Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Ja pierdzielę, i już z lafiryndą mieszka i życie seksowi podporządkował, co za patologia. Rodzicom powinni kuratora przydzielić, Olkę najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, największa lampucera w tej zboczonej rodzinie to Grażyna, pamiętam jak jeszcze grób swiętej pamięci Ryśka nie ostygł, a ta lampucera już się zdażyła rozkraczyć przed Arkadiuszem, a niewiele później nadstawiła się Leopoldowi. Chyba tylko brzydka jak noc Agnieszka jest bardziej zdzirowata, bo tą to już miało pół Warszawy, aż trudno wymienić wszystkich których wytryski przyjmowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna nie spała z Leopoldem,a przynajmniej nic takiego nie pokazali ani nic o tym nie mówili. Ona ma prawo ułożyć sobie życie, ale raziło mnie to wtedy niezmiernie jak była z Arkiem i zachowywała się jak nienormalna, a potem jak on ją w balona zrobił i pitnął do żony jak dzieciak to ta mu wybaczyła i teraz na każdym kroku go przeprasza i się przed nim kaja tak jakby to ona go zostawiła. Nie wiem w ogóle jak można byłego na ślub zaprosić. Ramona pasuje do Chojnickich, bo oni wszyscy są jednego sortu. Jedynie Krysia nikogo nie zdradziła wtedy, a tak to absolutnie każdy. Obrzydliwe to. Jeszcze mnie zniesmaczyło mocno jak Mariusz się kapnął, że Michał kręci z Sandrą i powiedział o tym Kindze, a ona to olała, że to nie jej sprawa. Wszyscy traktują te zdrady jak coś normalnego, jakby tak miał się facet zachowywać, bo ma przecież prawo, a postawa Oscara to dno i metr mułu, ale on jest seksoholikiem to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się jeszcze okaże, że to z NIM Sandra jest w ciąży, a nie z Michałem (o ile W OGÓLE w niej jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna gziła się z Wujkowiczem (który z resztą poźniej pokrywał Agnieszkę razem ze swoim synem) także wcale pijanica nie była lepsza, w tej rodzinie wszyscy się nadstawiają na prawo i lewo, tylko tłustej Czesławy nikt nie chce posuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalem, ze cycki Ramony to calkowicie wyleja sie ze stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wierzę, że Sandra jest w ciaży tylko go wrabia, bo wie, że Zyta wywli go z domu, a wtedy byłby z nią. Zresztą Zyta sama nadstawiała doopy Rutce, nawet jej rodzice uważali, że córka nie robi nic złego, więc niby czemu ona miałaby być zła z powodu romansu Michała skoro sama dała mu na to wyraźne przyzwolenie! Nie, zdrada jest czymś obrzydliwym, ale oni w tym Klanie są tak spaczeni, że już nie odróżniają dobra od zła i dla nich skok w bok to tylko spuszczenie z krzyża i pójście dalej.Zero zasad moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia miała romans z Rochem kiedyś. Agi i Darka chyba tam nic nie przebije, naprawdę pół Warszawy zaliczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam nie ma osoby, która by nie miała romansu i nie zmieniała partnerów jak rękawiczki. Chyba tylko Koziełło nie miał nikogo na boku, ale może się mylę, no i ciocia Stasia z Jeremiaszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona uciekła, czuła się niedobrze kiedy te dziady rozmawiali o seksie czy mogę podac' bigos? minę miała nietęgą Beata widziała jej buty w reklamówce, tak dowie się ,że pracuje dupą, dziewczyna nie ukryje stroju, nie mówi ile pieniędzy dostaje, bo boi się niewygodnych pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma minę nietęgą, a to musi w tę sposób zarabiać ? Nie musi, ale jest za cienka, żeby znależć inną pracę, bo przecież mogła zostać przy normalnym sprzątaniu, nie musi się tak poniżać, ale ją nęci łatwa kasa, a że robi z siebie jeszcze większą dziwkę niż jest to już trudno jakoś to przełknie, kasa ważniejsza. Mnie jej wcale nie żal, bo sama zapracowała na swój los. Robi z siebie ofiarę, że matura jej nie poszła najlepiej, że to, że tamto, ale ogarnąć to się nie może tylko tyłkiem chce wszystko załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Jurek też był niezłą szmatą swojego czasu :D Nawet Czesława miała romans? :D Nie pamiętam, a może nie oglądałam wtedy. Z Grażyną i Arkiem to była taka dziwna sprawa, ona miała do niego dziwne podejście, jakoś tak na nią działał specyficznie, że oszalała na jego punkcie, pamiętam jaka była promienna jak z nim "była", no i to, że potem zamiast go olać, dalej się z nim kryguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego niektóre wątki są takie nudne? a może to tylko mój odbiór a są w rzeczywistości ciekawe? np. ostatnio podobal mi się wątek Michała, który zwykle mnie nużył, ale teraz sporo akcji, romans, Zyta w ciąży, Sandra w ciąży, Michał pewnie nie ma jeszcze 40stki a już będzie ojcem 5 dzieci z 3 różnymi kobietami! To zarazem bardzo realne i też komediowe. a nudny wątek: - surmaczowa i śmieci - 90% wątków z surmaczową to nudy - Paweł i jego synalek oraz Wiga i Napompowana Barrbara - nuda - Miłosz i jego rodzice, rozwód -nuda a zepsuli fajny wątek potencjalnego romansu