Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ...//..
Poza tym, oglądaja Klan, a potem się z niego wyśmiewają. Jaki to ma sens ? Ano żaden. Argumentują to w ten sposób, że oglądają to po to, żeby się pośmiać. problem polega jednak na tym, że Klan to nie komedia, a serial obyczajowy. Panowie, wy sobie powtórkę z gatunków filmowych zróbcie - przyda się wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...//..
Zaal - szczerze mi cię żal :)! LUBIĘ TO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo, moje też zniknely
- te, w ktorych krytykowalam zaala, zlekka sie z niego podsmiewając (zeby podniecac sieseksualnie akurat Klanem trzeba miec zniezle zryta psychik,widac prawda zabolała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo, moje też zniknely
a biedny zaal nie rozroznia dowcipu od prymitywnej wulgarnosci, no cóz, wspólczuc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...//..
No mówię Wam, że on w realu jest na bank zacofanym człowiekiem i chciał tutaj zabłysnąc na forum, a jak zobaczył, że ktoś go rozszyfrował i pisał prawdę na jego temat, to szybciutko zgłosił posty do usnięcia. Nie umie krytki przyjąc nawet - cienas :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...//..
To prawda, trzeba być bardzo ubogim człowiekiem, żeby w Klanie szukać źródła swojego podniecenia seksulanego. No , ale jak wiadać i tacy ludzie się zdarzają. Zaal tego typu przypadłości, sie leczy u specjalistów, lekarzy a nie serialem obyczajowym. Pójdź w końcu po rpzum do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo, moje też zniknely
esli moderatorzy nie czytaja, po prostu my nie czytajmy wpiso zaala ( i doctora), chyba im sie znudzi pisanie do siebie samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...//..
To zdecydowanie wina administratora, to co się dzieje na tym forum. Jak można pozwolić na rozpowszechnianie takiego chamstwa i beszczelności ! A potem w szkołach i mediach robi się zamęt, bo nie da się zapanować nad młodzieżą. No a jak może być sie dać zapanować skoro ludzie w biały dzień pozwalają na rozpowszechnianie chamstwa ! Już nie mówię o temacie burdelu w Klanie. Panie administratorze, więcej zdrowego rozsądu i dystansu, a przede wszystkim OBIEKTYWNOŚCI człowieku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Mnie tez wkurza ze posty są usuwane bo dodaje do ulubionych poszczegolne strony a jak usuwają to te strony nie istnieja takze smieszy mnie jak mysliscie ze ja cos zglaszalem bo wolalbym ogladac Maciusia i Małgosie z Klanu naraz niz zglaszac wasze durne posty komus hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...//..
Próbujesz się usprawiedliwiać, czy okazujesz skruchę :D? Jak nie chcesz, żeby cokolwiek było usuwane, to zacznij pisać w normalny i cywilizowany sposób. Bez chamstwa i cwaniactwa i obrażania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila i Błażej zerwali
a widzieliście jaka minę zrobiła Kryska jak Kamila powiedziała,że zdążyła już bardzo dobrze poznać Milosza;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal , uwazasz,ze moderatorki
to twoje wielbicielki i skrzetnie wyrzucaja kazda wypowiedz nie po twojej mysli? bo tylko takie wnioski mozna wysnuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
To prawda zaal, chciałeś tutaj zabłysnąć na tym forum. Myślałeś , że zaimponujesz nam swoimi żalosnymi, chamskimi i aroganckimi komentarzami. Na początku kilka osób negowało Twoje wpisy, potem dali sobie spokój, a Ty za ten czas poczułeś się jak i władca tego topkiu. Ubliżałeś każdemu, kto kulturalnie pisze o Klanie. To nie tędy droga synek. Te czasy, kiedy na ulicach imponowali nam zasmarkani cwaniacy już dawno minęły. Jak chcesz zdobyć czyjś podziw i szacunke, to tylko i wyłacznie poprzez KULTURALNE ZACHOWANIA. Przemyśl to sobie. Życzę powodzenia w rozmyślaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
Zaś widzę, że sporo dzisiejszych postów zniknęło ! Widzę,że administrator ma niezłego powera jeżeli chodzi o usuwanie tego, co nie trzeba !! Może byś tak przejrzał pozostałe strony tego topiku i usunął te posty, gdzie jest pełno chamstwa w nich i obrażania inncyh, jak tak ci się porządków zachciało na forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
