Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Tak Jasiek jest irytujący . Rodzice skaczą kolo niego jak koło Króla a on tylko pyskuje . Łaskawie synek wrócił do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się ziwisz że aktorzy opaleni skoro te odcinki kręcili latem?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Suni Aguni
"Wczoraj Klan osiągnął pełnoletność a na forum ani słowa o tym. Ech co za czasy. Kiedyś jak dzień jeden tu nie zajrzałam to trzeba było kilka stron nadganiać a teraz przez dobę ledwie kilka wpisów. Nawet jubileuszowego koniaczku nie ma z kim wypić." Wszystko schodzi na psy, gnije i opada jak jesienne liście :( Scenarzyści niepotrzebnie podsuwają Pawłowi Wigę i Jamochłona, a Graży jakiś starych pryków. Przecież Paweł i Graża od poczontku Klanu mieli się ku sobie, łączyła ich wspólna praca, więc logiczne i zgodne z wolą telewidzek byłoby spiknięcie owdowiałego Pawła z jego pogrąrzoną w bulu szwagierkom. Przy okazji Paweł mógłby załatwić Maćkowi lepszom rechabilitację, a Bożence miejsce na studiach medycznych, i tu Bożka pokazałyby wiecznym studentkom Adze i Olce jak się zdobywa stypendia i robi 6letnie studia w 3 lata :P "Nikogo ze stałych nicków już nie ma. Chyba, że mi się chowają pod "gościami" usmiech.gif Klankowa, Fanka klanu, Żonkilka, Pierogi cioci Stasi i kilka innych. Nawet Elmusko nie zagląda w tym sezonie." Elmusko pewnie poznał kobietę swojego życia i już nie musi spuszczać się pod Moni lub pod Jamochłona, tylko w realu bzyka którąś ze swoich psorek :) "Dobrze Gabriela powiedziała Monice, że jej współczuje takiego typa. Jakie święto bo syn marnotrawny wrócił. Teraz dopiero będą mu w d**ę wchodzić. " Jak tam z niego syn marnotrawny kobieto?!?! Akurat Daniel to człowiek sukcesu, geniusz i dżentelmen, w przeciwięstwie do dziecioroba Michaua, d****arza-pracocholika Jacusia, starego żigolaka Felego, że nie wspomnę o k****arzu Knorrasie i Rafalskim-psychiatro-lecz-się-sam! Daniel miał cięrzkie życie bo chował się w sekcie, a potem bez ojca, złapał Adidasa :( ale nie załamał rąk i nie pasorzytował na reszcie klanu Lubiczów, tylko uczył się, pracował, uprawjał z Agatkom odpowiedzialny seks i nie tylko że nie zarził jej swoim adidasem, ale nawet nie zrobił jej dzieciaka, co reszcie klanowych ogierów zdarza się nader żadko, potem wyemigrował do Lądka z Werą, tam zbił uczciwie hajs niewąski, a że go Cameron pozbawil owoców krwawicy to już nie jego wina, prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan powinien jeszcze
mocniej naśladowac Modę na Sukces, bo to jedyna droga do miliona odcinków. Beata i Małgośka powinny obie zajść w ciążę jednocześnie z tym sex-wuefistą, nio i obie ciąże powinny być zagrorzone bo jedna jest za stara,. a druga zdeczka za młoda na matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram poprzedniczkę
W Modzie fajny jest ten sułtan, książe Omar czy emir Omar, bo zawsze zjawia się jak któraś z pięknych pań umiłowanych przez Ridża wyciągnie kopyta i ją wskrzesza z pomoca petrodolarów :) W Klanie też by się taki cudotwórca, coby wskrzesił Ryśka, Krychę, Adama pierwszego narzeczonego Olki albo uzdrowił Bogdana-detektywa z nowotworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbercik
