Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość japąneczka
heh a kto ma miano Ogra?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrem jest Norbert
bo jest taki człekokształtny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoiusniusjsa
wiecie co ja ni erozumiem dlaczego takie dzieciaki sa angazowane w serialach, czy naprawde ne mozna zatrudnic kogos normalnego no sorki blizniacy w Klanie to jaks porazka widac ze conajmniej dwa jak nie wiecej lat roznicy ja jeszcze ne spotkalam bliznaikow gdie jeden ma mutacje a drugi malutki , powinni z nimi leciec do lekarza specjalisty a nei udawac ze jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekrretara
A ja własnie strasznie lubie synów Michała i lubię sposób, w jaki Michał sie z nimi komunikuje - te niby rozkazy, ale to przeciez tylko dla śmichu. I w ogóle Michała lubie, jego poczucie humoru i teksty. Duzo bardziej mi sie podoba obecny odtwórca niz Wieczorkowski - za wieczorkowskiego postaci Michała szczerze nie cierpiałam Wkurza mnie za to ta przecukrowana, sztuczna do bolu Małgosia. Tragedia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie Wieczorkowskiego lubiłam :) chociaż ten też ujdzie w tłoku :) chyba nie mam jakichś szczególnych antypatii klanowych, na nerwy działał mi jedynie redaktorek Konrad i obrzydzał niesamowicie Robert, ten od Kingi :o:o i Poluszka tez nie należała do moich ulubieńców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja wolałam Wieczorkowskiego. Bliźniaki działają mi na nerwy, nie mówiąc o Małgosi, która zatrzymała się w rozwoju w wieku 3 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znosze tego aktora co gra
michala a te jego dwa trolle sa oblesne...tak jak ta Malgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktorka grająca matkę Niny kiedyś była w serialu, miała ciemne włosy uczesane w kok, córkę prostytutkę, Agnieszka prowadziła wywiad , dziewczyna nie chciała z nią rozmawiać, bała się Mirona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Chyba jednak okaże się, że to zbyd duże zaangażowanie w poszukuwaniu Niny to po porostu ojcowski obowiązek. Wyjdzie na jaw, że to prawdziwy jej ojciec. Ruda przeczytała nasze komentarze i przemalowała sobie włosy, nie ma już odrostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scena z Grazynką i Bożenką
w szpitalu u Rysia była niezła podobało mi się jak zagrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
aaa Norbert jest ogrem :D a ta Anulka ma 5 lat? wygląda mi na starszą i jest bardzo sztywna, sztuczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, scena u wezgłowia Ryśka wspaniała była. Szczególnie Bożenka świetnie zagrała. Zawodowa aktorzyca z niej!:) No i Krysia z Pawłem wieczorkiem w domu fajnie wyglądali. Wreszcie pokazali ich na luzie, w domowych swobodnych ubraniach. A propos domowego ubioru. Powiedzcie mi, czy Wy też po mieszkaniu w butach chodzicie? Zauważyłam, że na Truskawieckiej nie nosi się kapci i bardzo mnie to dziwi. Nie wyobrażam sobie powrotu do domu i maszerowania do nocy w półbutach. Stopy by mi chyba odpadły. Pierwsze co robię, to buty zdejmuję i pantofle zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi_
ile Agnieszka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
malina---> Przecież nie raz pokazują Pawła na luzie np. w jeansach w domu, tego jestem pewna ;). Ja właśnie uwielbiam te rozmowy Krysi i Pawła wieczorami...Za Olka i Norbert, to jakby oboje byli z innej planety, ona powinna od niego zwiewać, bo facet który studiuje, ledwo coś zarabia i chce się oświadczać, to dobrze nie rokuje...No i powrócił amant Agi, a już myślałam, że przeminęło z wiatrem ;), on nawet fajny jest...wszystko ok, tylko cholernie mnie wkurza, jak Ci wszyscy faceci kadzą Agnieszce, och i ach, zamiast normalnie gadać, takie sztuczne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
W serialu ma jakieś 31, 32 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba wolę tego Michała, przynajmniej odkąd związał sie z Zyta i nie jest juz taki nerwowy, a nie lubie jak gra Małgosia, no i facet Poli, a może już mąż? bo jakoś mi umknęło, maja juz slub? A pamiętacie Ule ( Ola Niżyńska) koleżankę Olki, dzisiaj udzielała jakiejś porady w wiadomościach, ale nie wiem z jakiej bo słuchałam jednym uchem :) co ciekawe rozpoznałam ja po głosie, i dlatego zerknęłam w tv, ma dziewczyna głos ;) Krystyna czasami chodzi w kapciach, często je zakłada siedząc na kanapie. U mnie w domu chodzi sie w kapciach, i nie lubie jak goście wchodzą w butach, choć to juz coraz częstsza moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Goście to czasem wejdą w butach, ale to co innego, jak oni w seriach sami całe dnie łażą w domu w butach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka jest przereklamowana
nie przekonuje mnie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dla mnie jakoś Aga z wiekiem coraz lepiej wygląda...śmieszy mnie jak zawsze mówi prawie każdemu, że nie ma z kim małej zostawić, a i tak ciągle gdzieś chodzi na spotkania, pracuje, więc musi gdzieś ją zostawiać, no teraz ma ciocię Stasię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka w rzeczywistości jest rocznik 1977, a w serialu pewni tez cos kolo tego, ale dokładnie nie wiem, zreszta kto ich tam wie, Olki wieku tez nie można sie doliczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipaaa, może źle się wyraziłam. Mnie się bardzo ich dzisiejsze luzackie stroje podobały. Takie kolorowe, miękkie i swobodne. To miałam na myśli. Często widzę, że Krysia w tym samym stroju na uczelni i w domu w kuchni czy przy stole. Ja tak nie robię. Prywatnie chodzę sobie w bluzach, tiszertach, jeansach, lub sztruksach. Nigdy w tym co "na wyjście".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Akurat jakoś na to zwracam uwagę od lat...i powiem Ci, ze Krysia chodzi w takich bluzach ciemnych czasem, albo w takich koszulach luźnych, nie pamiętam żeby chodziła w jeansach, czy dresie, ale też nie chodzi w kostiumach eleganckich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rzeczywiście, pogrzebałam w pamięci i zobaczyłam Lubiczów w jeansach. Tak, to prawda. Nie zawsze w wyjściowych strojach po pomu maszerują. Ale w butach często są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jakoś nie zwracam uwagi na buty w ich przypadku, więc podejrzewam że czasem też są w kapciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A możliwe, jak to w serialu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×