Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość moze mariola przezywa
Kajetana, za tym bym glosowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuje do niego
słabość:), myślę, że nie kocha Juliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, ze bardziej kocha swój status. To nie pierwszy raz kiedy odrzuca amory Juliana :) A poza tym zanim "pokochała" Deptule, była skłonna tak samo pokochać faceta Ani Surmacz, a teraz te umizgi z muzykiem, tak nie zachowuje się zakochana osoba, i to w dodatku przed samym ślubem. Myślę, ze po ślubie, to dopiero zacznie rządzić Deptułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, taka przenikliwa kobieta, powinna ostrzec Deptułę przed Mariolą, a nie jeszcze jej pieśni na ślub pisać. Widziała, co wyprawiała z jej mężem, te włosy podrzucane na ubranie, masaże…. Tutaj Anna się nie popisała. Marioli może imponuje to, że jej mąż jest profesorem.. zresztą, kto ją tam wie. Ale jakiś numer wywinie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
Mariolka to taka kochliwa samiczka, czuje słabość do każdego faceta, może to mitomanka, za Deptułę pewnie wyszła tylko po to żeby być panią a nie panną, ale fajna jest ta postać , tak jak surmaczowa wprowadza do klanu trochę zamieszania. z calego serialu to nie lubie Jacka i norberta, monika tez mnie wkurza, ale tylko dlatego ze jest nudna, powinni ją gdzieś wyslac , w jaką podróż dookola swiata ,obojętnie byleby zniknęła. I norbert. nie cierpię go, takie niby flaki z olejem ale tu machnął dziecko (wiem ze nie jego) a tu uwodzi Olkę, i jaki cnotliwy w tym uwodzeniu. niedobrze mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka z pudelka
Czytałam najnowsze streszczenia i tak w skrocie to Mariolka będzie nagrywac ta swoja piesn.Ojciec Zyty jakzeby inaczej- oczywsicie bedzie zachwycony Ela buahaha.Michal bedzie chcial wyjechac z synami na ostatnie dni ferii by spedzic z nimi czas ale przyjedzie Kinga i ona bedzie chciala ich zabrac do swoich rodzicow i Mochal bedzie niezadowolony.Beata bedzie zas zadowolona z czasu spedzonego w ostatnich dniach ferii z dzieciakiami i Jackiem.Humor popsuje jej anonimowy list jaki wysle jej do firmy Donata, a w liscie zdjecia Jacka z Karolina ktore Donata zrobi z ukrycia gdy specjalnie wysle Karolina na rozmowe z Jackiem.Karolina domysli sie ze zostala wplatane przez Donate w intryge i nie bedzie zachwycona.Beata tez sie domysli kto za tym stoi i pojdzie porozmawiac z Karolina i Karolina przyzna sie Beacie ze to Donata za tym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nowe streszczenia odcink
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcinek 1822 Donata jest pod wrażeniem wyznania Karoliny. Chętnie dowiedziałaby się czegoś więcej, ale jej asystentka nie pali się do dalszych zwierzeń. Surmaczowa wraca do tematu pieśni weselnej Deptułów. Mariola informuje ją, że nowy tekst wyszedł spod ręki Juliana. Po wczorajszym spotkaniu w cukierni Bożenka zastanawia się, czy nie zapisać się do kółka ekologicznego, które prowadzi wychowawca klasy. Z powodu braku intendenta kucharz w restauracji Rosso jest już na skraju wytrzymałości, właśnie przypalił kotlety. Monika obiecuje, że niebawem przyjmą kogoś na miejsce Darka. Dzisiaj ma spotkać się z kandydatami. Po pracy Czesia dzwoni do rzekomego pośrednika nieruchomości. Detektyw nalega na spotkanie. Odcinek 1823 Czesia przyznaje się Grażynce, że spotkała się z pośrednikiem handlu nieruchomościami. Mariusz odwiedza