Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Wigą niech się zajmie Bolek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnę zauważyć, że przed zdradami Michała była jeszcze zdrada Zytki, po której małżeństwo to nie powinno mieć racji bytu. Więc niech się taplają dalej w tym g*****e jak chcą. Bardzo rozbawił mnie tekst o przystojności Michała :D:D A swoją drogą myślałam ostatnio o tym, że Wieczorkowski odszedł z serialu, a wielkiej kariery nie zrobił i z podkulonym ogonem poszedł do chyba jeszcze gorszej szmiry Na dobre i na złe, gdzie gra jakiś ogon. Szkoda, że odszedł z Klanu, do dziś nad tym ubolewam, zwłaszcza jak widzę tego paskudnego Michała o głosie kastrata :O Ja wolę każdego od Mileckiej, niedobrze mi jak patrzę na jej twarz :O sorry ale tak jest, zwłaszcza te obrzydliwe usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Bolka szkoda dla Wigi. Powiedzcie mi czy pokażą lub pokazywali już nowego faceta Heniutki? Ta kobieta jest ładna :) i jestem ciekawa kogo jej przydzielili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazali Krystiana był już w dwóch czy trzech odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurzaja jej oczy. Zauwazcie jaka ma zapadnie nad powiekami. Ona jest tak wypelniona ze nie ma mimiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czekam jak jej cała twarz pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepsze jest to, że niektórym osobom coś takiego się podoba. Jak dla mnie najgorsze zmarszczki są lepsze niż taki tragiczny i do tego do bólu sztuczny wygląd, przecież na pierwszy rzut oka widać, że to sztuczne. Chyba że o to chodzi, szpan, że kogoś stać na chirurga czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolę taką Orman niż męską Kamińską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaminska chociaz wyglada naturalnie . I nie kipi sztucznoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga zlamie noge, wiec nie bedzie mogla odbierac Pawelka z treningow-Koniak tez chory,wiec Pawelka bedzie odbierala Barbara-i bedzie nachodzila Koniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ktora poroni, Zyta czy Sandra- jak obstawiacie. Wszak Klan to serial promujacy tradycyjne wartosci i to absolutnie niemozliwe, zeby obie urodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna Ola
i ministra Aga mogłyby się zająć łamaniem kodeksu pracy przez wielkie firmy odzieżowe.Regułą jest tam umowa zlecenie ze stawką około 10 zł brutto za godzinę. Wystarczy dokonać prostego obliczenia, żeby zrozumieć, że jest to ordynarny sposób na obejście płacy minimalnej – 10 zł razy 160 godzin w przeciętnym miesiącu pracy daje 1600 zł brutto, a więc wyraźnie poniżej pensji minimalnej, która obecnie wynosi 1750 zł. Co więcej, jest to praktyka właściwie nielegalna – kodeks pracy wyraźnie stanowi bowiem, że każda relacja między stronami umowy, która spełnia kryteria stosunku pracy, powinna być za taki uznawana niezależnie od tego, jak strony formalnie nazwą samą umowę. Kryteria te to świadczenie pracy w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, na jego rachunek i pod jego kierownictwem. Nie ulega wątpliwości, że w świetle prawa powinni być zatrudnieni na umowach o pracę. Na jakiej zasadzie podpisuje się z nimi umowy zlecenie? Prawem kaduka – po prostu wielka sieć odzieżowa może w Polsce łamać kodeks pracy zupełnie oficjalnie, niczym się nie przejmując. Jednak najbardziej bulwersujący jest fakt, że z reguły pierwsza umowa jest w Reserved podpisywana dopiero po miesiącu pracy, który jest swoistym okresem próbnym. O zasadzie tej mówi się nowym pracownikom zupełnie oficjalnie.W jak głębokim poważaniu musi mieć kontrole Państwowej Inspekcji Pracy i innych instytucji szefostwo dużej spółki, która część swych pracowników zatrudnia de facto na czarno? Oczywiście kruczki prawne, dzięki którym w razie kontroli będzie można się wywinąć od kary, zawsze się znajdą – w stosunku do osób