Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość odezwała się ta co z czarnego
nicka pisze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxine Casssssidy
hahaha Darek najlepszy ! Ale Czesia taki pocalunek nic nie znaczy ;D Jak widac kazdy facet w dluuuzszym zwiazku MUSI sie kiedys znudzic swoja partnerka i szuka czego nowego...Predzej czy pozniej chocby nie wiadomo jak bylo dobrze... nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxine Casssssidy
hahaha Darek najlepszy ! Ale Czesia taki pocalunek nic nie znaczy ;D Jak widac kazdy facet w dluuuzszym zwiazku MUSI sie kiedys znudzic swoja partnerka i szuka czego nowego...Predzej czy pozniej chocby nie wiadomo jak bylo dobrze... nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwała się ta co zczarnego..
najpierw piszesz pod jakims nickiem jade w gory, franciszka , potem pod nickiem zas odezwała się ta co z czarnego - sama kręcisz, męcisz, widac ze oszukujesz na kazdym kroku, bo nawet nie masz stałego nicka, to co ty komus babo coś smiesz wytykac? ty najpierw na siebie i na swoje podworko popatrz, a potem reszte oceniaj... nogi umylas na jutro ze na necie wisisz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, ładnie to tak przy piątku ludzi stresować i wpędzać w rozpacz czarną? :D :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie chciałam! :) Ale aktorom współczuję. To dla nich koniec stałego dochodu, a kredyty same się nie spłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, jak zwykle okazało się to plotką! :) Producenci „Klanu dementują W związku z dzisiejszą publikacją w „Fakcie o rzekomym zakończeniu realizacji i emisji „Klanu producenci serialu oświadczają, że nic im w tej sprawie nie wiadomo. - Nie mamy takich obaw mówi Paweł Karpiński, producent telenoweli. - Oglądalność serialu rośnie, pracujemy nad nowymi wątkami, wprowadzamy do akcji nowych bohaterów. Wszystko po to, by nie zawieść nasz...ych fanów. Prowadzimy również zaawansowane rozmowy w sprawie sezonu jesiennego z Biurem Reklamy TVP S.A. - Gdyby rzeczywiście telewizja publiczna planowała zastąpić „Klan innym serialem, z całą pewnością jej szefowie poinformowaliby nas o tym w pierwszej kolejności podsumowuje Wojciech Niżyński, producent i pomysłodawca sagi rodu Lubiczów. Teresa Maleszewska, szefowa produkcji „Klanu, stanowczo dementuje ponadto informację, że zdjęcia do wiosennego sezonu serialu zostaną zakończone 22 kwietnia. - Zgodnie z harmonogramem, który ma ścisły związek z transmisją rozgrywek Euro 2012, pracujemy na planie do 17 maja wyjaśnia. - Odcinki te będą emitowane do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFF!! Kamień z serca! Fanko, oglądasz ostatnio regularnie? Ja miałam ze dwa miesiące ostatnio, gdzie nie oglądałam prawie wcale, a od początku tego roku znów mnie wzięło i dzień bez Klanu to dzień stracony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdruzgotany! W dzisiejszej prasie czytam, że Klanik zostanie zdjęty z anteny i na jesieni już nie zobaczymy tych imbecylów i wchodze tu zeby wszystkim obwieścic radosną nowinę a tu zonk! Ktoś wkleja dementi produkcji imbecylowego Klaniku ze jednak to nie prawda. Na koniec taki smaczek: Borkowski - grający Rafalskiego powiedział jako komentarz do tego newsa: "Serial był ważny, Klan spełniał ważne funkcje społeczno-edukacyjne" Omgggggg jakie funkcje spełniał Klan? tam nie ma nic normalnego, sama patologia, kazdy z kazdym chce sie pobzykac, oderwany od realiów. FUNKCJE KLANU DOOOBRE JUZ NIEDLUGO ZAPEWNE NA MATURZE BEDA MUSIELI WYMIENIC FUNKCJE KLANU W POLSKIM SPOLECZENSTWIE NA PODSTAWIE ZACHOWAN MACIUSIA IMBECYLUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zaaal ->Twoja ostatni post trafnie okresla ten caly serial proedukacyjny.Nic dodac nic ujac :) Smiem zauwazyc,ze wczoraj Klan uczyl nas lepic pierogi-prawie wcale Grazynki nie widac bylo tylko jej palce lepiace pierogi . A sceny z MAciusiem zamknietym w pokoju... nie bede komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interia też pisze o rzekomym zakończeniu Klanu. http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan-380/news-koniec-klanu,nId,426554 Wszystko to może być po prostu celowo wywołanym szumem medialnym w celu zwiększenia oglądalności. Nie raz i nie dwa słyszeliśmy o tym, że jakaś znana np wokalistka robiła coś na kształt skandalu, a jej znajomi informowali o tym pudelka, czy plotka po to, żeby płyta, którą właśnie wydaje lepiej się sprzedała. Dobry bajer, to połowa sukcesu :) Dziś na pewno odbiorniki telewizyjne włączy więcej widzów niż zawsze ;) Tak samo w przypadku śmierci Ryśka będzie. Każdy szum jest po coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogliby już nie robić
scen z oknem w tle. w szczególności chodzi o biuro rutki, a za oknami bujna zieleń na drzewach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się wydaje,że ojciec Zy
Zyty przedstawił się Rutce imieniem i nazwiskiem (TYLKO),a w następnej scenie Rutka mówi do niego "panie pułkowniku".......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdkhfkfnm
Kiedy recepcjonistka tak wolno sprawdzała dane w komputerze na temat Norberta to widząc wyraz twarzy jego matki myślałem, że zaraz po tym okienku rozbryzga się krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniqueee
Na co jest chory facet Olki ?? ..bo zapomnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopińska jak uśmiecha się
widać dziąsła Maciek świruje z miłości, dlaczego nie oddadzą go do zakładu{zły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonailim
Masakra jak widze sceny z mackiem to mam ochote wyjsc ! Takim dzieciom powinno sie robic aborcje zaraz po wykryciu choroby pozniej dziecko i rodzic nieszczesliwy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonailim
Masakra jak widze sceny z mackiem to mam ochote wyjsc ! Takim dzieciom powinno sie robic aborcje zaraz po wykryciu choroby pozniej dziecko i rodzic nieszczesliwy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macki macki
a jeszcze będzie akcja jak macius monitor rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupi nowy, bo terapeuta po
wie zachował się dziecinnie, Kasia będzie zła,że zniszczył monitor, znowu bezradna Grażyna lepiąca pierogi będzie próbowała łagodzić sytuację, specjalisty nie trzeba tylko pułkownika, który postawiłby do pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po co tak trąbią o tej Ryskowej śmierci. Ja wolałbym dowiedzieć się oglądając film a nie być atakowanym że wszystkich portali kilka miesięcy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jasna mysia
na zdjęciach nie widać nigdzie Doroty, czyżby nie przyjechała na pogrzeb brata? Ciekawe czy wspomną coś o niej przy takiej okazji, czy już rodzeństwo całkiem o niej zapomniało... ech życie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×