Rysia, aby porozmawiać o jego pomyśle otworzenia firmy. Zgadza się być jego wspólnikiem. Zakłopotany Rysiek przyznaje się, że on i Grażynka postanowili kupić mieszkanie. Czesia spotyka Mariusza przed domem. Kajetan ma dla Marioli propozycję. Robert namawia Polę, żeby się do niego przeprowadziła. Pola tłumaczy, że nie może ze względu na Stasię i Jeremiasza oraz ich zasady. Jerzy pyta Elżbietę o efekt rozmów z matką Zyty. Odcinek 1824 Przed wyjściem do szkoły Bożenka upewnia się, czy Grażynka pamięta o zebraniu, na którym poruszane będą sprawy wyjazdu na obóz sportowy. Mariusz zastanawia się, jak pomóc Czesi. Mariola prosi Juliana o zgodę na nagranie pieśni weselnej w profesjonalnym studiu. Robert i Pola udają się do sklepu jubilerskiego po pierścionek zaręczynowy. Mariola chce się komuś pochwalić planowanym nagraniem. Surmaczowa roztacza przed przyjaciółką wizję przyszłej kariery. Grażynka wraca w kiepskim humorze z zebrania w szkole. Odcinek 1825 Grażynka prosi Bożenkę o rozmowę. Krystyna wspomina lekcję tańca, chwali umiejętności Pawła. Koziełło informuje żonę, że Lubiczowie uczęszczają do szkoły tańca. Anna zapala się do tego pomysłu. Antek wchodzi do biura. Prawie natychmiast Renata wychodzi. Jerzy traci cierpliwość do skłóconych wspólników. Elżbieta i Wanda miło spędzają popołudnie. Gdy tak pierwsza zbiera się do wyjścia, pułkownik wraca z kina. Orientuje się, że zbieżność nazwisk koleżanki żony i narzeczonego córki to nie przypadek. Antek chwali się Hannie, że wynajął mieszkanie. Odcinek 1826 Kamila i Bożenka szykują się na zimowisko. Rysiek odwozi pod szkołę córkę, a Jerzy - Kamilę. Kasia też jedzie na zimowisko. Gdy Krystyna postanawia wybrać się do dyrektora instytutu, Anna przychodzi do niej. Lubiczowa traci cierpliwość. Koziełło pyta Pawła o szkołę tańca. Michał przedstawia Zycie plan na przyszłość. Po ślubie chce zamienić dwa małe mieszkania na jedno duże. Zyta niezbyt entuzjastycznie podchodzi do zmian. Po obiedzie Michał i jego narzeczona przyjeżdżają na Sadybę. Odcinek 1827 Maciek ciągle myśli o Martynie, która wyjechała na ferie. Nie ma na nic ochoty. Grażynka i Rysio tłumaczą chłopcu, że nie mogą się nim zająć. W końcu ojciec postanawia zabrać go do pracy. Anna żali się Marioli na Krystynę. Zyta ma wątpliwości, czy rodzice Michała zdołają przekonać jej ojca do zmiany zdania w sprawie ślubu. Tymczasem Elżbieta dzwoni do Wandy z zaproszeniem na kolację. Prawnik Marek zagląda do gabinetu Agnieszki. Zaprasza ją do bufetu na kawę. Maciek bardzo dobrze radzi sobie jako pomocnik Rysia. Odcinek 1828 Paweł podejrzewa, że stan ojca Mirona się pogorszył. Maciek zapalił się do roli pomocnika Ryśka. Rano jest gotowy do pracy. Gabriela usiłuje dodzwonić się do serwisu komputerowego. Po przyjściu do restauracji zaskoczona Monika zastaje w biurze intendenta, który siedzi przy komputerze. Koziełło przychodzi do Pawła w delikatnej sprawie. Ola wraca z uczelni w dobrym humorze. Świetnie zdała egzamin ze statystyki. Antek i Hanna spotykają się w restauracji. Kiedy wychodzą, w szatni spotykają jej ciotkę. Odcinek 1829 erzy słyszy rozmowę telefoniczną Antka, przestrzega wspólnika przed zbyt szybkim podejmowaniem decyzji. Krystyna umawia się z Surmaczową na spotkanie. Donata namawia Karolinę, żeby wspólnie ukarały Jacka. Karolina ulega manipulacji szefowej. Pawełek szykuje się do wyjścia na lodowisko. Mariusz spotyka Czesię w korporacji. Namawia ją, żeby umówiła się w domu z podejrzanym pośrednikiem. Po