Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Norbert dzisiaj mnie rozśmieszył. Dorosłego życia mu się zachciało. Narzeczoną chce sprowadzić do domu, a na pierścionek od mamusi pożycza. Niezaradny gość. Przecież jeśli chce rodzinę zakładać (nawet taką nieformalną) to powinien mieć fundusze na wspólne życie. Czy myśli, że samotna matka będzie ich utrzymywała? Dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten serial chyba juz
po przez sentyment - ale musze przyznac ze ten serial jest coraz nudniejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Nie lubię Agi ale dzisiaj na spotkani w kawiarni z tym gejem prawnikiem wyglądała bardzo ładnie. Ładny makijaż i ładne uczesanie. A ten jej fagas prawnik to bardziej do parady równości się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
ja nie przepadam za Bożenką, mówi z taką manierą śś ćć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka była mi obojętna. Po dzisiejszej fajnej grze lepszym okiem na nią zerkam. Manierę straszliwą to według mnie Małgosia ma. Brrr...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
zgadza sie, Małgosia jest taka przesłodzona w tym jak mówi, ale to jeszcze dzieciak. Bożenka ma taka typową manierę w wymawianiu ś ć, brr nie znosze tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Witam koleżankę Malinę! W sprawie doktorostwa głos zabiorę, bo z racji, że to moja ulubiona para w klanie, zwracam uwagę na ich stroje itd. :) Paweł często chodzi w dzinsach i luźnych koszulach, a Krysia ostatnio coraz częściej nosi szare dresy, albo luźne spódnice i koszule. :) W kapciach też chodzą. Była taka scena jakiś czas temu, jak tańczyli sobie wieczorem w salonie, Krysia w dresach, Paweł też na luzie i oboje mieli wtedy kapcie, było zbliżenie na nogi! :) O czym Oni dzisiaj rozmawiali?? Niestety nie dosłyszałam, bo byłam u znajomych i widziałam tylko, że rozmawiają i na koniec chyba wzięli się za ręce, ale nie słyszałam o czym dyskutowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiali o
Ryśku, kryzysie średniego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zwróciłam uwage, że swojego czasu była mowa, że Monika ma wykształcenie artystyczne (coś tam projektowała, aranzowała wnętrza) a jej dom trochę wygląda pod wzgledem wystroju trochę jak średnia knajpa aspirująca nieudolnie do roli eleganckiej; jakieś takie bazarkowe firanki, obrazki z Castoramy i obowiązkowo cytryna w dzbaniuszku z wodą dla ozdoby, ogólnie lekki kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Dlaczego prawnik wygląda mi na geja? Przyjżyj się jego ruchom, jego postawie, twarzy. Na 100% kochający inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów pojawi sie Hans wyglądałby o wiele lepiej, gdyby sciął te swoje oblesne loki, brrrr byłoby zabawnie, gdyby Moni wykręciła z nim jakiś numerek, w końcu to nie byłby dla niej pierwszy raz z takim młodym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Mam nadzieję, że Hans zapłodni młodą Biedrzyńską. To dopiero byłaby checa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
No fakt, pomyliło mi się, dzięki za sprostowanie. Chociaż obie mają jakieś szpetne gęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
malina, zgadzam się z tym, co wcześniej napisałaś o Norbercie, będzie od mamusi pożyczał na pierścionek :D. Już samo to myślenie jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałoooooooość
Bardzo ynteligiętna pani dziekan własnie dala małemu dziecku wieszak (ze niby śpiochy na wieszaku jako prezent)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mam wrażenie, że pani dziekan ma jakiś taki dystans do dzieci! :( Zamiast wziąć tego małego na ręce to dała mu ubranie na wieszaku... Obawiam się, że znowu na pierwszy plan wyjdą nudne wątki, Cześka ze swoim przedszkolem, Rafalski z Donatą i Agata z Hansem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Karolina wróciła z pracy do domu ale praca i tam ja dopadła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Norberta jednak dała mu kasę na pierścionek zareczynowy. Moim zdaniem po pierwsze to raczej niepedagogiczne z jej strony a po drugie synalek nie ma chyba za grosz ambicji i honoru skora wogóle wpada na pomysl proszenia się o pienądze na taki pierścionek. Dobrze, ze Olka go nie przyjeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubi dubi daj
rafalskiemu brakuje tylko zaliczyc wlasna corke by mogl powiedziec, ze on i jacek mieli w zyciu te same kobiety. co do pani dziekan i ubranka na wieszaku to ja sadze, ze ona chciala by maly bogny sobie cos nim zrobil by mamusia miala go z glowy i mogla sie oddawac w spokoju przyjemnosci picia soczku dla doroslych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzieliście
zobaczcie jaki news znalazłam z 2003 r. ale zdjęcie fajne ;) http://film.onet.pl/0,0,690348,wiadomosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzieliście
klan ma też swoją stronę na wikipedii :P http://pl.wikipedia.org/wiki/Klan_%28serial_telewizyjny%29 nie wiem dlaczego te linki się nie wklejają :O co zle robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka Bulego
z tymi linkami to normalne na kafe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×