Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Mam  wrażenie

Bazyli  chyba wstydzi  się  swojej  rodziny😀,  może  ktoś  jest  chory,  myślę,  że  powie  Małgosi  dlaczego  unika  towarzystwa,  okaże się, że  jest  w  porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Gośka kolejna, która uważa, że jak facet nie robi tego co ona chce to musi walnąć focha. W Klanie każda kobieta tak robi i straszliwie mnie to denerwuje. Też bym nie poszła na taką imprezę, bo nie lubię jak nie znam nikogo, czuję się dziwacznie.Nie wiem, może dla kogoś to dziwaczne. Dla mnie tęż by takie spotkanie było za wczesnie ona go zna raptem kilka dni. Chłopak po jej reakcji i minie powinien się ewakuować, nie warto być z laską, którą odwala takie cyrki i nie szanuje twojego zdania.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Śp. Krystyna chyba nie strzelała fochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie

Bazyli  przyniósł  babeczki  z czekoladą😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Błagam o zakończenie wątku Paschalskiej. Nie da się patrzeć na jej aktorstwo. Najlepiej niech serialowego Rafała zatluka w tureckim wiezieniu, a Ola z rozpaczy rzuci się do Wisły. 

Albo niech oboje wyjada z Miloszami do Honolulu i tam na stałe zamieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ojciec  Borysa  umrze☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Tak Paschalska gra fatalnie, nie mogę na nią patrzeć! Ona nigdy nie umiała grać sceny, gdzie ma płakać, bać się. Robi to zbyt teatralnie i nienaturalnie. Niech w końcu ten Rafał umrze,bo i jego nie znoszę, a ona zacznie być z Górzyńskim.

Tak jasne, Barbara musi okłamywac własnych rodziców, że ma faceta. Kobieta z dziećmi, bizneswoman. Co za durny wątek!!!

Bazyli spoko gość, a traci czas na taką ...kę jak Małgosia, a Jasiek z tym naśmiewaniem się pokazuje jaki jest niedojrzały. Oczywiście Patka zna każdego w Wawie, bo jakżeby inaczej.

Z tym domem Krzysztofa i Lutki to też już przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Tak Paschalska gra fatalnie, nie mogę na nią patrzeć! Ona nigdy nie umiała grać sceny, gdzie ma płakać, bać się. Robi to zbyt teatralnie i nienaturalnie. Niech w końcu ten Rafał umrze,bo i jego nie znoszę, a ona zacznie być z Górzyńskim.

Tak jasne, Barbara musi okłamywac własnych rodziców, że ma faceta. Kobieta z dziećmi, bizneswoman. Co za durny wątek!!!

Bazyli spoko gość, a traci czas na taką ...kę jak Małgosia, a Jasiek z tym naśmiewaniem się pokazuje jaki jest niedojrzały. Oczywiście Patka zna każdego w Wawie, bo jakżeby inaczej.

Z tym domem Krzysztofa i Lutki to też już przesadzają.

W  domu  Lutki  i  Krzysztofa  wybuchnie  gaz,  Robert  proponuje,  żeby  zamieszkali  u niego na  pewien  czas,  bo  jego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

TNie wiem po co Koziełłowie się wtrącają do związku dorosłych ludzi czyli Witka i Ilony. Ona z wieczną miną cierpiętnicy, a on cwaniak kuty na cztery nogi.Anna pracuje z samotnymi matkami, a sama mówi Ilonie, że rodzina jest ważna, tak, ale nie że facet okłamuje i ciągle coś kręci.

Aga taka eko, a używa zwykłe pieluchy zamiast tetrowych albo tych do wielokrotnego użytku!!

Nie dam rady temu watkowi wkurzającej Olki. Proszę scenarzystów niech Rafał zginie, a Ola pocieszy się szybko z Górzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasiek najgorszy chłopak żaden ideał, kompletnie niedojrzały, wstyd z nim gdzie kolwiek wyjść, raczej powinien chodzić z dziewczyną w wieku 14-17 lat niż z 20 paro latka. Nie lubię go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rafał  wraca!

Maciek  wygra  konkurs  z  preclami😀  i  dostanie  mandat  za przejście  w  niedozwolonym  miejscu,  który  z radością  pokaże  Grażynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina fanka

Maciek zostanie przyłapany na oglądaniu filmów erotycznych przez Grażynkę i weźmie go na pogadankę o masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Maciek jest  najfajniejszy  chłopiec😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Zakończy się w końcu ten wątek Rafała i durnej Olki czy to będą ciągnać do Świąt?  Nie wierzę, że Leszek daje sobą pomiatać i usługuje Rutce. Facet jest serio zdesperowany.

No i oczywiście kolejna mega aktorka, czyli Susanna von Nathusis jako Małogsia i jej miny jak srający kot. Te Bazyli nie mógł wybrac gorzej. Ta panna jest koszmarna i ma brata ...a, który niby studiuje farmację, ale ma mózg 14latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Zakończy się w końcu ten wątek Rafała i durnej Olki czy to będą ciągnać do Świąt?  Nie wierzę, że Leszek daje sobą pomiatać i usługuje Rutce. Facet jest serio zdesperowany.