zajęciach w szkole tańca instruktor proponuje Lubiczom udział w turnieju tańca towarzyskiego dla amatorów. Po powrocie z Krakowa Norbert odwiedza Olę. Odcinek 1830 Norbert przychodzi rano na uczelnię. Musi ustalić warunki zaliczeń, których nie uzyskał w czasie sesji. Hanna tłumaczy Antkowi, dlaczego tak bardzo liczy się ze zdaniem ciotki. Proponuje wspólny wyjazd. Antek informuje Jerzego, że chciałby wziąć tygodniowy urlop. Krystyna opowiada Alicji o ostatniej wpadce Surmaczowej. Jacek pakuje się przed wyjazdem do Wisły, gdzie jest Beata z dziećmi. Karolina zjawia się na umówione spotkanie. Chce porozmawiać o Jasiu i przy okazji ma dla niego prezent. Elżbieta i Jerzy podejmują rodziców Zyty kolacją. Na razie tyle :) Mam zasadnicze pytanie, czy Ola powiedziała rodzicom, że (ex?) dziewczyna Norberta spodziewa sie z nim dziecka? Bo odnoszę wrażenie, że chyba to przed nimi okrywa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka chyba nic nie powiedziała o tym,ze Norbert ma byc tatusiem....:) Pierogi,dzieki za streszczenia! Mieszkania Agi ciekawe kolorystycznie...hehe..Rysio niby staroświecki,ale kolory top futurystyczne daje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne streszczenia
odc.1831 Ojciec Zyty dzwoni do Chojnickich i wylewnie dziękuje za udany wieczór. Donata z nieukrywaną satysfakcją pokazuje Karolinie odbitki zdjęć, które ukradkiem zrobiła w piątek. Ma zamiar wysłać je Beacie do biura. Karolina nie jest zadowolona, że dała sie wplątać w intrygę. Po powrocie z lodowiska bliźniaki dowiadują się od Stasi, że mama powiadomiła telefonicznie o swoim przyjeździe. Kinga przyjedzie z Berlina na kilka dni. Mariusz z Ryśkiem naradzają się, jak przeprowadzą akcję z pośrednikiem nieruchomości, który chce wyłudzić od Czesi pieniądze. Na Sadybę przyjeżdża Michał. Postanawia spędzić z dziećmi ostatnie dni ferii i wyjechać z nimi już w czwartek. Czesia wpuszcza tajemniczego pośrednika nieruchomości. Wszystko jest już gotowe do wymiany informacji na gotówkę, gdy do drzwi zaczyna dobijać się Maciuś. Zaaferowany informuje sąsiadkę, że potrzebny jest tata, bo video się zacięło odc.1832 Rysiek nie może sobie wybaczyć, że planowana akcja nie udała się. Deptuła bardzo przeprasza żonę, że nie będzie mógł towarzyszyć jej podczas nagrania pieśni ślubnej. Renata coraz śmielej planuje bal ostatkowy. Cieszy ją myśl, że Antek poczuje się zazdrosny. Jerzy uprzedza, że Antek w przyszłym tygodniu wyjeżdża na urlop. Norbert proponuje jakiś krótki wyjazd weekendowy z okazji nadchodzących walentynek. Beata opowiada Leszkowi o tygodniu spędzonym z dziećmi i Jackiem w Wiśle. Traci dobry humor, przeglądając korespondencję. Podejrzewa, że wie, kto zrobił zdjęcia Jackowi i Karolinie. Kinga czeka na Sadybie na Michała. Chce zabrać synów do swoich rodziców na czas pobytu w Polsce. Michał nie jest zadowolony ze zmiany planów. Paweł pyta Krystynę, czy wezmą udział w konkursie tanecznym. Po udanej sesji nagraniowej Deptuła odbiera żonę ze studia. odc.1833 Mariola wpada na poranne plotki do Surmaczowej. Wspomina również o Kajetanie i jego przyjacielu. Michał narzeka na wciąż nowe pomysły Kingi. Beata rozmyśla o zdjęciach, które ktoś "życzliwy" przesłał jej do biura. Dzwoni do Rafalskiego i pyta, czy może ich odwiedzić. Chciałaby porozmawiać z Karoliną. Dziewczyna domyśla się, co będzie tematem rozmowy. Donata jest zadowolona z rozwoju sytuacji. Grażynka spotyka przed domem zaaferowaną Czesię. Rafalski i Beata czekają na powrót