Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Popieram Egzorcystę
w "Klanie" za dużo wontków o seksie w dziwnych konfiguracjach a la "Moda na Sukces", a za mało wontków życiowych jak złe duchy straszące po domach, jak zbyt trudny egzamin na prawko (tu podpowiem scenarzystą że Olka mogłaby wreszcie zacząć uczyć się jazdy autkiem, może od Graży? skoro Rycho odszedł?), jak zbyt wysokie podatki a za niskie pensje (tym mogłaby się Aga zająć jako kochanica ministra :P ) . W dobie powszechnej ateizacji i materializacji cięzko uwjeżyć że duchy i wampiry naprawdę istnieją i naprawdę można je spotkać w pracy, w szkole, na urlopie :( Weźmy takiego Karola K. z Krakówka i okolic. Oficjalnie był zwykłym seryjnym morderca i skończyl na stryczku za Gomułki. Ale wampira nie można unicestwić powieszeniem :( Nie dziwota, że czasem opuszcza cmentarz MSW i dalej napastuje żyjących wysysając z nich krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam tę sprawę
W 2013 roku historia legendarnego Wampira powróciła. Grupka studentek wynajmujących pokoje w jednej z zabytkowych kamienic na Kazimierzu oraz odwiedzający je od czasu do czasu sponsorzy stwierdzili, że w ich kamienicy dzieją się dziwne rzeczy jak z tandetnego horroru klasy B: czuć powiewy lodowatego powietrza, choć okna są pozamykane, słychać odgłosy kroków na posadzce, widać tajemnicze cienie, na podłodze pojawiają się plamy czerwonej cieczy żadszej od keczupu, koty i chomiki wariują bo widzą i słyszą jakiegopś kolesia, którego nie doszczegają żywi ludzie :(. Gdy zaczęły badać sprawę, dowiedziały się, że pokoiki, które wynajęły należało kiedyś do rodziny Kotów. I że słynny krakowski Wampir mieszkał w nim zanim skazano go na śmierć i wysysał krew z kobiet i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, Olka na prawo jazdy, jasne, studiowała resocjalizację czy co tam 10 lat, to prawko pewnie robiłaby kolejne 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 albo 20 lat
będzie to prawko robiła. I oto kaman! :) Żeby twórcy "Klanu" miueli spokój na pare lat z wymyślaniem kretynskich wątasów typu wilebład albo Julia z Krypty, i mogli ukazywać prawdziwe patologie znane z reala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swojom drogom
ciekawe, czemu takie kasiaste i rozpuszczone dzieciaki jak Jasiu, jak Lubiczówny czy nawet Kurzany Dziedzic sprzed ślubu nie organizują szalonych imprez?!?! Wiem, że Klan to serial edukacyjny i familijny więc tę orgię i branie dragów można by tylko jakoś delikatnie zasygnalizować, ale właśnie warto by ostrzec bogate dzieciaki przed strasznytmi skutkami jazdy autkiem po dragach albo seksu grupowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta i Sandra
Michał zostanie podwójnym tatusiem, no ładnie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wszystkie kobiety w "Klanie" w tym Sandra takie wyedukowane seksualnie, a tak szybko w ciążę zachodzą. Czego jak czego, ale środków antykoncepcyjnych nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy wspomną teraz Krystynę: w końcu zbliża się Dzień Matki, a zaraz potem - pierwsza rocznica jej śmierci. O tych tłumaczeniach wierszy chorwackich które zrobiła, tez jakoś nic nie słychać, a miały przecież zostać wydane drukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko, które miejsce zajmie Paschalska w twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia moglaby się zajac myciem okien topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zastępstwie Elmuśka
Uważam, że Kaja powinna zająć pierwsze miejsce, bo zasłużyła na to. Ładnie śpiewała i wyglądała. Mam nadzieję, że jej płyta będzie równie dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja to największe zaskoczenie tej edycji TTBZ. W sumie nie umiem wskazać kto powinien wygrać, chyba jednak Terrazzino miał najwięcej udanych występów. Jeśli wygra Kaja, to oczywiście bardzo będę się cieszył, no i ciekawy jestem tej nowej płyty, którą zapowiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj Ramona będzie paradowała w seksi stroju pokojówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś oglądałam każdy odcinek Klanu i nawet mi się to podobało, ale od pewnego czasu po prostu nie mogę tego oglądać pogubiłam się juz co z czym i kto z kim ;) Coś tam czytałam co się dzieje na portalach plotkarskich, ale na prawdę podziwiam tych oglądających od 1odc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona