Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Noga Kurczaka na wagę

To bylo do przewidzenia, ze Leszek zobaczy Marczyńskiego. Małgosia mogłaby przestać byc taka naburmuszona, a dziwię się, że dali Kasi starszego chłopaka skoro ona wygląda na 16lat maksymalnie, ma bardzo dziecinną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

To bylo do przewidzenia, ze Leszek zobaczy Marczyńskiego. Małgosia mogłaby przestać byc taka naburmuszona, a dziwię się, że dali Kasi starszego chłopaka skoro ona wygląda na 16lat maksymalnie, ma bardzo dziecinną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Gwidon to straszna fajtłapa. Może jako mąż to miły, uczynny, kochający człowiek, ale nic nie umie załatwić. Zyciowa kaleka, a jego jedynym osiągnięciem jest stopień naukowy z języka czeskiego. Alicja też jest słaba psychicznie i nie umie się przeciwstawić, nie ma swojego zdania, więc do siebie idealnie pasują.

Każdy wątek z Danielem jest już wyłącznie na temat jego durnych książek. Widać scenarzyści nie mają pomysłów na tę postać, a z tego co kiedyś Monika mówiła on miał żonę i dziecko i gdzie oni się podziali? Wątek Oli i Agi to też nudy, a jak już na scene wkracza ten chory psychicznie Rafał to już w ogóle mam ochotę tego nie oglądać. To chyba jedna z najbardziej drazniących postaci zaraz z Bożenką i Michałem i naburmuszoną Małgosią i wkur... Jasiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Synek  Oli  podobny  jest  do  Maćka😀

Dziecko  Daniela  nie  żyje,  żona  chyba  go  zostawiła

Mąż  Alicji  boi  się  Marczyńskiego,  przed  rozmową  połknie  kilka  tabletek,  Wiga  wpłynie  trochę  na  Alicję,  to  da  jej  do  myślenia,  jaką  decyzję   podejmie?

Grażyna  mnie  denerwuje,  niech  pogodzi  się, że  dzieci  mają  swoje  życie,  Leopold  postara  się    ją  pocieszyć  proponując wyjazd  na  wycieczkę,  a  ta  ma  fochy🙄

 

Leszek  dowie  się,  że  Marczyński  i  Rutka  planują   budowę  konkurecyjnej  kliniki,  czy  powie   o  tym  Pawłowi

Chłopiec  Małgosi  ma  na  imię  Bazyla,  jest  kucharzem  Moniki  w  Rosso,  bo  Adam  miał  zawał  serca   i  nie  mógł  pracować,  imprezę  organizuje  Feliks,  musi  wziąść  kogoś  na  zastępstwo

 

Nie  długo  zobaczycie  łysego  Rafała!  Nie  chciał  ,żeby  synek  miał  wszy!😂😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie

Daniel  mógłby   mieć  romans  z  Martą  i  zapraszać  do  Rosso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ola  przeżyje   piekło  na  ziemi!  Rafał  nie  wróci  z Turcji!😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
23 godziny temu, Gość gość napisał:

Synek  Oli  podobny  jest  do  Maćka😀

Dziecko  Daniela  nie  żyje,  żona  chyba  go  zostawiła

Mąż  Alicji  boi  się  Marczyńskiego,  przed  rozmową  połknie  kilka  tabletek,  Wiga  wpłynie  trochę  na  Alicję,  to  da  jej  do  myślenia,  jaką  decyzję   podejmie?

Grażyna  mnie  denerwuje,  niech  pogodzi  się, że  dzieci  mają  swoje  życie,  Leopold  postara  się    ją  pocieszyć  proponując wyjazd  na  wycieczkę,  a  ta  ma  fochy🙄

 

Leszek  dowie  się,  że  Marczyński  i  Rutka  planują   budowę  konkurecyjnej  kliniki,  czy  powie   o  tym  Pawłowi

Chłopiec  Małgosi  ma  na  imię  Bazyla,  jest  kucharzem  Moniki  w  Rosso,  bo  Adam  miał  zawał  serca   i  nie  mógł  pracować,  imprezę  organizuje  Feliks,  musi  wziąść  kogoś  na  zastępstwo

 

Nie  długo  zobaczycie  łysego  Rafała!  Nie  chciał  ,żeby  synek  miał  wszy!😂😙

Żona Daniela- Weronika miała wypadek będąc w ciąży i zginęła. Jak może być zdrowe dziecko podobne do dorosłego mężczyzny z Zespołem Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Żona Daniela- Weronika miała wypadek będąc w ciąży i zginęła. Jak może być zdrowe dziecko podobne do dorosłego mężczyzny z Zespołem Downa.