Widzę, że zniknęło sporo moich postów - daje sobie rękę uciąć, że Zaal zgłosił je do usunięcia, bo napisałam w nich prawdę, że banda debili opanowała ten topik, a on sam jest nieszczęśliwym, sfrustrowanym i niewyżytym seksulanie typem. To, że zgłosiłeś te posty do usunięcia, to dowód na to, że Ty naprawdę jesteś skończonym frajerem, prawda zakuła cię w oczy Co za żenada - zaal, napawde mi cię zal , tak szczerze i od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
" No i mój przedostatni wpis też już zniknął. administratorze radzę wziąć duży rozbieg i z całej siły przypie**olić w ścianę może coś ci to pomoże, bo zaszkodzić to już nie zaszkodzi. " Święte słowa ! LUBIE TO :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Biedne cnotki, niektóre nawet mają problem z podpisaniem się ale wiedzą jak zgłosić do usunięcia. Musicie być bardzo ograniczone i naiwne kurki domowe że tak panicznie reagujecie na nasze słowa krytyki. A Klan jest komedia, nawet jak tego bardzo nie chcecie i nawet jak wierzycie w każdy najbardziej naiwny epizod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
Ciebie doktorku, też zgłosimy do usunięcia. Za każdym razem cię będziemy zgłaszać, aż w końcu zakumasz tępoto, ze masz sie odnośić grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
AAAAA, to zgłaszanie postów do usunięcia rozpoczął twój serdecznt przyjaciel zall, bo go prawda w oczy zakuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
Widzę, że zniknęło sporo moich postów - daje sobie rękę uciąć, że Zaal zgłosił je do usunięcia, bo napisałam w nich prawdę, że banda debili opanowała ten topik, a on sam jest nieszczęśliwym, sfrustrowanym i niewyżytym seksulanie typem. To, że zgłosiłeś te posty do usunięcia, to dowód na to, że Ty naprawdę jesteś skończonym frajerem, prawda zakuła cię w oczy Co za żenada - zaal, napawde mi cię zal , tak szczerze i od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia napalona na Jurka
:), chciała zjeść go ze sernik napastowany uciekł Błażej jest zazdrosny o akt Kamilii,czy mam po 70 tce pokazywać ciało hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek źle robi, że się upokarza przed wiecznie niezadowoloną Agą. O nic nie powinien prosić i zabiegać, zdecydowanie powinien sobie darować tą znajomość i poszukać jakiejś porządnej dziewczyny, która doceni jego uczucie i uczciwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chetnie przyjme
marka, jestem mloda, bezdzietna :) troche z niego cieple kluchy, ale przy mnie sie wyrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Kamili i Bożenki to prawda, że snują się po tej swojej szkole, rozmawiając stale o seksie i facetach, z tymi swoimi wielkimi (pewnie pustymi) torbami. Co to, to już w ogóle nie ma tu miejsca na naukę, rozmowy o maturze i studiach? Dziwna jest ta młodzież w serialu i strasznie dziwna, nierealna jest ich szkoła, cicho tam jak makiem zasiał, po korytarzu chodzą milczący ludzie zamiast normalnego gwaru, żeby nie powiedzieć hałasu jest zero decybeli. Pytam się, gdzie są takie szkoły? A o makijażach tych "uczennic" to już szkoda mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mam ciekawsze tematy do rozmawiania niż matura :O tylko jakieś nudziary o tym rozmawiają :classic_cool: w DRUGIEJ KLASIE LICEUM, ROK PRZED MATURĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Oj cnotki cnotki i kurki domowe gotujecie czaj mężowi i klanik oglądacie i jesteście tak naiwne i puste na bani ze myslicie ze klanik was zbawi hah puste łby jak kibel bez wody i tak wlasnie wygląda eletorat klanu mam nadzieje ze klan tez padnie bo plebania juz pada to klan moze na wiosne wypadnie z ramówki haha :) oj cnotki cnotki wytaczacie mi tu działa wojenne na topiku o klaniku to baaardzo zalosne a wy tego nie widzicie wolicie na kogos psioczyc stare mało atrakcyjne hałs frau :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//..
Lubie być ostro prze.ruchaną przez stado sklepowych żuli. ponadto namiętnie strzelam sobie palc.ówki gdy tylko widzę Ryśka i Maćka na ekranie mojego telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżaksonow
Te żałosnu zaalu, załapałeś od doktorka tekst ' cnotki " i tak się go czepiłeś jak rzep psiego ogona. W ogóle jak tak analizuję te wszystkie posty na tym forum, to sorry, ale Ty jesteś tutaj nagłupszy. Inteligencją nie błyskach. Nie masz swoich tekstów, tylko żerujesz na tekstach innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżaksonow
Te wasze podszywy są zabawne :D Powtórzcie lepiej tabliczkę mnożenia - doktorki, zaale i inne lumpy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżaksonow
Bredzisz ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×