Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Porozmawiajmy lepiej o cyckach Olki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do Wigi!!!! "Wiga chce wszystko, albo nic", ale jak Paweł zdradzał z nią Kryśkę to było dobrze i wtedy fochów nie strzelała tylko mu do łóżka wskakiwała!!! Co do Pawła, to akurat z tym,że urodą nie grzeszy, się nie zgodzę! :) Uważam,że jest przystojny i całkiem nieźle się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogladacz
Aga jest bardziej ciekawsza niz te cycki Olki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie , tez odniosłam wrazenie ze nie wiedza jak postapic z watkiem Pawła Wigi i Mileckiej.... a moze bedzie tak ze za iles tam odcinków Wiga przyleci do Pawła, stanie w drzwiach i powie mu ze nie moze bez niego życ i ze nie musza sie żenić .Tylko chce byc z nim. Albo ostatecznie faktycznie odsuną Wige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wtedy te kilkanaście miesięcy temu Wiga faktycznie miała nadzieję, że Krystyna wkrótce umrze, skoro jest ciężko chora, I Paweł będzie już jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyty nie znoszę od początku za wszystko, a z Michałem tworzą kompletnie niedobrane małżeństwo i nie żal mi jej, że ten gnojek ją zdradzał, bo ona zrobiła dokładnie to samo. Dwoje siebie wartych.Najgorzej na tym wychodzi Stefek no i bliźniaki, bo Michał rzadko się nimi zajmuje. W ogóle dla mnie to chory układ, że on ich z Kingą nie wychowuje tylko doszedł do tego Mariusz, choćiaż to dobry facet i może nauczy chłopoców czegoś, bo michał im pokaże jedynie jak kondoma założyć, bo nic innego nie umie , a i tego nie umiał dobrze skoro Sandre zapłodnił, fakt, że ona specjalnie zaszła w ciążę i jej mąż również wypowiadał się źle o niej, że również go zdradzała. Czyli wszyscy siebie warci,banda debili. Gdybym byla Elą to bym powiedziała Michałowi, że będę robić co mi się podoba , bo on k*****m myśli tylko i ktoś musi wreszcie myśleć mózgiem za niego, a to nie ja zniszczyłam jeog małżeństwo, ale on i Zyta za wzajemne zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktor grający Daniela to taki wypierdek...mały,chudy i brzydki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak, ale świetnie się wciela w tę rolę i jest bardzo przekonywujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam, ze chyba Kaminska odsuna i tam ktos pisal wczesniej przede mna, ze Orman wyjdzie na pierwszy plan w zyciu Pawla, poniewaz umie dobrze nim sterowac, a on niby nie chce sie do niej zblizyc ale ulega jej prawie za kazdym razem, a nawet jak podniesie glos to zaraz zaprasza ja do kawiarni. Czy ktos to zauwazyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek miłosny Pawła jest niesamowicie nudny zarówno z s*****cą Wigą jak i Silikonem. Panie się rzuciły na starego capa, nudziarza jakby to nie wiadomo jaki dżolero był, a on ani nie przystojny ani nic w sobie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charakteryzujac Barbare mozna powiedziec, ze to silna kobieta i nie poddaje sie tak latwo-jedyna wada to podstepnosc, natomiast Wiga jest slaba i zaraz sie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwszystkowiedzacy
Daniel jest podstawiony, wyslala go sekta zeby omamil Beate i ściągnał z powrtotem do sekty w ktorej była gdy stracila pamięć, rowniez masazysta adam i nowe kolezanki malgosi sa w tej sekcie i probuja przez malgosie dotrzec do beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ten Daniel odp*****la powiedzcie mi, czy on mści się na matce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Monika głupia że zjadła te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał jest oburzający w swojej postawie. On winy matkę za rozpadł małżeństwa to czyli to nie on bzykał sie na boku z Sandrą? Ela się go boi jak ognia, a nie powinna, bo to kawa gnoja, a jak coś do czego przyjdzie to nie umie wybrnąć z sytuacji jak zrobiłby to dorosły, odpowiedzialny facet tylko zwala winę na innych. Dzieciorób i egoista. Zyty nie