Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Dom należy do Moniki, więc on nie ma prawa instalować sobie kamerek i robić cyrków. Na jej miejscu bym mu to dobitnie powiedziała. Monika jest słaba, boi się go i on to widzi, szczególnie, że ma dar do manipulowania ludźmi. Ona właśnie go powinna wyśmiewać, pokazać mu, że gada głupoty i nie okazywać strachu w rozmowach z nim. Monika w ogóle kiedyś była inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta chyba straci dziecko w wyniku stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie, kto wie., gdyby jednak się tak stało to powinna rozwieść się z michałem. Kawał gnoja, który nie przepuści żadnej. Zyta też zdradziła, ale żyje z wyrzutami sumienia, a on nie ma żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On też ma,ale faceci tego tak nie okazują i polemizowałabym z tym,że Z.ma wyrzuty sumienia.Niedawno tak pomiatała M. i cały czas ma go za coś gorszego,bo ona świetnie zarabia i musi mieć nianię,dom z ogrodem i fontanną.....i w ogóle to ona jest czymś nadzwyczajnym.Z M. zrobiła popychadło i nieudacznika,ale wszystko ma swoje granice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, też teraz zauważyłąm, że ona chyba nie ma wyrzutow sumienia, za łatwo Michał jej wybaczył, ona się przez to poczuła pewnie, a jeszcze jej rodzice ją uświadczali w przekonaniu, że nic złego nie zrobiła. Jej stosunek do Michała był paskudny. Robiła z siebie wielką byzneswoman i miała innych za nic, chciała same luksusy.To trzeba było wyjść za prawnika, a nie za koparkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prawnicy chyba nie szukają żony przez biuro matrymonialne. SPOILER! Zyta jest jaka jest, ale nikt nie zasługuje na to żeby chować do grobu swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze temu k****iszonowi, to zwykla k****a jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa jasne, a Sandra to święta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie gloryfikuje S.bo to cwana i perfidna baba i sama nad tym pracowała,żeby zaliczyć ponownie M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Michał ani Sandra święci nie są. Przykro mi, że ma chore dziecko, ale nie żal mi z powodu tego, że jest perfidną, cwaną babką, która nie ma oporów, by zaciągnać do łóżka żonatego tylko po to, by zajść w ciążę. Egoistka, bo mogła znależć faceta, stworzyć rodzinę i dzieciak by się wychowywał w normalnych warunkach, a tak to wybrała gnoja na ojca dziecka. Powinna tak samo zarobić w pysk jak i Michał. On z kolei to typowy pies na baby. Żadnej nie przepuści, nawet to, że jest żonaty mało dla niego znaczy. Jeśli plotki o stracie dziecka Zyty są prawdziwe to ona powinna się z nim rozwieść. Tak, ja wiem, że sama święta też nie jest, bo zdradziła go z Rutką i widac, że ma to w nosie, ale ona miała jednorazowy wybryk, a u niego nigdy nic nie wiadomo, bo już wcześniej bzyknął się z Julią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy taki jednorazowy, jednak ten jej romans z Rutką trwał parę tygodni a może i miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi, że ona poza Rutką z nikim nie romansowała, a Michał a i owszem. Z Julią i z Sandrą i wyśmiewał uwagi Mariusza, żeby sobie odpuścil Sandrę, bo jest żonaty. Teraz może mieć pretensje tylko do siebie, a ona chyba już karę dostała w postaci choroby dziecka, czego jej współczuję szczerze jednak i tka uważam, że to d***** i zamiast brać się za Michała mogła stowrzyć normalny dom z jakimś facetem i wtedy dziecko miało by ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał ma pretensje do wszystkich oprócz samego siebie, żałosny facet, który potrafi tylko bzykać laski, bo nawet ojcem nie jest dobrym, szczegolnie dla bliźniaków, traktuje ich jak kumpli i oni jego też. Kinga też mnie rozbawiła. Żal jej było Michała jakby to Sandra podała mu pigułkę i zgwałciła...ale czego ja wymagam od narkomanki i prosytutki? Norbert to porządny facet i pewnie ułożyłby sobie życie idealnie gdyby nie choroba. Lubię go i uważa, że zasługuje na kogoś lepszego niż puszczalska Kamila, która patrzy tylko na kasę. Monika się boi własnego syna... to jest dopiero idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, Zyta straci dziecko....nie wiem dlaczego wymyślają takie dramatyczne rozwiązania.Przecież była zdrowa,wygimnastykowana,zdrowo odżywiona,a że się zdenerwowała miałoby być powodem strasznej tragedii? Dowiemy się wkrótce,ale śmierć dziecka to już przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą Sandrą coś jest nie tak skoro w dość jeszcze młodym wieku jest dwukrotną rozwódką (pierwszym jej mężem był kolega Michała z drużyny piłkarskiej o pseudonimie Gruby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupio, że Zyta straci dziecko przecież rzeczywiście z ciążą jest wszystko ok, ona zdrowa, więc to naciągany wątek, ale pewnie to ostatecznie odepchnie ją od Michała i nie będzie chciała z nim już być i prawidłowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Norbert to porządny facet i pewnie ułożyłby sobie życie idealnie gdyby nie choroba. Lubię go i uważa, że zasługuje na kogoś lepszego niż puszczalska Kamila, która patrzy tylko na kasę." Może by go skojarzyć z Ulą Kwapisz, która niedługo pojawi się w serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowcie co chcecie, a mnie sie nowa Kamila podoba jak gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Pawlem-czy da sie omamic Barbarze czy zastanowi sie i ozeni sie z Wiga? Czy ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się nie podoba ani gra ani aktorka.Dla mnie jest taka irytująca i drażniąca.Wydaje mi się,że za bardzo się stara upodobnić do byłej Kamili i jej postać jest przerysowana,za energiczna,jakaś dzika....i dziwną urodę ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanners
Predzej bym sie spodziewał że to Sandra straci dziecko,a nie Zyta.Scenarzysci potrafią zaskakiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to też trochę powtórka z trójkąta Darek-Czesia-Wiesia sprzed kilkunastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, ze Pawel bedzie z Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara pokaże Pawłowi ClPECZKE i Pawel ją posiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że Paweł będzie ze s*****cą Wigą i jednak się z nią ożeni. Michał to jednak idiota do kwadratu i mieć takiego męża niedorajdę, nieodpowiedzialnego, który ma umysł nastolatka to tragedia. Zyta też jest głupia i naiwna, a w dodatki wyżej sra niż doope ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby było do kompletu tragedii,to pewnie Sandra sama umrze przy porodzie i Michał zostanie z córeczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by była przesada. Uważam, że dzieco Zyty nie powinno umierać. Zyta powinna poprostu rozwieść się z nim i związać z tym prawnikiem, byłym Sandry, żeby obu zagrać na nosie, ale też , żeby się ustawić o czym rzecz jasna marzy. Michał z kolei powinien zostać sam i płacić alimenty na swoje 5 dzieci. Dla mnie idiotyczne jest, że Kinga mu współczuje. Niby czego?Że ma mózg debila i poszedł do łóżka z puszczalską i zrobił jej dzieciaka nie zmuszony przez nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam takie przeczucie odnosnie Pawła i Wigi. Teraz troche odpoczynku , ale koniec koncu chyba sie zejda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że jeszcze pozna jakąś owdowiałą matkę i babcię o parę lat młodszą od niego (ale szykowną) która też będzie myślała że nie znajdzie lepszego męża niż był nieboszczyk i nie będzie się Pawłowi narzucać, ale powoli, powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×