Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Maciek zniszczył
monitor. Nieprawda - zniszczył równiez klawiaturę. Tak - Martynka podobna jest do futrzaka z epoki lodowcowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zapewne, jak tu już ktoś
pisał- Agatka będzie dawcą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka lepiej się zastanów oddajesz nerkę temu rozwydrzonemu bachorowi i rządzicielowi a ty masz do niego jak chinczyk na Islandię w zyciu w realnym swiecie nie byloby takiej sytuacji ze chwilowa panienka ojca oddalaby narząd takiemu gnojowi pyskatemu dajcie spokoj ;/ to jest bardziej krzywe niz ten caly Maciuś jak monitor zaatakował. Swoją drogą Maciuś jest tak agresywny ze powinien byc trzymany w klatce. Ale oczywiscie nic zlego nie mozna powiedziec bo przeciez on jest chory i jego zachowanie jest normalne. Nie moze miec ani zadnej dyscypliny ani nic no bo niby kto? Rysiek najwieksza pipka swiata ma cos wprowadzic? dobre sobie KLAN POWINIEN BYC ZAKONCZONY A NIE KRECONY Z PIENIEDZY PODATNIKA ZEBY TE MIERNOTY JEDNEJ ROLI MIALY GDZIE PRACOWAC ZAAAAAAAAAAAAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
czyzby wspanialomyslny powrot prawnika mial zapowiadac ze aga w koncu sie "ustatkuje"? Ktorego wolicie prawnika czy dochtorka? Ja mam mieszane uczucia, ale z wygladu to raczej dochtorek. Wurwa nie zniese wiecej tej danuty, no ile mozna gadac obcej w gruncie rzeczy kobiecie o stjepanie?... i co to w ogole kryche interesuje... :-0 jak aga nie zdecyduje sie na dochtorka powinna zapoznac z nim olke, bedzie miala z niego wiecej pozytku niz z norbiego, a i nowy dochtor od dzieciukow sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i oczywiście jest
tak jak myslalam,pan dr tez sie ugania z boską Agą:o I jeszcze ta propozycja wyjazdu do Australii,niech tam jedzie bo mnie wkurwia:OAle pewnie Aga na 10000000% nie pojedzie i zwiaze sie z doktorekim:oMarek wyemigruje do krainy kangurow,Miron bedzie w pierdlu, a Aga i dzieciak z dr.Klan jest okropnie przewidywalny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i oczywiście jest
az doktorek ze stresu musial sie wodki napic jak uslyszal przez tel.ze do Agi przyszedl inny facet:DEhhh dziwie sie jak ci wszyscy faceci tak zakochuja sie w tej Adze,ani to urodziwe,ani madre,ani sympatyczne:oCiagle burczy na wszystkich i wiecznie jest ze wszystkiego niezadowolona:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam małą Zochę, jest urocza!!!!! :) I brawo dla Kryśki, wreszcie przypomniała sobie,że ma wnuczkę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarasss
żal bueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jakims scenarzystą Klanu nie jest przypadkiem ojciec tej Agi czyli tej aktorki? bo cos mi sie tak wydaje. Moze to jest tak, ze ma inne nazwisko niz jej matka bo ma po ojcu a oboje z matką robią w biznesie filmowym i nie chcieli byc ze sobą kojarzeni? bo to juz przesada ze kazdy sie w niej buja, malo urodziwa stara panna z dzieciakiem zeby to chociaz sympatyczne bylo a to wiecznie niezadowolone, zerujace na starych i w ogole dno, dziecko nie z zadnym profesorem tylko ze zwyklym kryminalista no ale przeciez Agunia jest taaaaka sexyyy rzygam bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaal, ale faceci ponoć kochają zołzy, więc to tłumaczy zainteresowanie Agnieszką... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, doktorek już wpadł po same uszy to i wódki się musiał napić - o żeszkurdesz, normalnie nie mogę zdzierżyć takich bzdur - każą nam widzom wierzyć, że taka Agunia ma tak niewyobrażalne powodzenie :( Doktorek w realnym świecie to patykiem by nie chciał ruszyć takiej wielokrotnie zużytej niewiasty o bardzo przeciętnym wyglądzie i w dodatku z dzieckiem przy boku, o matko co za kretyński ten wątek !!! A Jaśka jakoś mi szkoda, przykro mi się zrobiło jak on tak o tej swojej nerce, bidulek :( Niby to film, ale jednak przykro się słucha i ogląda. Jeśli rzeczywiście Agatka będzie dawcą, to byłoby to przegięcie na maxa! Ale Maciek chociaż "fajny monitor kupił" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia tusk