jaki się przystojny zrobił po tej pracy w warsztaciku! Widać, że karjera akademicka mu szkodziła bo tylko zaostrzała jego schiozofremię :( a za to praca w warsztacie na świerzym powietrzu w chali roboczej z fajnymi autkami krzepi ciało i leczy umysł z haluków :P Może teraz go do armii powinni go wziąć żeby zielonych ludzików gromił i dżichadystów syryjskich szturmujących nasze granice to by się do reszty wyleczył ze swojhego obłędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Daniel umrze? Od początku myślałam,że zachowuje się dziwnie ze strachu przed najgorszym, nie chce współczucia i litości, dlatego uciekał w medytację,żeby nie zwariowac'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego co mnie wywołał o synu marnotrawnym to o Jaśku miało być, szybciej myślałam niż pisałam i mi urwało trochę wątek zdaje się. No to nas Daniel nieźle zaskoczył. Trochę bez sensu by było że wprowadzili na nowo jego postać tylko po to żeby umarł. Małgosi kłamanie średnio wychodzi. Nastolatki teraz chyba lepsze są w zmyślaniu. Nawet przyjemny dzisiejszy odcinek, mogli sobie tylko Surmaczową z tornadem darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malgosia bardzo zle gra.Mecze się jak ja widzę ;) .Wydaje mi się że ona bardzo wstydzi się aparatu na zębach,próbuje go ukryć i przez to robi takie głupie miny. Ta aktorkę powinni wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo miło mi Suniu, że wspomniałaś o mnie w komentarzu. Moja nieobecność spowodowana jest raczej brakiem czasu, ale serial staram się oglądać. Podoba mi się nowy wątek Daniela, jest tajemniczy i przypomina klimat pierwszych odcinków. Ubolewam nad zmianą aktorki grającej Kamilę, ale dziewczyna stara się upodobnić do tej starej. Robi co może, lecz i tak trudno się przyzwyczaić. Tak jak Suniu napisałaś, pusto tu się zrobiło i pewnie też dlatego nie mam chęci by tu pisać. Jakbyś jednak chciała nadal komentować Klan, zapraszam Cię na inne forum Klanu na filmwebie -> http://www.filmweb.pl/serial/Klan-1997-38927/discussion Jeśli nie masz jeszcze konta, proponuję je założyć i zacząć pisać. Ja funkcjonuję na tym forum od dwóch lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A już myślałam
że Elmusko wyjdzie na ludzi i zamiast oglądać serjale dla nas zakisi wreszcie w jakiejś wyposzczonej koleżance swojej Mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek wróć
Powinno się okazać, że w szpitalu to nie Rysiu poległ z rąk Halszki i jej gacha tylko jego zaginiony brat bvliźniak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby tak bylo to gdzie sie podzial Rysiu?:p Malgosia faktycznie z lekka sie wstydzi aparatu bo mowi przez zacisniete usta...albo aparat jej po prostu troche przeszkadza,kto nosil ten wie jak to jest:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na aids nie umiera się tak jak na zawał nagle. Umiera się długo, więc wątek też będzie długi. Obawiam się tylko żeby scenarzyści nie zafundowali nam wyciskacza łez. Ja "Klan" traktuję z przymrużeniem oka. Wiga uparła się na małżeństwo z Pawłem i ten wątek też już robi się nużący. Ze strony Norberta napewno będzie stalking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Paweł mówił do Eli że miał wspaniałą żonę i lepszej nie znajdzie, to zabrzmiało, jakby w ogóle nie chciał się ponownie żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie że Beata
będzie rywalizować o względy WF-sty z Małgośka. Szkoda, że Krychę uśmiercili zanim wdała się w romans z którymś ze swoich magistrantów :( Takich związków w realu jest coraz więcej. Mam 45 lat, on 25. Mam męża, który okazał się d****arzem i z którym łączy mnie już tylko kredyt na dom:(. Mój romans trwa 2,5 roku i....nadal jestem w punkcie wyjścia. Kochamy się, lubimy razem spędzać czas jest cudownie oprócz jednego ale. Nie umiem wybić sobie z głowy myślenia, że jestem dla niego za stara. On mi mówi codziennie jak bardzo mnie kocha, jakie mam śliczne ciało ale...ja wiem jak wygląda moje ciało i zdaję sobie sprawę jak będzie wyglądać za kilka lat. I choć serce mi pęka bo znalazłam miłość życia to jednak ta różnica wieku powoduje, że nie umiem podjąć decyzji. Najgorsze jest to, że on jest taki ...z moich snów, inteligentny, wykształcony, mądry i przystojny. Pracujemy w podobnym zawodzie, rozumiemy się bez słow....a mimo to....boję się, że pewnego dnia on się obudzi obok mnie i zobaczy starą prukwę....i dlatego nie potrafię się zdecydować:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za dużo tych
