Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość a propo
klankowa- szczegółów cenzura nie przepuści- życie, życie jest nowelą ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
fajne bylo jak Michal mial zalozona bluzke na lewa strone jak ojciec do nich przyszedl,usmialam sie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanica
Sunia_agunia w Dzień Babci Klan oglądałam jednym okiem, ale widziałam, że pseudo bliźniaki byli u Eli z bukietem, a Jurkowi podarowali czekoladowe cygara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jakim kujonem jesteś
zastanawiałam się ostatnio dlaczego klan jest zupełnie inny w porównaniu z m jak miłośc czy innymi serialami. Jedyne co mi się nasuwa to że jest jakiś taki niesamowicie drętwy, wszystko tam jakieś super poważne, nie pamiętam kiedy ostatnio było tam coś do smiechu, jedna wielka powaga i co jedna rodzina to większe ą i ę z nich wychodzi ( nawet u rysków! grażynka + zachwyty profesorem!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lob
czasem sama się sobie dziwię że to oglądam, te bliźniaki sa tak wnerwiające już nie wspominam o tym całym Michale :/ maskara ___ http://tnij.org/j2eq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam się nie podoba to po co oglądacie? Ja nie przepadam za Mjm, barwami szczęścia i całą resztą, więc ich zwyczajnie nie oglądam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh, byłabym zapomniała! Minęłam się dzisiaj w jednym z centrów handlowych z naszym klanowym Norbercikiem i mówcie sobie, co chcecie, ale mnie tam się On podoba! :) W rzeczywistości jeszcze przystojniejszy niż w klanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
W dzieciństwie dobierał się do mnie ojczym i jego kumpel, zresztą kochanek mojej starej :( to nie było przyjemne 😡 😠 :( Potem ładowałam się w różne chore związki, wśród moich facetów byli księża, guru jednego z odłamów Hare Kriszna, kilku polityków z partii na S Andrzeja L., król Cyganów, bułgarski szpieg, właściciel chińskiej knajpy (rzuciłam go po tym jak uprowadził kotką mojej kumpeli, po czym upichcił go i sprzedawał jako "cielęcinę w 5 smakach po kantońsku"), mój pierwszy mąż okazał się fetyszystą brudnych majtek i kobiecych pończoch, drugi natomiast okazał się transwestytą po operacji zmiany płci, przeżyłam kilka namiętnych romansów z małolatami, których uczyłam, rozprawiczyłam też syna koleżanki :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadaza się
cały ten topic to podszyw- nikt normalny i inteligentny klanu nie ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony siwy wąs
Też jestem za żeby Bożenka nauczyła się na tym kursie pierdzieć cipką,myślę że scen arzyści to wykorzystajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pawełek rozchorował się na obozie sportowym, ma prawie czterdzieści stopni gorączki. Paweł natychmiast jedzie zabrać syna do domu. Pawełek jest obrażony na rodziców, którzy w ten sposób narobili mu kwasu wobec kolegów. Nie chce rozmawiać ani nawet jeść obiadu. Woli ćwiczyć koncentrację, tak jak pokazał mu trener." Pawełek się rozkręca! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, zauważyłyście taki
e drobne "gesty" w Klanie, dzięki którym serial wydaje się mnie sztywny? A to ostatnio Ela na zakupach przypadkiem potrąciła dziewczynę, Mariuszowi spadły na ziemię kluczyki do auta, Rysiek zatrzymuje się, żeby zawiązać buta itp.? Niby niewielkie zabiegi, a wydaje się bardziej "realny" :) Rozbawiła mnie czyjaś wypowiedź o "starszym bliźniaku" Michała, który mógłby być bliźniakiem Jasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam bodaj rok czy poltora roku temu Klan jak lecial na tv Polonia jeszcze.szkoda ze go tam teraz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee-cinka
jakis czub sie za mnie podszyl,jestem tu na tyle dlugo ze wiecie ze to nie ja.....i ukradl mi nick,alez to smieszne! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee-cinka wiemy, wiemy. Ja tu trochę pyskuję na tych głupkowatych podszywaczy. A może tak czarną sukieneczkę przywdziej? Co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha nudnawo
od paru lat jest tam nudnawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×