Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość djafufsshuhgshfshfhfhfhfhfhf
a co nowego na forum o klanie? jak zwykle kłotnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało kulturą
w klanie tez klutnie, poklucila sie matka martyny z grazyna. ale tylko tyle widzialam i to w przelocie. JA NIE JESTEM ŻALEM. ale naprawde juz mu sie nie dziwie ze tak sie zachowuje. tu jest ogólna nagonka na niego, choćby chcial sie normalnie zachowywac to wy mu nie pozwolicie. a ja jestem kobietą i to 2x starszą od zala. lubie klan ale staje sie on cozraz glupszy lubie ten topik nie lubie jak sie obraza ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhununna
ten topic to mega porażka na żadnym innym forum takiej patologii nie ma. forum o serialach jest po to, aby wymieniac poglądy na temat seriali, a nie to po, by wzajemnie się obrażać oblegami na poziomie gimnazjalistów. naprawdę topis ''na poziomie'' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało kulturą
wlasnie opowiedzcie lepiej co sie dzisiaj dzialo bo tylko 1 kadr zalapalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga powiedziała Markowi, że nie jedzie, bo on postawił ja przed faktem dokonanym i zabukował bilety na piątek, dla całej trójki. Wredna baba :o z drugiej strony, wyjazd do Australii.. stwierdziła, ze będzie tęsknić, ze będzie brakowało jej rodziny, rodzeństwa, nawet tego Michała, u którego co drugie słowo to kur... No szok! Z taką pogardą o Michale, ale czego się spodziewać po paniusi Adze :D Zyta oddała klucze Michałowi i wyprowadziła się - smutno się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniseczek23
o jakim michale mowila aga wlasnie? chyba nie o chojnickim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało kulturą, wszystko
się zgadza o czym piszesz, ale..."kłótnia", "pokłóciła się":o...sorry, ale za bardzo dało po oczach;)...A teraz wracamy do "Klanu";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowac sie w ciagu 2 dni
na wyjazd na cale zycie to chyba przesada. Pomijajac fakt,ze nawet, jakby decyzja bylla na tak , trzeba zalatwoc i uporzadkowac kupe rzeczy , lacznie z wiza australijska ( niby szybko, ale zawsze) A Aga na urode akurat bardzo mi sie podoba, delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało kulturą
oj jestem czerwona za wstydu przez tą ortografię ale w moim przypadku to juz nigdy sie nie zmieni, koszmar mojego zycia , dlugiego zycia, Jak sie do tej pory nie nauczylam to juz klapa ale kłótnie zapamiętam, mam nadzieje. czyle odcinek raczej nudny. producenci juz nie mają pomyslow, chyba naprawde klan dobiega konca, szkoda bo luibie to oglądac. Agnieszka powinna wyjechac, nie lubie jej, prawie wszystkim podoba sie jej facet Marek a ja sie na niego patrzec nie moge. Powinien stac w jednej parze z Jackiem. Dwa sztywniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie właśnie
co się stało z zakonnicą dorotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
Na miejscu agi tez bym nie wyjechala no sorry, lece w nieznane,mam czas do zastanowienia sie , a on mowi ze za tydzien tam ladujemy. I tak nie mam do niego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie najbardziej złości
teraz w naszym serialiku, matka Martynki:o Wszystko robi żeby tylko Tomuś dobrał się do majtek jej córeczki i wkurza się, że wciąż ktoś w tym przeszkadza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak matka Martynki
jest okropna. To ona chyba jest uposledzona umysłowo! zostawia córkę z dorosłym facetem, chyba nie chce wiedzieć co on z nią może robić jak zostają sami. Na siłe chce wydać za mąz za niego. Jestem w szoku, że coś takiego qwogóle pokazują. Aga bardzo dobrze zrobiła, ze nie wyjechała z Markiem na koniec świata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Graża jak rozmawiała z matką Martynki to patrzyła wszędzie oprócz oczu rozmówcy. Jaka ta baba musi być fałszywa w życiu realnym. I mowie Wam, że ten cały Tomuś okaże się Leszka bratem. Sa jak dwie krople wody. Szkoda, że Agnieszka nie wyjechała z tą swoją tłustą córeczką do kangurólandii. Mała poskakałaby sobie to i parę kilogramów by zrzuciła. I może tamtejsza medycyna ma metody na usunięcie kału z zębów tej gówniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuudy gruuba
:D Dobre :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia, no właśnie niby prawnik, a nie wie, że wyjazd dziecka nie jest taki prosty, Miron też się musi zgodzić...no ale pewnie głównie chcieli pokazać jaki to z Marka, jest pan i władca i że chce zdominować Age, bo te jego gadki o "dobrym życiu", to moim zdaniem brak szacunku dla Agi, jeszcze rozumiem jakby ona w markecie po 12 h dziennie za grosze harowała, ale przecież źle jest w Polsce nie jest... Wątek miłości Martyny i Maćka jest fajny, tylko niepotrzebnie tak mocno, to rozkręcili, ślub, teraz ten Tomek, przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu!
