Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 akcja

KLAN

Polecane posty

W艂a艣nie ja nie rozumiem, czy Cze艣ka wci膮偶 kocha Darka? Po co scenarzy艣ci robi膮 z niej tak膮 idjotk臋... Ci膮gn膮 ten w膮tek, ju偶 nic z niego nie wycisn膮. Czas na rozw贸d i zwi膮zek z Brajanem a nie na bycie psem ogrodnika i tesknoty za z艂amasem Darkiem.

Zmienia mi s艂owo I D I O T K A

Edytowano przez WandeczkaKa
Czy s艂owo i d i o t k a jest wulgaryzmem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cha  cha cha cha

Janek聽 i聽 Rafa艂聽 przebior膮聽 si臋聽 za聽 kobiety,聽聽聽 偶eby聽 p贸j艣膰聽 na聽 imprez臋聽 Agnieszki聽 i聽 Oli

Zofia聽 ucieszy聽 si臋聽 zar臋czyn聽 Pauliny聽 i聽 Jacka,聽聽聽 Gabrieli聽 to聽 si臋聽 niepodoba,聽 ciekawe聽 co聽 powie聽 Ma艂gosia聽 ,聽 gdy聽 r贸wnie偶聽 zobaczy聽 pier艣cionek聽 zar臋czynowy

Ola聽 藕le聽 si臋聽 czuje,聽聽 ma聽 ci膮偶owe聽 zatrucie,聽 mus聽 na siebie聽 uwa偶a膰

D偶esika聽 interesuje聽 si臋聽聽 Rutk膮,聽 Darka聽 ma聽 gdzie艣,聽聽 Czesia聽 mo偶e聽 ucieszy聽 si臋,聽 偶e聽 kochanka聽 przyprawia聽 mu聽 rogi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XYZ
19 godzin temu, Go艣膰 t臋pe dzidy napisa艂:

Ta g艂upia Ulka dosta艂a w艣cieklizny macicy, kt贸ra zamroczy艂a jej m贸zg ch臋ci膮 sp艂odzenia potomka. Jeszcze ...ka si臋 obrazi艂a na Korbasa. On powinien kopn膮膰 j膮 w dup臋.

L-偶unia to t臋pe babsko. Wg niej wi臋zi mi臋dzyludzkie zanikaj膮, bo m艂odzi nie czytaj膮 ksi膮偶ek i je偶eli kto艣 nie zajarzy, 偶e mowa o doktorze Judymie, to por贸wnanie do bohatera powie艣ci to koniec kontakt贸w mi臋dzy lud藕mi. Wi臋kszej g艂upoty nie s艂ysza艂am, pomijaj膮c p艂ask膮 Ziemi臋 i szczepionki wywo艂uj膮ce autyzm.聽

Cze艣ka te偶 zab艂ysn臋艂a - nie b臋dzie si臋 przyja藕ni膰 z kochank膮 m臋偶a, ale ze swoim kochankiem to ona si臋 regularnie spotyka. I wg jej t臋pego m贸偶d偶ku to jest ok, 偶e ma kochanka, a jak m膮偶 ma kochank臋 w trakcie rozwodu, to koniec 艣wiata.聽

Ula jest normaln膮 kobiet膮 kt贸ra marzy o byciu matk膮, a wiek nie pozwala jej tego odk艂ada膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wkurza mnie
6 godzin temu, Go艣膰 XYZ napisa艂:

Ula jest normaln膮 kobiet膮 kt贸ra marzy o byciu matk膮, a wiek nie pozwala jej tego odk艂ada膰.