lubię, mówiłam już o tym, ale nie jest mi jej żal. Tylko idiotka nie domyśliła by się co jest na rzeczy, a ona tak jest zajęta sobą i pracą, że nie zauważa co się wokól niej dzieje. Zresztą ona też bzykała się z Rutką i nie wiadomo było czy Stefek to nie jego dziecko. Oboje siebie warci, a ich małżeństwo to zawsze była komedia. Co do Moniki to zastanawia mnie dlaczego ona się boi własnego syna. Ok, Daniel zachowuje się dziwacznie, jakby był psychicznie chory, ale dlaczego zatem wzięła od niego tabletkę? Tak bardzo ufa synowi?? Naiwna jest i obawiam się, że będzie jeszcze tego gorzko żałować. Zapychacze czyli Czesia i Surmaczowa to dla mnie nudne wątki. Norbert to fajny facet i gdyby nie był chory to napewno by znalazl odpowiednią kandydatke na partnerkę, a tak każda najpierw deklaruje, że choroba jej nie przeszkadza, walczy o niego, a potem jak ma dość lub spotka kogoś innego to nazywa Norberta świrem. Cieszę się , że Kamili z Gerardem nie wyszło. Pazerna dziewucha, myśli tylko o kasie, a sama latała za Norbim, sama mu jak wściekła do wyra wskakiwała,a jak wszyscy jej ten związek odradzali to miała pretensji, że każdy się uwziął. Ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia grała fajnie:), ćwiczenia i kapuściana , samo życie, głodny Darek kupi boczek, Ania śmiesznie śpiewała, Tadeusz zagra na arkadeonie! :D jak zobaczyłam ją ludowej sukience padłam Daniel zachowuje się jak w Psychozie, chce miec' Monikę dla siebie, Gabriela radzi jej przejrzec' jego rzeczy, co jest jego powodem jego dziwnego i niewytłumaczonego zachowania? Może jest uzależniony od tabletek, Monice śni się koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta wyprowadzi się do mamy, Michał z bukietem kwiatów zastanie pusty dom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze,trzeba dac Michasiowi po nosie. Moze i Zyta jak to piszecie'bzykala sie z Rutka na boku' ale to bylo dawno temu i sobie z Michalem sprawe wyjasnili.Temat powinien byc zakonczony a nie byc podtstawa to 'szanatażu' co jakis czas.Bo niby juz do konca swoich dni maja sobie to wyciagac i jak cos nie pasi to Michal skacze na bok bo go kiedys tam Zyta zdradzila? I ona ma niby to samo robic jak jej Michas zalezie za skore? Chory taki zwiazek.Albo sobie wybaczaja raz na zawsze albo koniec balu panno lalu i nie ma co sie szarpac. Na miejscu Eli dalabym w pysk Michasiowi.Gnojek jeden narozrabial i ma pretensje do wszystkich ze cos im nie pasuje.Sandra niby w okresie ochronnym bo i ciaza i dziecko chore ale tez powinna do sluchu dostac.Michas jej sila nie bral,zonaty byl,widzialy galy co braly. x Dziwna sprawa z Danielem i Beata.Skad niby wie o masazyscie? Strzela na oslep?Ale cos za celnie. I ta 'grupa'co sie Malgosia do niej przylaczyla...zbiegiem okolicznosci Adam ma tam znajomych i z nowu zaczal za Malgosia 'biegac'. I co Moni zobaczyla wczoraj w tym jeszcze półśnie? Ciekawie sie robi...oby nie spieprzyli tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda co piszesz, ale Michał już i tak raz zdradził Zyte, bo z Julią pod prysznicem. Wcale to tak dawno nie było. Najgorsze, że stary Chojnicki i o tym wie i słówka nie pisnął tylko kryje synalka ***akę. Zyta jest jaka jest,bo jej nie znoszę, ale myślę, że powinna Michała zostawić. Tacy jak on sie nie zmieniają, a tylko udają poprawę, a jak znów na horyzoncie pojawi się atrakcyjna babka to fiut wariuje. Ela mu powinna rzeczywiście po pysku dać, bo to on już samą zdradą rozwalił małżeństwo, a teraz obwinia wszystkich. I co, jakby sam Zycie powiedział to by było lepiej? Zachowuje się jak nieodpowiedzialny gówniarz, ale on zawsze taki był. Przecież Daniel wie o masażyście od Małgosi! Ona chodzi na spotkania do sekty w której on jest guru! Wyjaśni się to wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Małgosia nie wie ze to jej wujek? No moze nie kojarzyc,dawno wybyl z PL ,byla wtedy b mala a do spotkania rodzinnego przeciez nie doszlo. Michal to k***s zlamany i tyle.Na miejscu Zyty daraowalabym sobie ten zwiazek.Wydusic