Trochę się pokłóciłam z moim chłopakiem. No właśnie, chłopakiem czy już narzeczonym? O to cały spór. Wczoraj baraszkowaliśmy sobie w domciu, bo moi rodzice pojechali na wakacje do Rucianego-Nidy. Uwielbiamy zabawy analne, więc było trochę lizanka pupy i tak dalej Nagle on mówi \kochanie, a teraz pogmeraj mi ręką w Grocie Nestle\ - tak żartem mówimy na odbyt. Robiliśmy tak juz nieraz (tylko nie mówicie że on jest jakimś kryptopedałem, bo wcale tak nie jest!), więc nasmarowałam dłoń i włożyłam i nagle czuję że on w środku coś ma! Chwyciłam to w palce i wyjęłam, a to złoty pierścionek! On wtedy mnie pocałował i powiedział, trochę speszony z wrażenia \to zaręczynowy\. I spytał czy oryginalnie to wymyślił. No muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona i to niemile uważam że już przesadził Co innego zabawy w łóżku a co innego zaręczynywolałabym tak tradycyjnie z kwiatkami i pierścionek w pudełeczkua nie tak z tyłka Obraziłam się trochę, on przeprasza i juz w sumie nie wiem może potraktowac to bardziej na luzie? Macie podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfeda87
ale ta zosia jest ladnie gruba a rzeciez aga taka madra mama to po co ja tuczy:) niech jej dadza chude dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej dzięki naszym
sugestiom, Zosia zmieniła dentystę i efekt lapisowania zębów został skorygowany i nie ma już czarnych i paskudnych:)...Teraz fakt, dietka jakaś by jej się przydała...no i ten rudy kolor włosów, ciekawe po kim? Po Adze? Kryminaliście? A może po babci lub dziadku Lubiczu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze twierdziłem że ta spasiona Zosia powinna znaleźć się ze swoje piękną (inaczej) mamusią w Tupolewie albo inne Cancardii. Utuczona jak świnia i jeszcze te małe wampirkowate ząbki pokryte kałem. Najbardziej podoba mi się jak Agniesia robi swoją zaskoczoną-zdziwioną-oburzoną minę, wygląda wtedy jak rasowy knur. Jak już zauważyliście, mniej ostatnio tej błąd kukły - Danusi. Babka jest tak beznadziejna z tą swoją dykcją, że już chyba nawet scenarzyści mają ją dość. Maciuś coś się zapętlił z tym komputerem. Może jeszcze załatwiłby nowy telewizor, lodówkę, pralkę a nawet samochód. A co, dobre serce ma to po każdej demolce kupi nowy. A ten boyfriend Martynki to nie jest brat rodzony naszego gangsta-informatyka Leszka? Jakiś taki podobny. A stara ciocia Stanisława jak źle nastawiona na emigrację to niech wraca do Kazachstanu i żre chleb ze smalcem. O ile tam ją będzie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
błąd tez jesli chodzi o nia - pasi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teria.pl
Absztyfikant nie jest upośledzony, ale dziwny na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanik
ten narzeczony Martyny nie jest uposledzony??????????????????? on jest jeszcze gorzej poszkodowany niz Maciek. a tym Mackowym EKSTRA MONITOREM to myslalam ze haftnę on sie zaplątal czy taki mu tekst debilny dali?????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jeddna
O! Kurcze rzeczywiście aktor, a nie chory człowiek na głowę. Bardzo dobrze zagrana rola, może Maciuś te udaje chorego na downa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jeddna
A tak poważne to tego Maćka i jego debilnych kwestii mam dość. Jak można w tak złym świetle przedstawiać osobe chorą na downa. Jego rodzice powinny się temu sprzeciwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie!!!!
