Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość jhgft
kiedy michał stuknął jakąś pannice, że będzie miał nią dziecko? Zdradził Zyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandre puknal w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tam napisal, ze watek Barbary bedzie rozszerzony-moze Koniak wreszcie da jej sie skusic-ona moze sporo namieszac-taka ma role w tym serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdzie sie tam paru których jamochłon jeszcze nie uwiódł:p Bolek luzem ost lata:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, wraz z postacią Ramony w Klanie pojawiło się zepsucie gorsze niż do tej pory i teraz jeszcze postępuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona wie jaka to jest praca:),ale pieniądze kuszą, ciekawe czy powie gdzie pracuje, myślę,że nie, czuję,że będą kłopoty, koniec miłości, Beata pewnie pierwsza odkryje ,zastanawia się skąd dziewczyna ma dużo pieniędzy, znajduje wizytówkę, tego nie było w scenariuszu, tylko tak myślę jak rozwinie się akcja Tadeusz spisał się nieźle w roli pijaka, niby leciał przez ręce, a przed domem był sobą, śmiał się i żartował, niby ciamajda, a dał sobie radę z chłopami Darek żyje pracą tylko, nie dziwię się,że Czesia denerwuje, rodzina jest najważniejsza, niech zastąpi go ktoś inny, świat nie zawali się , Jacek ma kłopoty z funduszem, bo wykryto nieprawidłości, co dalej będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym Darek ma żyć, fakt, córkę ma fajną, ale faceci nie zawsze mocno zajmują się dziećmi, poza tym już duża jest, a co do Cześki, to on przecież jej nie kocha, nie wiem czemu ciągle z nią jest, pewnie jakby nie Ania to dawno by ją zostawił. Wątek Ramony od początku jest okropny, a teraz rozwija się w tragicznym (choć łatwym do przewidzenia) kierunku. Wiadomo było, że z tej szmaty nic dobrego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że Ramona jest bardzo ciekawą postacią i przede wszystkim odmienną od reszty wyidealizowanych osób. Ogólnie aktorka ma co raz więcej scen do grania, zamieszkała na Sadybie i zaprzyjaźniła się z Elą (ostatnio nawet się przytulały), na dodatek pracuje u Moniki i Agaty. W ostatnich odcinkach nawet była sama Ramona bez Jaśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dwojga złego (ramona & jasiek) wole ramone. a jest dzis klan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a co do Cześki, to on przecież jej nie kocha" - a skąd ten wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tadeusz spisał się nieźle w roli pijaka, niby leciał przez ręce, a przed domem był sobą, śmiał się i żartował, niby ciamajda, a dał sobie radę z chłopami" - nie ogladalam paru odcinków wstecz i trochę nie ogarniam po co ta szopka była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "a co do Cześki, to on przecież jej nie kocha" - a skąd ten wniosek? x a chociażby stąd, że ją wielokrotnie zdradzał i mam wrażenie, że ona go męczy swoją osobą. Elmuśko, to wiadomo, że tobie się nawet Ramona podoba i jest ciekawą postacią, dla ciebie wszystko w tym serialu niemal jest ciekawe. Jak to ileś tysi za godzinę sprzątania toples, jakieś brednie, przecież parę tysi za godzinę chyba nie zarabiają nawet luksusowe d****** Ktoś tyle zapłaci za jedynie popatrzenie na cycki? Jaaasne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo nie tysi, kogos poniosla fantazja, w serialu byla mowa o 500 zl za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego dzis nie bylo Klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy Sandrę znowu gra Magdalena Górska? Nie jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że za dużo, to pewnie taka praca jak i striptizerek czy innych takich zawodów, niby nie d****** ale jak klient sobie zażyczy to musi d*******y. Już widzę frajera który płaci 500 zł za godzinę za możliwość pogapienia się na gołe cycki i napalania się, no może impotenci, ale iluż jest takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle, ze Bolek sie spichnie z Barbara skoro koniak nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba "spiknie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopcze ty nie masz innego życia poza Klanem? Jakichś znajomych, rodziny, zajęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef w domu Agaty patrzył na tyłek Ramony, myślałam,że mu się podoba, oceniał ją jak towar, nie słuchał wogóle o projekcie Agaty, co za typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadeuszek w filmiku , ale akcja z towarzystwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezualezenada
Elmusko to chlop? hahaha a myslalem ze to babeczka. Nie no co za obciach slęczeć nad jakims tasiemcem ktory juz dawo pownien zejsc z anteny i robic filmiki tego syfu hahahahahhahahahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobryjezuanaszbatmanie
Elmusko zrób jeszcze kilka filmików hahhahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie zamierzam! Robienie takich filmików jest dla mnie bardzo odprężające. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odprężające po czym? Pracujesz fizycznie? Czy oglądanie Klanu z wytężoną uwagą i uczeniem się odcinków na pamięć tak cię męczy? A nie, na pamięć się nie uczysz, bo oglądasz ponownie żeby sobie utrwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja Paschalska w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo! :) Cieszę się, należało jej się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 strona!Tylko,żeby jej nie skasowali jak to zrobili w ub.tygodniu z MjM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×