Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
W końcu i d**y będzie dawać, bo jak długo będą jej płacić za samo patrzenie? Nie pasuje mi taki wątek w Klanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jej brat myśli k*****m i jest z Ramoną tylko dlatego, że ona mu non stop daje, więc mam nadzieję, że z Małgosią tak nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nieźle by było jakby Ramona dała jakiemuś oblechowi za kasę i by sie to wydało. Może wtedy by ten debilny Jasiek oczy otworzył i się kapnął z kim jest. Chociaż czego ja od tego kiepa wymagam skoro mu nie przeszkadza, że jego laska waliła się z innymi i miała skrobankę na którą wysępiła kase od niego. Nie wiem jaki normalny facet by chciał być z taką kurwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia wygląda na 14 lat, BO TYLE MA. Ramona maturę ma, mówiła o tym kilkakrotnie ("Matura nie poszła mi najlepiej", " z tą moją kiepską maturą i tak bym się nigdzie nie dostała").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Barbara mogłaby być w ciąży z Koniakiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia ma 16 lat, ostatnio Agata to powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Ramona to cymbał i dupodaja, która zamiast być zainteresowana edukacją to dawała na lewo i prawo, więc teraz musi paradować jak debilka. Ma to co chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek podupczy i jak mu sperma zejdzie z mózgu to przejrzy na oczy i wtedy pewnie sam będzie potępiał Ramonę. Kolesie tacy są, dopóki napaleni na szmatę to nie przeszkadza im, że szmata, a jak się w*****ają to wtedy po niej jadą :D Znam takie przypadki z realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Ramone nazywasz szmata a kolesia kolesiem? to kim jest koles ktory posuwa szmate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie burz się, nie myśl sobie, że uważam, że to ok :P Jasne, że Jasiek też jest szmaciarzem, ale to jednak jego pierwsza laska, no i nie on dokonał aborcji :P Więc ona jest gorsza, ale szmaciarzami są oboje :P choć jego też usprawiedliwia to, że jest młody i niedoświadczony i pewnie wydaje mu się, że to wielka miłość, a inni, starsi, bzykają szmaty z rozmysłem, tylko żeby pobzykać. Co za świat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramony nie usprawiedliwia to, że jest z takiej i takiej rodziny i nic dobrego w domu nie widziała, bo swój rozum ma i mogła wyjść na ludzi, a ona woli d**y dawać i łazić na pół nago przed facetami i biadolić, że pracy nie umie znaleźć. Jakby się odpowiednio uczyła to zamiast obciągać to by teraz miała lepszą sytuację. Jasiek to debil , który zamiast mózgu ma spermę i wkurza mnie to, że chyba nawet życie by za Ramonę uznał, uważa wszystkich za przygłupów,a tylko on sam jest najmądrzejszy i najbardziej odpowiedzialny. Gnój ma 16 lat, nie zarabia, choć ok daje korepetycje, ale z tego przeżyć się raczej nie da, więc powinien się rodziców słuchać i nie ma mowy o mieszkaniu z panną przed ukończeniem pełnoletności. Beata teraz wielce chce o niego dbać , Rafalskiego to nie rusza, bo Jasiek zawsze był traktowany jak królewicz, nie ma żadnego autorytetu więc nie dziwota, że wszystkich terroryzuje. Oby się przejechał na swojej Ramonce i wtedy zobaczy, ze nie warto było z kimś takim być. A swoją drogą naprawdę go nie brzydzi bzykanie laski, która bóg wie komu dawała i ma za sobą skrobankę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on myśli? W tym wieku jest się takim napalonym, że by się w dziurę wsadziło, a on jeszcze ewidentnie myśli swoim małym fiutkiem, a nie rozumem i nie są ważne dla niego względy moralne. może właśnie to go w niej urzekło - wiedział, że będzie ciągle dawać, porządna dziewczyna na pewno by mu tak szybko nie dała i nie dawałaby ilekroć chce, a ten związek to mam wrażenie, że tylko na seksie się opiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się opiera tylko na seksie, a on chcąc ciągle dymać łatwą laskę, bezie wszystkim na siłę udowadniał, że jest mega odpowiedzialny, a tymczasem na każdym kroku udowadnia, że jest inaczej. Ramona robi miny spaniela w tych strojach d****** a przecież sama się na to zgodziła, nikt jej nie zmuszał noi niech nie gada, że się bardzo wstydzi, bo dawać doopy się nie wstydziła ani usuwać ciążę,a tu naraz wstydliwa dziewuszka się rumieni. Na miejscu Beaty w życiu bym tej laski do domu nie wpuściła i to głównie z uwagi na fakt, że ona nie miała żadnych zahamowań do tego, by Jasiek dla niej tę biżuterię ukradł by ona miała na skrobanie. Już sam ten fakt jest wysoce naganny. Beata jest jaka jest, nie lubię jej, ale powinna z Rafalskim ustalić granice Jaskowi, a oni go traktują od zawsze jak wielkiego pana i mają zapłatę, bo gnój nikogo nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel Małgosi jest synem Renaty Pękul, znowu dzieci aktórów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam już, że Beata powinna Ramonę za kudły i nawet do swojego mieszkania nie wpuszczać, zwłaszcza że oni się za taką szlachtę mają. A jeszcze k***isko pośrednio utrzymują, dając kasę Jaśkowi. Szczeniakowi powinni dopływ kasy odciąć, mnie się to w głowie nie mieści, że taki gówniarz, nic nie wie, nic nie umie, zarobić na siebie nie umie, a pieprzyć to tak, żeby taki szczyl tylko o seksie myślał, to jakieś chore wręcz :O a w każdym razie obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ktoś