Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ciekawe
1 godzinę temu, Gość lili napisał:

Czy was nie zastanawia, ze Dzesika, samotna matka bez stalych dochodów i chyba alimentów, ma wypasione urzadzenie mieszkania? No nie z tego bloga, ktorego nikt nie czyta.zawodowa prostytutką tez nie jest, zreszta sie skarży na brak pieniedzy, a wyposazyc tak kuchnie za cos trzeba. Dekoratorzy  tv chyba nie stapaja po ziemi. Olka z mezem pensje raczej mizerne, a kto  utrzyma taka chałupę? Nie wiem, co robi maz Agi, ale chyba sie nie przemecza.. A mieszkanie po matce Leopolda, emerytce z Alzheimerem? Swoja droga chyba zapomnieli o jej Alzheimerze ( przeciez Kasia miala sie ja opiekowac, nagle ozdrowiala?). Aa- czy ktokolwiek z bohaterow mial jakas ksiazke w domu, czy ja cos pzreoczyłam?

Dziwi mnie tez,ze wszyscy tacy ekologicznie a wielka tragedia, jesli  gdzies sie nie jedzie samochodem, autobus to ujma na honorze. A o tramwajach w Warszawie czy o metrze scenarzysci chyba nie slyszeli, do wszelkich poradni z dziecmi trzeba jezdzic samochodem, a chyba nie sa daleko,  zwykle to dystans na piechote.Ale zawsze jest obraza, ze maz nie podwiózl .

Moze scenarzyści czytaja kafeterie, bo wreszcie pierwszy raz dziecko Agi bylo bez kokardki na głowie 🙂

Dobrze  powiedziane😀,  Dżesika  jest  oryginalna,  lubię  ją,  taka  zakręcona  ze  swoimi  pomysłami  na  życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale  czas

Dzieci  Agnieszki  i  Oli  mogłyby  być  większe, minęło  7  miesięcy  ,  a  ciągle  są  takie  malutkie

Gabriela  miała  sen  z  Agatą,  zmieni  swoje  zachowanie  wobec  Pauliny,  ale  bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Znowu będzie nudno z tym Rafałem.Serio, ta postać nic nie wnosi, mogliby ją uśmiercić albo nie wiem, ale potem musielibyśmy znosić pseudo grę aktorską Paschalskiej zalewającej się łzami i wypowiadającą swoje kwestie w tak sztyczny sposób, że szkoda słów. Doszło do tego, że przewijam sceny w których jest, bo nie mogę na to patrzeć.

Nie wiem po co Bazyli się płaszczy i lata za kimś takim jak Małgosia. Tak, okłamywanie jej nie było dobrym pomysłem, ale ona zachowuje się ...ycznie, nie wiem kto chciałby na poważnie wiązać się z taką panną.

Czesia jak zwykle bez godności. Daro mieszka i sypia z Dzesiką, ale oczywiście jak się pokłócą to on przychodzi do Czesi i tam jada i śpi, a ta mu na to pozwala dla dobra Ani. Gdzie tu jesy niby dobro Ani, bo nie widzę?! Ta dziewczyna tylko widzi patologię, zdrady i to, że Czesia się nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Rafałowi w miesiąc z kompletnej glacy urosła taka czupryna. W Klanie chyba nas mają za ...ów. No i to jego zachowanie, że niby on podejrzewa, że Janusz mu te prochy dał. Kompletny bezsens.Ola jako kurator sądowy nie ma absolutnie żadnej wiedzy psychologicznej ani nic z tych rzeczy i nie kapuje, że więzienie zmienia człowieka nawet jak siedział tam miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Noga Kurczaka

Dokładnie, Olka zdziwiona zachowaniem Rafała

Chłop przeszedł swoje, musi odpocząć. Nie potrzeba mu łażenia po kominach, tylko spokoju i czasu we własnym domu. 

Nie wiem co mu przyszło do głowy z tym podrzuceniem narkotyków przez Janusza...

Na fryzurę Rafała też zwróciłam uwagę... ...yzm

A Bazylii oczywiście jest majętny, bo jakże by inaczej...

