Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Paweł jest napalony na ClPKE Barbary, takze prędzej czy później się zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Pawlem to jest taka prawda, ze niby chce jej wszystko odmawiac, ale i tak zawsze ulega na jej propozycje. Nawet jak Pawel podniesie glos w rozmowie z Barbara to zaraz ja zaprasza do kawiarni w ramach pewnego rodzaju przeprosin za niegrzeczne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam takie wrażenie, że Paweł niby odmawia Barbarze, ale w gruncie rzeczy leci na nią! Jakby sam ze sobą walczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek z Barbarą i Pawłem jest już nudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Wigą jeszcze nudniejszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wigą jest ogólnie coś nie teges. Miała chyba z 4 mężów, sama o tym mówiła, więc czy to jest normalne?? Druga sprawa, że to istna nudziara, ma ciągle minę s********o kota. Już Paweł kogoś chce to niech to nie będzie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga miała DWÓCH mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miała dwóch! Wyraźnie w którymś odcinku mówiła, że 4, czy nawet 5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie , ja tez pamiętam ze dwóch...na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy to prezes firmy Joypolbud (z którą Jurek miał jakieś interesy), a drugi - jakaś ważna "szycha" w małym miasteczku (to stamtąd Wiga wyjechała do Warszawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poruszono to ciekawy temat. Feli - kulturalny i spokojny mężczyzna musi sie zmierzyć z agresywnym, bezczelnym gnojkiem który go atakuje. I facet wyszedł. Oczywiście tzw. prawdziwy mężczyzna powinien zwyczajnie dać temu wypłoszowi w mordę i go na kopach wyrzucić z domu. Tyle że w naszych dziwnym kraju miałby pewnie kłopoty z prawem, a głupia Monika by jeszcze broniła synalka. Natomiast wątek z odchudzającą siebie i otoczenie Czesią jest idiotyczny i nudny. Niech baba ruszy tłusty tyłek i zacznie biegać, jeździć na rowerze, chodzić na basen, siłownie a nie kombinować z dziwacznym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia mogłaby jeździc' na koniu:), aktorka w prawdziwym życiu umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sobie wyobrażacie, że Feli dałby Danielowi w pysk? To syn Moniki, a Feli nie jest jego ojcem, więc trochę przesada, że miałby z nim sie bić. Zreszta Monika sama się go boi, nic nie robi z tym, żeby syn przestał nią manipulować. Przecież gołym okiem widać, że on jest w sekcie,a ona taka mądrą, a się nie kapnęła. Żałosne to. Tak samo żałosne jest to litowanie się Kingi nad Michałem. Dorosły facet poszedł w tany z babą, która sama teog chciała i ja zapłodnił. Czego tu żałować? Tylko tego dziecka, że ma matkę puszczalską egoistkę i ojca tępego k****arza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ten syn Moniki zaczął Fele'go wyganiać z domu i wyraźnie prowokował. Takie typki same się proszą aby im dać w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej znowu Kingi nad Michalem? CHyba z Na Wspólnej Ci się pomyliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty Klanu nie oglądasz, że byłej Michała,Kingi tej od bliżniaków nie kojarzysz? Co z tego, że Daniel wygania Felego z domu skoro to dom Moniki i ona nic z tym nie robi ! Sama powinna powiedzieć synowi, że albo się będzie miarkował i ma zaakceptować Felego, bo to jej partner czy to się podoba czy nie, a jak nie to wypad z domu i radź sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, scenarzyści są tacy leniwi ze nawet imiona się powtarzają w serialach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan cioci Stasi
co z ciocia Stasia i Jeremiaszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel Lubicz
Drodzy widzowie- z kim ja mam byc-z Wiga czy Barbara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weż sobie Zytę - przynajmniej młodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice Zyty mają nasrane we łbie. Jak Zyta zdradzała to wmawiali jej, że nic złego nie robi. Byli od początku uprzedzeni do Chojnickich, a wystarczy na nich spojrzec i ich posłuchać, że są zdrowo walnięci. Tragedia mieć takich rodziców jak oni co to wszystkich obwiniają, ale nie spojrzą na swoją córeczkę i siebie. Zyta tak została wychowana, że jest najlepsza, najzdolniejsza dlatego ma teraz o sobie tak wysokie mniemanie i dlatego nie żałuje, że miała romans z Rutą, bo i jej rodzice ją za to głaskali po głowie. Nie jest mi jej żal tylko szkoda, że straci dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi doktorku wez sobie Barbare, to nie bedziesz mial problemu z erekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feli to zwykła PlZDA, powinien przy.ebac Danielowi ze ten by się nogami nakrył, ale ta zniewieściała PlZDA wzięła nogi za pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie jak Pawel byl z Wiga to mial problem z erekcja a jak bedzie z Barbara to bryknie jemu na zawolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech już będzie z Milecką, może się przy niej rozrusza i będzie ciekawiej! Z Wigą to już całkiem zdziadzieje. Co prawda z Krychą też były tylko kawki i koniaczek, ale Kotulankę lubiłam oglądać, a Kamińska nie ma w sobie nic przyciągającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie tylko - było też sporo czułych scenek przez te kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie tez uwazam, ze Pawel powinien byc z Barbara, jego zycie byloby ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987123
czy przypadkiem ta była podopieczna Olki - Sława, nie ma wyroku (za pobicie) ?? Osoba która ma zatargi z prawem może pracować w takiej instytucji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Bożena rozłożyła nogi przed tym siatkarzem z tańca z gwiazdami, prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widze
Raczej nie,bo ona rozkłada nogi tylko przed Miłoszkiem,ale w tych Chinach też mogło być róznie,skad ta pewnosc ze kogoś nie poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×