Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Barbara dwa dni pod rzad w tym samym ubranku:D coz za niedpoatrzenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że Małgośce i Jaśkowi odbija, przecież całe ich życie jest niestabilne przez rodziców, sporo ludzi się teraz rozwodzi więc sam rozwód nie jest jakimś powodem, ale u nich było to zawsze ostro popieprzone, ciągłę przetasowania, najpierw mieszkali z tatą Jackiem, potem Jacek zaczął Beatę zdradzać to się z nim rozstała, potem wrócili do siebie i zaraz znowu ona zaginęła to też dla Małgośki była trauma, jak odnalazła jakis spokój u ojca i jego nowej żony (wygląda na to, ze się uspokoił) to matka wróciła, były afery z nią, teraz jest z tatą Piotrem i jeszcze teraz sytuacja z tym facetem pomijając, że on dla Małgośki za stary, ale Beata się zachowała beznadziejnie, powinna go olać a nie kokietować jeszcze. Nic tylko oszaleć można, ona i tak się długo uchowała, bo wcześniej była grzeczniutka jak aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest ten cały Korbi? I co sie stalo z Korbasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bedzie robil Pawel z Barbara po grzybobraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobi to kolega Jaśka, a o Korbim słuch zaginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam Klan po długim czasie. Kto to jest ta laska która jest u Chojnickiej .miała walki, czerwoną suknię i przyszedł jakiś koleś na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była Kamila:), nowy mężczyzna , Gerald, biznesmen z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde watek Pawla i Wigi dobiegl konca?! Wreszcie!!!! Jak ja tej baby nie cierpie!!! Moze byc Barbara, moze byc jeszcze jakas inna kobieta, ale tylko nie Wiga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co bedzie robil Pawel z Barbara po grzybobraniu? x x Będą szukali prawdziwków. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nieeee.....Będą sadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się nowa Kamila.Wygląda jak stara raszpla.A Daniel to ma wzrok jak nawiedzony psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee aktora świetnego wybrali do psychodelicznej roli Daniela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga powinna
z Olką wziąć się za problem uchodźców :D Najprościej nadać im natychmiast polskie obywatelstwo i wręczyć polskie dowody osobiste. Zrównać w prawach Polakami i dalej niech radzą sobie sami. Roboty w Polsce nie znajdą, nie pracowali - więc zasiłki nie przysługują. W urzędach trzeba mówić w języku urzędowym. Mieszkania sobie nie wynajmą - na wolnym rynku to kosztuje krocie. Lokal socjalny - nie przysługuje bo brak podstaw. A jak są podstawy to kolejka na 5 lat a oni na szarym końcu. Za to na polski dowód będą mogli buszować po całej strefie Schengen więc szybko wrócą do nadawcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu te zamiany aktorow, a Monika juz tak odmłodzona ze masakra, przeciez to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, zamian było sporo, jeśli tak policzyć od początku. Zamienili Bożenkę (jeszcze jako dziecko), Michała, Beatę, teraz Daniela. Odeszli: Ryszard, Dorota (wymazali ją, jakby nigdy nie istniała), Krystyna, Lubiczowie seniorzy, wuj Stefan. O postaciach pobocznych nie mówię. Zauważyliście, że od początku sezonu nie ma Maćka? Widać było, że granie sprawia mu coraz wiekszą trudność, chyba nie chcą już męczyć chłopaka. Co w tym dziwnego, że Monika stara się wyglądać atrakcyjnie i młodo? Tymbardziej, że jest kobietą sytuowaną, więc ją stać. Moim zdaniem wygląda ok, zawsze charakteryzowała ja elegancja. Przynajmniej nie ma napompowanych ust i polików, jak Milecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam wspomnieć o podmianie Kamili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wspomną o śmierci wuja Stefana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ten masazysta to puknal juz Beatke-bo lezala 2-3 odcinki temu w samych recznikach u niego w gabinecie-wiec moze cos bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie było pomiędzy masażystą a Beatą. Jak mnie wkurza Monika, jak ona traktuje Feliego. Feli ma rację, że Daniel nią manipuluje. Jak można matkę postawić przed takim dylematem kogo ma wybierać, przecież to szantaż emocjonalny. Ale scenarzyści pojechali po bandzie. W dzisiejszym odcinku Małgosia będzie pijana. Co oni z tych dzieciaków robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Malgos bedzie pijana? czy to tylko podejrzenia taty Jacku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna sie jeszcze zaczac ciąć z tej calej rozpaczy po Adamie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna dać mamusi w pysk za adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Kamila to też jakaś porąbana. Jak wszyscy jej odradzali Norbiego to ta szła w zaparte, że jaki to on super, że Olka to na pewno głupia i blebleble. A teraz wielkie zdziwienie i pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam o niej taką opinię,przemądrzała bardzo,ale tak to już jest! Teraz niech ma za swoje!A aktorka też mi nie pasuje na K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbarę moglbym lizać po muszelce całymi godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat Kamila pasuje ale żeby znaleźć Daniela to się musieli naprawdę naszukać. Ktoś wie jak się nazywa ten aktor? Chciałabym zobaczyć go poza Klanem. Feliks podjął chyba pierwszą w życiu męską decyzję. Też bym się wyprowadziła na jego miejscu. Niech się Monika sama użera z synusiem.Facet uzależniony od hazardu znalazł pracę w salonie gier, uśmiałam się serdecznie. Olka jaka prawa obywatelka, lewego zwolnienia by nigdy nie wzięła. Ciekawe czy Ewa jeszcze będzie występować i czy wspomną o wuju Stefanie Ela w scenie z Michałem mi się podobała. Lubię ją jak nie jest taka tiu tiu tiu. Powiedziała mu parę słów prawdy. Ogólnie muszę powiedzieć, że podoba mi się Klan w tym sezonie. Taki bardziej klanowy jest niż ostatnie lata. Dali by tylko spokój Zakąskom i by było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila stanowczo za często używa określenia choroby Norberta "świr". Świr i świr, a jak jej wszyscy odradzali ten związek to było święte oburzenie. Doskonale wiedziała, że wiąże się z mężczyzną chorym na schizofrenię i jak lazła z nim do łóżka to wtedy nie był świr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ją uważam że Monika jest śmieszna.kobieta ma 60 lat a na ciągnięta i wymalowano jak 30 stka.to jest żałosne.Barbara wygląda ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwazam, ze Barbara to najlepsza MILF w tym serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika to babka z klasa i wcale nie razi jej poprawiona na pewno twarz,czego nie mozna powiedzieć o napompowanej Orman.Dzis zauważyłam jakim skrzatem jest aktor grający Daniela.Jak stanął obok Moniki to był mniejszy od niej....co to za facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×