tu napisał że Ramony nic nie usprawiedliwia w kwestii podjecia tej pracy:o na spokojnie mogłaby poszukac czegoś innego ale widocznie kiepsko u niej z rozumem ,ocena moralna sytuacji itp. taki typ a Michal to taki kolejny Bolek...na slowo przyjmuje ze ojcem bedzie...pierwszy naiwniak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie też tak myślę, że Beata powinna zrobić z Ramoną porządek i ma powód, żeby jej nie lubić, bo pośrednio ją też utrzymuje dając Jaśkowi kasę. Zresztą jak debil chciał sam mieszkać i się wielce buntował to trzeba było mu odciąć dopływ gotówki, nie pomagać i ciekawe jak by pociągnął. Ela się robi wielce nowoczesna i to mnie u niej drażni, bo Michała już wychowała na kurwiarza, a pozwalając niepełnoletniemu mieszkać u niej z pełnoletnią panną tylko zezwala im na dupcenie. To w ogóle chore, że oni na to pozwalają. Ja wiem, że gdyby nie tam to Jasiek by znalazł każde inne miejsce by ją dymać, ale da mnie to obleśne, taka patologia. Dziadek z babcią w jednym domu z wnukiem który jeszzcze sie uczy,a za ścianą jego laska mu obciąga... chore to. Michał to kawał frajera. Napewno się okaże, że Sandra nie jest w ciąży, ale go wrabia, bo chce go przy sobie zatrzymać. Nie takie numery były. Jeszcze wracając do Jaśka krótki proces z nim i z Ramoną powinni zrobić, ale się go wszyscy boją, boją się mu wygarnąć,że to co robi nie jest zbyt mądre i odpowiedzialne, no i, że wybranka jest poprostu kurwą. Beata wie, że jak się na to wszystko nie zgodzi to Jasiek ją znienawidzi. Banda idiotów, która drży przed nastoletnim gówniarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak naprawdę to sami nie są lepsi. Elka nie widzi problemu bo sama szlajała się kilka razy z Malickim, kiedyś mieszkała z nim i jego synem i to też smaczne nie było. Michał szmata, Jurek też szmata, Beata szmaciła się z żonatym Rafalskim, Jacek z córką Rafalskiego :P Więc co się dziwić, że ma takie wzorce i nikomu to nie przeszkadza, ale sam mógłby rozum mieć, mógł pukać Ramonę skoro znalazł łatwą i tak chciał, ale po co od razu mieszkać? To chore, że rodzice mu akurat na to pozwolili, w tym wieku! A co do pracy Ramony, to śmieszny jest argument, że nie mogła znaleźć innej. No sorry, chyba każda normalna dziewczyna, która wie, że nie może liczyć na lepszą pracę bo nie ma wykształcenia, pracowałaby jako sprzątaczka, na kasie, na słuchawce - takich prac w mieście jest masa, no ale po co się wysilać za grosze jak można TAK zarabiać kokosy. Tak samo jak te lafiryndki które szukają sponsorów bo nie chcą siedzieć na kasie czy pozują nago i wielkie modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Małgosia ma 16 lat, ostatnio Agata to powiedziała " Bzdura, Małgosia urodziła się w 2001 r. więc ma 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda. Jakie Jasiek ma wzorce skoro cała jego rodzina ma non stop nowych partnerów, zdradza się nawzajem , ale też go to nie usprawiedliwia, bo mózg ma nie od parady i mógby sam myśleć. Normalne by dla mnie było gdyby miał dziewczynę, spotykali by się , laska by była porządna, ale wiadomo w tym wieku by już coś robili, bo to raczej normalne. Tymczasem on od razu znalazł kurwe, która ma niezły bagaż i jeszcze na dodatek para się taka a nie inną robotą i pierdoli, że matura jej słabo poszła itd. To trza było zrobić wszystko, żeby matura dobrze poszła! Zresztą na kasie można pracować, sprzątać, dzieci pilnować, ale nie lepiej pokazywać się starym pierdom, bo ona tylko to potrafi. To się nas bank wyda, więc jestem ciekawa jak Jasiek zareaguje. Na miejscu Beaty bym jej prosto w nos powiedziała, że jest kurwą i nią gardzę, a Jaśkowi bym powiedziała, że jak się nie wstydzi być z lafiryndą ito jego sprawa, ale żeby czegoś nie złapał no i niech z nią nie wpadnie, bo to wstyd mieć dziecko z kimś takim, zresztą ona i tak ma wprawę w usuwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia ma 14 lat, Jasiek ma 16 czy 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona robi gale z polykiem za 50 zl na pigalaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stara k****a jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona ciągnie bez kondona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zdechła lafirynda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze w niej jest to zakłamanie. Ma minę zbitego psa, udaje ciągle, że jest grzeczną i ułożoną dziewczyną, pomaga Eli, jest miła i uczynna, a prawda jest zupełnie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tacy są, każdy udaje porządnego i świętego, a same szmaty i szmaciarze. Pod płaszczykiem klasy i dobrych domów kryje się prawdziwy syf i jeszcze doszła kolejna syfiara, jeszcze gorsza. Mam nadzieję, że jak Jasiek dowie się prawdy, zniknie z tego serialu, ale nie zdziwię się, jak będzie jej jeszcze bronił, że nie miała innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjścia są dwa albo będzie ją bronił, że nie miała szans na inną pracę i trzeba to zrozumieć albo się wścieknie. Zresztą Chojniccy i Lub***howie to same k***y i k***siarze, tam nie ma nikogo kto by nie zdradzał i doopy nie dawał. Nawet Grażyna zaraz rozwarła nogi przed Arkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Małgosia ma 14 lat, Jasiek ma 16 czy 17" Jasiek we wrześniu br. skończy 17 lat. urodził się w 1998 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×