o tym że mnie wkurwia np feli a kogoś innego Surmacvzowa to niby dalczego nie można powiedzieć, że kogoś wkurza Maciek....swoją droga we wszystkich serialach rozwala mnie to, że człowiek raz się spije to od razu robią z niego alkoholika. no i jak się raz spije opczyeiscie już dzień w dzień zaczyna pić. no tak "krysia znajduje butelkji u Bogny" no to przeciez od razu alkoholiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Rozumiem, że można nie lubić niektórych postaci, ale On właściwie gra samego siebie. Mówiąc, że go nie lubisz, mówisz "nie lubię ludzi z zespołem downa"... Przypomniała mi się dzisiaj jedna rzecz. Krystyna chorowała kiedyś na raka piersi, miała nawet operację. Wydaje mi się, że po czymś takim powinna chyba badać się przynajmniej raz w roku? Tymczasem nic na ten temat się nie mówi. Czyżby doktorowa zapomniała, że zdrowie jest najważniejsze?! W jej przypadku istnieje jakieś tam ryzyko nawrotu choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
cos tak kiedys wspominali ze sie Krysia kontrolnie badala,denerwowala sie przed wizyta...ale teraz jest pazdziernik miesiac walki z rakiem pora akuratna aby watek poruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przestępstwo jakieś?
to nielubienie Maćka, rzadko oglądam klan a postać Maćka jest dla mnie bardzo męcząca, przecież autorka postu nic obraźliwego nie napisała, ja też nie lubie tej postaci i męczy mnie oglądanie chłopca który nie jest w stanie sprostać zadaniu nauczenia się kilku zdań i wymówienia ich poprawnie, rozumiem że jest chory ale to automatycznie nie sprawia ze mam darzyc go sympatią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×