A jak widzę jak Darek przeprasza Brajana... Słów mi brakuje na głupotę Cześki i Darka. Głupi wątek. Który facet chciałby mieć coś wspólnego z kimś takim jak Brajan, z kochankiem żony, nawet byłej.

Dżesika też se z Darkiem pogrywa jak chce. Nie wiem, może to są wątki komediowe? Tragikomiczne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nici

 

Dnia 11.10.2019 o 06:46, Gość Noga Kurczaka na wagę cz napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nici

Hej coś mi tu odpowiedzi szwankują 😉 co do Rafała to jest porażka, rozumiem trauma czy coś, ale nie siedział tam 100 lat tylko kilka tygodni, po drugie jego matka? Była jakimś psychiatrą? Coś mi się kojarzy jak Norbert świrowal? Dlaczego rodzina Rafała nie interesowała się kiedy ten był w więzieniu? Po któreś tam, to jako kurator to chyba mniej więcej wie o co w takich sytuacjach chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nici

Hej coś mi tu odpowiedzi szwankują  co do Rafała to jest porażka, rozumiem trauma czy coś, ale nie siedział tam 100 lat tylko kilka tygodni, po drugie jego matka? Była jakimś psychiatrą? Coś mi się kojarzy jak Norbert świrowal? Dlaczego rodzina Rafała nie interesowała się kiedy ten był w więzieniu? Po któreś tam, to jako kurator to chyba mniej więcej wie o co w takich sytuacjach chodzi? 

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Tak, matka Rafała jest psychiatrą, a w ogóle nie pokazują czy ma on jakiś kontakt z nimi. Dziwna rzecz. Mam nadzieję, że szybko ten durny wątek zakończą.

Paulina teraz wielka przyjaciółeczka z Gabryjelą. Dajcie spokój, kolejna głupota. Tak samo jak nudny wątek ojca Borysa. Szkoda, że już nie pokazują przypadów w pracy Olki, jakies patologii itd. to było ciekawe, bo teraz tylko o Rafale i jej dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Z Kamili sie robi druga Elżbieta. No i fajny argument Borys studiuje na I czy II roku ratownictwa i niby jemu ma być łatwiej. I tak sobie bez pielęgniarki nie poradzą, ale wiemy, że tu wkroczy Grażyna. Czy scenarzyści wiedzą jak zachowuje sie osoba z traumą, w depresji? A Olka to dopiero porażka. Kuratorka, a zachowuje się beznadziejnie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko

Scenarzysci maja krotka pamiec. Przeciez Korbas mial siostre, te ktora grała Uchyra,z utrata pamieci, czy tak jakos. Tatus Olbrychski zniknal, Ciocia Stasia tez, gosposia grana pzrez Zofie Merle (p. Stenia?)chyba oficjalnie usmiercona nie była?Rodzina Czesi i Grazynki ze wsi sie zmyła, matka  Bozenki nie obejzrała drugiego wnuka, Rafalski chyba ma corke, ktora była z Jackiem w ciazy ( o ile pamietam). To tak a propos matki Rafała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenia

za ile mniej więcej odcinków doktorek weźmie rudą lubiczową od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rafał będzie  siedział  w domu  z  dzieckiem,  chodzi  na  terapię,  sam  stara  się  wszystko  załatwić  po  swojemu  i  jest  zadowolony,  Oli  nie  podoba  się,  że  nic  jej  nie  powiedział

Bazyli  postanawia  załatwić  swoje  sprawy  rodzinne,  myślę,  że  chodzi  pieniądze,  rodzice  pewnie  nie  akceptują  jego  pracy,  muszą  to  być  ludzie  z  wyższych  sfer,  chyba  są  despotami,  Małgosia   zawsze  jest  obrażona  ,  taka  królewna,  powinna  domyślić  się,  że  chłopak  jest  w  porządku,  musi  poznać  jego  rodzinę  i  zrozumie  jego  obawy  z tym  związane

Synowie  Michała  będą  mieli  osiemnastkę, chcą  zrobić  na  Sadybie,  ojciec  dowie  się  o  złych  ocenach  w szkole  i  nie  zgodzi  się  na  imprezę,  Ela  jest  innego  zdania