Synek  Oli  ma  takie  usta  jak  Maciek,  tak wysuwał  język,  może  taka  uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Dajcie spokój, że Kasi dali starszego faceta jak ona wygląda na 16lat. Wątek beznadziejny. Nudy u Moniki i Feliksa, mogłoby sie tam u nich coś naprawdę zacząć dziać np. choroba Feliksa, ale taka poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Żona Daniela- Weronika miała wypadek będąc w ciąży i zginęła. Jak może być zdrowe dziecko podobne do dorosłego mężczyzny z Zespołem Downa.

To dziecko zginęło, nie Weronika; Monika potem opowiadała o ich reakcji na tę stratę: "Daniel załamany, Weronika w depresji"

Po paru latach ich małżeństwo się rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Mały błąd, W rozmowie Olki z Ewą padło pytanie "Ile to już minęło od śmierci wuja Stefana?" A Ewa odpowiedziała,że 4,a przecież 4 lata minęło od śmierci Jerzego Kamasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grażyna   jest  stuknięta😞,  co  ją  obchodzi  gdzie  będą  spali  Kasia  i  Ksawery,  ale  z  niej  zakonnica🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

No nie wiem, a Tobie by sie podobało, gdyby Twoją córkę o wygladzie 16latki posuwał facet ok. 50tki? Dla mnie ten Ksawey jest obleśny, w ogóle do Kasi nie pasuje, a ona też nie wiem co w nim widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

No nie wiem, a Tobie by sie podobało, gdyby Twoją córkę o wygladzie 16latki posuwał facet ok. 50tki? Dla mnie ten Ksawey jest obleśny, w ogóle do Kasi nie pasuje, a ona też nie wiem co w nim widzi.

A jakie to ma znaczenie, że wygląda na 16 lat? Skończyła liceum, pracuje i (chyba) studiuje, więc ma ze 20 albo i więcej. Ale jeśli już musieli jej dać starszego faceta to mogli chociaż jakiegoś przystojnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość :)

Co do tego, że ona wygląda na 16 lat, to tylko plus dla niej, będzie dłużej młoda 😄 . A wygląd? Kwestia gustu, jak dla mnie facet jest okay, a jak będzie się robić wszystko żeby nie byli razem, to tylko awantura z tego może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kasia ma teraz 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne  życie

Kasia  jest  dorosła,  niech  żyje  jak  chce,  Ksawery  ma  w  sobie  coś,  jest  przystojny,  co  z  tego,  że  starszy,  może  być  mądry,  ma  pasję,  zainteresowania,  tym  ujął  dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat  w rodzinie

Niedługo  Ola  będzie  wyć  za  Rafałem,  bo został  aresztowany  w  Turcji,  może  go  nie  być  miesiąc,  bo  tam  prodecury  ciągną  się,  Paweł  urachamia  kontakty  dyplomatyczne,  Janusz  wróci  do  Polski😧

 

Dominika  i  Robert  wrócą   z  Włoch,  mówią   Chojnickim   ,że  chcą  tam  zamieszkać,  podoba  im  się  tam  nowy  dom,  Ela  i  Jurek  nie  są  tym  zachwyceni...🤩

Ramona  i  Jaś  spędzają  ze  sobą   miły  dzień,  Beata  przerywa  ich  sielankę,  przychodzi  do  domu  z  krupnikiem  w termosie  i  zakupami🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość000
19 godzin temu, Gość dramat w rodzinie napisał:

Niedługo  Ola  będzie  wyć  za  Rafałem,  bo został  aresztowany  w  Turcji,  może  go  nie  być  miesiąc,  bo  tam  prodecury  ciągną  się,  Paweł  urachamia  kontakty  dyplomatyczne,  Janusz  wróci  do  Polski😧

 

Dominika  i  Robert  wrócą   z  Włoch,  mówią   Chojnickim   ,że  chcą  tam  zamieszkać,  podoba  im  się  tam  nowy  dom,  Ela  i  Jurek  nie  są  tym  zachwyceni...🤩

Ramona  i  Jaś  spędzają  ze  sobą   miły  dzień,  Beata  przerywa  ich  sielankę,  przychodzi  do  domu  z  krupnikiem  w termosie  i  zakupami🤣