A jeszcze 3 lata聽temu, gdy Bo偶enka cierpia艂a na ci膮偶owe nudno艣ci,聽m贸wi艂a, 偶e ona w艂a艣nie dlatego nie zamierza zachodzi膰 w ci膮偶臋. Gdy Korbas powiedzia艂, 偶e to ,,tylko'' w pierwszym trymestrze, Ulka odpowiedzia艂a, 偶e p贸藕niej pojawiaj膮 si臋 inne nieprzyjemne objawy. Mog艂a porozmawia膰 ze swoim facetem, 偶e jest propozycja wyjazdu w tras臋 koncertow膮, a nie decydowa膰 za ca艂y zesp贸艂. Poza tym raczej nie jest po 40, 偶e to ju偶 ostatni dzwonek na zaj艣cie w ci膮偶臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lula

Z Ul膮 kompletna lipa. Moglaby z nim jechac, zachodzic w ci膮ze ( zmiana klimatu temu spzraya, jesli akurat zajdzie, to albo z nim tam zostanie, bez pzresady, jaki problem, albo wroci. Albo probowac teraz i niech sam jedzie, Pol roku jej nie zbawi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 偶ycie

Rafa艂聽 mia艂聽 pretensje聽聽 do聽 Agnieszki,聽 偶e聽 zabra艂a聽 Ol臋聽 na聽 jog臋,聽 on聽 ma聽 w艣cieklizn臋聽 jaj

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gomesz81
3 minuty temu, Go艣膰 偶ycie napisa艂:

Rafa艂聽 mia艂聽 pretensje聽聽 do聽 Agnieszki,聽 偶e聽 zabra艂a聽 Ol臋聽 na聽 jog臋,聽 on聽 ma聽 w艣cieklizn臋聽 jaj

Jak zycie to tylko w Madrycie lub w okolicach.Smiac mi sie z was chce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Witold聽 nie ma聽 pieni臋dzy聽 na聽 gaz聽 ,聽 bierze聽 je聽 z聽 konta聽 Teosia

Rafa艂聽 przeprasza聽聽 Agnieszk臋聽 za聽 sprzeczk臋聽 w聽 szpitalu,聽 martwi艂聽 si臋聽 o Ol臋

Paulina聽 opowiada聽 Ramonie聽 jak聽 min膮艂聽 obiad聽 w聽 towarzystwie聽 z聽 Gabriel膮,聽 by艂a聽 tak聽 dla聽 niej聽 mi艂a,聽 偶e聽 tamta聽 wysz艂a聽 z domu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XYZ

Mo偶e Pawe艂 b臋dzie chory na alzheimera tak jak W艂adys艂aw, Je艣li chodzi o Stefanka to nie mog膮 si臋 scenarzy艣ci zdecydowa膰 czy jest w zer贸wce czy w pierwszej klasie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Kompletnie nie rozumniem postawy Czesi. Fakt, Darek zdradza艂 j膮 od zawsze, ale ona mia艂a wolny wyb贸r. Mog艂a od niego odej艣膰 i przesta膰 dawa膰 si臋 poni偶a膰, niestety nie zrobi艂a tego. Potem wskoczy艂a do wyra Cebuli, bo ten j膮 oszuka艂, 偶e Darek j膮 zdradza艂 na wyje藕dzie s艂u偶bowym. Serio ona jest taka durna, 偶e spotyka si臋 z go艣ciem, kt贸ry j膮 wykorzysta艂 i kt贸ry kieruje sie tymi samymi zasadami co jego szurni臋ta siostra? Zawsze wiedzia艂a, 偶e Cze艣ka jest naiwna, ale 偶eby a偶 tak. J膮 burzy fakt, 偶e Darek ma kochank臋, a sama romansuje z Brajanem.

Nie wiem co my艣le膰 o Uli. Chyba nic by jej si臋 nie sta艂o, gdyby pojecha艂a w te tras臋 w zespo艂em Korbasa i pod koniec staraliby si臋 o dziecko. Taki kompromis, a ona go szanta偶owa艂a, robi艂a cyrk i musia艂a postawi膰 na swoim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Ilona聽 za艂o偶y聽聽聽 w艂asne聽 konto聽聽聽 dla聽 Teosia聽 ,聽 p贸jdzie聽 z聽 nim聽 na聽 plan聽聽 reklam,聽聽 na聽聽 szcz臋艣cie聽 ma艂y聽聽 nie聽 p艂acze,聽聽聽 Witold聽聽 w艣cieknie聽 si臋,

chyba聽 j膮聽聽 uderzy,聽聽聽 Iwona聽聽 podczas聽 obiadu聽聽聽 widzi聽 Ilon臋聽聽聽 w聽 okularach聽聽 s艂onecznych,聽聽 domy艣la聽 co聽聽聽 si臋聽聽 sta艂o

