Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
ale z tego Michasia zrobili dziecioroba...o matko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo matko kogo to tym razem scenarzyści mogli zabić ten klan to się robi coraz bardziej dramatyczny. Małgosia ma pociąg do starszych chłopaków jak jej mama. Byle jej historia nie potoczyła się jak Beaty i Piotra w młodości. A Paschalska w TTBZ w mojej opinii podrobiła Rihanne bardzo dobrze choć myślałam że pójdzie bardziej ambitnie tak jak jej koledzy z finału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czyje to będą zwłoki. Nie kumam czemu Zyta cieszy się tak z tej ciąży, no nie mówię, żeby rozpaczała, ale nie wiem czy to taka komfortowa sytuacja, już Stefankiem ciągle ktoś musi się zajmować, ona ambitna, pracuje, a teraz będzie musiała przerwać na wiele miesięcy, jeszcze ją koleżanki wygryzą :P i wielokrotnie przewija się tu temat, że ona wcale Michała nie kocha, więc czemu chce się z nim wiązać jeszcze drugim dzieckiem, tzn. to się już stało, ale spodziewałam się, że będzie kręcić nosem,a nie tak się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co michał mówił ojcu, że będzie miał dziecko z kochanką przecież to dojdzie do Zyty! Zresztą przecież ona i tak się dowie i znów będzie zakłamanie, bo oczywiście ona jak zdradziła to było ok. Michał to kawał drania który moczy wszedzie i nie uważa, że to źle. Myśli tylko k*****m. Z kolei Zyta przecież nie ma czasu dla Stefanka to po co jej 2 dziecko, żeby jej matka miała się nim zajmowac?? Przecież ona caymi dniami jest poza domem i nie ma czasu nawet z synem wyjść na dwór... nie znoszę tej baby wyżej sra niż doope ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którymś odcinku w tym tygodniu Zyta powie matce przez telefon, że ona nie ma zamiaru rezygnować z pracy. To Michał zwolni się z pracy i będzie niańczył dziecko :D I ona już czuje, że będzie to dziewczynka :D Powalona na łeb baba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Michał nie lepszy, k*******n z niego taki :O jeszcze rozumiem jak był głupim szczeniakiem, ale ile on już ma lat, bez przesady. W ogóle dziwna para, Zyta niby taka wymagająca względem niego, to powinien siedzieć pod pantoflem, umie go do różnych rzeczy namówić i stawia na swoim, ale nie umie go tak ustawić żeby jej nie zdradzał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama go ma za koparkowego, zdradziła go i też o mało co nie powtórzyłaby tego z tym prawnikiem...Jakoś mi jej nie żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Gosia wioche robi, takie żale... A ten nauczyciel " tylko jedną galkę" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że Zyty nie ma co żałować, ale co to za małżeństwo w ogóle, zdradzają się, nie kochają, nie szanują, tylko walczą. A jeszcze ona z drugiego dziecka się cieszy, to mnie dziwi. Prawnik był fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten prawnik to nie był właśnie były mąż Sandry? To by taki czworokącik mieli. Małgosia jest słodka w tym swoim pierwszym zauroczeniu :) fajna z niej dziewczyna, bardzo sensowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Dziś aktorka grająca Ramonę znowu wstawiła fotkę z planu serialu. Skoro jeszcze nagrywają, to oznacza, że w tym roku "Klan" będziemy mogli oglądać aż do końca czerwca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ramona to jednak dziffka. jasiek wie w jakie przebieranki sie bawi za kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jej przeszłość mu nie przeszkadza to i to pewnie nie zrobiłoby na nim większego wrażenia. To głupi dzieciak myślący fiutkiem :P Też lubię Małgosię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, Elmusko, że w czerwcu (zwykle) nagrywają WRZEŚNIOWE odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mają być zwłoki Koziełly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nie miałabym nic przeciwko temu, nie lubię tego trzepaka, ale wtedy to już Paweł musiałby pocieszać się u pontona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałam,że to zwłoki Walerii z BS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc dziś na Sandrę miałam 100% pewność,że pochodzi ona w prostej linii od małpy.Nie jestem