Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
Ten futrzak to prywatny Paschalskiej ;) A Krysia to już zdążyła przytyć i schudnąć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znaczy ze troche odcinkow przegapilam, nie widziałam jej grubszej ale przytyla sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z Pawlem kiedyś slyszalam ze mieli go wyrzyucić po tamtej aferze alkoholowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Brzuszek Krysi został, ale na buzi już schudła. Zresztą w rzeczywistości w ogóle jest trochę szczuplejsza. Stokinger,a jego postać serialowa to jest różnica. Dlaczego mieliby usunąć z serialu postać przez to, że aktor zrobił to, co zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Stockinger*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przez to staje sie malo
wiarygodny! zwlaszcza jak wraz z krysia rozmaiwa o problemie alkoholowym bogny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku co za nierrozgarnięcie.
ło jesu ja już dawno o tym zapomnialam,. żeby nie było - nie popieram oczywiscie kierowania autem po pijaku ale to jest serial co to ma do rzeczy, z reszta ten serial i tak jest mało wiarygodny, każdy sztuczny każdy miły grzeczny te teksty rzygac sie juz chce;Pa ta zceska z tym przedszkolem to calkowice rozpierdala, darek powiedział że jej nie pomoze bo sie na tym nie zna, prędzej on mógł by jakieś przedszkole rozkręcić bo w końcu coś tam w biznesie swoim chyba klomboinował, a ta zero pojęcia o zarządzaniu, jezu ja nie wiem czy scenarzyści uważają nas za idiotów? że taka nierozgarnięta czeska idiotka zakłada przedszkole i jeszce pikuś:D i to ma być niby zachęta i reklama dla nas owszem, założyć działalnosci gospodarcza trudno nie jest, ale ją utrzymac i trzeba się na tym znac jakiekolwiek pojęcie o biznesie trzeba miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to ze okropnie
oglada sie cudnie milego dobrego i wspanialego Pana lubicza kiedy wiesz ze spowodowal wypadek po pijaku, dziewczyna w ktora uderzyl do dzis ma problemy z kregoslupem a on mowi ze łaskawie moze sie przyznac do winy, ale dziewczynie nie nalezy sie odszkodowanie bo i za co? za to ze do dzis nie moze siedziec dluzej niz 10 minut na krzesle? przeciez to pikus. od tamtego wypadku jak widze sceny z lubiczem to przelaczam.. nie moge go sluchac i ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest serial i tyle....
a ja nie widzę w tym problemu, to jest straszne co się stało na żywo, ale to nie ma nic wspólnego z serialem!!! co innego, jak by występował w tv i wypowiadał się na jakiś temat w jakimś programie, ale to jest serial. no niestety Polska to już taki kraj, gdzie jak zwykle wszyscy utożsamiają aktorów z ich życiem prywatnym i odwrotnie. babciom to się nie dziwie, bo jak to było...a "Zosia" to taka ładna fajna w tymn na dobre i złe taka super, po romansie z Maserakiem już było że i w serialu jest zdzirą, i nikt jej nie lubiał, mimo że serial to serial. albo Poniedziałek. ludzie dowiedzieli się, ze jest gejem, to juz oczywiscie w serialach też jest beee... Oczywiście masz prawo nie lubić na niego patrzeć, każdy przecież ma swojego ulubionego aktora albo takich, na których nie może patrzec. Mnie np wkurwia górnuiaczka i jak jest sobą na scenie i jak w jakimś srialu gra. wkurwia mniekilku innych aktorów....tak jak ciebie stockinger, ale nie rozumiem co ma do tego wątek w klanie o niepiciu alkoholu!!!!! przecież on gra tam taką postać i tyle. Odkąd to serial ma się pokrywać z życiem prywatnym aktorów?? w serialu tez maja z niego zrobić pijaka czy jak? bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Podpisuję się pod tym obiema rękoma a nawet nogoma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w USA juz dawno wywaliliby