Robert聽聽 wraca聽 z聽 odwyku,聽 pyta聽 si臋聽聽 Jurka聽聽 o聽 prac臋聽 w聽 jego聽聽 firmie, czy聽 kogo艣聽 potrzebuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Ta ilona to jest dopiero durna. Ona si臋 Witka poprostu boim on w domu rz膮dzi, a j膮 traktuje jak g艂upi膮 g臋艣 ze wsi. Sama mu na to pozwoli艂a, wi臋c ma, zreszt膮 偶adna normalna kobieta nie zwi膮za艂aby si臋 i nie zaci膮偶y艂a z kim艣 takim jak Witek. Oszust i cwaniak, kt贸ry sprzeda艂aby w艂asne dziecko gdyby m贸g艂.

Dobrze, 偶e D偶esika tak pogrywa z Darkiem, ciekawe jak teraz rozwi膮偶膮 spraw臋 tego rozwodu jak Darek nie b臋dzie mia艂 do kogo i艣膰, bo D偶esi si臋聽 bzyka z Rutk膮. Oczywi艣cie Czesia dalej 艣wi臋cie oburzona i udaje 艣wi臋t膮, a mog艂aby w sytuacji gdyby tylko Darek j膮 zdradza艂, a niestety ona si臋 puszcza z Brajanem i to nie jest 偶adne wyt艂umaczenie, 偶e Darek j膮 zdradza艂 latami. Trzeba to by艂o ju偶 wtedy ukr贸ci膰 i pogoni膰 dziada, a nie zni偶a膰 si臋 do jego poziomu.

Nie moge patrze膰 na ten w膮tek nabzdyczonej Dominiki . Ona traktuje tego Roberta jak ..., a facet straci艂 dwie kochaj膮ce osoby i nie daje sobie z tym rady. W tej lasce jest zero zrozumienia, a powinna go mie膰, bo sama straci艂a matk臋. Oczywi艣cie to nie oznacza, 偶e Robert mo偶e ot tak sobie pi膰, ale to wo艂anie o pomoc, a Dominika traktuje go fatalnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dalej  p臋d藕

Anna聽 Surmacz聽 da聽 Oli聽 ksi膮偶k臋聽 o聽 mi艂o艣ci,聽聽 ona聽 czyta聽 i聽 wzrusza聽 si臋聽 pi臋kn膮聽 histori膮,聽 Rafa艂聽 widzi聽 j膮聽 zalan膮聽 艂zami....

Daniel聽 zaprosi艂聽 bezdomnych聽 ludzi聽 do聽 Rosso,聽 wraca聽 Monika聽 ,聽 prosi聽 syna,聽 偶eby聽 by艂聽 ostro偶ny聽 maj膮c聽聽 z聽 nimi,聽 nie聽 podoba聽 si臋, 偶e聽 ma聽 takie聽 towarzystwo,聽 on聽 chcia艂聽 si臋聽 wczu膰聽 w聽 rol臋聽聽聽 ludzi聽 ,聽 kt贸rzy聽 walcz膮聽 o聽 przetrwanie,聽 pisze聽 ksi膮偶k臋,聽 zrobi艂聽 szalony聽 eksperyment,聽 偶eby聽 wyszed艂聽 hit

Gra偶yna聽 i聽 Leopold聽聽 zach臋caj膮聽 Ul臋聽 i聽 Kornela聽 na聽 wyjazd聽 na聽 dzia艂k臋,聽 偶eby聽 posadzili聽 truskawki,聽 Leopold聽 w聽 ramach聽 rozrywki聽 daje聽 im聽 wykrywacz聽 metalu

