Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość macie może link do zdjecia
tej kochanki Antka? nie oglądam ostatnio Klanu, ale zaciekawiło mnie jak pisałyscie ze podobna do Ani z Daleko od szosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczycie sekretarka jeszcze pokaże pazurki, teraz gra niewiniątko, ale pamiętam, ze na początku romansu Donaty z Jackiem nie była taka milutka, zawsze stroiła miny jak widziała Donatę, i chyba nawet powiedziała coś o ich romansie w pracy, o co Donata sie zdenerwowała. Dopiero jak została sekretarka Donaty, to zrobiła się z niej taka bidulka :) Ktoś zna nazwisko tej sekretarki? Tu znalazłam obsadę, chyba cala ( na filmie polskim tez jest) ale szukanie nie znając nazwiska jest trochę trudne :) http://klan.filmy.aeri.pl/f/5671/obsada/Serial-TV-Klan-1997 Znalazlam jeszcze taka sekretarke Jacka http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1134875,2 ale to chyba nie jest ona, taka młoda? choć podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona swoja drogą myslalam
ze jest starsza, jakos jej ta anoreksja srednio słuzy, jak na nia patrze, to lece cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ona ma 34 lata, i tyle zmarszczek !! hmm jestem w szoku, Renata zdecydowanie lepiej i zdrowiej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mówiłam
:-D "Po powrocie z Krakowa Norbert odwiedza Olę. Okazało się, że nie jest ojcem dziecka Agaty. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata jest o 14 lat starsza a
wg mnie wyglada młodziej, jednak lepiej miec wiecej ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrttyhbb
Renata ladnei wyglada nie ejst taka mloda tak samo Ela chcialabym miec takie figury w ich wieku a te streszczenia przeczytalam, co oni znwou wymyslili , dziecko nie ebdzie Nrberta? No tka bo z Ola ma byc, co za bzdura, od keidy ktos z kims chodzi a potem zachowzi z byle kim w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
a mi się wydaje ze BEATA pogodzi sie z Jackiem i dobrze niech sie kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
a co z wątkiem Anulki wygrali tę sprawe o dziecko czy przegrali/czesia i darek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróciliście uwagę, jak Jurek dzwonił do Michała? Wyciągnął komórkę z kieszenie i od razu przyłożył do ucha nie wybierając numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzacie...Ja bardzo lubie tę Hannę, i sceny z nia także. Tylko mogliby jej jakiegoś ciekawszego partnera załatwić, a nie Antka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zyta nareszcie sprzeciwiła się ojcu. Donata mściwa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafe_latte, nie zwróciłam na to uwagi, ale za to rzuciło mi sie cos innego w oczy w dzisiejszym odcinku - gdy Michał rano wstał i poszedł do kuchni, stanął przy stole, wział do ręki dzbanek z jogurtem i zaczął go nalewać do szklanki. Scenka była dość zabawna, bo zauważyłam, żę ten jogurt jest przeokrutnie gęsty i przy przechyleniu dzbanka ledwo co pacnęło na dno szklanki :) W tym momencie kamera na dosłownie 2 sekundy najechała na Zytę, która stała obok, po czym wróciła na Michała, który w tym czasie cały czas coś mówił nie przerywając, a tu szklanka nagle zrobiła się umaziana jakby sobie w tym czasie łyknął jogurtu o konsystencji serka homo... przecież to jest awykonalne :D Ale mnie dziś rozwalił tekst ojca Zyty! Umieszczam go w swojej stopce w złotych cytatach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi55, sprawa właście jest jeszcze w toku, przed nimi decydująca rozprawa w sądzie w sprawie opieki nad Anulką. Teraz Darek i Czesia są na etapie poszukiwania 2-pokojowego mieszkania (właściwie je znaleźli) i sprzedania swojego (Ryśkom, o ile antyfeminista pan szanowny ojciec wyrazi na to zgodę :P) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi... jeszcze sporo Ci tych myśli brakuje.. choćby sławetny czaj cioci Stasi, który parzy na wszelkie dolegliwości i kiepskie humory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity opis scenki z jogurtem w roli głównej.. przegapiłam niestety początek Klanu, ale uśmiałam się czytając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, ten o czaju to już taki trochę oklepany, wolę wyłapywać jakieś perełki na bieżąco ;) Tym bardziej, że nie udało mi się znaleźć nigdzie w sieci zebranych cytatów z Klanu (a na pewno od samego początku to by mogła niezła książeczka powstać). Celowo nie wpisałam z czajem ani tego jak kiedyś Stasia powiedziała do seniora Lubicza:"Władziu, nalej mi z laski swojej troszkę śmietanki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,no z jogurtem dobre było!:) Myszkomeister-to my obie z Azorów,fajnie!Samotnam w tym krakowie jak palec,słowo daje:(miło pomyslec,ze ktos tam też lubi klan a na tym samym osiedlu mieszka! a pierogi cioci stasi- z Prądnika-też o rzut beretem:)suuuper!Moze kiedyś przy jakiej szklaneczce wody bez*******zasiądziemy i pogadamy jak klanowiczka z klanowiczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ta sekretarka
ciekawe ile ona ma lat, jakos trudno to info znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie wkurzają te zapchajdziury Antki, Hanki, Cześki, Darki itp. Zdecydowanie wolę oglądać wątki z głównymi bohaterami, Elą, Jurkiem, Krysią, Pawłem, Agnieszką, Beatą, ostatnio lubię też Leszka i Bognę. Cała reszta może dla mnie nie istnieć w klanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No i Anię Surmacz uwielbiam,w rzeczy samej!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, racja to jest sekretarka Jacka (Karolina Jóźwiak-Ulewicz ), ale w takim razie kim jest ta pani? http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/113487 5 ,2 ktoś pamięta taka sekretarkę Jacka? bo z opisu wynika, ze tez nią była. A pamiętacie ta panią http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1124507 tez ładnie mieszała w życiu Jacka i Beaty. Zanosi się jednak na pogodzenie u Boreckich, nie podoba mi się ten pomysł :) ale niech już się pogodzą, bo nie da się patrzeć na te ich nudne podchody, po co to przeciągać? albo się schodzą, albo rozchodzą, i niech zacznie się coś wreszcie dziać :O A tatuś Zyty był dziś świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mako.m no raczej sie narazie nie pogodzą,bo Jacusiowi zrobi Donatka ''przytulane''zdjecia z Karolina ,wiec pewno pozniej zobaczy to Beatka i zaczną sie podchody jak i co,wiec pewno nie tak szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ten topik
o Klanie, ale nudzą mnie smiertelnie takie dygresje i prywaty :-O Same offtopy! I tęsknię za dawną gwardią: Marketą, Slecną, Szurniętą78. Niby gadały w kółko o Dziemidoku, ale wspominam to z rozrzewnieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumba_makumba_ska
no wlaśnie, dziewczyny... nie mogłybyście takich spraw załatwiać gdzie indziej? Nie chcę was urazić, ale mnie też to potwornie nudzi i czasem ciężko się dostać do tych "Klanowych" opinii. Nie lepiej porozmawiać na luzie, gdzie indziej, a tutaj rozmawiać wyłącznie o serialu? To tylko moja luźna propozycja, zrobicie jak zechcecie, ale wielu osobom na pewno lepiej czytałoby swię ten topik, kiedyś tu było inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie teraz topik nabrał
poziomu i życia! przestałam czytac ten topik własnie wtedy gdy nie działo sie tu nic poza klepanina o Dziemidoku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×