Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość a proszę mi napisać
jak wyglądała rozmowa Zyty z Rutką, czemu ona go oblała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbjjjjjjjjjjjjjjjjj
dla mnie to bez sensu - dorastająca dziewczyna ma jechać gdzies tam bo brat będzie grał. i oburzenie rysków ze nie chce.chyba sami nie pamietaja jak w pewnym wieku wazny jest sylwester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbjjjjjjjjjjjjjjjjj
a o tej smierci rycha niedawno mówiła w pytaniu na sniadanie maria czubaszek i smiac mi sie chciało bo ona stwierdziła że nigdy nie mówi na tę postać ryszard lubicz tylko tak jak go serialowa zona nazywa czyli"ALEŻŻŻ RYŚKUUU" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLANOMANIAK
Po śmierci Ryśka rodzina wesprze załamaną Grażynkę. W życiu naszej bohaterki pojawi się też ponownie Maksymilian Bogucki (Cezary Morawski). Wierni widzowie na pewno pamiętają, że Grażynka opiekowała jego umierającą żoną Lidią (Magdalena Cwenówna), która chorowała na stwardnienie rozsiane. Wdowie pomoże też najlepszy przyjaciel Ryśka Mariusz Kwarc (Mariusz Krzemiński).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:36 [zgłoś do usunięcia] a proszę mi napisać jak wyglądała rozmowa Zyty z Rutką, czemu ona go oblała? Zaprosił ją na lunch i powiedział, że sobie wszystko przemyślał i plan jest taki: Zyta wmawia Michałowi, że to jego dziecko, wychowują je wspólnie, a Rutka zapewnia Zycie dobrą pracę z dobrym wynagrodzeniem, żeby miała za co wychowywać dziecko :D No i Zytka się wnerwiła, wzięła szklankę wody i ostentacyjne chlusnęła ją Rutce w pysk, po czym obróciła się na pięcie i wyszła z restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nudna śmierć Proponowałbym: Maciek zabija ojca w akcie zemsty bo ten przespał się z Martynką. Maciuś znany jest ze swoich furiackich awantur bo to taki szlachecki sarmata lubi sobie popić w wannie i rzucić się na ludzi i ich pobić. Smierc nagrana zostaje na kamerke i wpuszczona w net. Macius zostaje slawny i jako swietny wirtuoz daje koncerty na calym swiecie czasem wysylajac kartkę z Sydney do lubiczow. Ola i Ogr ugrają na smierci ryska miesięczny czyns za kawalerke czyli bodajże tysiac zlotych? pewnie sciemnią grazce ze "juz zaplacili ryskowi" albo lepiej - nie beda placic pare miechow bo grazka bedzie dochodzic do siebie to nie w glowie jej czynsz Olka ma super prace - bedzie chodzila jako asystentka z ta ewą cale zycie ola nie nadaje sie kompletnie do takiej pracy przez co klan jest bardziej zabawny i juz przekracza kuriozum A na koniec zyczenia: Ile Agusia dała razy na boku tyle szczescia w Nowym Roku !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellow
chceta nowy klan? bo jakimiś starociami żyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada chyba
Bożena przesadza z tymi łzami wylewanymi za Miłoszem i jego zachowaniem, przeciez nic ich nie łączyło. Sporzedał jej bajerkę, ta to łyknęła a że chowana pod kloszem to jej się zdawało, że juz ich łączy wielka miłośc. Z drugiej strony to chyba taki wiek gdzie niewinne zauroczenie przeżywa się zwykle tak mocno.Chociaz Miłoszek też mógl sobie darować bajerowanie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizas, ale nudna rozmowa Lubiczów ze Stiepanem z Danutą. Wiało sztucznością i to ma kilometr. Dialogi Pawła i ta jego gestukulacja coraz bardziej mnie irytują :P Szczególnie, jak zszedł z góry i namawiał Krystynę i Danutę do oglądania świerszczy. Przynajmniej ksztę prawdy pokazali o stażach na przykładzie Olki i Ewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wrażenie,że tej pani, grającej Danusię, trudno wraca się do zawodu... Dziwnie wymawia swoje kwestie, trochę się zawiesza. Było to widoczne zwłaszcza w scenie z Kryśką na uniwerku. Nie wiem,czy było to już w tv,ja oglądałam w necie. No i nie wierzę,że scenarzyści posuną się do tego,żeby wpędzić Pawła w romans! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis i jutro - ogórkowa z maka
zajawkę widzałaś a nie w necie to się nie chwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks wyglądał jak z Milc
zenia owiec, nie rozumiałam co mówił :), Darek będzie miał romans z Kają, żeby nie zrobił dziecka znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaaal!