go na zbity pysk :P a komornik wsiadłby mu na pensje i dziewczyna dostałaby odszkodowanie! ale takie rzeczy nie zdarzają sie w Polsce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz to samo
ale co to ma do serialu!!!!!!!!!! niech se komornik na nim siądzie, ale do cholery co to ma do ma do serialu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmak ma niesmak
i wyluzuj trochę bo ci żyłka pęknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu kto inny powinien wyluz
ja się nie stresuje:) niech się wyluzują te, które nie potrafią odróżnić życia prywatnego od serialu niczym stare babcie ze wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmak ma niesmak
każdy ma prawo mieć własne zdanie a forum jest od tego aby je wyrazić :) a jeżeli komuś się nie podoba to można to wyrazić w taki sposób aby nikogo przy tym nie obrażać :) trochę tolerancji dla poglądów innych ludzi i świat byłby piękniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmak ma niesmak
poza tym nie świadczy o tobie dobrze tekst "stare babcie ze wsi"! Jesteś uprzedzona i nietolerancyjna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ktoś inny jest tutahj
dałam tylko takie porównanie, że najczęściej takie osoby nie potrafią odróżnić życia prywatnego:) oczywiście rozumiem, tak jak już wcześniej pisałam, że ktoś może nie lubić jakiegoś aktora i to jest normalne zrozumiałe i każdy ma do tego prawo, ale jaki to ma związek z serialem, postaciami fikcyjnymi, fikcyjnym życiem bohaterów? nietolerancyjna to ty jesteś, bo uważasz że aktor nie może grać jakieś tam roli, bo nie pokrywa się z prawdą w życiu prywatnym. moje stanowisko nie jest nietolerancją, bo jak mówię, każdy ma prawo kogoś nie lubić, i nie o to mi chodzi, nie znasz mnie więc jakim prawem będziesz oceniać moją "tolerancyjność"? to że dla mnie jest nienormalne mieszanie fikcji w serialu z życiem uważasz za nietolerancję? puknij się w głowę dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraz sobie ze jestem
ze wsi i dlatego twoj tekst uwazam za krzywdzacy! i nie mieszam zycia prywatnego aktora z jego postacia filmowa, uwazam tylko, ze gdyby nie jego znana twarz to poszedlby do pudla :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku ........
jesu dziewczyno czy ty nie wiesz co to jest przenośnia? ja nie obrażam ludzi ze wsi;/ wcześniej napisałam ogólnie Polska to kraj gdzie niestety coś tam coś tam...i co też jestem Polką tzn że sama siebie obrażałam? przenośnia....i dalej to robisz ...mieszasz i nie odróżniasz mimo że jednocześnie zaprzeczasz:P.....co ma postać w serialu gdzie jest anty nastawiony do alkoholu do pójścia do więzienia skoro do niego nie poszedł? owszem może i powinien, ale skoro nie poszedł to jaki to ma związek z odgrywaną rolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden ale niesmak pozostał
i od tego zdania zaczęłaś się mnie czepiać więc wiesz :P mam prawo czuć niesmak a ty nie masz prawa mnie wyzywać. Tyle. Kończę temat. Miłego wieczoru życzę i mniej nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tolerancyjna, odróżniam filmową fikcję od życia prywatnego aktorów, a jednak uwagi Lubicza na temat alkoholizmu wywołały u mnie kwaśny uśmieszek.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanka z glanka
A ja jestem tolerancyjny ale sram na Lubicza i jego trzodę. Miłego wieczoru życzę dziewczynkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Jakby tak życie prywatne aktorów miało wpływ na postacie przez nich grane, to i Krysia i Paweł mieliby w klanie problem z alkoholem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pamietajcie ze graja oni
w serialu produkowanym przez tv polska a wiec dofinansowanym z naszych podatkow :P wiec defakto wspieramy niedoszlego kryminaliste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba nikt nie powinien gra