Tadeusz聽 przywozi聽 呕abci臋聽 ze schroniska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Rozwala mnie Aga z ta swoj膮 obsesj膮 na punkcie s艂odyczy. Owszem cukier nie jest zdrowy i nie naley si臋 objada膰 s艂odyczami, ale jedno ciastko nikomu nie zaszkodzi艂o. Ola moim zdaniem w d艂ugich w艂osach wygl膮da o niebo lepiej, teraz jak jej jeszcze te w艂osy kr臋c膮 lok贸wk膮 na ko艅cach to wygl膮da jak matrona. Rafa艂 to ..., trzesie si臋 nad Olk膮 jakby ona by艂a niepe艂nosprawna. Ja rozumiem dbac o kogo艣, martwi膰 si臋, ale on jest zdrowo por膮bany. Ten ich pomys艂, 偶eby przebra膰 si臋 za kobiety i i艣膰 na imprez臋 jest 偶a艂osny, ja w kazdym razie bym by艂a z艂a i wstyd by mi by艂o gdyby m贸j facet tak si臋 zachowa艂. On w og贸le uwa偶a Ol臋 za ...k臋, bo nie wierzy艂, 偶e na tej imprezie nie b臋dzie alkoholu itd. Nawet jakby by艂 to chyba Ola jest na tyle doros艂a, 偶e sama by wiedzia艂a, 偶e w ci膮偶y si臋 nie pije ani 艂yka.

Gabriela to te偶 okropna posta膰. Nie rozumiem po co wtr膮ca si臋 w 偶ycie doros艂ego ch艂opa, mowa tu o Jacku. On ma wszelkie prawo do u艂o偶enia sobie 偶ycia z kim chce i jej nic do tego. Nie rozumiem czemu matka Jacka jej wreszcie tego wprost nie powie. Ona jest babci膮 Agatki, ale nie jej matk膮, wi臋c nie ma prawa decydowa膰. O Monice to ju偶 dawno by艂o m贸wione, 偶e jest powalona i ma聽 niezdrow膮 obsesj臋 na punkcie swojego synalka, kt贸ry jest psychopat膮 i nadaje si臋 do leczenia. Nie wiem jakim cudem Feliks m贸g艂 wyj艣膰 za tak膮 bab臋, kt贸ra go wiecznie o wszystko oskar偶a i wiecznie jest niezadowolona, a jak Daniel co艣 zrobi to nic. Na moejscu Felego rozwiod艂abym si臋 z ni膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sosenka

Monika to przechodzi sam膮 siebie. Jej za艣lepienie Danielkiem jest tragiczne. Feli jaki jest taki jest, ale Monika za nied艂ugo b臋dzie go oskar偶a膰 za oddychanie tym samym powietrzem co ona i jej synalek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tak  jest
7 godzin temu, Go艣膰 sosenka napisa艂:

Monika to przechodzi sam膮 siebie. Jej za艣lepienie Danielkiem jest tragiczne. Feli jaki jest taki jest, ale Monika za nied艂ugo b臋dzie go oskar偶a膰 za oddychanie tym samym powietrzem co ona i jej synalek.

Monika聽 przeprasza Feliksa,聽 m贸wi聽 , 偶e聽 Daniel聽 powinien聽 偶y膰聽 w艂asnym聽 偶yciem,聽 nawet聽 ugotowa艂聽 obiad,聽 jak膮艣聽 ryb臋聽 w聽 sosie,聽 pierwszy聽 raz聽 widz臋聽 j膮聽 w聽 fartuchu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Za偶enowa艂a mnie ta scena baby showeru i ten wjazd Janusza i Rafa艂a. Zrobili siebie jeszcze wi臋kszych ...贸w ni偶 s膮. W og贸le dra偶ni mnie Rafal niesamowicie, a Olka jest g艂upia, 偶e nie umie mu dobitnie powiedzie膰, 偶e ma jej nie m贸wi膰 gdzie mo偶e chodzi膰. Zreszt膮 on sie obawia艂, 偶e na baby shower b臋dzie alkohol i co nawet jakby by艂 to wcale nie oznacza, 偶e Olka by go pi艂a. Nie rozumiem tego faceta. Szkoda, 偶e Ola nie jest z Norbertem, bo on byl jaki by艂, ale jak nie mia艂 odpa艂贸w to by艂 naprawd臋 fajnym go艣ciem,a聽 Rafal nie do艣膰, 偶e brzydki to jeszcze ma艂o inteligentny.