"ile Agusia dała razy na boku tyle szczescia w Nowym Roku !!!!!!!!!!!!!!" heheheheh dobre:D:D:D:D:D:D:DI jak pięknie się zrymowało:) Ja również życzę Wam wszystkim tyle szczęścia ile razy już Rysiek z dziećmi umyli rączki i ile ciocia Stasia naparzyła czaju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek z Danutą i Stjepanem jest tak pasjonujący jak ćwiczenia Surmaczowej. Jak Danusia opowiadała Kryśce o wypadku to się wyłączyłam, bo ta fascynująca opowieść mnie niemalże uśpiła :O W ogóle ten odcinek jakiś taki do dupy. Zytka zachowała się kijowo wobec wszystkich najbliższych, a o ciotce, która na nią czekała nie wspomnę. Chyba by mnie szlag trafił jakby mi ktoś gitarę zawracał, że przyjedzie, ja bym chciała być miła, przygotowałabym się jakoś na przyjęcie gościa, a ten ktoś by nawet nie raczył dać znać, że ma mnie w dupie :O A zapowiedź jutrzejszego odcinka kiedy to matka mówi Zytce, że to nie jej wina, że to wina Michała - poniżej wszelkiej krytyki po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał się
chyba domyśli, że ojcem dziecka jest Rutka i pójdzie do niego do pracy i chyba zacznął się szamotać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że pmysl na
zwązek Graży I Pawła jest calkiem dobry!!!;)Kryśka ogłaby związać się ze swoją miłością ycia czy Siepanem;) No i dzieic skorzystalby na tym,Pawel jest lekarzem wiec ma dostep do wszytskich medycznych newsow, a węc moglby byc na bieząco jeśli chodzi o chorobę Downa,by to ulatwilo zycie Mackowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak wszyscy o coś proszą, to ja apeluję o powrót Wieczorkowskiego do Klanu :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie strasznie wkurzają
2 rzeczy: 1)opiekunka Olki-nawet jak mówi coś chamskiego to się śmieje jak głupia i w ogóle gada takie głupoty,beznadziejna baba 2)maniera mówienia Bożeny. Lubię na nią patrzec,bo jest ładna,ale jak mowi,to ma nienaturalny głos i tak dziwnie skrzywia usta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam postulat eby nie bylo
Herbus, te baby Stiepana tez mnie nie porywaja. bez Rysia to sie chyba zaplacze - pewie przestane Klan ogladac. Jak jeszcze Pawel bedzie mial romans... to byly chyba tjedyne 2 normalne malzenstwa w Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sądze że królewna Olka
powinna teraz zaczonć koljny kierunek studiow tym razem jakiś ambitniejszy np: prawo, żeby znowu przedłużyć se młodość o kolejne 1o lat :classic_cool: mogłaby wtedy zastompić wójka Stefana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jndimdmwp
Przypomniała mi się scena jak kiedyś miłosz wyszedł spod prysznica i wycierał włosy a miał je suche. Wkurza mnie matka Zyty, która uważa że Michał powinien ją na ręcach nosić, wogóle jakaś dziwna ta jej rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazcie,ze nie ma juz prawie
naszej ulubionej Malgosi Boreckiej, moze scenarzysci czytaja i oszczedza nam tez Herbuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Mi to się wydaje,ze to jakis tatuaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1970
widziałam własnie odcinek 2205 stąd http://chomikuj.pl/asala1/SERIALE+POLSKIE/Klan jakbyście chcieli zobaczyć Czesia wraca i widzi swojego męża z kochanką. Niezłe co ? Raz już ją zdradził, ona chowa jego dziecko ze zdrady a tu znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×