to napisz petycje żeby go wykluczyli hehe. tak się składa że w takiej syt. o jakiej mówisz, to do każdego można by się przyczepić, bo np. na co dzień propaguje inne życie od naszego, bo wg nas jest niemoralne czy coś, typu propaguje antykoncepcje albo seks przedmałżeński, a ktoś tutaj może być przeciwny...może ktoś z aktorów usunął ciąże? i co wtedy? albo dokonał eutanazji na kimś z rodziny? Już nie wygłupiajcie się, nie popieram oczywiście tego co zrobił, może i powinien siedzieć, ale jest jak jest ma rolę do odegrania i taką gra. kościół też jest utrzymywany z naszych podatków a ile nieszczęść z tego powodu? a jeszcze emitują seriale typu plebania(też z moich podatków) i może mi się to nie podoba;) i co nie podoba mi się, to nie oglądam wolałabym w tym czasie oglądnąć coś normalnego (no akurat do tego jak jest w plebani nic nie mam, bo tam oczywiście każdy ksiądz dobry itp i właśnie o to chodzi że jest przekoloryzowana dobroć tylko pokazana) a na prawdę ilu jest księży pedofilów, ilu z nich przyczynia się do głodu? typu biedne rodziny z 10 dzieci gumek nie kupią bo przecież to grzech i se rodza te dzieci nie dość, że głodne chodzą to jeszce utrzymywane z naszych podatków bo przecież rodziny ZAZWYCZAJ nie pracują, i co może wg mnie to jest niemoralne co propaguje właśnie kościół w ten oto sposób? tak wiem, specjalnie tak odbiegłam od tematu, żeby pokazać że nie wszystko jest takie różowe, i jakbyśmy się chcieli doczepić to nikt by nie grał w tym serialu ani żadnym innym bo ZAWSZE ktoś by się znalazł jakiś czyn niemoralny dla każdego z osobna biorąc pod uwagę fakt, że każdy człowiek jest inny, ma inny kręgosłup moralny, ma inne poglądy religijne, na życie itp///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba nikt nie powinien gra
albo ja osobiście czuje się bardzo dotknięta jak któryś z aktorów nosi prawdziwe futra, bo Nienawidzę TEGO czujne się dotknięta bo mi szkoda tych biednych zwierząt i futro jakby nie było jest już tym dobrem luksusowym niekoniecznie potrzebnym(o ile w przypadku butów jestem w stanie to zrozumieć, bo jest ten but dużo wygodniejszy itp co w tym przypadku chodzi już o nasze zdrowe nogi itp chociaż i tak staram się raczej ograniczyć nawet i buty skórzane) to futra już są tylko i wyłącznie fanaberią i okrutnym morderstwem wg mnie na bidnych zwierzętach, dla mnie osobiście to jest okropne i co tez ci aktorzy grają w serialach tvp1,2 też są utrzymywani z naszych podatków, więc teoretycznie wspieram w ten sposób morderców niewinnych zwierząt? tak jak mówiłam, nie dajmy się zwariować bo każdy ma inne poglądy i wtedy nikt by nie grał w serialach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dyskusje wywolałam na temat Pawelka L. Mnie to nie przeszkadza ze on gra ( przwde mowiac to nie wiedzialam czy gra bo dawno nie ogladalam tak tylko zapytalamb bo słyszałam dawno temu ze go mieli wywalić )Uważam ze aktor a postac która gra to dwie rzne rzeczy i nie nalerzy rego mylić . np. aktor grajacy księdza tak naprawde z kościolem moze nie mieć nic wspólnego Słyszałam taką anegdote o akrorze grajacym Tracza w Plebani : jakas kobieta opluła go w kościele mówiac "jak śmie tu przychodzić " takie mamy społeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie o to chodzi;)
quaniaq - o no właśnie o oto samo mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no wezcie przestancie
mielismy rozmawiac o serialu a nie o tym czy jego aktorzy sa alkoholikami czy nie...wrocmy do glownego watku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o serial to jak wiekszość polskich tasiemcow zrobil sie nudnawy , problemy jakis wydumane , malo realistyczny taki ciagniety na siłe , ludzie chyba z przyzwyczajenia ogladaja niz z zaintetesowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×