Ależ ten pułkownik jest szurnięty:o Żenada!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegunda nocą
Co za wieśniak, ojciec Zyty. Szkoda, że jeszcze nie kazał Michałowi uklęknąć i przepraszać za bękarcią ciążę swojej córeczki. A Michał zachował się jak ostatnia dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegunda nocą
Pułkownik lubi numerki sado-maso ze swoją żoną, dlatego jest wobec niego taka uniżona i potulna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatkaowocowa
Dla mnie ten ojciec Zyty jest walniety! Corka jego sie puscila,mimo, ze ma meza i oto ojczulek ja wychwala pod niebiosa, a jej meza, ktoremu rogi przyprawila traktuje jak smiecia. Ten Michal tez taka ciota, bo zona bzykala sie z szefem i sama mu do wyra wlazila, a on ja jeszcze chce zeby wrocila i cudze dziecko chce wychowac, zenada. Watek Martyny i Macka jest fajny, ale ja uwazam, ze troche scenarzysci przesadzaja. W ogole Ryski traktuja Macka jakby mogl robic co chce i miec kaprysy. Na wszystko mu pozwalaja. A ta matka Martyny to upadla na glowe, zeby uposledzona dziewczynke zostawiac z doroslym facetem samych w domu. Co do Agi i tego jej faceta: Ten jej fagas jest egoista, bo mysli tylko o sobie i co on tam bedzie w Kanugolandii robil, a ma gdzies tak naprawde, ze dziewczynka i jej matka nie beda tam mialy innych, nikt Adze nie pomoze np. w pilnowaniu dziecka itp. Bedzie tam sama. Ja bym nie pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,skncdsjnc,kjd
A wiecie, że chyba okaże się, że to Michał jest ojcem tego dziecka Zyty? Czytałam w której gazecie 'telewizyjnej' wywiad z odtwórczynią Kingi i ona to tak jakby potwierdziła. Nie wiem, czy nie w "Tele Tygodniu" to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda, czy nieprawda :)?
WP pisze o zakonczeniu Klanu http://aleseriale.pl/gid,9396,img,300213,fototemat.html?ticaid=6dd71 Mimo, że oglądam od lat, to dla mnie może się w sumie skonczyć, a bolączki aktorów o ich finanse mnie nie interesują, To ich problem - niech się biora do uczciwej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga mogła dać nogę do Belgii
bo jesteśmy w Schengen i nie ma kontroli na granicach. Poza tym Aga jest członkinią Klanu, ma dojścia do prawników (wuj Stefan) do półświatka fałszerzy dokumentów (choćby przez wujka Leszka albo przez tego UBaka Bogdana, który pukał Moni) więc co za problem dla niej skołować wizę do Australii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
scena z pulkownikiem naprawde zenujaca. ale z michala mimo ze kocha zytke, to troche dupa. najpierw pulkownik poniza go jak smiecia, uznaje ze jest winny ze cora sie puscila no i per pan, a jak michal proponuje dom to od razu zmienia front i synku. Koszmar. michal powinien w tym momencie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie osobiście to takie brednie że spekulujecie czy ma paszport czy nie czy zwiała do Belgii czy nie ;) bo w normalnym serialu jest to pokazywanie, ze jakby chciala kombinowac lewe papiery to by to zrobila w serialu a nie takie domysły. Klan odbiega normalnoscią od innych seriali - zwłaszcza zagranicznych. Bo jeśli wychodzimy z zalozenia ze "aa takich rzeczy nie musza pokazywać bo są oczywiste" to po co pokazują sluby albo jakies inne wazne wydarzenia w serialu? to tez jest oczywiste. A skoro juz to pokazują to ewentualnie machloje brzydkiej Aguni tez powinny byc pokazywane w serialu zeby stare emerytki zawału podostawały "o bożesz ty moj agniesia kombinatorka na lewo kombinuje" A wszystkie takie domysły i spekulacje czy ma paszport czy zwiała to wina debilnych scenarzystow ktorzy dialogi i sceny rozpisują tak, ze bohaterowie są albo zaginieni albo zyją w eterze jak corka czesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odczepcie się od Michaua
bo to fajnie przemyślana postać: dawniej, na początku Klanu to był taki pakerek-cwaniaczek, pykał se w piłeczkę, ustawiał meczyki, ruchał małolaty, nie chciało mu się nawet matury kupić (nie mówię zrobić - musiałby wtedy nauczyć się literek und tabliczki mnożenia) itd. potem go Ci gangsta omal na smierć nie zatłukli, sparaliżowało go to się troszku zmienił, ale ciągnie wilka do lasu: zrobił bachora starszej od siebie i zamężnej masażystce Bognie, po czym - w przenośni i dosłownie - znów stanoł na nogach i bryknoł do US of A. Tam był utrzymankiem starej, murzyńskiej miliarderki, a Bogna z żalu poroniła. Potem Michciu wrócił do Polski, kręcił na styku szoł-biznesu i sportu, nauczył się nawet czytać żeby pisać teksty o przekrętach swoich dawnych ziomali z drużyny, po drodze omal nie złapał Adidasa na narkomance Kinguni, ale za to zmajstrował jej Mróczków-bis i wreszcie znalazł spokojną przystań na koparce. Ten cały ślub z Zytką i przygarnięcie bękarta Rutki to taka pokuta za błędy młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeelkaa
Czy ta blondi, koleżanka Bożenki, to przypadkiem nie ta sama aktorka (Joanna Majstrak) , która w M jak Miłość gra dziewczynę z agencji towarzyskiej mieszczącej się na Deszczowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj tego.....
Ale oszczędzają :/ gołym okiem widać, że ta laska nie może mieć ok 19 lat tylko więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatkaowocowa
Moim zdaniem to jej naturalne, bo jako dziecko tez miala takie, tyle ze krecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×