Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość

Może działo się między nimi coś, o czym nie wiemy, w końcu na ekranie nie wszystko jest pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rafał umrze, bo ponoć aktor poświęca się roli w Barwach szczęścia. Na ile to prawda to nie wiem, ale jeśli tak się stanie to super. Ola będzie z doktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaa

W sumie dobra wiadomość, bo rola Rafała jest wkurzająca. Ale już widzę te spazmy Olki przez 20 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Na jedno dobrze, że ta wkurzająca postać umrze, a na drugie nie, bo będa nam serować kiepską grę Paschalskiej przez 40odcinków. Zresztą nie jest potwierdzone, że on umrze.

Rozwala mnie Kamila i to już dawno. Gdyby mnie ktoś namawiał, żebym wybaczyła ojcu, który zostawił matkę i poszedł do innej to bym temu komuś powiedziała, że ma się zbadać na nogi, bo na głowe już za późno. Ojciec Borysa to typowy gnój, który zdradził i 2 żonę, ale niee rozwodu oczywiście nie chce i dokłada kłody pod nogi Emilii, bo przecież on ją kocha, a tak się tylko zapomniał z Orłowską. Nawet mu nie było przykro. Nie żal mi tej postaci, ale Kamila będzie to przeżywała jakby jej własny ojciec zginął. Nie rozumiem tej panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Tak jeszcze co do Bazylego to przeciez widac po nim było, że kłamie, że coś ukrywa. Czemu Małgosia wprost mu powiedziała, że czuje się źle będąc okłamywaną i lepiej to sobie wyjaśnić albo nie spotykać się w ogóle.

Aga nie wiem po co wtrąca się, że do Oli przychdzi Górzyński tak jakby nie można mieć faceta jako kumpla czy przyjaciela tylko od razu trzeba iść do łóżka, mieć romans. Ona chyba zna to ze swojego życia, bo przed Januszem nie przepuściła żadnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszę się

Rafał  wróci,  na  lotnisku  wita  Olę,  Agnieszkę,  a  Janusza  omija,  ma  do  niego  żal  o  koszmar  w Turcji!

Ola  jest  szczęśliwa😀,  będzie  to  3555 odcinku,  dobrze  , że  mąż  jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
2 minuty temu, Gość cieszę się napisał:

Rafał  wróci,  na  lotnisku  wita  Olę,  Agnieszkę,  a  Janusza  omija,  ma  do  niego  żal  o  koszmar  w Turcji!

Ola  jest  szczęśliwa😀,  będzie  to  3555 odcinku,  dobrze  , że  mąż  jest

Maz sie stad wyniesie w swoim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Niby z jakiej racji Rafał ma żal do Janusza?  To nie jego wina, że go złapano przecież. Dla mnie to Rafał jest niepoważny, zachowuje sie ...ycznie i mało która kobieta chciałaby z kimś takim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to chyba Olka chciała żeby Rafał wyjechał...

Nie wiem czemu zrobili z Rafałala takiego marude. To był normalny facet. Teraz powinien wrócić do swojego poprzedniego charakteru. Że niby więzienie w Turcji tak go zmieniło, pokazało co jest ważne, itp. Żeby już nie szukał dziury w całym, tylko cieszył się Olką i Filipkiem. Lepiej by się to oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, WandeczkaKa napisał:

Najbardziej to chyba Olka chciała żeby Rafał wyjechał...

Nie wiem czemu zrobili z Rafałala takiego marude. To był normalny facet. Teraz powinien wrócić do swojego poprzedniego charakteru. Że niby więzienie w Turcji tak go zmieniło, pokazało co jest ważne, itp. Żeby już nie szukał dziury w całym, tylko cieszył się Olką i Filipkiem. Lepiej by się to oglądało.