gruba jest:), nogi i uda pełne, nie zgodziłabym tak ubrac', popracuje i odejdzie, ciekawe czy nie będzie afera, może trafi na klienta niebezpiecznego, Jaś kiedyś dowie się o jej pracy,duże pieniądze nie spadają z nieba, pokręci pupą w sprzątaniu, poszła na łatwiznę, myśli,że ustawi się w życiu, ona ma kompleksy,że jest biedna, czekam czy Beata będzie ją śledziła, Ela dowie się,że dziewczyna pracuje jako prostytutka,co powie, nie będzie zachwycona Tadeusz podnieca się działką i swoimi pomysłami:) co wyjdzie z jego planów, zobaczymy Halszka z synem, nareszcie pokazali,że jest, dali innego chłopca Bolek jaki zły, ma za swój romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona ma wąty czy Jasiek jej prace zaakceptuje...a nie ma wątów żeby sie przed obcym facetem w taki z lekka k***wski strój przebierac:/ strasznie dlugo nad tym mysli:/ nie trzeba doktoratu miec zeby sie od razu zorientowac ze ta praca to specyficzna forma nierządu:D jedni lubia podotykac a inni tylko popatrzec..tak czy siak najstarszy zawod swiata robia tu z Ramony pierwsza naiwna nastoaltke z prowincji?czy faktycznie dziewczyna ma braki w ilorazie? naciagane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego spodziewać się po lasce, która usunęła ciążę w tym wieku, a zaraz potem dała d**y następnemu i nawet się aborcją nie przejęła? nie jest specjalnie lotna, nie mówiąc już o etyce. Niech już ona odejdzie z tego serialu i wraz z nią ta zgnilizna. Ta dziewczyna co ją gra nie ma fajnej roli, oj nie :O gdyby Klan był popularniejszy jak dawniej to pewnie miałaby niezły problem z postrzeganiem jej poza serialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to kraść,a nie pracować!Dziewczyna,która sama się wychowała popełniła błędy,ale to może czegoś ją nauczyło. Zobaczymy,jak się rozwinie ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam wznieca Czesława, ta jest dopiero gorąca, mogliby rozbudować jej wątek, dodać jakiś romans, może np z Miłoszem albo jurnym Michalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, zboczuszek piszący o Olce ma konkurencję, ale chociaż ten nade mną kulturalniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks poleciał z tą figurką, słono zapłacił za naprawę:) Małgosia zakocha się w Adamie,jest trochę starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolus-nie przejmuj sie Heniutka-poznasz Barbare to dopiero szybko zapomnisz, a w lozku ci bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie chyba w wątku Małgosi pojawi się jakieś LOVE :) tekst Bolka "żadnej przemocy ja go zmiażdżę intelektualnie" no po prostu rozwalił mnie. Dobrze że jest ta postać w Klanie to zawsze jakiś wątek komediowy się pojawi. A ta Bożenka jest tak natarczywa w sprawie ślubu Grażyny i Poldka że to już irytujące jest . Muszą brać ślub bo ta sobie upatrzyła firanki do nowego domu i niedługo przestaną być modne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam Ramonka już się puściła w nowej pracy? Czy jeszcze udaje, że nie wie co to za fucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Beata się dowie w jakim wieku jest obiekt uczuć Małgosi,to znów będzie szaleć....Trudny okres dojrzewania córki ma jeszcze przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że wątek miłości Małgosi będzie potraktowany przez scenarzystów zdrowo, tak jak to wygląda w rzeczywistości, a nie że wskoczy do łóżka kolesiowi po tygodniu jak Olka (choć na to na szczęście jest chyba za młoda), a potem będzie seksualnym maniakiem jak Jasiek, i oby ten jej koleś nie był jakiś lewy. Małgosia to fajna dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z gościem który napisał, że powinni pokazać jakąś imprezownię młodych np Miłosz robi mega imprezę w domu rodzinnym albo Jasiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Ela: Takie jest prawo? Agnieszka: Nie, takie jest życie. Czy mi się wydaje czy panna Agnieszka od czasu objęcia funkcji dyrektora zaczęła być trochę chamska? Bo to było trochę niemiłe w stosunku do Eli. ;) A Małgosia zakochała się... urocze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel WF-u, zwłaszcza młody, to sprawny, wysportowany mięśniak. Do Klanu wzięto grubasa-fajtłapę. Na dodatek dobiera się do uczennic. Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 2 grube, dupiaste nauczycielki i 1 opasłego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×