Córka  Rafała  mieszka  za  granicą,  powinny  mieć  kontakt, daliby  inną  aktorkę, bo ona nie  gra  w  innych  filmach,  Zofia  Merle  ma  kłopoty  ze  zdrowiem,  przed  wakacjami  pokazali  ją  w  sadzie,  Ola  dała  jej  zaproszenie  na  ślub

Nie  wiem  dlaczego  o  Stasi  nic  nie  mówią,  pewnie  nie  chcą  nas  smucić  ,  co  z  Jeremiaszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halynka

kiedy ostatnio w klanie pojawiła sie postać która nie była majętna,nie zaczęła super studiów,nie założyła firmy.Zwyczajny człowiek,czasem bezrobotny,pracujący za najniższą krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Dzisiaj nie ma odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do  Małgosi  podejdzie  starszy  pan  z  rodziny  jej  chłopaka  , powie  ,że  nie  ma  szans  być  z  Bazylim, kim  jest  ten  człowiek?

Między  Rafałem  i  Jankiem  wybucha  wojna,  sprawa  z   narkotykami  się   wyjaśni,  to  była  zorganizowana  szajka  przemytników,  każdy  mógłby  być  ich  ofiarą,  Rafał  przeprasza  Janka,  ale  ten  reaguje  złością, 

Agnieszka  i  Ola  ma dość  ich  dziecinnego  zachowania!  Czy  się  pogodzą?

Czesia  dalej  kocha  Darka  mimo  rozwodu,  Marka  lubi,  ale  nie  chce  z  nim  mieszkać,  czy  on  jest  żonaty  czy  rozwiedziony? Żona  może  pojawić  się, bo facet  ma syna,  różnie  to  bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Do  Małgosi  podejdzie  starszy  pan  z  rodziny  jej  chłopaka  , powie  ,że  nie  ma  szans  być  z  Bazylim, kim  jest  ten  człowiek?

Między  Rafałem  i  Jankiem  wybucha  wojna,  sprawa  z   narkotykami  się   wyjaśni,  to  była  zorganizowana  szajka  przemytników,  każdy  mógłby  być  ich  ofiarą,  Rafał  przeprasza  Janka,  ale  ten  reaguje  złością, 

Agnieszka  i  Ola  ma dość  ich  dziecinnego  zachowania!  Czy  się  pogodzą?

Czesia  dalej  kocha  Darka  mimo  rozwodu,  Marka  lubi,  ale  nie  chce  z  nim  mieszkać,  czy  on  jest  żonaty  czy  rozwiedziony? Żona  może  pojawić  się, bo facet  ma syna,  różnie  to  bywa

Wdowiec albo rozwodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Nie wiem jak w Polsce, ale na ratownictwie medycznym nie ma zajęć jak się zajmować osobą obłożnie chora, nieprzytomną w śpiączce i jak ją karmić. Mozliwe, że w Polsce to jest dlatego Borys jest taki pewny siebie.

Ten temat z Jackiem jest żałosny. On nie chce wielkiego ślubu, ona chce. Nie umieją się dogadać, ale żadna ze stron nie chce ustąpić. To po co robić jakiekolwiek wesele w takim razie? Powinni sobioe odpuścić i wrócić do tematu za parę miesięcy albo wcale.

Ola powinna mieć już inne łóżeczko dla dziecka. Filip jest bardzo ruchliwy i to łóżeczko jest dla niego za małe. Ten temat z Rafałem też beznadziejny. Ona się zachwouje jakby nie miała pojęcia o niczym, a przecież jest kuratorem, powinna mieć zajęcia z psychologii itd, a tymczasem u niej kompletne zero i zdziwienie, a Rafał owszem doznał szoku, ale nie siedział tam rok, a raptem chyba 3 tygodnie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe

Do  Rafalskiego  dzwoni  pacjentka,  przyczepi  się  jak  rzep,  on  zachowuje  dystans,   to będzie  dziewczyna  z  którą  wystąpił  w muzycznym  show, długo  mu  nie  da  spokoju,   Piotr  myśli, że  ma  jakiś  kłopot