Jak  ktoś  nie  był  w  więzieniu,  to  tego  nie  zrozumie,  uraz  psychiczny  zostaje  na  całe  życie,  Janek  nie  był  winny, Rafał  może  mieć  żal, że  go  namawiał  go  do  tej  podróży,  coś  musiało  się  stać  złego, że  może  być  innym człowiekiem,  może  mieć  lęki,  koszmary,  potrzebna  jest  terapia  po  takiej  traumie,  będzie  z  Olą,  synek  musi mieć  kochającego  ojca,  to  najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coool

Czemu dziecko agnieszki ma zawsze opaska z kokardka na głowie? zeby domownicy pamietali, ze to dziewczynka? Agnieszka niby taka rozsadna ekolozka, nie wie, ze taka opaska noszona non stop na głowie przez dziecko moze byc niewygodna, uciskac? scenarzysci chyba dzieci nie mieli. No i oczywiscie wszystkie dzieci w Klanie non stop spia, w ogóle nie nalezy sie nimi zajmiwac, bawic, czytac, gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coool

Czemu dziecko agnieszki ma zawsze opaska z kokardka na głowie? zeby domownicy pamietali, ze to dziewczynka? Agnieszka niby taka rozsadna ekolozka, nie wie, ze taka opaska noszona non stop na głowie przez dziecko moze byc niewygodna, uciskac? scenarzysci chyba dzieci nie mieli. No i oczywiscie wszystkie dzieci w Klanie non stop spia, w ogóle nie nalezy sie nimi zajmiwac, bawic, czytac, gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do coool

Też mnie zastanawia ta opaska na głowie. Ciekawe kto na co dzien, dzien w dzien, non stop zaklada swojej córce taka opaskę.

To na pewno chodzi o to, że to jest dziewczynka ale dali by już z tym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Ja w ogóle nie widze sensu nakładania takiemu bobasowi takich pierdółek.

Bożena wielka niezależna, ale bez babć to by nic ie umiała zrobić. Oni chcą dzieci, ale to babcie się nimi zajmują. Z drugiej strony Grażyna powinna się wybrac do terapeuty, bo ma coś nie tak ze sobą. Bożena miała święte prawo wyjechać chocby na rok z dziećmi, a ta się na nią obrażała. Tak to jest jak kobieta żyje problemami własnych dzieci i nie ma swojego życia, hobby. Znałam taką kobietę. Jak jej córka miała z kimś konflikt w szkole tzn jak ktoś na nią tylko głupio spojrzał to matka już leciała do szkoły robić temu komuś awanturę i poruszała to na wywiadówkach. Kobieta nigdy nie pracowała, jest niewykształcona, siedziała w domu, zajmowała się córkami, a potem jeszcze wnukami i plotkowała z najstarsza córką codziennie przy kawie.

 

Kręcą dramę z tą Olą, nie da się już tego oglądać. To samo z Małgosią, ale ich łaczy to, że obie fatalnie grają. Małgośka jeszcze robi za każdym razem miny jakby miała problemy gastryczne i czy to ma zagrać szczęśliwą czy wkurzoną ciągle wychodzi jej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niestety jednak Rafał wróci. Tak piszą te zwiastuny, że nie można rozpoznać czy to gdybanie czy fakty. Wróci, ale jak ktoś napisał wyżej będzie miał traumę i nie będzie już tym samym człowiekiem. Był nie do zniesienia przed wyjazdem i miałam jednak nadzieję że skończyły się pomysły na jego postać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz Rafał będzie jeszcze bardziej nie do zniesienia? Może zmieni się na lepsze...

Grażyna ma Poldka, pracę, działkę. Niechby się zajęła sobą. Uważam, że jej żale do dzieci są przerysowane, ona chyba taka nie była?

Przecież wszystkie jej dzieci już od dawna z nią nie mieszkają, każde ma swoje życiw a ją teraz tak wzięło na tęsknotę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Bardzo dobre podejście Maćka,był zadowolony,że potraktowali go jak normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieje  się

Maciek  jest  gwiazdą😀

Bazyli  chyba  ma  dziwną  rodzinę,  jestem  pewna,  że  poznamy  prawdę  dlaczego  tak  unika  ich  kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Rany, ale sztuczna ta scena początkowa z gratulacjami dla Maćka i Martyny! Nigdy nie zrozumiem kto non stop kupuje precle?! Owszem raz na jakiś czas, nie wiem jak ktoś do piwa lubi, ale wydaje mi się, że to nie jest wypiek, który schodziłby jak np świezy chleb czy bułki. Nie wiem czemu oni nie powiekszą swojego asortymentu. Maciek w tym czarnym płaszczu wygląda dziwacznie, czemu mu zwykłej kurtki nie dali tylko płaszcz ala gestapo?

