Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość a ja tego męza nie pamiętam
kto go grał, przypomnijcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Beata wczoraj siewymądrza
że Michał pod pantoflem Zyty... o ona sama to zimna i wyrachowana, w domu tylko stoi przy zielonej kuchni i podaje kolacje, gada o pracy i w ogóle nie ma żadnych zainteresowań! niby pani prezes a gniedżą siew mieskzaniu 2-pokojowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja też nie pamiętam, kto grał Roberta. Faktycznie Olka skasowała chyba część jego pracy magisterskiej, ale jakiś jej kolega "komputerowy mózg" ją odzyskał! :) Ze streszczeń kolejnych odc.klanu wynika coś dziwnego... Paweł wyciągnie Krystynę na tańce, tam zapozna ją z Łucją. W drodze domu Krystyna przyzna się Pawłowi, że zna Łucję i ta winna jest jej pieniądze. Zastanawiam się o co w tym chodzi i skąd Krystyna zna Łucję?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale macie pamięć, że Olka skasowała mu jakieś pliki :) Ja tylko pamiętam, że był bardzo odrealniony chłopak ;). I sakramentalne słowa Kryśki: Aga jeśli chodziło Ci żeby uprawiać z nim seks, to nie musiałaś brać od razu ślubu :D, tak było bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Karolcia wróciła. Jakoś nie przepadam za tą dziewczyną. Strasznie wkurza mnie też wyższy bliźniak Michała! Zachowuje się jakby był cofnięty w rozwoju! Krysia znowu bardzo ładnie wygląda, mimo, że w czerni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a ja wogole nie pamietam ze Aga miala meza,....no ogladalam w duza kratke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Norbert powinien jeszcze posprzątać, no i wreszcie umyć te okna ;), to może by dr Lubicz byłby zadowolony :D Ostro Rysiek z Darkiem gadali o agencjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Miała męża jakos tuż po maturze, więc epokę temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina84
A mężem Agi nie był przypadkiem "uroczy" Mikołaj Krawczyk? Bo tak mi się coś kojarzy, że on w Klanie grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie nie ten Krawczyk, taki niezbyt wyględny chłopaczek w okularach była, nie pamiętam skąd Aga go wyrwała, chyba był trochę starszy od niej ;). No tak nie załapałam, że on siedzi na miejscu Pawła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawurka skórka
kurcze a ja dziś przegapilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No i głupie jest to mówienie na Pan przez Krysię i Pawła do Norberta, przecież nie poznali go wczoraj, tylko tym stwarzają niepotrzebny dystans...A Norbert też ciapa, znając konserwatyzm Lubiczów ;) powinien zamieszkać na ten tydzień, dwa u kolegi i byłoby po sprawie, po co ma się sam stresować i przyszłych teściów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja jestem tego pewna, że zniknie ;). Przecież nad siostrami Lubicz wisi klątwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawurka skórka
Aga w serialu zawsze wyglądała fatalnie, zauważyłyście? Młoda kobieta, a zawsze ją postarzali, fryzury takie ulizane kacapki i te babcine ciuchy, a mogłaby być fajną babką i tak jest odkąd pamiętam. Ciekawe czy tylko ja mam takie spostrzeżenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy z bliżniaków jakby mutacje przechodził, mlodszy o głowe niższy troche przesadzili z doborem chłopaków. Nie wiem jak Oke może pociagać Troll, on jest aseksualny! Totalnie aseksualny1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Aga przede wszystkim ma beznadziejna fryzure od wiekow jedna i ta sama albo bardzo podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbert moglby zrobic cos
zlego olce! dawno w klanie nikt nie umarl :P a tak pozbylibysmy sie i jego i jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehheeeeeeeeeeeeeeeee
zdrowo sie usmialam,te wpisy sa lepsze od tego filmu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Irytuje mnie trochę zachowanie Pawła! Marudny się zrobił! Chciałabym, żeby Krysia czasem tupnęła nogą, pokłóciła się z nim, a nie go tłumaczyła! Chyba nic takiego się nie stanie jak Norbert pomieszka u nich kilka dni! Swoją drogą, to spanie na kanapie też trochę bez sensu! Olka nie spotyka się z nim od wczoraj, o ile dobrze pamiętam, dwa razy już mieszkała ze swoimi chłopakami, a teraz co, dziewice udaje?! Rodzice chyba są świadomi, że Olka z nim sypia, więc po co odgrywają szopkę i nakazują mu spać na kanapie w salonie?! Jakby spal w pokoju Olki to nie wadziłby rano Lubiczowi i ten może nie strzelałby fochów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł nieładnie
zachował się, Norbert zrobił kolację, a ten ma humory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Olka zdaje sie ma pojedynczy tapczan i dlatego tam nie spi ale wzialby jakis materac albo lozko polowe i u niej by spal...chyba ze sie boja ze tynk z sufitu sie posypie do akwarium jak Norbert bedzie uzywal sobie z Olka na dywanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Najlepiej niech im odstąpią swoją sypialnię! :D Po co im takie duże łózko?! Jedno może spać w pokoju Olki, drugie z Juniorem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, to co to jest, ten budynek, w którym mieszkają Lubiczowie, bliźniak jakiś? z zewnątrz wydaje się duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś czytaław ja jakiejś gazecie, ale to wieki temu, że jesli chodzi o dom Lubiczów, to pomieszczenia na parterze i na piętrze kręcone są w innym miejscu, że tak naprawdę schody wiodące w filmie na górę nie prowadza do nikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiem, o tych schodach, ale patrząc z zewnątrz, to co to za budynek? bo nie jest to dom wolno stojący, jakiś szeregowy raczej. dlaczego Michał nie wziął na świadka swojego najlepszego kolegi Waldka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wlasnie klankowa
przypomnialas mi ze mialam napisac o durnym zachowaniu michala... przyszedl do ojca i jeczy ze nie ma swiadkow no co za kretyn...beata z jackiem, olka, agnieszka nawet bozena moga byc swiadkowymi a ten zrzedzi ze nie ma swiadkow.. nie dobrze sie robi. jest taki sam jak te jego trolle.. w koncu po kims to odziedziczyly;) a swoja droga.. ciekawe czy beda mialy pociag do narkotykow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to raczej nie jest dziedziczne :D ale ta matka im się udała, nie ma co, aż żal dzieciaków, co ta Kinga wyprawiała, narkotyki, jakieś odloty, podejrzane towarzystwo, potem pedofil Robert, który jednak na całe szczęście pedofilem chyba nie był... o fu, przypomniał mi się obrzydliwy Robert i Polunia, pamiętacie ich? masakra, jak dobrze, że zniknęli :D dobrze, że to Michał się nimi zajmuje. Zyta ich wyprowadzi na ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak masakra
A ja wczoraj nie oglądałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Teoretycznie Lubiczowie mieszkają w bliźniaku na Truskawieckiej. Plenery przed domem kręcą w Podkowie Leśnej. Na początku klanu, kręcili w prawdziwym domu, później odtworzyli wnętrza w hali na Woronicza i kręcą tam do tej pory. No i faktycznie schody prowadzą donikąd, a góra jest na dole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×