No i oczywiście kolejna mega aktorka, czyli Susanna von Nathusis jako Małogsia i jej miny jak srający kot. Te Bazyli nie mógł wybrac gorzej. Ta panna jest koszmarna i ma brata ...a, który niby studiuje farmację, ale ma mózg 14latka.

Tak jasiek kompletny bezmózg uczuciowy! Dzieciak! Nie lubie go! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobno produkcja Klanu jest nie dofinansowana. Brakuje pieniędzy na kostiumy dla aktorów,którzy korzystają z prywatnych strojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Rafał umrze.

Nie umrze, zginie inny osadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Zabawne, że Leszek taki tupeciarz, a się boi Rutki i przed nim płaszczy.

Kasia i Kacper, kolejny durny wątek. Koleś zna ją raptem 1 dzień, ma narzeczoną, a Kasie traktuje jakby coś do niej czuł.

Tak, prosze, żeby Rafał zginął nie znoszę go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
33 minuty temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Zabawne, że Leszek taki tupeciarz, a się boi Rutki i przed nim płaszczy.

Kasia i Kacper, kolejny durny wątek. Koleś zna ją raptem 1 dzień, ma narzeczoną, a Kasie traktuje jakby coś do niej czuł.

Tak, prosze, żeby Rafał zginął nie znoszę go!!

To by było głupie, najpierw Adam a teraz Rafał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I dlaczego Filipek ma zostać półsierotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Osobiście uważam, że Górzyński pasuje do Olki i oni wyraźnie mają się ku sobie dlatego Rafał jest tu zbędny, w dodatku koleś jest strasznie irytujący. Niestety nie umrze co już wiemy. Natomiast ponoć ta Klaudia kumpela Bożeny będzie w ciąży prawdopodobnie z Górzyńskim choć nie chce mi się w to wierzyć, bo on jej nie kocha, nic między nimi nie ma, po co miałby z nią iść do łóżka?

Męczą starsznie z tą chora psychicznie Grażyną i durnym wątkiem Kacpra i Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaanka

Oj tak Gorzynski i Ola....najlepszy wątek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieje  się

Rutka  dostanie  kartkę  z  burakiem  ,  list  do  sądu, wysłała  mu  ta  jego  pracownica  od  pisania  raportów,  którą  obrażał  przy  Leszku😀🤣,  ostra  kobieta, nie  da  sobie  w kaszę  dmuchać

Paulina  źle  się  czuje  i  mdleje  na  korytarzu,  zauważa  ją  Gabriela,  zaopiekuje  się  dwójką  dzieci

Brajan  wyśle  filmiki  z  Darkiem  do  komputera,  Darek  jest  wściekły!

Bazyli  ma  swoje  tajemnice,  cały  czas  chodzi  o  jakąś  hrabinę,  dziwną  kobietę,  ciekawe  gdzie  on  mieszka,  co  ukrywa,  Małgosia  ma  dość  jego  tajemniczości,  kiedy  on zaczyna  rozmawiać  o  rodzinie,  wchodzi  Beata

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gach wielu kobiet
Dnia ‎2019‎-‎11‎-‎01 o 16:19, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Osobiście uważam, że Górzyński pasuje do Olki i oni wyraźnie mają się ku sobie dlatego Rafał jest tu zbędny, w dodatku koleś jest strasznie irytujący. Niestety nie umrze co już wiemy. Natomiast ponoć ta Klaudia kumpela Bożeny będzie w ciąży prawdopodobnie z Górzyńskim choć nie chce mi się w to wierzyć, bo on jej nie kocha, nic między nimi nie ma, po co miałby z nią iść do łóżka?

Męczą starsznie z tą chora psychicznie Grażyną i durnym wątkiem Kacpra i Kasi.

oho.Człowiek uczy się całe życie i dziś właśnie dowiedziałem się że mężczyzna nie chodzi do łóżka z kobietą której nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gach wielu kobiet napisał:

oho.Człowiek uczy się całe życie i dziś właśnie dowiedziałem się że mężczyzna nie chodzi do łóżka z kobietą której nie kocha

No właśnie,bo widzowie Klanu są przyzwyczajeni do tego, iż uciechy cielesne są związane wyłącznie z miłością,prawda? Nie  ma seksu bez zobowiązań,ani romansów na boku a Klan pokazuje wzorową polską rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gach wielu kobiet napisał:

oho.Człowiek uczy się całe życie i dziś właśnie dowiedziałem się że mężczyzna nie chodzi do łóżka z kobietą której nie kocha

W kafeteryjnym wątku poświęconym serialowi M jak miłość pewna z forumowiczka też ,,zamartwiała" się o jednego z bohaterów. Wg niej facet,który grał na dwa fronty był wykorzystywany seksualnie przez jedną z kobiet. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga Kurczaka na wagę

Nie,nie chodziło mi o to,że uprawia się seks tylko z miłości. Gorzynski i Klaudia nawet się nie spotykają, tzn byli dwa razy gdzieś. On kocha Ole, po co miałby iść z Klaudia do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Noga Kurczaka na wagę napisał:

Nie,nie chodziło mi o to,że uprawia się seks tylko z miłości. Gorzynski i Klaudia nawet się nie spotykają, tzn byli dwa razy gdzieś. On kocha Ole, po co miałby iść z Klaudia do łóżka?

Olka jest mężatką i Górzyński pomimo tej swojej miłości do niej może próbować ułożyć sobie życie. Życie toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×