Znowu si臋 zacznie z Gabriel膮, b臋dzie jej 艣wirowanie, bo doros艂y ch艂op, czyli Jacek chce stworzy膰 dom i rodzin臋 dla swojej c贸rki, a babci si臋 to nie podoba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Za偶enowa艂a mnie ta scena baby showeru i ten wjazd Janusza i Rafa艂a. Zrobili siebie jeszcze wi臋kszych ...贸w ni偶 s膮. W og贸le dra偶ni mnie Rafal niesamowicie, a Olka jest g艂upia, 偶e nie umie mu dobitnie powiedzie膰, 偶e ma jej nie m贸wi膰 gdzie mo偶e chodzi膰. Zreszt膮 on sie obawia艂, 偶e na baby shower b臋dzie alkohol i co nawet jakby by艂 to wcale nie oznacza, 偶e Olka by go pi艂a. Nie rozumiem tego faceta. Szkoda, 偶e Ola nie jest z Norbertem, bo on byl jaki by艂, ale jak nie mia艂 odpa艂贸w to by艂 naprawd臋 fajnym go艣ciem,a聽 Rafal nie do艣膰, 偶e brzydki to jeszcze ma艂o inteligentny.

Znowu si臋 zacznie z Gabriel膮, b臋dzie jej 艣wirowanie, bo doros艂y ch艂op, czyli Jacek chce stworzy膰 dom i rodzin臋 dla swojej c贸rki, a babci si臋 to nie podoba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nowo艣膰

Brajan聽 o艣wiadczy聽 si臋聽 Czesi,聽 wyjmie聽 z聽 pude艂ka聽 pier艣cionek zar臋czynowy,聽 zaprosi聽 j膮聽 na聽 kolacj臋聽 romantyczn膮聽 w聽 restauracji

Ola聽 skar偶y聽 si臋聽 Agnieszce, 偶e聽 nadmierna troska聽 Rafa艂a聽 j膮聽 denerwuje聽 i聽 ma聽 dosy膰聽 jego聽 obsesji

Ula聽 i聽 Kornel聽 nie聽 chc膮聽 g艂o艣nego聽 wesela, ale聽 muzycy聽聽聽 my艣l膮聽 o聽 wej艣ciu聽 na聽 scen臋聽 na聽 ich聽 ceremoni

Robert聽 zacznie聽 prac臋聽 u聽 Jurka,聽 nie聽 ob臋dzie聽 si臋聽聽 bez聽 k艂opot贸w,聽 bo聽 robotnicy聽 na聽 budowie聽 pij膮聽 piwo....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Ilona jest strasznie g艂upia. Zwi膮za膰 si臋 z kim艣 takim jak Witek, da膰 si臋 poni偶a膰, by膰 traktowan膮 jak s艂u偶膮ca. Ta laska ma niesamowicie niskie poczucie w艂asnej warto艣ci i jeszcze gnoja broni. To ten typ baby co to ch艂op leje, ale ona si臋 nikomu nie poskar偶y, nie postawi si臋 mu, bo co ludzie powiedz膮, a przecie偶 jak nie leje to to dobry ojciec dla dzieciaka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Rafal dzis przegial dokumentnie i na miejscu Agi bym mu dobitnie powiedziala, zeby si臋 leczy艂 na nogi, bo na 艂eb ju偶 za p贸藕no. Joga dobrana dla kobiet w ci膮偶y i og贸lnie specjalne 膰wiczenia w tym czasie sa bezpieczne dla ci臋偶arnych, a stan przedrzucawkowy jest z wysokiego ci艣nienia i dziwne, 偶e gin Oli jej go nie bada艂 ani nic z tych rzeczy, ale okej mo偶e mia艂a ca艂y czas normalne i teraz nagle co艣 si臋 zacze艂o dzia膰. Niemniej szukanie winnych jak to robi Rafa艂 jest mega bezczelne. Gdybym by艂a Ag膮 to bardzo bym si臋 obrazi艂a i nie wiem czym bym z tym 膰wokiem jeszcze chcia艂a gada膰. Og贸lnie facet jest mega po...ony, chcia艂by 偶eby Olka 9 miesi臋cy le偶a艂a w 艂贸偶ku, ale nie patrzy na to, 偶e oboje jedz膮 niezdrowe 偶arcie w postaci g艂贸wnie mro偶onej pizzy i s艂odzonych sok贸w. Nie wiem te偶 czemu Janusz go nie opiepszy za to jak potraktowa艂 Ag臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XYZ