Małgosia i jej wkurzające miny za każdym razem jak ma zagrać sceny, gdzie jest zła, wkurzona. Czy nikt tego nie widzi oprócz mnie?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe  historie

Kamila  i  Borys  będą  opiekowali  się  ojcem,  pomoże  im  Grażyna

Rafał  myśli  , że  Janusz  podłożył  mu  narkotyki,  Ola  radzi  mu, żeby  poszedł  na terapię, będzie  spotykał  się  ze  specjalistą

Bazyli  był  zmuszony  przez  rodziców  do  ślubu  z  dziewczyną,  której  nie  kocha,  bo  inaczej  nie  dostanie  pieniędzy,  Małgosia  o  wszystkim  się  dowie, na  początku  jest  obrażona,  ale  później  mu  uwierzy,  chłopak  chciał  mieć  pracę  w  karczmie  Bolka,  ale  musi  mieć  środki  finansowe

Czesia  miło  spędza  czas  z  Markiem  w  domu,  mają  namiętną  noc  i  zjedzą  romantycznie  śniadanie,  on  marzy, żeby  codziennie  być  z  nią  i  budzić  się  u  jej  boku

Gabriela  rozmawia  z  Pauliną  o  ślubie,   weselu  w  Rosso,  Jacek  zauważa,  że są  w dobrej  komitywie...,  Zofia  widzi  ,że  syn  ciężko  znosi  te przygotowania, bo  nikt  go  nie  pytał  o  zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Maciek  jest  dowcipny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bazyli jest pewnie jakimś zubożałym szlachcicem... Co oczywiście wyczuła w jego zachowaniu Beata i od razu stała mu się przychylna...

Ja uważam, że wątek Maćka jako biznesmena jest przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
27 minut temu, WandeczkaKa napisał:

Bazyli jest pewnie jakimś zubożałym szlachcicem... Co oczywiście wyczuła w jego zachowaniu Beata i od razu stała mu się przychylna...

Ja uważam, że wątek Maćka jako biznesmena jest przesadą.

Niepełnosprawni mają zajęcia z aktywności społecznej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość XYZ napisał:

Niepełnosprawni mają zajęcia z aktywności społecznej 

Maciek  jest  super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość And

Niestety sezon 2019 Klanu to jest na razie 0/10.

Aktualnie trwa wielka rywalizacja między Paschalska a aktorką grającą Malgosie o miano najgorszej postaci, najgorzej granej.

Te 2 wątki plus Beata, Dominika i człowiek ma dość.

Dajcie Feliego, doktora Kozielle i jego kuzyna, Jurka,  nawet tego Gwidona. Zlitujcie się nad widzami na litość Boską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość And napisał:

Niestety sezon 2019 Klanu to jest na razie 0/10.

Aktualnie trwa wielka rywalizacja między Paschalska a aktorką grającą Malgosie o miano najgorszej postaci, najgorzej granej.

Te 2 wątki plus Beata, Dominika i człowiek ma dość.

Dajcie Feliego, doktora Kozielle i jego kuzyna, Jurka,  nawet tego Gwidona. Zlitujcie się nad widzami na litość Boską.

Paweł  pożyczy  pieniądze  Alicji  i  Gwidonowi,  bo  Marczyński  groził  komornikiem

Bolek  ma  ciekawy  biznes,  zachęca  Monikę  i  Gabrielę  do  współpracy,  Feliks zapala  się  do  pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Ola razem z Małgosia powinny dostać polski odpowiednik Złotej Maliny. Okropne aktorstwo, tego się oglądac nie da!

Ciekawi mnie czy Górzyński będzie z Olą w ogóle czy nigdy do tego nie dojdzie. Szkoda, że ona nie wyszła za niego, bo Rafał jeszcze kiedyś był okej, ale od dłuższego czasu ta postać wkurza tak bardzo, że chce, żeby umarła, zniknęła z serialu na dobre.

Czemu Bazyli nie może być poprostu szczery z Gosią i powiedzieć jej, że ma taką i taką przeszłość, ale to już nie ma znaczenia. Tymi kłamstwami i zmyślaniem pogarsza sytuację. Ten watek też mnie irytuje.