alimenty na dzieci i paszoł won.To samo powinna zrobic Sandra.Bidak sie nie pozbiera bo przeciez trzeba jeszcze blizniakom kase dawac.Ale takie puszczanie sie Michasia na prawo i lewo powinno w koncu zostac ukarane:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie, czy Barbara ma wygoloną ClPECZKE czy tez może ma jakiś zalotny paseczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pewnie się okaże, że Małgosia nie skapnie się, że Daniel to jej wujek. W sumie ciekawy wątek, oby go tylko nie spaprali. Zyta rzeczywiście powinna wywalić Michała i zrobić mu koło d**y rządając wysokich alimentów, a gnój by się pochlastał, bo musi już na bliźniaków płacić i Sandra też powinna kasy zarządać, cienko by śpiewał i by kolejnym razem pomyślał czy fiuta wywalać na prawo i lewo. Ja wiem, że Zyta też święta nie jest i wcale jej nie bronię, bo puszczała się z Rutką i kwiczała z uciechy, ale Michał jej to wybaczył, wiec sama żyje z wyrzutami sumienia, a on co widzi nową laskę to dostaje małpiego rozumu. Oczywiście teraz wszyscy są winni, ale nie on. Zresztą Sandra jest tak samo winna jak i Michał, bo dobrze wiedziała co robi i specjalnie w ciążę zaszła. Na miejscu Zyty bym i jej i jemu w twarz dała, ale jak mówię, przeciwko Zycie jest to, że sama zdradziła. Pamiętajmy jednak, że Michał już zdradził Zytę z Julią, więc to taki typ, który się nie zmienia i najlepiej mu pokazać, że jest nikim. Żal mi Eli. Tak wtrącała się, była irytująca, ale chciała dobra dziecka, a jej wredny syn jeszcze ją o rozpad małżeństwa obwinia jakby to nie on zrobił dziecko kochance. Mam nadzieje, że scenarzyści napiszą coś, że Michał dostaje za swoje i gorzko tego żałuje. Wszyscy powinni się od nieog odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier..le, jakie to jest juz zenujace!!!! Ze producentom nie jest wstyd wypuszczac te brednie to jestem w szoku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dziś na Jerzego liczyłam, że synusiowi przemówi do rozsądku a tu prawie go po ramieniu poklepał bo tak mu ciężko wrrr. Patologia normalnie. Matka Zyty zachowała się standardowo jak chyba każda matka by zrobiła. Zabrała ją a dalej się zobaczy co będzie. Może jeszcze Kamila dzieciorobowi powie parę słów prawdy. Wątek Moni i Daniela ok może i ciekawy ale jak już się zapowiada że pół Warszawy zaangażowane żeby zwerbować z powrotem Beatę do sekty to przegięcie :) Byłoby fajnie gdyby nie Surmaczowa i wyjące Zakąszczanki czy jakby to odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało ma świetne,sama go widziałam kiedyś w saunie w której się jest nago podczas seansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Jerzy się zachowal poprostu głupio, jeszcze synalka prawie poparł, ale czego chcieć od faceta, który też zdradzał? Matka Zyty się zachowała prawidłowo, choć też jest idiotką, bo jak Zyta zdradzała to chwalili cór***nę pod niebiosa, a tu wyjechała z gadką, że Ela źle Michała wychowała.Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się od Pawła zdradzającego ciężko chorą żonę NIKT nie odwrócił, to teraz od Michała ktoś by się miał odwrócić? Zasady to tu się ulewają i przelewają. Dobrze chociaż że Jasiek przejrzał na oczy i z Ramoną zerwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ClPECZKA Barbary, o niej śnie całe noce i dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek z Ramoną zerwał, ale jakoś na początku mu nie przeszkadzało , że się bzykała z Łysym i kto wie z kim jeszcze i ma zrobiła skrobankę, a jeszcze ok było dla niej kraść biżuterię własnej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek Zakąsek niepotrzebny,taki ni przypiął ni wypiął,nie pasuje do reszty. Daniel poinstalowal wszędzie kamerki i matke zdalnie obserwuje? Na miejscu Moni zmienilabym zamki i synalka juz nie wpuscila,co se gowniarz wyobraza? No faktycznie,jakby pol wawy bylo zaangazowane w przywrocenie Beaty do sekty to co ona takiego tam wczesniej robila i co moze im dac teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×