Z rozmowy Iwony z Ilon膮 wynika,偶e Iwona by艂a bita przez Filipa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
12 godzin temu, Go艣膰 XYZ napisa艂:

Z rozmowy Iwony z Ilon膮 wynika,偶e Iwona by艂a bita przez Filipa.

Te偶 tak uwa偶am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

To mo偶e by膰 prawda, ale i tak dziwi mnie naiwno艣膰 Kozie艂艂ow, chocia偶 wiem jacy oni s膮. Ilona przychodzi do nich na kaw臋 w ciemnych okularach i wciska kit,偶e ma alergi臋. W 偶yciu bym w takie co艣 nie uwierzy艂a, szczeg贸lnie znaj膮c Witka i wiedz膮c co to za gagatek, a ci te bajeczk臋 艂ykneli.Jedynie Iwona jest z tej dw贸jki najm膮drzejsza, cho膰 Anna czasem gada z sensem, ale i tak sponsorowanie tych dw贸ch ...贸w jest przera偶aj膮ce. Doro艣li ludzie, a tacy niezaradni, tzn Witek owszem zaradny jest,bo cwaniak i oszust,a Ilona nie tyle co niezaradna to naiwna i potwornie g艂upia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Daniel to ju偶 zrobi艂 si臋 spokojny? Mi艂y聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nowe  historie

Ilona聽 ucieknie聽 z聽 synkiem聽聽 do聽 domu聽 Kozie艂艂贸w聽 przed聽 pijanym聽 Witkiem!聽 Nie聽 chce聽 wraca膰聽 do聽 m臋偶a!

Anna聽 jest聽 oburzona聽 ,聽 偶e聽 Witek聽 zmusi艂聽 偶on臋聽 z聽 dzieckiem聽 do聽 wyjazdu

Paulina聽 spotka聽 si臋聽聽 z聽 biologicznym聽 ojcem聽 Stasia,聽 oczywi艣cie聽 w聽 tajemnicy聽 przed聽 Jackiem,聽 on聽 b臋dzie聽 j膮聽 podejrzewa艂聽 o romans

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋

Nie mog臋 znie艣膰 Rafa艂a. Wiem, 偶e si臋 powtarzam, ale ten kole艣 dzia艂a mi na nerwy jak ma艂o kto, nawet Bo偶ena i Kamila s膮 ostatnio o krok za nim. Facetowi kiedy艣 za dzieciaka powiedziano, 偶e nie mo偶e mie膰 dzieci, bo 艣wink臋 mia艂, nie zbada艂 si臋 tylko wierzy艂 na s艂owo i uwa偶a, 偶e ci膮偶a Oli jest cudem i najlepiej lask臋 zamkn膮膰 w domu, odizolowa膰 od wszystkiego byleby tylko nosi艂a jego dziecko jak inkubator. Olka te偶 za m膮dra nie jest. Wi膮za膰 si臋 z kim艣 takim jak on, zacia偶y膰 to szczyt g艂upoty.

