Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
Jasiowi zasiał się wąsik i nawet wyrosły błony między palcami. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela od zawsze świetnie się trzyma, Krysia chyba nieco schudła i lepiej wygląda, a Ania też dobrze, chyba też przed 2000 odc. trochę ich wizerunek świeżyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dobrze się trzymają bo ich mężowie sumiennie zajmują się ich boberkami. To i wieczny banan na twarzy. Acha, ja też się zaczerniłam przed podszywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jak czarno na forum! :) A tak poza tym w szoku jestem! Klan robi się naprawdę zabawny :D podoba mi się to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki Paweł się ostatnio dziki zrobił :D. Wcześniej strasznie marudził, że Norbert się pęta po domu, teraz Bolek mu niemiłosiernie przeszkadza :D. A Jurek stał się mega panikarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chwila chwila, kuzyn Bolek, to też kuzyn Eli, Moniki i Ryśka ich też powinien odwiedzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wole teraz Elę niż Krys
ię.kiedys Ela była taka poważna,sztywna,teraz wyluzowała;)Za to Kryska jets teraz wiecznie naburmuszona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doloparolo
Zyta dziś była jędzowata niemilosiernie! Ten tekst Oskar ma firme międzynarodową, a ty jeszcze dajesz się naciagać. Nie kuma tej delikatnej różnicy, że to Mich jest ojcem, a nie Oskar. Takie stereotypowe myślenie wielu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babusy z ZUS- genialne! :D:D Ja też mam własną herbatę i cukier! Niezależna jestem jak one! Ciekawe kto gra tę starszą inspektorkę? Fenomenalnie babka gra! :D Wiele kontroli w życiu zawodowym miałam i chyba dlatego śmiałam się dzisiaj jak głupia!!! Bo te paniusie często takie właśnie są!! :D No i Jerzy podczas szczepienia - typowy facet! :P Pawełek w łóżku rodziców wreszcie wylądował. Nigdy tego nie było. A w życiu, to wiadomo, że dzieci uwielbiają. Bolek i jego śp matula to strzał w dziesiątkę. Proszę o więcej jego wizyt w Warszawie. I mam nadzieję, że seksterka Edyta, to nie ta sama Edyta. Oby! WIELKIE BRAWA ZA DZISIEJSZY ODCINEK 🌼 Koleżanko, jakie wyjście znajdziesz??? A złodziejowi nicka pod oko pluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ktoś zwinął mi mój nick, więc od dzisiaj zamiast klano-fanką, będę Fanką Klanu! :) Komu się znowu nudzi?! Wyjazd stąd! To nasza piaskownica!! :) Widzę, że mnie dzisiaj sporo ominęło... Wujek Bolek wyjechał?? Nie zapowiedział następnej wizyty? :P Co Pawełek robił w łóżku rodziców?? :) Zdarzyło mu się to chyba pierwszy raz?! :) Zgadzam się z koleżankami, co do wyglądu klanowych kobitek po 50tce. Ela jest fenomenalna, ale to stwierdziłam już dawno! :) Krysia ostatnio trochę lepiej wygląda, chyba faktycznie zrzuciła kilka kg.no i Ania też dużo lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Dziś Krysia spała w pełnym makijazu cień na oczach,pomadka,może na wypadek jakby kuzyn Bolek niespodziewanie wpadł im do sypialni? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starsza pani z zusu
grala tez w na wspolnej mame Zanety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek był śmieszny.:) Zyta jest marudna, nic jej się nie podoba, ciężko będzie miał Michał z nią życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna była scena "łóżkowa" Lubiczów :) kuzyn Bolek sympatyczny, ale denerwuje mnie ten jego "wiejski" sposób mówienia blady strach padł na Jerzego i spółkę na widok bab z ZUSu, hihihi, ta starsza urzedniczka zawsze jakies wredne babska gra :D Zyta zaprezentowała fatalnego focha, widziały gały co brały, że facet z dziećmi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nic takiego sie
nie dzialo:P po prostu rano kiedy wujek bolek wychodzil obudzil najpierw pawla seniora. potem pawel senior obudzil krysie a w koncu krysia z pawlem glosna rozmowa obudzili wlasnie pawelka juniora ktory wtarabanil im sie do lozka;) swoja droga tez bym tak chciala wygladac jak pawelek junior o 4 rano:P w ogole na zaspanego nie wygladal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zytka niech się cieszy, że Michał nie jedzie z chłopaki na ferie, a nawet wypadał by, skoro oni mieszkają z Kingą...bo w 1000 zł taki wyjazd by się nie zamknął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta kompletnie nie rozumie, że w takiej sytuacji jak jest Kinga, Michał to dawanie kasy dla chłopców, to jest głównie sprawa honoru dla Michała...bo tej kasy jego de facto nie potrzebują, ale on jest ich ojcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kinge to mogli by usmiercic
i z glowy by bylo. nie pracuje caly dzien bog wie co robi i tylko kase wyciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×