złośliwa,ale jej twarz takie budzi u mnie skojarzenia.A jeszcze z profilu jak ją ujęli,to wypisz wymaluj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie musi oznaczać, że odcinki będą do czerwca. Rok temu wiadomość o śmierci Krystyny ukazała się 12 maja a ostatni odcinek został wyemitowany 2 tygodnie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale mamy maj, a Anna Matysiak wstawia zdjęcia raczej z obecnego dnia, a nie sprzed miesiąca. Poza tym od kilku lat zdjęcia do wrześniowych odcinków nagrywają w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie zachowanie zyty...wiecznie obrażona, sfochowana i chamska dla Michała, a z tej ciąży tak bardzo się ucieszyła. Ponadto w TVP chyba za bardzo chcą zrobić z klanu serial edukacyjny. Chodzi mi o wątek chwilówki. Małgosia to fajna, rozsądna dziewczyna ale zabujała się w Adamie na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ola w tym tygodniu jeszcze będzie bez stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie , ze bedzie bez stanika, za to Ramonka pokaze swoje walory w staniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest piękna i powabna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wątek małgosi i nauczyciela żałosny, na pewno wyjdzie z tego jakas afera (Małgosia w ciąży?) btw ile ten nauczyciel ma lat? to jeszcze student?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszenie sie z dziecka to inna sprawa, bo przecież dla matki to przeważnie radość, więc tu mnie to nie dziwi. Dziwi mnie natomiast fakt robienia sobie dziecka i sypiania z facetem którego się nie kocha, którego ma się za nic , a Zyta tak traktuje Michała, jako gorszego od siebie. To nie jest małżeństwo,a jakaś farsa!Normalny facet by spakował manatki i wypierdalał od takiego sfochowanej milady, która wiecznie łazi nadąsana jakby okres miała. Żyć z takim babsztylem to katorga, a co gorsza ona się w ogóle Stefkiem nie zajmuje,bo jej wiecznie nie ma, tylko podrzuca komuś dzieciaka. Jej rola ogranicza się tylko do urodzenia dziecka, a resztę odwalą za nią inni, bo ona musi byznesy robić. Fakt to nic złego, że matka zarabia i ma firmę, ale wszystko z głową, a ona od zawsze przesadzała i chyba po 2 miesiącach od urodzenia Stefka już go matce zostawiała i sama załatwiała firmę. Nic, a nic się nim nie zajmowała, a teraz jest tak samo. Michała nie bronię, bo go nie znoszę, to taka męska kurwa, która nie umie się opanować tylko wtyka w każdą dziurę i nie ma dla niego żadnej świętości. Mieć 5 dzieci z 3 innymi kobietami to jak dla mnie patologia. Piszę 5, choć te od Sandy i Zyty oczywiście jeszcze nienarodzone, ale też je liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że Małgosia wygląda dziecinnie, dlatego mam nadzieję, że jej uczucie będzie niewinne i nie zrobią z niej od razu dupodajki, bo to już by była kompletna patologia i przesada. Z jednej strony serial edukacyjny (np. chwilówki), a z drugiej zginilizna moralna, jak choćby Ramonka czy podwójne ojcostwo Michała. Czego ta TVP chce nasz uczyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to tak naprawdę tylko Zyta będzie w ciąży, ta druga coś kręci. Na miejscu Michała nie przejmowałabym sie, że ten romans ujrzy światło dzienne, przecież Zytka to samo robiła z Rudką. Michał do taka pipa męska, nie dałabym się Zycie, ona też miała bzykano na boku, czyli Michał też może to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że to zauroczenie Małosi nie będzie niczym więcej, bo ona wygląda na max 14 lat i jakieś takie mocno zboczone by to było gdyby się z tym kolesiem bzyknęła. Co do Ramony to znowu pokazuje jaka jest, czyli łatwa panienka. Ok, nie dała temu staremu dziadowi, ale paradowanie na pół nago i nazywanie tego pracą to poprostu głupota. Gdyby się zabrała za naukę, porobiła jakieś kursy, zdała maturę to napewno by tak nie musiała zarabiać tylko wybiera coś co dla niej jest najłatwiejsze, a ona tylko to potrafi i jeszcze się nad sobą użala. Typowa obciągara co to dała wcześniej kolesiowi, wpadła, wysępiła kasę od naiwniaka i usunęła, a potem potraktowała to jak wizytę u dentysty. Więc czego się od niej spodziewać? Cud, że na autostradę jeszcze nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×