Powala mnie my艣lenie i Darka i Czesi. On, latami zdradza艂 偶on臋, nigdy si臋 nie pokaja艂, bo wiedzia艂, 偶e g艂upia zawsze mu wybaczy, wi臋c kiedy ona posz艂a do 艂贸偶ka z jego kumplem on uwa偶a, 偶e tylko ona jest t膮 z艂膮 i niedobr膮, a jego winy dawno zosta艂y zmazane albo w og贸le ich nie by艂o. Z kolei Cze艣ka da艂a si臋 zba艂amuci膰 Cebuli i dalej uwa偶a, 偶e to, 偶e Darek ma D偶esik臋 jest z艂e, ale jej romans z Brajanem jest okej. Oni oboje si臋 siebie warci. 呕al tylko Ani, bo musi na t臋 ca艂膮 patologi臋 patrze膰 i D偶astina, bo ma matk臋 zdzir臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tak  jest
2 godziny temu, Go艣膰 Noga Kurczaka na wag臋 napisa艂:

Nie mog臋 znie艣膰 Rafa艂a. Wiem, 偶e si臋 powtarzam, ale ten kole艣 dzia艂a mi na nerwy jak ma艂o kto, nawet Bo偶ena i Kamila s膮 ostatnio o krok za nim. Facetowi kiedy艣 za dzieciaka powiedziano, 偶e nie mo偶e mie膰 dzieci, bo 艣wink臋 mia艂, nie zbada艂 si臋 tylko wierzy艂 na s艂owo i uwa偶a, 偶e ci膮偶a Oli jest cudem i najlepiej lask臋 zamkn膮膰 w domu, odizolowa膰 od wszystkiego byleby tylko nosi艂a jego dziecko jak inkubator. Olka te偶 za m膮dra nie jest. Wi膮za膰 si臋 z kim艣 takim jak on, zacia偶y膰 to szczyt g艂upoty.

Powala mnie my艣lenie i Darka i Czesi. On, latami zdradza艂 偶on臋, nigdy si臋 nie pokaja艂, bo wiedzia艂, 偶e g艂upia zawsze mu wybaczy, wi臋c kiedy ona posz艂a do 艂贸偶ka z jego kumplem on uwa偶a, 偶e tylko ona jest t膮 z艂膮 i niedobr膮, a jego winy dawno zosta艂y zmazane albo w og贸le ich nie by艂o. Z kolei Cze艣ka da艂a si臋 zba艂amuci膰 Cebuli i dalej uwa偶a, 偶e to, 偶e Darek ma D偶esik臋 jest z艂e, ale jej romans z Brajanem jest okej. Oni oboje si臋 siebie warci. 呕al tylko Ani, bo musi na t臋 ca艂膮 patologi臋 patrze膰 i D偶astina, bo ma matk臋 zdzir臋.

D偶esika聽 wystawi聽 Darka聽 do聽 wiatru,聽 wyjedzie聽 z聽 Rutk膮(聽 艣miech)

Ola聽 b臋dzie聽 chyba聽 rodzi膰聽 w聽 maju,聽 ciekawe聽 czy聽 b臋dzie聽 mia艂a聽 ci臋偶ki聽 por贸d,聽 bo聽 scenarzy艣ci聽 zawsze聽 mog膮聽 nas聽 zaskoczy膰,聽 Rafa艂a聽 mogliby聽 zamkn膮膰聽 w聽 psychiatryku,聽 bo聽 艣wiruje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jestem ciekawa rozwoju postaci Witolda i jego zwi膮zku z Ilona. Pewnie b臋dzie tak, 偶e Witek chwil臋 popastwi si臋 nad Ilona a potem b臋dzie cuodowna przemiana Witolda w Czlowieka Anio艂a i koniec jego przemocy. Od tak.

Ja uwa偶am, 偶e Brajan w艂a艣nie przeszed艂 tak膮 przemian臋. Zakocha艂 si臋 w Cze艣ce, jest dla niej mi艂y i opieku艅czy.

Darek to z艂amas, i to wiadomo od zawsze. Natomiast dla zachowania Cze艣ki, jest wg mnie jedno wyt艂umaczenie - ona wci膮偶 kocha Darka. Dlatego zachowuj臋 si臋 jak pies ogrodnika.聽

I tej konfiguracji szkoda mi Anulki i Brajana.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×