Karoliny z pracy. Rafalski nerwowo pyta o powód spotkania, ale Beata milczy. W końcu Karolina przychodzi. Ogląda zdjęcia, które przyniosła Beata i przyznaje, że zrobiła je Donata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety,ale ta mama Zyty ma przechlapane z takim mezem służbistą:)ma sie tłumaczyc kto dzwonił i po co....i ta mina Tylczyńskiego....hehe,no,ładnie to pokazali! Co było na poczatku odcinka?Oglądałam ''siedem życzeń"'i sie spózniłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatki Jerzy z zona
omawial temat renaty, a Donata zastanawiala sie czy nie warto sie zemscic z karolina na jacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelaki
I znowu Pawełek sypnie groszem dla Agi bo wiadomo wszyscy w klanie piękni i bogaci heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie Donatę, ale kiepskie dialogi jej piszą. Chyba tylko naiwniara może dac sie nabrać i nie wyczuć, że kobieta chce ją zmanipulować. Najpierw nachalnie wypytuje Karolinę o Jacka, potem sztucznie zmienia temat i niby zachęca do pracy, a potem znów o Jacolu i "ich"zemście :-O co za fuszera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może trochę, ale mnie się bardziej kojarzy z tym facetem z MjM, tym co ptrześładował Marysię, nie pamiętam jak się nazywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
renatka dostanie pigule gwaltu od faceta poznanego w necie mieli isc razem na bal ,nie wiem dokladnie jak to bedzie ale Abtek dostanie do niego w pysk jAK TO GO CHYBA NAKRYJE U rENATKI W CHACIE...TO SIE BEDZIE DZIALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jak mnie wnerwia walkowanie przez Surmaczowa tematu piesni na weselu Marioli,litosci ile mozna o jednym wielkie halo o te piesn od tygodni a taka z tego kicha wyszla :o Mariola faktycznie odsuwala mezulka od siebie ..jakby mu z ust wallio he,he w sumie to nie dziwne z rana :p ...ale ona raczej wredna sie okarze ,oj napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaaaaara 2111
Tekst Eli do Jurka,ze jest szczesciara,bo Jurek nie jest taki,sraki i owaki...Jasne,ale Jureczek ja zdradzal,wiec faktycznie - ideal :/ Czy wam tez sie robi tak niedobrze,gdy widzicie tego starego pryka od Kingi i ta cala Pole,jak sie caluja,tula,itd?Bleeeee,myslalam sie zwymiotwuje,mi to lecialo pedofila jak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie ta cala Pola chyba d
orosla jest nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka Czesi
była beznadziejna i ten czerwony szalik bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna czapka
ale za to bez pompona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro, ja dziś patrzyłam w podłogę przez całą scenę z Robertem, doskonale Cię rozumiem :D, jest po prostu obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaaaaara 2111
Może i dorosla,ale nie wiem dlaczego,gdy na nia patrze,to daje ok.18 lat,tak mlodo wyglada.No a ten caly Robert..Ta jego wytracona szczeka i na dodatek taki lysiejacy :( Jak dla mnie te sceny sa oblesne,nieapetycznie to wyglada....Ona moglaby byc jego corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaaaaara 2111
Dokladnie Klankowa-Robert jest obrzydliwy ,nie ma co ukrywac.Czy byl z Kinga,czy teraz z Pola- to sie nie zmienilo w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Czesce mole czape zjadly dlatego ma teraz nowke , ponoc jej darek w poznaniu kupil,pisalo w streszczeniach nowych odcinkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×