Jaś dla Ramony to dziecko. Po co się do niej przeprowadzał? Ramona powinna mieć faceta po 30,a nie gówniarza wyglądającego na 16-17 lat. Nie dość, że Jasiek jest fizycznie odpychający to jeszcze mega chudy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię Jaśka najgorszy chłopak w polskim serialu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bożena z  Miłoszem  wrócą!😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiejmy  się

Rafał  ze  sztuczną   łysiną  wyglądał   jak  kosmita  z  czeskiego  serialu  Goście🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Rafal wygląda fatalnie z tą łysiną, jakby mu czepek założyli. Nie chodziło mi o to, że Kasia nie może sypiać z facetem ok. 50tki albo i starszym, bo jest dorosła. Chodziło mi o to, że on jest bardzo nieurodziwy i mogli dac kogoś lepszego do tej roli, bo to wygląda jak związek dziewczyna-wujek. Grażyna przesadza owszem, bo takie dąsy i fochy są niekulturalne szczególnie jeśli Ksawery zachowuje się w stosunku do niej sympatycznie, a on się stara. Nie musi jej się ten związek podobać, ale niech przynajmniej wspiera córkę, a nie odwala pokazówę.

Bożena NIE może wrócić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

O śmierci cioci Stasi nadal cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość śmiejmy się napisał:

Rafał  ze  sztuczną   łysiną  wyglądał   jak  kosmita  z  czeskiego  serialu  Goście🤣

O teraz już wiem kogo mi ta łysina przypomina, normalnie obcy 😂.

 

13 godzin temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Rafal wygląda fatalnie z tą łysiną, jakby mu czepek założyli. Nie chodziło mi o to, że Kasia nie może sypiać z facetem ok. 50tki albo i starszym, bo jest dorosła. Chodziło mi o to, że on jest bardzo nieurodziwy i mogli dac kogoś lepszego do tej roli, bo to wygląda jak związek dziewczyna-wujek. Grażyna przesadza owszem, bo takie dąsy i fochy są niekulturalne szczególnie jeśli Ksawery zachowuje się w stosunku do niej sympatycznie, a on się stara. Nie musi jej się ten związek podobać, ale niech przynajmniej wspiera córkę, a nie odwala pokazówę.

Bożena NIE może wrócić!!!

Czy jest urodziny czy nie, to kwestia gustu, dla mnie np jest za niski jak dla niej i mogli dać kogoś wyższego, ale z wyglądu? Normalny gościu ☺. Oj tak to dąsanie się jest mega przesadzone, okay nie podoba się jej sytuacja, ale bez przesady, serio się facet stara aby pokazac się z jak najlepszej strony...mnie rozwalił jak było wypomniane, że się zakrada do niej z rana 😂, trochę mi się z Ranczem az skojarzyło, dobrze że z siekiera nie stała pod jej drzwiami 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie

Bożena  będzie  z  synkiem,  musi  go  pokazać😀,  zrobi  Grażynie  niespodziankę,  która  tęskniła  za rodziną,  dobrze,  że  wraca,  będzie  weselej😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Jak Bożena wróci to będzie tylko irytująco, a Grażyna by sie mogła ogarnąć i czymś zająć np znaleźć sobie hobby, a nie żyć problemami dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.09.2019 o 18:34, Gość XYZ napisał:

O śmierci cioci Stasi nadal cisza.

O  Jeremim  też  cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.09.2019 o 10:55, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Jak Bożena wróci to będzie tylko irytująco, a Grażyna by sie mogła ogarnąć i czymś zająć np znaleźć sobie hobby, a nie żyć problemami dzieci. 

Sporo rodziców niestety żyje problemami dorosłych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grażyna to matka kwoka. Nie jest samotna, ma męża, pracę, nawet dwie bo w przedszkolu prowadzi czasem zajęcia, działkę a zajmuje się głównie życiem swoich dorosłych dzieci. Żeby jeszcze miała na co narzekać a ci sobie radzą, nie wyjechali do Australii tylko są w Polsce i odwiedzają ją często a jej ciągle źle. 

Kasia poleciała na kasę i tzw zaradnosc starszego faceta. Ciężko żeby znalazła sobie przystojniaka, nie ta liga, nie ma wyglądu np Kamili to znalazła podtatusialego chlopa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×