tematuff łózkowych. Przydałyby się jakieś sprawy biznesowe, polityczne np: Jerzy mógłby internetową sprzedaż pigułek 72h po co spowodowałoby spiecia z Dorotą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O istnieniu Doroty to już tam chyba wszyscy zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro Daniel sie pojawil to i Dorota moze:p moze zrzuci habit?:p a co tam u brata Krychy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanners
Jezdzi jako taryfiarz,a Bogny tez jakoś nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu wątków już nie ma m.in. Leszka i Bogdy, a bardzo lubiłam ten wątek. Cześki i Darka też dawno nie było, choć ten wątek akurat nie bardzo mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia ciągle się drze po rodzicach a oni nic. Fajne wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba teraz się okaże, że Daniel z Beatą byli w jednej sekcie. I teraz tylko ona będzie umiała z nim rozmawiać. Może scenarzyści poszli po rozum do głowy i skupili się na prawdziwych Lubiczach jak było na początku i stąd brak Cześki i Leszka i Bogny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z watkiem Pawła i Wigi ??? czyżby sie zakończył z piatkowym odcinkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiejecie się z Małgosi a ona w wieku 14 lat wygląda jak te modelki z teledysku Roberta Palmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelka z fatalną figurą, iksowatymi nogami i postawą z zaawansowanym garbem. Nie dająca się korygować wada wymowy, to już pikuś. W Klanie wszystkie podfruwajki mówią z zaciśniętymi zębami, oraz w myśl zasady, że mówić trzeba dużo, szybko i jak najmniej wyraźnie. Taki "trynd".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byla Barbara-slicznie wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniel coraz bardziej się rozkręca. Tak jak na początku mnie wkurzał, tak teraz ciekawi co też to będzie z nim dalej i te dziwne powiązania z Beatą. Małgośka rzeczywiście drze się na rodziców. W ogóle rodzeństwo Jaś i Małgosia udane nie ma co. Chciałabym żeby wreszcie coś ruszyło w wątku Pawła i Wigi. W te albo we wte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze Daniel po prostu chce zrazic do siebie wszystkich i przy okazji narobic przykrosci Monice? moze to z Beata to bylo tylko dlatego zeby ciotce dopiec... a z drugiej strony to tez do konca nie wiemy co Beata robila jak zniknela...niby byl ten Joachim? ale co wczesniej? jak sie spotka z wujem Pawlem to mu pewnie wytknie ze jak ciotka Krycha jeszcze zyla to on juz sobie gr***** z Wiga... niby go tyle nie bylo,niby kontaktow nie utrzymywal a jednak sporo o wszystkich wie... x a co z Marczynskim? x glupi watek z tymi Zakąskami ale pewnie biega o to zeby troche 'humoru' wprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy w ogole coz z tego wątku Pawła i Wigi będzie jeszcze , bo ogladajac kolejne odcinki na ten tydzien Paweł powie do Tadeusza ze nie chche sie żenic, Wiga stawia na wszystko albo nic i ze ten rozdział jest chyba juz zamkniety " Aczkolwiek moze jeszcze cos sie odmieni, po jakims czasie. Licze na to. Bo nie moge znieść tej Mileckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×