Norbert  znowu  świruje,  bo  jakiś  klient  nie  chciał  w  aucie  założyć  nowych  zamienników, zabierze  go pogotowie

Paweł  pogodzi  Rafała  i  Janka  ,  zrobi  rodzinne  spotkanie

Rodzina  Bazylego  ma  kłopoty  finansowe  i  dlatego  chcą  go  poślubić  z  młodą  bogaczką,  wujek  spotka  się  z  Małgosią  i  Bazylim,  powie, że  nie  ma  nic  przeciwko  ich  związkowi

Bożena  i  Miłosz myślą  o  nowym  mieszkaniu,  Grażyna prosi  córkę  ,żeby  pomyślała  o  domu,  a  nie tak  wszystka na  łapu  cap

Bolek  sprzedaje  karczmę i  ma  pieniądze  dla  dzieci

Ela  stawia  warunek  wnukom  ,żeby  poprawili  oceny,  to  będą  mieli  imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekło  w środku  serca

Rafał  bał  się  o  swoje  życie, może ktoś  mu  groził  w  więzieniu,  może  był  gwałcony,  czy  robił  badania?

Marczyński  to  łajdak,  myśli  tylko  o  sobie,  mąż  Alicji  to  słaby  człowiek,  ma  chore  serce,  dobrze, że  Paweł  dał  pożyczkę,   bo  inaczej   straciliby  dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Aga musi Oli, która przypominam jest po resocnalizacji na której są zajęcia z psychologii wyjaśniać takie rzeczy jak  trauma itd?? Wierzyć mi się nie chce,ale Olka nie ma żadnej wiedzy. Niby studiowała i to 10lat, a jest tępa strasznie. No i ja się wcale Rafałowi nie dziwię. Sama bym się wkurzyła gdyby mój partner rozgadywał moje prywatne rzeczy swojej siostrze czy bratu. Dla mnie to przesada.

Marczyński to kawał gnoja. Zdradzał i upokarzał żonę, nie dbał o dzieci. Taka szuja. Mam nadzieję, że w końcu coś mu się stanie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziś rozwaliło... Aga to się jakby z choinki urwała, zero wyczucia, refleksji. Olka może i chce pogadać z siostrą, ale to wszystko trzeba jakoś delikatniej, z wyczuciem i nie bombardować Rafała swoją pomocą.

To dla niego bardzo delikatne, drażliwe sprawy. Niewiadomo co on tam przeszedł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnie
13 godzin temu, WandeczkaKa napisał:

Też mnie to dziś rozwaliło... Aga to się jakby z choinki urwała, zero wyczucia, refleksji. Olka może i chce pogadać z siostrą, ale to wszystko trzeba jakoś delikatniej, z wyczuciem i nie bombardować Rafała swoją pomocą.

To dla niego bardzo delikatne, drażliwe sprawy. Niewiadomo co on tam przeszedł... 

Rafał  potrzebuje  czasu  i  spokoju,   on  nie  chce  rozmawiać  o  tym co  przeżył  w  Turcji,  potrzebuje  pomocy  terapeutycznej,   ale  nic  na  siłę,  człowiek  w  takim  stanie  nie  cierpi  ,gdy  inni  mówią   mu  jak  ma  żyć,  Ola  niech  nauczy  się  cierpliwości,  powinna  uszanować  to,  że  on  nie  ma  ochoty   na  rozmowy  o  tym  piekle więziennym,  Agnieszka  niech  zajmie  się  swoim  życiem,   może  rozmawiać  z  siostrą,  ale  nie wtrącać  się  w  inne  sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Po co Bolkowi nr telefonu do Dżesiki, Dominiki, Małgosi? Miał te kontakty w telefonie, było to widać w scenie przed sklepem.

Rafał owszem swoje przeszedł, ale zachowuje sie chamsko wobec innych, a przecież rodzina go nie zostawiła na pastwę losu tylko walczyli, żeby wyszedł. Z depresją nie ma łatwo, wiem, ale mógłby przynajmniej nie okazywać takiej wrogości do bogu ducha winnych ludzi, którzy nie mieli z tą sprawą do czynienia. Ola to histeryczka, trzęsie się jak on tylko coś powie, taka osoba nie powinna być kuratorem.

