Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

widzialam te scene jak Pawelek wyszedl z lazienki a za nim ktos od srodka zamknal drzwi na klamke,he,he! niezla wtopa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Ciekawe kiedy Maciek nakryje Olkę jak ujeżdża tego swojego trolla Norberta? No i kiedy Weronika zlituje się nad Rafałem i go rozprawiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj nie oglądałam. Tak mi się przypomniało, a'propo rybek, przecież doktorowa dostała od Leszka na świeta złotą rybkę w szklanej kuli. Ją też oddadzą do szkoły, czy o niej zapomnieli i nie ma jej już w scenariuszu?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
uwolnić gupiki! wolność dla Neo! Rybki do morza, troll i Olka do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale podszywacze macie ubaw,jeszcze 2 tygodnie i zacznie się szkoła :D Zaczerniłam się i możecie mnie cmoknąć w 4 litery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi czy jakakolwiek szkola by sie zgodzila na rybki,nie weim czy wogole mozna w szkolach miec zwierzaki co na to przepisy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sali biologicznej były rybki, ale kto je karmił i kto tam sprzątał, to nie wiem. Kto to będzie robił u Pawełka w klasie, dyżury będą czy jak? Takie wielkie akwarium miałaby sprzątać ośmiolatki, no chyba, ze się nie znam i to jest prosta rzecz. Nigdy tego nie robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upierdliwe jest takie sprzatanie akwarium,woda narozlewana ,nachlapane...dosc rzadko to sie robi(choc powinno czesciej) to idzie wytrzymac,my mamy juz z 10 lat akwarium i bardzo je lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka dynastii Lubiczów
uważam że scenarzyści powinni pokazać teraz jakieś wałki u Olki na uczelni. Olusia powinna spłodzić wspaniałą magisterkę, a po kilkunastu odcinkach wielka pani dziekan Krystyna powinna ze zgrozą odkryć w rozprawie habilitacyjnej którejś ze swoich psiapsiółek całe rozdziały żywcem przekopiowane z magisterium córuni i trolla!!! Fajnie by też było jakby ciocia Stasia i jej mąż Jeremjaszek zaczęli zażywać jakieś lepsiejsze lekarstwa na pamięć i przypomnieli sobie skąd znają "pana pułkownika": z kazamatów UB gdzie pan pułkownik wybijał im z głowy kontrrewolucyjne knowania przeciw Wielkiemu Językoznawcy Stalinowi. Ewentualnie Jerzy powinien rozpoznać po jakiś znamionach czy bliznach wylukanych podczas wizyt na basenie, że to tawarisz pałkownik strzelał do jego matki w Grudniu 1970.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma pewno świece
a co sie stalo ze stenia tak dziwnie mowi - jak maria w NW po wylewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma pewno świece
kto to jest weronika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo aktorka grająca panią
Stenię naprawdę miała wylew. Teraz już lepiej mówi, ale na jesieni była tylko w jednym odcinku, bo widzowie mieli jej dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do właśnie co do Agi...to nie za szybko na tę sielankę i mieszkanie z Markiem? Przecież Aga jeszcze nie dawno mówiła, że niekoniecznie chce się poważnie wiązać, a tu on już z nią mieszka, a mała coraz więcej rozumie... pewnie Miron będzie mieszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniecznie powinny jakoś konkretnie posunąć do przodu wątek studiów Olki...albo niech już kończy te studia w tym roku, albo niech mówią że zostaje na doktoranckich...a nie ma same 5 od wielu lat na tych studiach i dalej w koło to samo, jakby była ciągle na 3 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz ona w filmie je
na 2 roku. pamietam jak ogladalam pierwszy odcinek klanu po wakacjach, a wiec we wrzesniu 2009r. i byla scena jak Olka zaczyna studia i od razu wpadla na tego trolla, pamietam ze jezdzil na motorze i odwiozl Olke do domu. Skoro klan idzie w czasie aktualnym, to tera Olka je na 2 roku i nie srajcie sie tylko od razu piszcie do scenarzystow. Chyba ze w miedzyczasie byl motyw ze Olka zaczela jakies studia i je rzucila, to w 2009 mogla zaczac nowe, wiec lepiej sobie dobrze przypomnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda. Olka jest teraz na jakimś 4 roku, oczywiście powinna już je dawno skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka zapomniałam włączyć TV i nie obejrzałam powtórki, to wszystko przez prasowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Moni i Feli mnie obrzydzają!!!! Wstydzę się za nich!!! Te ich sceny "miłosne" są okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbraja mnie ta "odległość" między Krysią, a Pawłem na kanapie... :) Żeby przypadkiem jedno drugiego nie ugryzło!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz ona w filmie je
nieprawda piszemy łącznie, poza tym to prawda, zapytaj kogos kto wiernie sledzi klauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czolo rihanny
wielbicielka dynastii Lubiczów mam nadzieje, ze wezma Twoje wskazowki pod uwage piszac kolejne odcinki tego zacnego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawam, co z Julianem i Mariolką! Tak zaaferowani wychowaniem potomka, że zaszyli się w czterech ścianach i nosa nie wyściubiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×