Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość z tymi blizniakami
Z tymi bliźniakami to by się nikt nie czepiał pewnie bo wiadomo, ze dwujajowe to się rożnic mogą. Ale tu jest roznica duza, jeden dzieciak, drugi z mutacją. A jeszcze dodatkowo dają im do wyglaszania kwestie jak dla 3-4 latków i zachowują się przy tym jak jacyś nienormalni, dzikusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusiaaa1989
o ja jak sie rysiek zmienił! myslalam że to jurek z plebanii albo jakiś jacky lee bo wygląda jak chinczyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Dzisiaj Klan był wcześniej i pewnie nie oglądaliście. Ja oglądałem i powiem Wam, że warto było zobaczyć miny całej rodziny jak się dowiedzieli, że Rysio był w burdelu. Poza tym nudy w tym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia słuchała
rozmowy, Jacek zabrał ją, bo niech, żeby o pewnych coś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amantka 345
ja tż byłam dziś na cmentarzu i widziałam jak ludzie z szczotka szaleli i szorowali grób, widać nie wszyscy mogli wcześniej np przyjezdni z innego krańca kraju. co do ubioru też można polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhh
demot niezły:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już by go oszczędzili noo
o kurwa oglądnęłam teraz ten filmik normalnie jak w jakimś filmie, oglądam i sikam ze śmiechu:D ale tak szczerze to szkoda mi tego Ryśka, mogli by już oszczędzisz, całe życie ciamajda, teraz akcję niezłą odwalił, to mogliby mu już darować ten wzrok,. mam nadzieje, że to mu przejdzie. bo z tym wzrokiem mimo że taka akcja konkretna mu wyszła to dalej z niego robią takiego ze coś się pierdoli zawsze,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy go oskarza
o nieumyslne spowodowanie smierci tego alfonsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje ze wsadza ryska do paki
i on tam przejdzie wewnetrzna metamorfoze...zacznie grypsowac, stworzy gang i wyjdzie jako zdemoralizowany przestepca o pseudonimie RYCHU ŻYLETA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broń sama wystrze
liła, on się przewrócił i upadł na tego ochroniarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktór Lubicz
Lubicz w klanie też prawko stracił, że go żona wozi?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółkaa maaajaaa
A wiedzieliście we wczorajszym odcinku, jak Cześka była ubrana na cmentarzu? Mianowicie jej czapka i szalik :/ wyglądała jak 12letnie dziecko, które wyszło z psychiatryka:D wiem, porównanie zabójcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Raczej jak 8 letnie dziecko Cześka wyglądała ;). Anulka ma 5 lat i z lalką na cmentarz, lekka przesada ;). Jak fajnie wszyscy byli zdziwieni bohaterstwem Ryśka :D, głupio groteskowo to wyszło, a nie powinno, bo leży w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
nie widzialam ostatniego odcinka. gdzie go moge obejrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to ma byc realnosc
akurat w mojej rodzinie zawsze kazdy mowi "poprosze soku ( czy czegoś innego)" i chwała Klanowi, ze takie rodziny pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No ja właśnie dlatego lubię klan, że właśnie tam ludzie są tacy życzliwi dla siebie, w domu zazwyczaj sielanka, pomaga się nawet dalszym znajomym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy zauważyłście
się, że Anulka na cmentarzu była inna? Nie pokazali z bliska dziewczynki, ale widać było ,że ma inną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
dziwaczna sprawa z Olka i Norbertem. wielki problem ze spaniem u jednego czy drugiego, jakby jakimis gówniarzami byli. A i co Elżunia z męzusiem zrobiliby bez cioci Stasi. zawsze obiad gotowy, ciasto upieczone, posprzątane :D o i czaj naparzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to taki.
Anulka ma 5 lat i z lalką na cmentarz, lekka przesada to w wieku 5 lat dziewczynki nie powinny bawic sie juz lalkami tak? :o ja pierdziele ale wy sie lubicie czepiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiła mnie dzisiaj Kinga - jechała kupić trollom jakieś ubrania i zostawiła je u Eli. Ja raczej zabieram ze sobą dziecko na zakupy odzieżowe, żeby na miejscu mu mierzyć. Kinga tez powinna, skoro dzieci są różnowymiarowe ;) sunia_agunia - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt_fakt123
też na to zwróciłam uwagę, że zamierza dzieciakom ciuchy kupić i nie bierze ich na zakupy... z palca wyssane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak zwlaszcza ze
juz od dawna tych dzieci nie widziala ::O wiec raczej ciezko jest cos wtedy dzieciom kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja nie napisałam, że 5 letnie dziecko nie powinno się bawić lalką...Tylko że lekka przesada, że bierze lalkę na cmentarz, już taka malutka nie jest...no ale to nic takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Kinga jest okropna, a kiedyś była nawet nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Czy coś ciekawego mnie dzisiaj ominęło?? Ten wczorajszy obiad na Sadybie wyglądał jak stypa... Cześka w czapie krasnoluda-bezcenne! :D Krysia w każdej scenie w innej fryzurze. Najkorzystniejsza była ta pod domem Bogny. Gdzie się podziała serdeczna koleżanka Malina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to taki.
przecież 5 letnia dziewczynka to jeszcze malutkie dziecko i nic w tym złego, że wzieła lalke. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Lucy Fair - twój ostatni post jest w deche. Często leje ze śmiechu z tego co piszecie. Ostatnio nie oglądam Klanu bo w tym czasie leci ta kupa Pierwsza miłość. To w Klanie mamy już trole, ogra. Normalnie wypas! Piszcie dziewczyny bo nuda w te jesienne wieczory. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×