Maciek nie jest głupi,tylko ma Downa!!! Nie jest debile,ale scenarzysci z Klanu robią z niego debila!!!!😡Rodzice jego powinni zaprotestowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanik
kurcze !!!! to ten aktor ktory gra sąsiada Martyny jest chyba najlepszym aktorem w calym klanie, bylam pewna ze jest bardzo uposledzony, bardziej niż Maciek. niesamowite. tez sie przyznaje ze już nie mogę patrzec na Macka, nie moge go sluchac, mam go dosyc, ale nie wiem czy to wina scenarzysty, rezysera czy ja jestem nienormalna. nie lubie go. denerwuje mnie, ciekawe czy inni ludzie z downem tez sie tak zachowują ja Maciek i Martyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie-
róznie się ludzie z ta choroba zachowują, wcale nie sa tacy milutcy jak sie to często przedstawia, tutaj chłopak grający rolę po prostu sobie nie radzi i oglądanie tego jest załosne, zmusza sie go do wypowiadania za długich kwestii, nie radzi sobie sobie z emocjami, nie potrafi ich przedstawiac, nie budzi we mnie empatii ta postać jest bardzo denerwująca, a juz postępowanie serialowych rodziców idiotyczne, niegdy chyba nie powiedzieli mu przestań, źle robisz, stop, pozwalaja na wszystko, w realnym świecie nieraz dostaliby od takiego synka po twarzy, a już szczególnie głupie było rozczulanie sie jak to wspaniale postąpił że odkupił zniszczony monitor, to zrozumiałe że powinien,, to że postąpił źle psując to juz psycholog musiał wytłumaczyc a nie głupia Grażynka, ogólnie serial ,cóz robi sie coraz to bardziej ...upośledzony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie-
chłopak grajacy Maćka nie jest głupi, to obraźliwe, jest natomiast na pewno upośledzony umysłowo i wszystko wskazuje na to ze w stopniu co najmniej umiarkowanym, osoby lekko upośledzone mają lepszą pamięć bezpośrednia co przekłada sie na zapamietywanie tekstów, nie oglądam serialu szczególnie uważnie ale ponieważ jest nadawany w bdb czasie antenowym to często sie na niego napotykam, ten chłopak gra od lat, proszę zwróćcie uwagę, kiedyś tylko troszkę się zacinał teraz wyraźnie eis jąka, moim zdaniem to objaw tego ze nie radzi sobie z emocjami, to że nie potrafi grać to normalne, pomysł występowania osoby chorej, upośledzonej w filmie jest dobry, powinna jednak to robić na miarę swych możliwości a problemami Maćka i Martynki jesteśmy od dłuższego czasu zadręczani, mam nadzieje ze to koniec klanu, pora się rozstać bo nieuchronnie sie zbliżamy do pełnoletności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
To prawda z tym jakaniem. Dawniej mowil calkiem normalnie. Nie znam sie na tej chorobie, ale pamietam jak pare lat wstecz byla mowa ze granie w klanie bardzo pomoglo aktorowi grajacemu macka. Teraz jednak odnosze wrazenie, ze jest on tym przytloczony i zbyt wiele powaznych kwestii mu narzucaja. Chlopak chyba nie ogarnia, skoro podczas krecenia zdjec pogrzebowych ryska byl pod opieka psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie-
nie rozumiem tych serialowych facetów, co tak za Agnieszka szaleja? nie twierdzę że jakaś paskuda, nie, całkiem ok, ale tak naprawde to facet jak spotka kobitkę z dzieckiem to sie parę razy zastanowi zanim sie zaangazuje a tutaj pan doktor zachowywał sie jakby zawodu miłosnego doznał, a kiedy zobaczył cud Agę to piorun miłości w niego trafił, akurat! Chyba zę brzydko mówiac faceci czują taką co to łatwo daje i zawód był innego rodzaju, przepraszam nie mogłam sie powstrzymac, chyba zaczne ogladać systematycznie klan, fajnie sie go komentuje, głupi jak reklamy co poniektóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×