Serio jeszcze sa takie aranżowane małżeństwa dla majątku jak to pokazują na przykładzie Bazylego? nie chce mi się w to wierzyć.

Z kolei Czesia i Darek to patologia. On niby sypia z Dżesiką i z nią mieszka, ale jak coś to wraca do Czesi i tam je obiadki. Kto normalny by się zgodził na taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nici
58 minut temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Po co Bolkowi nr telefonu do Dżesiki, Dominiki, Małgosi? Miał te kontakty w telefonie, było to widać w scenie przed sklepem.

Rafał owszem swoje przeszedł, ale zachowuje sie chamsko wobec innych, a przecież rodzina go nie zostawiła na pastwę losu tylko walczyli, żeby wyszedł. Z depresją nie ma łatwo, wiem, ale mógłby przynajmniej nie okazywać takiej wrogości do bogu ducha winnych ludzi, którzy nie mieli z tą sprawą do czynienia. Ola to histeryczka, trzęsie się jak on tylko coś powie, taka osoba nie powinna być kuratorem.

Serio jeszcze sa takie aranżowane małżeństwa dla majątku jak to pokazują na przykładzie Bazylego? nie chce mi się w to wierzyć.

Z kolei Czesia i Darek to patologia. On niby sypia z Dżesiką i z nią mieszka, ale jak coś to wraca do Czesi i tam je obiadki. Kto normalny by się zgodził na taką sytuację?

Też zauważyłam nr dzesiki może rutka mu dał 🤭 

Rafał to dziwnie jakby miał depresję to by z łóżka nie wstawal, a tak wygląda na focha widać że Ewa wjechała mu na ambicje. Co do zachowania Oli i Agi też bym miała focha 😉

Ten wątek z bazylim to teraz nawet mi się podoba coś innego a  niech jest pewnie będzie intryga skoro bolo i feli są w to zamieszani. 

Sytuacja Darka i Czeski to jest komediodramat. A czasem mnie śmieszy w rzeczywistości to chyba nie jest realne 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Nie każdy kto ma depresję leży tylko w łóżku. To zależy, ale tak czy inaczej ani on nie zachowuje się dobrze ani Ola z Agą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Michał to taki ojciec co to ciągle jest na nie i uważa, że tak się wychowuje dzieci. Tymbardziej, że jak widać, że nie spędza z nimi czasu praktycznie w ogóle.

Żenujący jest ten Marek. Ten aktor gra fatalnie, wypowiada te kwestie jakby był z Ukrytej prawdy albo innego szajsu. Nienaturalnie, aż nie mogę tego oglądac jak on się pojawia. No i czy tylko mnie się wydaje, że sypianie z przedszkolanką własnego syna nie jest dobrym pomysłem? Zresztą ja nie wiem co ci faceci w tej Czesi widzą. Ani ona ładna ani inteligentna. Taka prosta kobita z prostym umysłem. Niestety. Ale za to postać Dżesiki fajna, dobrze się to ogląda, zabawna jest, gra przekonująco ma fajne teksty.

Beata i jej nadopiekuńczość. Ja wiem, że matka dba o dzieci, interesuje się nimi, ale ona przesadza. Wypytuje Małgosię jakby ona miała 14lat. No i ten wątek z hrabianką jest strasznie naciągany. Po co Bazyli marnuje czas na taką sfochowaną, niedojrzałą pannę jak Gosia?!

Za to Ola i Aga sa ograniczone. Nie mają innego tematu tylko non stop mówią o Rafale, a on potrzebuje spokoju i terapii, a nie gadania mu od żony i jej siostry co robić co jest dla niego dobre. Sam owszem jest irytujący, ale kto by nie był mając taką ...kę za żonę jak Ola, która chyba nawet o swoim życiu seksualnym mówi Adze, mam takie wrażenie. Dodtkowo ona jest po resocjalizacji, a nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Pamiętam jak to było jak ten jej szef ją napastował. Ona kompletnie nie widziała co robić, nawet z Ewą o tym mówić nie umiała, a przecież jako kurator ma do czynienia z dużo gorszymi ludźmi, patolą dokumentną. Nie. Tacy ludzie jak ona w realu nie mogliby pracować w takim zawodzie, bo od razu by zostali pożarci.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zazwyczaj się nie czepiam szczegółów, ale zapadło mi w pamięć, że Bazyli już dwa auta ma, może nie nowki ale ma.