Milda serio jest wolna, mogłaby sobie znaleźć innego faceta, a nie tracić czas na średnio przystojnego i zajętego Roberta. Natomiast postawa Jerzego bez komentarza. Wolałby, żeby córka cierpiała i niech Robert ją zostawi, bo on go nie toleruje, ale gra przed nim, że wszystko jest super. Ohyda!

No i na deser chora psychicznie Graża. Tego już mi się nawet nie chce komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Ola razem z Małgosia powinny dostać polski odpowiednik Złotej Maliny. Okropne aktorstwo, tego się oglądac nie da!

Ciekawi mnie czy Górzyński będzie z Olą w ogóle czy nigdy do tego nie dojdzie. Szkoda, że ona nie wyszła za niego, bo Rafał jeszcze kiedyś był okej, ale od dłuższego czasu ta postać wkurza tak bardzo, że chce, żeby umarła, zniknęła z serialu na dobre.

Czemu Bazyli nie może być poprostu szczery z Gosią i powiedzieć jej, że ma taką i taką przeszłość, ale to już nie ma znaczenia. Tymi kłamstwami i zmyślaniem pogarsza sytuację. Ten watek też mnie irytuje.

Milda serio jest wolna, mogłaby sobie znaleźć innego faceta, a nie tracić czas na średnio przystojnego i zajętego Roberta. Natomiast postawa Jerzego bez komentarza. Wolałby, żeby córka cierpiała i niech Robert ją zostawi, bo on go nie toleruje, ale gra przed nim, że wszystko jest super. Ohyda!

No i na deser chora psychicznie Graża. Tego już mi się nawet nie chce komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Ola razem z Małgosia powinny dostać polski odpowiednik Złotej Maliny. Okropne aktorstwo, tego się oglądac nie da!

Ciekawi mnie czy Górzyński będzie z Olą w ogóle czy nigdy do tego nie dojdzie. Szkoda, że ona nie wyszła za niego, bo Rafał jeszcze kiedyś był okej, ale od dłuższego czasu ta postać wkurza tak bardzo, że chce, żeby umarła, zniknęła z serialu na dobre.

Czemu Bazyli nie może być poprostu szczery z Gosią i powiedzieć jej, że ma taką i taką przeszłość, ale to już nie ma znaczenia. Tymi kłamstwami i zmyślaniem pogarsza sytuację. Ten watek też mnie irytuje.

Milda serio jest wolna, mogłaby sobie znaleźć innego faceta, a nie tracić czas na średnio przystojnego i zajętego Roberta. Natomiast postawa Jerzego bez komentarza. Wolałby, żeby córka cierpiała i niech Robert ją zostawi, bo on go nie toleruje, ale gra przed nim, że wszystko jest super. Ohyda!

No i na deser chora psychicznie Graża. Tego już mi się nawet nie chce komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili

Czy was nie zastanawia, ze Dzesika, samotna matka bez stalych dochodów i chyba alimentów, ma wypasione urzadzenie mieszkania? No nie z tego bloga, ktorego nikt nie czyta.zawodowa prostytutką tez nie jest, zreszta sie skarży na brak pieniedzy, a wyposazyc tak kuchnie za cos trzeba. Dekoratorzy  tv chyba nie stapaja po ziemi. Olka z mezem pensje raczej mizerne, a kto  utrzyma taka chałupę? Nie wiem, co robi maz Agi, ale chyba sie nie przemecza.. A mieszkanie po matce Leopolda, emerytce z Alzheimerem? Swoja droga chyba zapomnieli o jej Alzheimerze ( przeciez Kasia miala sie ja opiekowac, nagle ozdrowiala?). Aa- czy ktokolwiek z bohaterow mial jakas ksiazke w domu, czy ja cos pzreoczyłam?

Dziwi mnie tez,ze wszyscy tacy ekologicznie a wielka tragedia, jesli  gdzies sie nie jedzie samochodem, autobus to ujma na honorze. A o tramwajach w Warszawie czy o metrze scenarzysci chyba nie slyszeli, do wszelkich poradni z dziecmi trzeba jezdzic samochodem, a chyba nie sa daleko,  zwykle to dystans na piechote.Ale zawsze jest obraza, ze maz nie podwiózl .

Moze scenarzyści czytaja kafeterie, bo wreszcie pierwszy raz dziecko Agi bylo bez kokardki na głowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×