Miłosza z Julią czy jak jej tam... - i wszystkie wątki z wielce pokrzywdzoną Agnieszką mnie irytują, chciałabym by ktoś wreszcie zrobił z tą pałą porządek, najlepiej jej gruby szef i Marta - aaa i ten wątek Małgosi i nauczyciela :D nie wiem czemu trochę dla mnie obleśny wątek raz z racji takiej, że nauczyciel podrywa gimnazjalistkę ( pedofil) a dwa , że aktorzy są tak pdoobni do siebie , że wyglądają jak rodzeństwo :O niesmacznie mi się to ogląda. Zresztą Małgosia żadna seksbomba, w dodatku wygląda na niekumatą . Ale na pewno będzie big love z tego :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile Herbusiowej nie znoszę i mam wrażenie, że ona w serialu gra taką samą sukę jaką jest w realu to ten wątek z dręczeniem Agi jest dobry i powinni zrobić tak, że Orłowska jej tak da do wiwatu, że Aga bedzie miała depresję i wypierdolą ją z roboty za podejrzenia o branie łapówek i nie będzie mogła się z tego wyplątać. Należy jej się, bo zawsze spada na 4 łapy i wszystko zawsze jej się udaje. Mnie się zdaje, że Czesia miała jakiegoś Rocha, ale nie sypiali ze sobą, to było tylko zauroczenie, albo niczego takiego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy kiedyś Ramonę zgwałcą, bo zawsze można trafic' na takich klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Agnieszka juz rozłożyła nogi przed tym całym ministerkiem o aparycji knura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramony nie zgwałci nikt, ona da sama za kasę a jak wpadnie to przecież się wyskrobie, bo co to dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga nie dała ministrowi, teraz ma na głowie wkuriwoną Herbusiową o twarzy gnoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że dziewczyny wypowiadające się tutaj o Ramonie chyba na szołapa nie zaglądają, że jej pracę nazywają d****arską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramonę może by zgwałcili gdyby była ładniejsza, dla mnie to paskuda :O Surmaczowej nie znoszę i uważam, że mogliby pani Żółkowskiej podziękować, skoro Kryśki już nie ma to po co ona w tym serialu? Trzepak Koziełło niech ewentualnie zostanie w El Medzie i czasem potrzepie się w gabinecie u Pawła. Żółkowska niech się skupi na teatrze, taka świetna aktorka ponoć, bo w serialu to kiepściutko jej to wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Szkoda ze Ramonie taki durny watek wymyslili, lubie ja, za to nie cierpie Beaty i jej podejscia do ramony. Innymi slowy lubie jak Ramonka ja w*****a :-) Beata wstretnie sie w stosunku do niej zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nowa milosc malgosi to kolega milosza ze szkoly wyzszej medialnej (czy cos). haha i nagle na awf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona mogłaby spotkac' przystojnego mężczyznę i zakochac' się, najlepiej bogatego około 30 lat, co by Jaś powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to szołap i nie chcę wiedzieć :O A jak dla kogoś taka "praca" nie jest d****arstwem to gratuluję, rynek pracy stoi otworem :D Tak można wytłumaczyć wszelkie kamerki, sponsoringi i rozbierane sesje, no bo przecież d****arstwo to dawanie d**y w burdelu :D Gratuluję podejścia, tak samo jak tej, co lubi Ramonę, co, koleżanka po fachu? :O Jak można lubić k***iszcze po aborcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramonie nie przeszkadzało jak wujek ją klepał po pupie w barze, Jaś ją bronił, a ta powiedziała,że ten nic złego nie robił, dziwna dziewczyna, a tutaj cnotkę zgrywa, nie ma honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, pamięta ktoś może sprzed około tygodnia albo dwóch może trzech, jak Ramona spotkała się na ławce, z koleżanką i jej opowiadała o swojej pracy, a tamta się zainteresowała, że tyle można zarobić, pamiętacie ją może? pamiętam tylko ,że ta aktorka gra w jakimś innym serialu chyba pierwsza miłość albo barwy szczęścia, ale nie jestem pewna, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonę grała w Barwach szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beaty też nie lubię, działa mi na nerwy, ale wcale się nie dziwię, że Ramony nie lubi i ją traktuje źle. W końcu dziewczyna przyczyniła się do kradzieży jej biżuterii, jej syn nie miał oporów, by to zrobić, więc za co Beata ma ją lubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie kapuję jak dla kogoś laska, która zarabia jak Ramona może nie być dziwką.. no tak d***** dają tylko w burdelu i na autostradzie przecież,a sponsoring, kamerki i inne pierdoły to to przecież praca jak każda inna,a jak ktoś się na to oburza to pewnie jest cnotką niewydymką, na dodatek grubą i brzydką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to. Okłamywanie samego siebie i uciszanie sumienia. Dawanie doopy za kasę czy za dobra materialne to nic innego jak prostytucja. To samo jest z obnażaniem się za kasę itp, no, ale jak się jest za tępym, żeby iść do normalnej pracy to się musi tłumaczyć, że taka praca to konieczność i nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×