Też mnie wnerwia ten typ od Czesi, do tego wyglada jakby miał z 15 lat. 

Dzesika też nieciekawa jak dla mnie, nie ma pomysłów na te swoje filmiki i ośmiesza Darka, ona go chyba traktuje jak popychadlo? Nie znam jej wątku od początku, ale jakaś oderwana od rzeczywistości jest.

Ola sobie nie radzi, nie zna takiego oblicza Rafała. Mnie nie dziwi, że rozmawia z Aga, z nikim innym się nie spotyka A gdzieś musi sie wygadać, zwierzenia siostrze to nic złego. Za chwilę ona sama będzie potrzebowała terapii. Ten ich Filip wyglada jak mała małpka- tak mi się kojarzy 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Michał to taki ojciec co to ciągle jest na nie i uważa, że tak się wychowuje dzieci. Tymbardziej, że jak widać, że nie spędza z nimi czasu praktycznie w ogóle.

Żenujący jest ten Marek. Ten aktor gra fatalnie, wypowiada te kwestie jakby był z Ukrytej prawdy albo innego szajsu. Nienaturalnie, aż nie mogę tego oglądac jak on się pojawia. No i czy tylko mnie się wydaje, że sypianie z przedszkolanką własnego syna nie jest dobrym pomysłem? Zresztą ja nie wiem co ci faceci w tej Czesi widzą. Ani ona ładna ani inteligentna. Taka prosta kobita z prostym umysłem. Niestety. Ale za to postać Dżesiki fajna, dobrze się to ogląda, zabawna jest, gra przekonująco ma fajne teksty.

Beata i jej nadopiekuńczość. Ja wiem, że matka dba o dzieci, interesuje się nimi, ale ona przesadza. Wypytuje Małgosię jakby ona miała 14lat. No i ten wątek z hrabianką jest strasznie naciągany. Po co Bazyli marnuje czas na taką sfochowaną, niedojrzałą pannę jak Gosia?!

Za to Ola i Aga sa ograniczone. Nie mają innego tematu tylko non stop mówią o Rafale, a on potrzebuje spokoju i terapii, a nie gadania mu od żony i jej siostry co robić co jest dla niego dobre. Sam owszem jest irytujący, ale kto by nie był mając taką ...kę za żonę jak Ola, która chyba nawet o swoim życiu seksualnym mówi Adze, mam takie wrażenie. Dodtkowo ona jest po resocjalizacji, a nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Pamiętam jak to było jak ten jej szef ją napastował. Ona kompletnie nie widziała co robić, nawet z Ewą o tym mówić nie umiała, a przecież jako kurator ma do czynienia z dużo gorszymi ludźmi, patolą dokumentną. Nie. Tacy ludzie jak ona w realu nie mogliby pracować w takim zawodzie, bo od razu by zostali pożarci.

 

 

 

 

 

 

 

No, zgadzam się z Tobą!

A jeszcze a propos Rafała i Olki, Olka zdaję się w ogóle nie rozumieć Rafała. Zapomniała zupełnie kto jest ofiarą. Ja wiem, że życie z osobą w depresji jest trudne ale ile trwa ta sytuacja. Ile Rafał jest po powrocie z Turcji, miesiąc? Uważam, że naprawdę należy mu się więcej zrozumienia. Co nie zmienia faktu, że Rafał też jest wkurzający, już przed wyjazdem był.

Nie do końca też rozumiem, co tak zdenerwowało Olkę, że Rafał wziął zwolnienie lekarskie. 

A pewnie po wszystkim Rafał jeszcze będzie ją przepraszał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie związek Dżesiki i Darka jest porąbany. Ona jest oderwana od rzeczywistości. Ale serialowi dodaje kolorytu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×