zatrudnionych na umowach cywilnoprawnych zawsze powołać się można na kodeks cywilny, który nie określa wymaganego momentu podpisania umowy. A więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby umowę podpisać w czasie, gdy wykonywanie zlecenia trwa już w najlepsze. Jasne, niby przewidziano 7 dni na zgłoszenie osoby do ubezpieczenia, ale w razie kontroli zawsze można powiedzieć, że akurat te dziewczyny pracują dopiero od trzech. Nie mówiąc już o tym, że studentek i studentów w ogóle nie trzeba ubezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga kipi męskością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jej policzki jak gruszki takie wielkie od wypelniaczy. Okropne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej górna warga przypomina mi usta ludzi poparzonych kwasem. Na nich patrzę oczywiście z żalem, ale na nią z obrzydzeniem, na miejscu faceta w życiu nie chciałabym być takimi pocałowana :O A tu ktoś fantazjował o lodzie, ble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmuśko sądzę że ty jesteś bardziej seksowny niż Ramona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elmusko swietny montaz, milo sie oglada twoje streszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się kończy ten sezon Klanu? W czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kapitan drongal
Mega seksowna Olka w finale twoja twarz brzmi znajomo, tym razem kreacja zarówno bez stanika jak i bez majtek (zupełnie jak Barbara ciekawe czy się zaprzyjaźniły), rewelacja, nie spalem cala noc z permanentną erekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha to co bys ty zrobil jakbys mial kobiete obok siebie w lozku, prawiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też oglądałam TTBZ, oczywiście z zupełnie innych powodów niż kolega wyżej. Moim zdaniem Paschalska nie postarała się z wyborem piosenki finałowej,ale zaśpiewała świetnie. Dobrze,że wzięła udział w tym programie, bo może pokazać,się z innej strony,jako Kaja Paschalska a nie Olka z Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, mi z kolei miło czyta się takie komentarze. :) Co do Kai, jestem zadowolony i dumny z niej, przez cały program odwaliła kawał dobrej roboty. Jej finałowy występ nie należy do moich ulubionych, ale i tak przez cały program udowodniła, że jest naprawdę zdolną dziewczyną. Życzę jej dalszych sukcesów i mam nadzieję, że wkrótce wyda jakąś niebanalną piosenkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że nie jesteś fanem, a jesteś dumny :O czemu akurat z niej, a nie z innych? :P Człowiek który pisze o tym staniku i majtkach jest chory :O przecież to nieprawda :O żarty żartami, ale to chyba jakiś psychol widzący rzeczy, które sobie uroił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pascha bez stanika znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w twoich chorych marzeniach p********u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się ogląda te video streszczenia można pomyśleć, że "Klan" to naprawdę ciekawy serial.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogladalem od ponad miesiaca-co z Chwoscikiem? czy Barbara osiagnela cel i zaliczyla Koniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPOILER! Odcinek 2764 Agata i Jacek ustalają nową datę ślubu i rezerwują lokal na planowane na wrzesień wesele. 7iO6FKj1Q97 Zyta i Sandra zapisują swoje jeszcze nienarodzone dzieci do akademii niemowlaka. Koleżanka Grażyny przestrzega ją, by nie pozwoliła córce na naukę w Gdyni. Julka zaciąga pożyczkę na zakup konia. Bolek jedzie do Topolina, by wyręczyć Pawła i uprzątnąć zwalone przez wichurę drzewo. Zauważa uszkodzoną kłódkę przy drzwiach od szopy. W środku znajduje zwłoki mężczyzny. KOLEJNY TRUP W TYM SEZONIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara teoretycznie w odwrocie od koniaka. Chwoscika usunęli z wizji. A pascha wciąż bez stanika. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×